Eşim her cumartesi günü bekar arkadaşlarıyla gece çorbacıya gidiyor

Ne çorbası içtiğine göre değişir sorun olup olmaması. Ne çorbası içiyorlar
Şaka bir yana neden sorun olduğunu düşündünüz?
Eşiniz de sizin gibi mi olmalıydı size göre?

No no evliysen oyle kendi kafana gore corba icmeye gidemezsin, imza atarken o da yaziyordu ustlerde bi yerde, okumadiniz sanirimm

Evlendiniz diye adamı kafese mi kapattığınızı sandınız. Bırakın arkadaşlarıyla iyi vakit geçirsin. Bekarlar diye öcü değiller, bekarlar işemeli sıçmalı ayin peşinde değil merak etmeyin eşinizi yoldan çıkarmazlar.
Size de kendi arkadaşlarınızla sosyalleşmenizi eşinizden başka bir çevre de edinmenizi tavsiye ederim.
Bu durum sizin birlikte planlarınıza mani olmuyorsa sıkıntı yok. Belki bazı cumartesileri de birlikte bir aktivite yapmayı önerebilirsiniz.

Ben gelirim ama öncesinde eğlenceli bir mekâna gidip dağıtmak şartıyla. Gece çorbası ancak öyle anlam kazanır

Çok küçük yazmışlarsa gözümden kaçmış demek ki
Litfen biraz dikkat.
Osururken bile izin alacagiz, cunku niye, cunku evlendik!
Artik ozgurce zevk aldigimiz Aktivität yapamayizz!

Konu sahibicim, evlilik dediginiz olay bir sure sonra bugun ne yicez seyine dönüyor, soyle dusunun ki, iki insan birbirine mal mal bakip, bugun ne yicez diyor, her gun ayni bak, ne kadar sıkıcı di mi?

Daha da sıkıcı hale getirmeye gerek yok,
Sevin, sevilin, sevişin ve birbirinizi rahat birakin.

Pazar günlerini size ayırıyorsa dert etmeyin, eşler haftada bir arkadaşlarıyla vakit geçirmeli.
Bu bizde daha da ust noktada, her sene ayri tatil yapmayi da destekliyorum ben, mesela arkadaslarimla veya annemle, es olmadan.. Ayni sekil de esim de yapar, en son 5-6 arkadas toplanıp Antalyaya gittiler, ne kadar iyi geldi ona, bana da iyi geliyor, arkadaslarla tatil yapıp, kudurmak, eğlencenin dibine vurmak.

Once ayri ayri sonra da ailecek yapariz her sene boyle bu, bu sayede birbirimizden asla sıkılmadığımizi, birbirimizi ozgur biraktikca baglandigimizi dusunuyorum.

yeni evliyim eşimin bekar arkadaşları var her cumartesi günü gece 11 buçuk gibi çorbacıda gidiyor. Sizce bu bir sorun mu? Ya da sizler ne düşünüyorsunuz?
Benim de küçük bebeğim var, dün gece 01:30 da kokoreç yemeye gönderdim bekar arkadaşlarıyla. Hiç te sorun etmedim.Kaçta geldiğini de görmedim.

İyi yapıyor adam. Evlendi diye arkadaşlarıyla görüşmekten geri kalmıyor. Ama siz evlenip kocayı hayatınızın merkezine oturttuğunuzdan,başka bir insan evladıyla görüşmediğinizden sizin gözünüze batıyor muhtemelen. Hiç şaşmaz,yurdum kadını böyledir.

Bizde herkesin kendi çevresi,kendi özel hayatı vardır. O yüzden benim için normal bir şey eşimin gece çıkması.

Son düzenleme:
Ayrı tatili ben de destekliyorum çok zevkli oluyor, zaten evlilik demek her şeyi illa beraber yapmak demek değil, alınmasınlar ama bazı hemcinslerimi görüyorum şehiriçi bir yere giderken bile bekliyor ki eşi götürsün, bu bence bağımlılığa da neden oluyor, kadınların özgüveni kalmıyor sonra Allah muhafaza eşlerine bir şey olunca tek başına alışverişe bile gidemeyen insanlara dönüşüyorlar.

Bazıları bana sey diyordu, nasil güvenip de gonderiyorsunn o kadar erkekle vs, yahu yapacak olsa yanimda yapamaz mi, her turlu yapar, yapmayan da nerde olursa olsun yapmaz.
O yuzden her yere gidebilir, hic sorun etmem.

Ben en cok suna sinir oluyorum, esim beni gezdirir, beni gezdirdi vs vs , nasil sinir oluyorum bu lafa ya, cok afedersin ama köpeğim icin kullanirim bu lafi sadece.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…