Eşim Benimle Dalga Geçti

Ailesi de her bir araya gelişimizde çocuk ne zaman, çocuk niye yok deyip duruyor.. arkadaş her şeyi hallettik çocuk kaldı!..

Onda da bir takım sorunlar oluyor bazen ben benim durumuma bağlıyordum..
Belki siz eşinizden dolayı ilişkiye giremiyorsunuz?
Tedavi yolunu kapatıp kendi sorunlarını gizliyor olabilir kendisi.
Altından bir sürü şey çıkabilir.
Siz kalbim kırıldı diye masum bır yerdesiniz ama eşiniz hiç iyi niyetli değil bu konuda.

Bilemiyorum artık şaşırmış durumdayım, ama her zaman sorunu kendim yüklendim galiba burda hata yaptım..

Üzerinizi mi değiştirdiniz o kadar giyip süslenip özen göstericem sonra çıkarıcam o da dönüp sarılıp uyuyacak burnundan getirirdim onun

Bak benimle ilgilendin ilgilendin ilgilenmedin yoksa en seksi hallerimi tiktokta paylaşırım görürsün günü diye tehdit ederdim ben

Kendi durumunu bastırıyor bence de böyle yaparak. Ben de 1 yıllık evliyim ve ilk zamanlar sorun yaşadım vajinismus olduğumu düşünmeye başlamıştım. Eşim o kadar anlayışlı davrandı ki beraber bu konuyu araştırdık. Evde yapılacak egzersizler var onları uygulayarak düzeldi sorun. Çözemezsek Dr a gidelim dedigimde sen nasıl istersen öyle yapalım demişti. Yakınlaşmalarimiz sonuca baglanmayinca çok kotu hissediyordum benden uzaklaşma dedi ben seninle sadece bunun için evlenmedim, beraber herseyi çözeriz dedi. O egzersizler bile yetti Dr a gerek kalmadı. Bence sizi incitmemek için elinden geleni yapmalıydı hele de yeni evlisiniz bu konularda daha istekli olması gerekir ve çözmeye çalışması gerekir. Dr teklifini bile senden önce o yapar hatta. Burda Bi tuhaflık var kendisinde cinsel başka problemler olduğunu ve sizin üzerinizden bunun üstünü örtmeye çalıştığını düşünüyorum. Yani bu durumunuz resmen işine geliyor gibi eğleniyor çünkü bunun başka açıklaması olamaz diye düşünüyorum

Ailesi de her bir araya gelişimizde çocuk ne zaman, çocuk niye yok deyip duruyor.. arkadaş her şeyi hallettik çocuk kaldı!..
Vajinismus olduğu halde bebegi olan arkadaşım var. Adamın bu hareketlerinin altında ne olduğunu öğrenmeden ve devam edeceğinize emin olmadan asla yapmayın bence hem size hem çocuğa yazık olabilir. En sağlam korunma yöntemlerini kullanın derim

Sanki eşin seni oyalıyor gibi belki de sorun ondadır sende degildirkendi beceriksizligini senin üzerine yıkmaya çalışıyor ola bilir.

Başa sarmanız imkansız. Muhtemelen vajinusmus değilsin. Eşin kendi ayıbını örtmek için bunu çok iyi kullanıyor. Düzenli bir iki ilişkide korkularınızı yeneceğinizi düşünüyorum. Sorunun ondan kaynaklandığını yüzüne vurun. sizi manipüle etmesine izin vermeyin.

Bir yıldır vajinusmusşunuz ve doktor yardımı almamışsınız eşiniz nedeniyle. Eşiniz de anlayışlı birisi değil ne yazık ki. Buradan okuduklarım kadarıyla doktor ve psikolog yardımı almadan bu illeti yenmeniz zor. Siz kendiniz gidin doktora. 25000 diye rakam vermişsiniz, valla şu illetle uğraşacağıma bu parayı verirdim.
Tanimadan, ayni evde yasamadan evlenmenin getirdigi sorunlar bunlar iste. Kocaniz tam bir hoduk. Donsun kendine baksin. Cocuk yapmadan bosanmaya bakin.
Önceden cinsellik deneyimi de dahil (kontrollü, sınırlı da olabilir.) aynı ortamda yaşamadan evlenmek her haliyle sürpriz. Yıllarca flört edip de burada evlilik sorunlarından bahseden çok konu var.

Eşiniz gay olabilir mi yazdıklarınızdan ben bunu çıkardım başka her konuda çok iyi çok anlayışlı ama cinsellik yok hatta sizin giydiğiniz jartiyerle dalga geçiyor üstüne sarılıp uyuyor sizi manipüle etmesine izin vermeyin diğer arkadaşların yazdığı gibi siz vajinusmus bile değilsiniz bence asıl sorun eşinizde

iyileşmeni istemiyor ki adamın canına millet.sorunları var çünkü.nasil seviniyor kim bilir suç sana kaldı diye.

Bakın resmen manipüle etmiş sizi. İlla seks olmasına gerek yok. Sevişme de yapabilirsiniz. Ayrıca siz jartiyer vs. giydiğinizde adamın dalga geçmesi bile erkekte sorunu yaşadığını gösterir. Normal sağlıklı yetişkin bir erkek direkt erekte olur. Ona dokunan ve onun için hazırlanmış kadın karşısında ama sizinki lavaboya kaçıyor hatta sizle öncesinde dalga geçerek. O ipi çekince bu ne deyince ebenin a*** deseydiniz keşke. Kendi pipisi kalkmıyor ama sizi manipüle etmeyi iyi biliyor. Güzel tezgah açmış valla. Ayrıca sizin doktora gitmenizi engelmiş birde üstüne bu durumu aşmanızı sözde sanki sizin beceriksizliğinize vermiş , kendi kıt dünyasında. Madem doktora gitmeyi engelliyor kaldırabiliyorsa bir zahmet o penisini erekte edip sizin ıslanmanıza yardımcı olacak hiç değilse yavaş yavaş ilerletecek. İnanın baya ıslanırsınız sırf erekte penisle dokunsa dahi ve kayganlaşınca daha rahat içinize alırsınız. Ama yaşlar kaçtı bilmiyorum haftada bu sıklık 3 olsunki sizinle dediğiniz gibi başa dönmeyin. Diyelim onu yapamıyor parmağıyla olur , ağzıyla olur sizinle sevişecek. Yoksa bu evlilikteki vasfı ne ev arkadaşı olmak dışında Allah aşkına hanımefendi. Ayyyy offf Sinirlendim valla.

Sizin gibi kadınlara hayret ediyorum. Sağlık problemi olan, tedavi olması gereken sizsiniz. Adama ne? Eşinizin iznine niye bağlısınız? Bu kadar pısırık olmayın Allah aşkına. Bu bir sağlık problemi ve evliliğinizi de olumsuz etkileyen bir şey. Parası neyse eşşek gibi verecek tabii ki. Bu tarz terapiler hiçbir zaman ucuz olmuyor. Böyle bir adam için jartiyer giyerseniz adam da lastiğini çekip şaklatır, dalgasını geçer tabii. Size saygı duymayan ve ayrıca marşı da basmayan sünepe biri belli ki. İyileşmeyin diye dua bile ediyordur o. Beceriksizliği ortaya çıkacak çünkü.

Şayet içinizden gelen bir arzu yoksa, jartiyer giymekle seksi olamazsınız. Muhtemelen eşiniz buna gülüyodur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…