Eşim beni sevmiyor

Kkkkkjz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2023
68
3
32
Eşimle aramız bozuk eşim Bana seni sevmiyorum dedi sevemiyorum dedi çok denedim ama olmadı dedi yıkıldım ya ben eşimi çok seviyorum ama eşimle çok kavga yaptık aşırı derecede çünkü beni değersiz hissettiriyodu yüzüme karşı seni sevmiyorum dedi bir gece çok kötü kavga yaptık ben sabaha kadar ağladım ve babamın evine gelme kararı aldım eşimin haberi var Dı bana S***** G** (Defol) dedi ve ben babamın evine geldim yuvam yıkıldı ama eşimi çok seviyorum ben çok çabaladım tekrar yuvama dönmek için ama eşim istemiyor boşanmak istiyor hiç sevmemiş beni hiç seviyorum deyip aldı şimdi ayrıyız şimdide svmym diyo ne yapacağım şaşırdım psikolojik sorunları var hani bizler romantik dizilere bakarken duygulanırız ama o aksine kahkaha atıp gülüyor du beni çok kıskanıyor du burnumdan getirirdi makyaj yaptırmazdı kendime baktırmazdı yani kuaföre göndermezdi

Son düzenleme:
En iyi cevap
Eşimle aramız bozuk eşim Bana seni sevmiyorum dedi sevemiyorum dedi çok denedim ama olmadı dedi yıkıldım ya ben eşimi çok seviyorum ama eşimle çok kavga yaptık aşırı derecede çünkü beni değersiz hissettiriyodu yüzüme karşı seni sevmiyorum dedi bir gece çok kötü kavga yaptık ben sabaha kadar ağladım ve babamın evine gelme kararı aldım eşimin haberi var Dı bana S*** G (Defol) dedi ve ben babamın evine geldim yuvam yıkıldı ama eşimi çok seviyorum ben çok çabaladım tekrar yuvama dönmek için ama eşim istemiyor boşanmak istiyor hiç sevmemiş beni hiç seviyorum deyip aldı şimdi ayrıyız şimdide svmym diyo ne yapacağım şaşırdım
Terapi almaktan, hayatınıza yeni bir yön vermekten başka çözümünüz yok.

Siz de sevilmeyi hak ediyorsunuz...
10 yıl evli kalmışlar 2 tane çocukları var eşi aldatmış kendini ve benle evliyken bile onla ilgili konuşuyordu çok hakkı var üzerimde çalıştı benle eve baktı falan diye lafını ediyordu beni aldatmış bir kadının ben ismini dahi anmm numarasını bile taşımam ama o öyle değil di onu gezmeye falan götürdüm diyodu beni niye götürmüyon dedim suç oldu
Beni aldatan kadının ismini dahi anmam numarasını bile taşımam diyorsunuz ya hani??
Sizi sevmeyen birinin de adını dahi anmamanız numarasını bile taşımamanız gerekiyor çünkü şuan eşinizin yerinde olan sizsiniz aslında.
Eski eşimi seviyorum sizi sevmiyorum demekte bir aldatma değil mi?
Bunun aldatılmaktan farkı nedir sizin gözünüzde?
Hatta daha da gururlu olmanız gereken cümleler bunlar.
Eğer siz bu saatten sonra eşinize yalvarırsanız eşinizden ne farkınız kalacak bu durumda.
Yapmayın etmeyin istenmediğiniz yerde kalmayın..

Teşekkür ederim Allah razı olsun ☺️ normal de bu kadar bağlı biri degilim Allahın izniyle inşallah bunları da atlatacağım

Rica ederim, sevgili kardeşim, bu durumlar desteksiz atlatman çok zor. Hatta mümkün değil. Lütfen en azından arada bir bu konuya yapılan yorumları oku ve aklını başına devşir. Bunu kendinden çok oğlun için yap.
Bir çok kadın benzer şeyleri yaşıyordur yaşamıştır. Ama önemli olan kurban psikolojisinden çıkıp yaşanılanlardan ders almak, aynı hataları tekrar tekrar yapmamaktır.

Babanın evine yerleş ve hayatına bak, boşan gitsin bu adamdan. Ne hali varsa görsün.
Kötü biriymiş gerçekten.
Onu sevmeye devam ederek kendine ve oğluna haksızlık etme.
Oğlun böyle zayıf ve güçsüz değil çelik gibi iradesi olan güçlü bir anayı hakediyor.
Unutma ! Çocuklarımız bizi rol model alırlar, sözlerimizi değil.

