Eşim Benimle Uyumuyor

watasiva

Guru
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2008
316
403
Başlıkta da yazdığım gibi Eşim evlendiğimizden beri benimle uyumuyor arkadaşlar. Daha evleneli 1 sene bile olmadı. Bu konuyu her konusmak istediğimde kavga çıkarıp üste çıkıyor. Neden diye sorduğumda yatak odasinda rahat edemiyorum diyor. Bıktım artık bıktım. Daha yarim saat önce bu konu yüzünden kavga ettik yine. Ne yapmaliyim. Aklim durdu artik... Bu arada görücü usulu evlenmedik. Sevgiliyken severek evlendik ya da ben oyle sanıyordum...

Başlıkta da yazdığım gibi Eşim evlendiğimizden beri benimle uyumuyor arkadaşlar. Daha evleneli 1 sene bile olmadı. Bu konuyu her konusmak istediğimde kavga çıkarıp üste çıkıyor. Neden diye sorduğumda yatak odasinda rahat edemiyorum diyor. Bıktım artık bıktım. Daha yarim saat önce bu konu yüzünden kavga ettik yine. Ne yapmaliyim. Aklim durdu artik... Bu arada görücü usulu evlenmedik. Sevgiliyken severek evlendik ya da ben oyle sanıyordum...
Cinsel hayatınız yok mu?

Daha yeni sayılırsınız aslında tuhaf gerçekten gün içinde davranışları da mı soğuk

Yatak odasini kendi keyfinize gore mi aldiniz?
Gorseli iyi konforu eksikse belki ondan yatmak istemiyordur.
Oda kasvetli de olabilir tabii.
Eger bariz bi m2 farki yoksa oturma odasiyla yatak odasinin yerini degistirebilirsiniz belki.
Ebeveyn banyosu falan varsa sacma olabilir tabii ama beraber yatmak onemli bence ya..

Cinsel hayatınız nasıl?
Yani yatak odasında ilişki yaşayıp sonra yatacağı yere mi gidiyor?
Tuhaf.
Odaların yerlerini değiştirmeyi deneyin ya da yattığı odada birlikte yatmayı teklif edin.
O zaman sorun odada mı eşinizde mi anlarsınız.

Bu konuda hiç konuştunuz mu? Evli çiftlerin birlikte uyuması gerektiğini düşünenlerdenim..bir an önce halledilmesi gereken bir sorun bence..bu durumdan mutlu olmadığınızı dile getirin..

Yanina kivrilinca canim hadi sen odana git diyor. Odan diyor artik yatak odasi da degil.
Diğer konunuza bir baktım da siz zaten eş gibi değilsiniz ki.
Tek başınıza evlilik yaşıyor gibisiniz.
Ben sizin yerinizde olsam bu adamı çekmem yani. Konuşmayan, gülmeyen, benimle aynı yatağı paylaşmak istemeyen adamı hayatımda tutmam için bir sebep yok bence.

Bu konuda hiç konuştunuz mu? Evli çiftlerin birlikte uyuması gerektiğini düşünenlerdenim..bir an önce halledilmesi gereken bir sorun bence..bu durumdan mutlu olmadığınızı dile getirin..
Defalarca dile getirdim inanın. Hep kavga çıkıyor sonunda. Artik tikandim buraya yazdim... :KK43:

X