Eşim bensiz tatile gidiyor

Merhaba arkadaşlar eşim bensiz raftinge gidicek daha önce giden oldu mu nasıl bir ortam ? Dünyanın dört bir yanından turist geliyormuş..birilerinden duydunuz mu oraya gidenler illaki biseyler yasiyorlarmi kadınlar la ?
Evet tüm turist kadınlar bişeyler yaşamak için eşinizi bekliyor, ortam hiç bildiğin gibi değil benden demesi ...

Merhaba arkadaşlar eşim bensiz raftinge gidicek daha önce giden oldu mu nasıl bir ortam ? Dünyanın dört bir yanından turist geliyormuş..birilerinden duydunuz mu oraya gidenler illaki biseyler yasiyorlarmi kadınlar la ?
Siz de gidin. Diğerlerinin eşleri de gelsin. Toplu da bukusulur ayrı da gezilir. Sonra da sizin istediğiniz yere gidersiniz. Ama tek gitmesini dert etmem ben. Ben k8zlarla gitsem sadakatimden süphe mı edilecek mesela

Eşim öyle bir insan değil ave hiç aldatmadi beni harama çok dikkat ederken neden öyle bir ortama gidiyor diye düşünmeden edemiyorum..ben rafting değil ama başka yere tatile gitmek istedim kendisi istemedi
Rafting ortamını nasıl hayal ediyorsunuz bilmiyorum ama gayet normal bir su sporu aktivitesi. Turistler geliyorsa ne olacak yani bu kadar buldumcuk olmayın yahu. Turistler de şu Türk kadınları kocalarını raftinge gonderselerde bizde hemen kapsak diyorlardı zaten 🥴

Biz kızlarla koca bulmak için eskiden rafting yapanları seyretmeye giderdik. Ama hiç bulamadık çünkü çok turist oluyodu önde sırada. Kapanın elinde kaldılar hep. Bence siz de gidin. Ruslar ingilizler Fransızlar geliyordu rafting yapan gobekli Türk erkekleri için. Şahidim ben.

sevgilim (veya kocam) bensiz tabii ki tatile gidebilir hatta ucuz bilet kovalarım onun icin. kendi sevgilim gecn aylarda once benimle tatile çıkıp sonra yakin arkadasiyla baska kitaya gitti. en cok kurdugum cumle "iyi eglenceler hadi tutmayayim seni" olmustu.
amaaa benimle tatile gitmeyecek , benim tek tatile gitmeme musade etmeyecek adam da tek gidemez. hele birkac gunluk tatil ayarlayamaz.
vakti ve parasi varsa onceligi karisi olmali.
ayrica ben de gittim cesitli sehirlerde raftinge. raftinge giderken suya dusme ihtimali oldugu icin bikiniyle biniyor cogu kisi. ustelik defalarca tanik oldum, ruslar ip bikiniyle biniyorlar tanga gibi. ben de rus erkekle gittigim icin bir problem yasamadim çünkü acik kadin görmemiş, acik kadina gözünü pörtletecek bir insan degildi. ama deniz kültürü yoksa, bikini onun için donsa, size sunu giyme suran belli falan diyen biriyse orada gozleri bayram eder.
eger gittigi yer mugladaki rafting alaniysa otobusun durdugu yerden tirmanmali inmeli biraz yol oluyor. amaci göz zinasiysa aradigini bulur.
ama şüpheniz gerçek zinaysa bilemiyorum. dili yoksa kolay kolay kimseyi bulamaz. anca parayla birini tutar, hastalik kapar.
onu da biz bilemeyiz yapar mi yapmaz mi. ama tatile eşiyle gitmeyen, muhafazakar gecinip, esine asla izin vermeyeceği sey olan "arkadaşlarla tatile" giden bir erkek bence her halti eder. oylelerine güvenim sifir.
ne var yani siz de gitseniz? kapaliysaniz da ona uygun haşemalar alırdınız. insan oyle yerde sap erkekle ne zevk alir ki guzel karisiyla gitmek varken? ne güzel bir ani olurdu
Ay bomba at ölmedi süründü şu an hcchc

Biz kızlarla koca bulmak için eskiden rafting yapanları seyretmeye giderdik. Ama hiç bulamadık çünkü çok turist oluyodu önde sırada. Kapanın elinde kaldılar hep. Bence siz de gidin. Ruslar ingilizler Fransızlar geliyordu rafting yapan gobekli Türk erkekleri için. Şahidim ben.
Ciddi mi bu bi emin olamadım. 🤣

Rafting yapmis biri olarak konusuyorum, insanin iligi kemigi cekiliyor yorgunluktan ama "orda illa kadinlarla birsey yasanir mi?" sorusunu soran bir kadinin kocasi olmak cok zor olsa gerek, Allah esinize sabir versin.