Her turlu tavsiye verildi onune bak seni sevmeyenle olmaz cocugunu dusun, calis ayaklari ustunde duran guclu bir anne ol vs. her turlu sey soylendi konu sahibi hicbirine kulak asmadi ve insanlar 30 yasinda 4 evlilik yapmis olmasini ve dahasi 4. Evliligini 15 gun icinde yapmis olmasini sorguladi tekrar ayni hataya dusmesin diye. Hala yargilamayin bilmem ne de deniliyor gecin bunlari

Konu sahibi bunca yaşadığı şeyden sonra oğlumla kendimize nasıl düzgün bir hayat kurabilirim derdine dusecegine hala kocam beni sevmiyor diye ağlıyorsa açık açık gelin beni yargılayın diyor kusura bakmasın kimse. Üvey babaların biri geliyor biri gidiyor ya biri annesini dövüyor öteki psikolojik şiddet uyguluyor degersizlestiriyor, o çocuğun psikolojisi ne haldedir kim bilir. Konu sahibi beş para etmez biri için kendini bu kadar paralayacagina oğlunun selameti için ugraş biraz. Git bir iş bul babam çalışmama izin vermiyor gibi bahalenerin arkasına sığınma biraz güçlü ol ki evladinda sağlam bir psikolojiyle büyüsün.

Konu sahibi bunca yaşadığı şeyden sonra oğlumla kendimize nasıl düzgün bir hayat kurabilirim derdine dusecegine hala kocam beni sevmiyor diye ağlıyorsa açık açık gelin beni yargılayın diyor kusura bakmasın kimse. Üvey babaların biri geliyor biri gidiyor ya biri annesini dövüyor öteki psikolojik şiddet uyguluyor degersizlestiriyor, o çocuğun psikolojisi ne haldedir kim bilir. Konu sahibi beş para etmez biri için kendini bu kadar paralayacagina oğlunun selameti için ugraş biraz. Git bir iş bul babam çalışmama izin vermiyor gibi bahalenerin arkasına sığınma biraz güçlü ol ki evladinda sağlam bir psikolojiyle büyüsün.
Allaha hamdolsun oğlum çok akıllı ve etrafta çok sevilen bir çocuk elhamdülillah

Allah hepinizden razı olsun bazılarınız kırıcı konuşsanız da haklıydınız çok teşekkür ederim iyiki varsınız herkes ten ayrı ayrı tavsiye aldım Benim için bu adam bitti ama bana yaptıklarını yanına kar bırakamam illaki acısını çıkartmam gerek tazminat davası açacagım nafaka davası açacagım yani evlilik benim için bitti ben bu adamı süründüreceğim Allahın izniyle inşallah ve Allaha da havale ediyorum onun mahkemesi daha büyük elhamdülillah

Eşimle aramız bozuk eşim Bana seni sevmiyorum dedi sevemiyorum dedi çok denedim ama olmadı dedi yıkıldım ya ben eşimi çok seviyorum ama eşimle çok kavga yaptık aşırı derecede çünkü beni değersiz hissettiriyodu yüzüme karşı seni sevmiyorum dedi bir gece çok kötü kavga yaptık ben sabaha kadar ağladım ve babamın evine gelme kararı aldım eşimin haberi var Dı bana S*** G (Defol) dedi ve ben babamın evine geldim yuvam yıkıldı ama eşimi çok seviyorum ben çok çabaladım tekrar yuvama dönmek için ama eşim istemiyor boşanmak istiyor hiç sevmemiş beni hiç seviyorum deyip aldı şimdi ayrıyız şimdide svmym diyo ne yapacağım şaşırdım psikolojik sorunları var hani bizler romantik dizilere bakarken duygulanırız ama o aksine kahkaha atıp gülüyor du beni çok kıskanıyor du burnumdan getirirdi makyaj yaptırmazdı kendime baktırmazdı yani kuaföre göndermezdi
Seni sevmeyen sana değer vermeyen hakaret küfür eden birini nasıl seviyorsun ben bunu anlayamıyorum işte..kadın çiçek gibidir hergün ilgisini şefkatini sevgisini göstermeli bir erkek yapmıyorsa güle güle..

