Eşim bensiz tatile gidiyor

Eşim öyle bir insan değil ave hiç aldatmadi beni harama çok dikkat ederken neden öyle bir ortama gidiyor diye düşünmeden edemiyorum..ben rafting değil ama başka yere tatile gitmek istedim kendisi istemedi
Adam rafting yapmak istiyor belki de. Yani rafting kendi kendine bir spor. Rafting yapan herkes kadınları keselim diye gitmiyordur. Siz de beraber tatile gidin onunla, o rafting yapsın geri kalan zamanlarda birlikte bir şeyler yaparsınız.

Bensiz aktivite yaptığı için bozulurdum ben ya. Kadınlarla bir şey yaşamak aklıma gelmezdi de ben iki çocukla takılırken ayrı tatile göndermem efendim. Yapacaksak beraber yapalım aktiviteleri 🌝

Merhaba arkadaşlar eşim bensiz raftinge gidicek daha önce giden oldu mu nasıl bir ortam ? Dünyanın dört bir yanından turist geliyormuş..birilerinden duydunuz mu oraya gidenler illaki biseyler yasiyorlarmi kadınlar la ?

Evet yaşıyolar. Özellikle turist kadınlar kürek olarak bizim adamların dalgalarını tutuyorlarmış. Öyle daha güzel rafting yapılıyormuş.

Ben bunu muhafazakar bir arkadaşıma sormuştum. Sen kendini her şeyden kısıtlarken, sıcağın altında uzun şeylerle pişerken eşinin şort tişört takılması, istediği her etkinliği rahatça yapması rahatsız etmiyor mu, neden izin veriyorsun ben olsam vermem demiştim. Cevabı ben bu dine kurallarını bilerek inanıyorum, bana yasak olan şeyler ona yasak değil, bunu kabul ederek bu yola girdim, o yüzden kızmaya hakkım yok. Beni eşim değil inancım kısıtlıyor demişti.
Ben tesettürlüyüm demin de yazdım bensiz aktivite yapmasına izin vermem. Eşim de öyle bir şeyi asla düşünmez. Tatil seçeneklerine bakarken benim rahat edebileceğim seçenekleri düşünür. Olması gereken de budur bence.

Rafting bir spor hanımefendi s.ks çukuru değil her giden bir şey yaşasın. Ne okudunuz bilmiyorum ama keyifli de bir aktivite. He sizin ortamdan çok eşinizin siz olmadan plan yapmasını sizi yok saymasını dert etmelisiniz. Belki gerçekten aktivite için gidiyor. Eşim aldatmaz ama o ortam bozuk moduna girmeyin. Hamurunda varsa her türlü yapar.

Merhaba arkadaşlar eşim bensiz raftinge gidicek daha önce giden oldu mu nasıl bir ortam ? Dünyanın dört bir yanından turist geliyormuş..birilerinden duydunuz mu oraya gidenler illaki biseyler yasiyorlarmi kadınlar la ?

Neden yalnız gidiyor siz neden gitmiyorsunuz?

Eşim arkadaşlarıyla 1 haftalık tatile çıkmıştı. Hiç kendisine vakit harcamaz o yüzden sevinmiştim arkadaşlarıyla keyf alacağı için. Ayrıca yapacak olan her yerde her türlü yapar bunun için tatile gitmez rahat ol.

Eşim öyle bir insan değil ave hiç aldatmadi beni harama çok dikkat ederken neden öyle bir ortama gidiyor diye düşünmeden edemiyorum..ben rafting değil ama başka yere tatile gitmek istedim kendisi istemedi

Evet bende hep diyorum bir halt yerse illaki karşıma çıkar. Ama çok şaşkınım öyle bir ortama gitmesine. Yani nette çok iç açıcı şeyler yazmıyor..

Kendisi arkadaşlarıyla plan yaptıktan sonra söyledi bana

Aynen öyle asıl sorun beni hayatında yok sayması..
İnternette her okuduğunuza inanmayın, o yazanlar bota bikinili hatunlar binecek şiddetli akıntılarda bottan düşerler veya ten tene değeriz, içeriz alkolü kaçırınca bir tanesine yeşilleniriz, eve dönünce arkadaşlara offf raftisyen yaptım bir hatun düşürdüm hacı diye hava atarızcılar, raftingi adam gibi yapanlar ekstrem spor yapmayı seven maceraperest insanlardır onlar da bota binerken yanıma bikinili kadın binecek dokunurum ellerim kafasında olmuyor.

Ben konunuzdaki detaylara üzüldüm, eşiniz sizinle tatile gitmek istememiş, sizin fikrinizi bile almadan arkadaşlarıyla kafasına göre plan yapmış, son cümleniz ise :KK43:

İnsan zaman zaman arkadaşlarıyla da tatile gider planlar yapar ama eşinin tatil planlarına da uyar veya birlikte yapılacak alternatif bir tatil önerisi sunar, sizi aldatmamış olabilir ama size değer vermiyor yok sayıyor, bu çok çok büyük bir sorun, öncelikle bunu sorgulamalısınız bence.

Yapacak insan her türlü yapar bırak raftingi havada karada yani bence eşinize güvenmiyorsunuz gibi geldi

Eşinizin arkadaşlarıyla kampa gidecek, rafting de yapacaklar anladığım kadarıyla. İnternetten neye baktınız tam olarak? Geçen sene bizde yaptık rafting, kendin grup halinde de yapıyorsun kişi sayısına göre. Biz sayımız da yeterli olduğu icin öyle yaptık.
Başkaları da olsa hayalinizdeki gibi bir sey olma durumu yok. Eşinizi de sapık yerine koymuşsunuz, yorumlarda ona göre olmuş. Siz ailece hiçbir sey yapmıyorsanız ona takılabilirsiniz, eşinizin planında absürt bir şey yok.

İlişki dinamiğine bağlı bu durum. Ben arkadaşlarımla ve ailemle de ayrı ayrı tatil yapmayı seviyorum, karşı tarafın da aynı şekilde benden bağımsız tatiller planlamasında bir sorun görmüyorum.
Ancak sizin ilişkinizin dinamiği böyle değilse, siz kendi arkadaşlarınızla tatile gidemiyorsanız burda sorun başlar.
Bununla birlikte size bunun son dakika söylenmesi baya fikrinizin umursanmaması anlamına geliyor. Aynı evin içinde yaşarken nasıl böyle bir şeyin konusu açılmaz, anlatmaz çok garip. Bilerek son dakikaya kadar söylememiş, fikrinizi önemsememiş.
Ek olarak başka bir tatil planınız olucak mı? Eşiniz sizinle de tatile çıkacak mı? Yoksa bütün izin günlerini kankalarına mı ayırdı? Eğer böyle ise demek ki arkadaşları daha önemli sizden.
Aldatan her türlü aldatır, tek başına tatile gitmeden de. Sizin eşinizle başka sorunlarınız var bence.

Benimki Vegas’a gitti,nasıl bir ortam diye hiç sormak aklıma gelmedi birilerine :)
Bende geçen hafta tatildeydim kız arkadaşlarımla.
Bu tamamen ilişkinize ve eşinize ve kendinize olan güvenle alakalı.

X