Eşim bensiz tatile gidiyor

Merhaba arkadaşlar eşim bensiz raftinge gidicek daha önce giden oldu mu nasıl bir ortam ? Dünyanın dört bir yanından turist geliyormuş..birilerinden duydunuz mu oraya gidenler illaki biseyler yasiyorlarmi kadınlar la ?
Eşinizin Bişey yasamak ıcın raftinge gıtmesıne
Dunyanın dört bı yanından turiste Maruz kalmasına gerek yok oldugu yerde de her haltı yiyebilir kumaşında olsun yeter ki

Ayrıca Dunyanın dört bı yanından gelen kadınlarda kıtlıktan çıkmamışlardır dıye dusunuyorum ama tabi kocanız josh holloway ise tabi bu dediklerimi unutun🤤🤤🤤

Yessica senmsın kız, sna çok kinlyim😡

Merhaba arkadaşlar eşim bensiz raftinge gidicek daha önce giden oldu mu nasıl bir ortam ? Dünyanın dört bir yanından turist geliyormuş..birilerinden duydunuz mu oraya gidenler illaki biseyler yasiyorlarmi kadınlar la ?
Güveniniz sarsılmış sanırım, yoksa herkes her yere gidebilir illa eşle gidilecek diye de bir kural yok.
Benim eşim de erkek arkadaşlarıyla gider 2-3 gün kafa dağıtırlar, sorun da görmüyorum.
Yapmaya niyeti olan öğle arası molada bile yapar.
Ayrıca rafting tatil değil aktivitedir, günlerce sürmez, çok olsa 1 saat sürer. Eşiniz kaç günlüğüne gidiyor? Siz neden gitmiyorsunuz, kapalı olabilirsiniz belki, ya da yüzme bilmiyorum korkusu yaşıyorsanız hiç gerek yok, çok eğlenceli bir aktivite. Giyin hasemanizi, gidin eğlenin acayip keyifli..

Eşim öyle bir insan değil ave hiç aldatmadi beni harama çok dikkat ederken neden öyle bir ortama gidiyor diye düşünmeden edemiyorum..ben rafting değil ama başka yere tatile gitmek istedim kendisi istemedi
Valla haklısınız
Zamane kadınları çok kötü
Ya rafting sonrası ayartırlarsa kocanı
Islak ıslak hem de

Bence asla yollama raftinge
Ben olsam cami turuna yollardım.

Rafting yapmadan önce orada birbirlerini güzelce yağlıyorlar. Yağ gibi kayıyorlar suda sonra. E hazır yağlanmışken her şey olabilir, göndermeyin sakın !!!1!!

Raftinge gidenler illa ki bir şey yaşıyorlar kadınlarla bu rafting kuralıdır. Aldatan erkeklerin hepsi raftinge gitmek zorundalar yoksa başka ortamda aldatamazlar.
Yani anlaşılan eşiniz bu sporu yapmak istemiş, yamaç paraşutu gibi, dalış gibi rafting de bir spor. Siz neden gitmiyorsunuz? Birlikte gidin o rafting yapsın kalan zamanı da birlikte geçirin tatil yapın.

Güveniniz sarsılmış sanırım, yoksa herkes her yere gidebilir illa eşle gidilecek diye de bir kural yok.
Benim eşim de erkek arkadaşlarıyla gider 2-3 gün kafa dağıtırlar, sorun da görmüyorum.
Yapmaya niyeti olan öğle arası molada bile yapar.
Ayrıca rafting tatil değil aktivitedir, günlerce sürmez, çok olsa 1 saat sürer. Eşiniz kaç günlüğüne gidiyor? Siz neden gitmiyorsunuz, kapalı olabilirsiniz belki, ya da yüzme bilmiyorum korkusu yaşıyorsanız hiç gerek yok, çok eğlenceli bir aktivite. Giyin hasemanizi, gidin eğlenin acayip keyifli..
Birkaç günlüğüne çadırda kalicaklar

Muhafazakar bir yapıda ve tesettürlü müsünüz?
Ben böyle eşi olan adamların da erkek erkeğe tatile gitmesine karşıyım. Keşke siz olmadan evden dahi çıkmasalar. Çünkü size haksızlık,sizi yollamıyorlar bir yere. Sizin de rafting nedir bırak dünyadan haberiniz yok. Ne münasebet yani muhafazakar hanımla evlen sonra dışarıda bikinili rafting yapan kadınları kes!
Ben bunu muhafazakar bir arkadaşıma sormuştum. Sen kendini her şeyden kısıtlarken, sıcağın altında uzun şeylerle pişerken eşinin şort tişört takılması, istediği her etkinliği rahatça yapması rahatsız etmiyor mu, neden izin veriyorsun ben olsam vermem demiştim. Cevabı ben bu dine kurallarını bilerek inanıyorum, bana yasak olan şeyler ona yasak değil, bunu kabul ederek bu yola girdim, o yüzden kızmaya hakkım yok. Beni eşim değil inancım kısıtlıyor demişti.