Seni sevmeyen sana değer vermeyen hakaret küfür eden birini nasıl seviyorsun ben bunu anlayamıyorum işte..kadın çiçek gibidir hergün ilgisini şefkatini sevgisini göstermeli bir erkek yapmıyorsa güle güle..
Bizim burda böyle şeyler olsa bile dayanacaksın evlilği kölelik yaptılar bana sabretmiyorsun diyorlar bende değer görmediğim için baba evine geldim yani

Ben çok acı çektim ilk eşim beni 5 aylık hamileydim bıraktı gitti birdaha da gelmedi iiki ay sonra duydum ki başka bir kadın kaçır mış yıkıldım ben korkuyorum dum evlilik yapmak tan ikinci eşim bali çeken bir şerefsiz miş o zaten bana hiç eşi gibi davranmadı 3 eşim beni hergün dövdü ölümden döndüm ben 4 evliliğimdi bu 7 yıl sonra 4 evlilik yaptım çünkü korkuyor dum yine beni sevmesse yine yuvam yıkılırsa diye
Neden evlenip durdunuz ben onu anlamadım

Burası köy yeri az çok bilirsiniz
Anladığım kadarı ile babanız size pek destekçi değil. Ailede hiç mi daha medeni düşünen biri yok. Bundan boşanınca yine başkasıyla evleneceksiniz belli ki. Böyle hem size hem çocuğa yazık günah. 15 günde sevgi olmaz. Belli ki sonra da olmamış. Eşiniz mantık evliliği yapmış anladığım kadarı ile. Umarım bundan sonraki hayatınız daha güzel olur. Çalışıyor musunuz?

Anladığım kadarı ile babanız size pek destekçi değil. Ailede hiç mi daha medeni düşünen biri yok. Bundan boşanınca yine başkasıyla evleneceksiniz belli ki. Böyle hem size hem çocuğa yazık günah. 15 günde sevgi olmaz. Belli ki sonra da olmamış. Eşiniz mantık evliliği yapmış anladığım kadarı ile. Umarım bundan sonraki hayatınız daha güzel olur. Çalışıyor musunuz?
İnşallah babam şuan da bile baba annemin yanında bıraktı onlarda eziyor lar beni çalışmıyorum çalışmak istiyorum ama babam izin vermiyor ben babamı çok severim ama babam beni ve küçük kız kardeşimi ayırıyor çok zoruma gidiyor birgün evlenirsem gerçekten babam öldü derim buraya adımı mı dahi atmam

İnşallah babam şuan da bile baba annemin yanında bıraktı onlarda eziyor lar beni çalışmıyorum çalışmak istiyorum ama babam izin vermiyor ben babamı çok severim ama babam beni ve küçük kız kardeşimi ayırıyor çok zoruma gidiyor birgün evlenirsem gerçekten babam öldü derim buraya adımı mı dahi atmam
Babanız arkanızda değilse o zaman siz onu dinlemek zorunda değilsiniz. Beni eleştirenler olacaktır ama bir takım nedenler ile boşanınca daha kötü bir hayatınız olacaksa boşanmayın ve çalışmaya başlayın. Siz evliyken babanız çalışmanıza pek birşey diyemez. Çalışıp hem biraz birikim yapıp hem de özgüveniniz yerine gelirse biraz sonra boşanırsınız. Yani hayatınızı elinize alana kadar ayıya dayı diyebilirsiniz.

Babanız arkanızda değilse o zaman siz onu dinlemek zorunda değilsiniz. Beni eleştirenler olacaktır ama bir takım nedenler ile boşanınca daha kötü bir hayatınız olacaksa boşanmayın ve çalışmaya başlayın. Siz evliyken babanız çalışmanıza pek birşey diyemez. Çalışıp hem biraz birikim yapıp hem de özgüveniniz yerine gelirse biraz sonra boşanırsınız. Yani hayatınızı elinize alana kadar ayıya dayı diyebilirsiniz.
Baba anneme batırıyor onu bırakıp hiç bir yere gidemiyorum eve kapalıyım yani çalışma imkanım olsa koşa koşa giderim

Ben çok acı çektim ilk eşim beni 5 aylık hamileydim bıraktı gitti birdaha da gelmedi iiki ay sonra duydum ki başka bir kadın kaçır mış yıkıldım ben korkuyorum dum evlilik yapmak tan ikinci eşim bali çeken bir şerefsiz miş o zaten bana hiç eşi gibi davranmadı 3 eşim beni hergün dövdü ölümden döndüm ben 4 evliliğimdi bu 7 yıl sonra 4 evlilik yaptım çünkü korkuyor dum yine beni sevmesse yine yuvam yıkılırsa diye
Bütün bunları yaşayıp da 15 günde mi evlendiniz gidip? Siz bir 10-12 defa daha evlenirsiniz kusura bakmayın ama

X