Yok daha once aldatildiginiz icin bu suphecilikteyseniz, neden bosanma secenegini dusunmuyorsunuz onu merak ettim.

Not: 5 sayfayi okumadim.

eşinize güvenmiyorsanız böyle denilir tabiki tek gitme hakkı var arkadaşıyla yoksa tek tatilde ne işi olur

Ya dünyanın dört bi yanından gelen kadınlar heryerdeki erkekler bitti, sizin eşinize koşarak geliyorlar zaten. Nerde yaşıyorsunuz ya. Siz neden gitmiyorsunuz bu arada, erkek aktivitesi değil ki rafting. Hatta tam çift eğlencesi. Aklınız kalacağına gidin. Bunu konunuzdan bağımsız yazıyorum. Grupla eğlenme olur, ki gayet eğlenceli geçer.

Evli insanların özellikle de yılda bir kez 10-15 gün yıllık izin hakkı olan çalışan insanların ayrı tatile gitmesini kadın-erkek fark etmeksizin doğru bulmuyorum. Nereye gittiği önemli değil

Rafting tek günlük bir aktivite.
Ben her sene giderim. Çok da severim.
Henüz kimse birbirine sarkmadi. Ne kimsenin bana ne de başkası başkasına sarktı.
Çok da eğlenceli birşey.
Ben olsam bir rafting de kendime ayarlardim madem.
O gidiyorsa ben de giderdim.
Bence siz de kendinize ayarlayın.
Köylü kanyonu tavsiye etmem pek. Çok basit.
Dalamandaki çok daha iyi.
Arkadaşlari ile gidiyorsa onları tek tekneye koyarlar.4- 6 kişilik oluyor genelde.ruslari tek tekneye, avrupkali varsa tek tekneye koyuyorlar.
Ben turist olup tek geleni görmedim. Genelde çiftler. Hiç oyle ipli bikini vb de görmedim. Yabancı da olsa şort giymisti. Kolay kuruyan şort.
Rafting benim için inanılmaz vazgeçilmez bir eğlence. Her yaz mutlaka yapmaya çalışırım hangi bolgede tatildeysem.
Bırakın eşiniz gitsin. Ama beni de götür diyeceksin. Beraber de çok eglenirsiniz. Zor değil.

Sen niye gitmiyorsun bence en önemlisi orası, merak etme kocana kimse asılmaz bence 😂😂

Evet ben eşimi yollamıştım, yollamaz olaydım bütün kadınlar benim daha evdeki kirli sepetinin yerini bilmeyip çorabinin tekini bir yere oteki tekini bir yere atan kocamın peşinden koştu.
Adamı zor aldım ellerinden yoksa kocasız kalacaktım başka erkekte yok sonuçta dünyada. tabiki benim brad pitt gibi kocamın peşinden koşup bir şeyler yaşamak isteyeceklerdi ama ben kurtardım yermi anadolu çocuğu bu numaraları

Eşlerin aynı zevkleri paylaşmaması çok üzücü, bunu sadece konu sahibi için değil genel söylüyorum..insan böyle aktiviteleri eşiyle yaşamalı..
Niye üzücü olsun ki? Anamızın karnından kocamızla doğmadık. Farklı ilgi alanlarımız farklı zevklerimiz olmasının neyi üzücü. Tabi ki ortak keyif aldığımız şeyler de olmalı ancak her şeyi birlikte yapmamız gerekmiyor ve bu üzücü değil aksine olması gereken.

Benim eşim havacılık manyağı. Uçak, helikopter, yamaç paraşütü, parasailing vs bayılır. Benim de ileri düzey yükseklik korkum var, sandalyeye bile çıkamam. Ben de su sporlarına bayılırım eşim suda olmaktan çok hoşlanmaz. Su korkusunu yendi ama sadece yüzebilecek kadar. Kanoyla açılmak istemez, raftinge yanaşmaz, ufak teknelerden hoşlanmaz. Bu aktiviteleri yapmak istediğimizde arkadaşlarımızla yapıyoruz. Eğlenip deşarj olup dönüyoruz. Kimse üzülüp ağlamıyor.

X