Gençliğimde çok yaptım, anılar canlandı sayenizde hey gidi... Gündüz bünyelerde arşa çikan adrenalinin gece ateş başında distileye boğulması sonrasında....öhom ben yorum yapmayayım....Hey gidi🔥

Bana da Bodruma erkek erkeğe tatile gideceğiz demişti, git dedim. Nasıl yani dedi, dedim git. Sen de bir gün gidersin kız kıza dedi, e yani. Sonra ne olduysa biz beraber gittik başka bir yere. :KK70:

Ben bunu muhafazakar bir arkadaşıma sormuştum. Sen kendini her şeyden kısıtlarken, sıcağın altında uzun şeylerle pişerken eşinin şort tişört takılması, istediği her etkinliği rahatça yapması rahatsız etmiyor mu, neden izin veriyorsun ben olsam vermem demiştim. Cevabı ben bu dine kurallarını bilerek inanıyorum, bana yasak olan şeyler ona yasak değil, bunu kabul ederek bu yola girdim, o yüzden kızmaya hakkım yok. Beni eşim değil inancım kısıtlıyor demişti.
Bende tam muhafazakar olmasa da dikkat etmeye calisiyorum ama arkadaşınızın dediklerine yarı yarıya katılıyorum. Evet giyim konusunda eşim degil inandığım dine göre giyiniyorum ama çalışmadan yada gezmemden de geri kalmıyorum. Bu din kadınları eve kapatıp erkeklere sınırsız özgürlük vermiyor ki sadece böyle gösterilmeye çalışılıyor. Konu sahibi de isterse raftinge gidebilir. Kadın için haram olan göz zinası erkek içinde var . Artık seçenekler çok çeşitli kendi kız arkadaşlarıyla gezip yemeğe tatile gidebilirsiniz. Aynı şeyi konu sahibinin eşi de yapabilir. Ama kalıplaşmış bir durum var bence dinden bağımsız birazda kadınlar oluşturuyoruz bunu. Bir komşumuz var geçen toplu olarak bir olan yapalım dedik kadınlar günüydü kadınlar buluşup bir kafede oturduk adamlar da başka bir yerde toplandı bir arkadaşımızın eşi gelmedi . Adam hanımlarla bir etkinlik yapmayalım benim eşim gelmez demiş niye gunahmis yahu bir cafe de oturup çay kahve içmenin nesi günah

Adamların da işine geliyor ne güzel. Kendi kendini kandırıyor kadınlar yine her zamanki gibi. Halbuki eğer ortada bir yasak varsa adama da var. Akıl işte.

Bana da Bodruma erkek erkeğe tatile gideceğiz demişti, git dedim. Nasıl yani dedi, dedim git. Sen de bir gün gidersin kız kıza dedi, e yani. Sonra ne olduysa biz beraber gittik başka bir yere. :KK70:
Sizde yalnız kalmamak adına bir teklifte bulunun bence, tek başına veya kız arkadaşlarınızla gidebilirsiniz. Tabii bilmiyorum size sordu mu gidebilir miyim diye, direkt ben gidiyorum dediyse de sıkıntı bence.

Bende tam muhafazakar olmasa da dikkat etmeye calisiyorum ama arkadaşınızın dediklerine yarı yarıya katılıyorum. Evet giyim konusunda eşim degil inandığım dine göre giyiniyorum ama çalışmadan yada gezmemden de geri kalmıyorum. Bu din kadınları eve kapatıp erkeklere sınırsız özgürlük vermiyor ki sadece böyle gösterilmeye çalışılıyor. Konu sahibi de isterse raftinge gidebilir. Kadın için haram olan göz zinası erkek içinde var . Artık seçenekler çok çeşitli kendi kız arkadaşlarıyla gezip yemeğe tatile gidebilirsiniz. Aynı şeyi konu sahibinin eşi de yapabilir. Ama kalıplaşmış bir durum var bence dinden bağımsız birazda kadınlar oluşturuyoruz bunu. Bir komşumuz var geçen toplu olarak bir olan yapalım dedik kadınlar günüydü kadınlar buluşup bir kafede oturduk adamlar da başka bir yerde toplandı bir arkadaşımızın eşi gelmedi . Adam hanımlarla bir etkinlik yapmayalım benim eşim gelmez demiş niye gunahmis yahu bir cafe de oturup çay kahve içmenin nesi günah
Bizim konuşmamız kıyafet özelindeydi daha çok. Yani sen uzun giyiniyorsan o da giyinsin, o da daha kapalı kıyafetlerle denize girsin ya da hiç girmesin vs gibi. Diğer konularda yorum yapamam mevzuya hakim değilim bir de dini yorum yasak.

Birkaç günlüğüne çadırda kalicaklar
Diğerlerinin eşleri de gidecekse siz de gidin. Benim de çadırım, kamp malzemelerin var bayılırım yaylada, kampta gezmeye kalmaya. Siz de dahil olun tadını çıkartın.
Ama yok konfor insanıyım yapamam diyorsanız, hiç bulaşmayın tatil eziyete dönüşür.
Eşler gitmiyorsa eşinize de güveniniz varsa zaten bırakın gitsin yahu adam, az özleyin birbirinizi.
Ayrıca bacım bu ülke turizmle kalkınıyor, sen gitme ben gitmeyeyim, sarışın kadınlar gelmesin nasıl kalkınacak 😂

harama çok dikkat ederken
Demek ki içinde potansiyel var dikkat ettiğine göre. Dikkat etmeden doğal akışla hareket eden kişi o konuda olmuş demektir. Temizdir. İçinde başka bir his barındırmaz gerçek ve doğru tektir çünkü.

Bu arada bizim apartmanda yaşlı bir adam vardı evden işe işten eve. Meğer bir alt dairesinde kocası Arabistan’a giden komşusu ile seks yapıyorlarmış senelerdir hem de. Ortaya çıkınca ikisi de taşındılar ve adamın karısı kahrından öldü. Sizce niyeti farklı olan kişi için zaman mekan ve yaş etkili olur mu?

Ben de iyi ki bu sitede dini konular yasak diyorum, bu yasağa seviniyorum ve susuyorum. İyi ama bu eşi ile tatile gitmesine engel değil ki.

X