Eşim beni sevmiyor

Kkkkkjz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2023
68
3
32
Eşimle aramız bozuk eşim Bana seni sevmiyorum dedi sevemiyorum dedi çok denedim ama olmadı dedi yıkıldım ya ben eşimi çok seviyorum ama eşimle çok kavga yaptık aşırı derecede çünkü beni değersiz hissettiriyodu yüzüme karşı seni sevmiyorum dedi bir gece çok kötü kavga yaptık ben sabaha kadar ağladım ve babamın evine gelme kararı aldım eşimin haberi var Dı bana S***** G** (Defol) dedi ve ben babamın evine geldim yuvam yıkıldı ama eşimi çok seviyorum ben çok çabaladım tekrar yuvama dönmek için ama eşim istemiyor boşanmak istiyor hiç sevmemiş beni hiç seviyorum deyip aldı şimdi ayrıyız şimdide svmym diyo ne yapacağım şaşırdım psikolojik sorunları var hani bizler romantik dizilere bakarken duygulanırız ama o aksine kahkaha atıp gülüyor du beni çok kıskanıyor du burnumdan getirirdi makyaj yaptırmazdı kendime baktırmazdı yani kuaföre göndermezdi

Son düzenleme:
En iyi cevap
Eşimle aramız bozuk eşim Bana seni sevmiyorum dedi sevemiyorum dedi çok denedim ama olmadı dedi yıkıldım ya ben eşimi çok seviyorum ama eşimle çok kavga yaptık aşırı derecede çünkü beni değersiz hissettiriyodu yüzüme karşı seni sevmiyorum dedi bir gece çok kötü kavga yaptık ben sabaha kadar ağladım ve babamın evine gelme kararı aldım eşimin haberi var Dı bana S*** G (Defol) dedi ve ben babamın evine geldim yuvam yıkıldı ama eşimi çok seviyorum ben çok çabaladım tekrar yuvama dönmek için ama eşim istemiyor boşanmak istiyor hiç sevmemiş beni hiç seviyorum deyip aldı şimdi ayrıyız şimdide svmym diyo ne yapacağım şaşırdım
Terapi almaktan, hayatınıza yeni bir yön vermekten başka çözümünüz yok.

Siz de sevilmeyi hak ediyorsunuz...
Görücü usulü 15 gün içinde getirmişler zaten beni ısınamaması normal miş eşimin bana seviyorum deyip aldı şimdi şimdi de sevmiyorum diyo bu kadar kolay mı ya sevmiyorum demek
Ah ah biraz birbirinizi tanisaydiniz, değer verip sevip sevmedigini anlardınız. Evlilikte nasildi peki ? Size değer vermeyen isteksiz birimiydi?

Eşimle aramız bozuk eşim Bana seni sevmiyorum dedi sevemiyorum dedi çok denedim ama olmadı dedi yıkıldım ya ben eşimi çok seviyorum ama eşimle çok kavga yaptık aşırı derecede çünkü beni değersiz hissettiriyodu yüzüme karşı seni sevmiyorum dedi bir gece çok kötü kavga yaptık ben sabaha kadar ağladım ve babamın evine gelme kararı aldım eşimin haberi var Dı bana S*** G (Defol) dedi ve ben babamın evine geldim yuvam yıkıldı ama eşimi çok seviyorum ben çok çabaladım tekrar yuvama dönmek için ama eşim istemiyor boşanmak istiyor hiç sevmemiş beni hiç seviyorum deyip aldı şimdi ayrıyız şimdide svmym diyo ne yapacağım şaşırdım
Terapi almaktan, hayatınıza yeni bir yön vermekten başka çözümünüz yok.

Siz de sevilmeyi hak ediyorsunuz. Kendinize bunu reva görmeyin.

En iyi cevap
Adam sevmiyorum diyor. Ne yapacaksın ilaç değil ki içirip sevdireceksin kendini. Seni seveni zehir olsa yut , seni sevmeyeni bal olsa tükür demiş eskiler. Zor olacak ama imkansız değil unutmaya calis. Bu da bir sinavdi yaşandı geçti, iyisiyle kötüsüyle. Sürekli kavga olan bir evliliktense dingin bir yalnızlık daha iyidir.sabirlar diliyorum.

Fotoğraf ne için ?
Fotoğrafı yanlışlıkla koydum silinmedi mi
Yargıtay'a göre, eşe “seni sevmiyorum” demek duygusal şiddettir ve boşanmalarda tazminat nedenidir.
Yazılı almaya çalışın(Mesaj, e-mail, 3. kişilerin şahitliği vb).

Bakın, çoğumuzun hayat felsefelerinden biri şudur: "Beni istemeyeni ben HİÇ istemem."
Yargıtay'a göre, eşe “seni sevmiyorum” demek duygusal şiddettir ve boşanmalarda tazminat nedenidir.
Yazılı almaya çalışın(Mesaj, e-mail, 3. kişilerin şahitliği vb).

Bakın, çoğumuzun hayat felsefelerinden biri şudur: "Beni istemeyeni ben HİÇ istemem."
Aklımdan çıkmıyor o kelimeyi söylemeseydi bana bu durum da olmicak tık ve eski eşi ile konuşurken mesajlaştı yanımda ben bu kadar mı degersizim ya

Eski esiyle ne zaman ayrildi, kac yil evli kalmislar ve niye ayrılmış seviyosa? Cocuklari var mi? Tam bi salak kusura bakma da seninki.
10 yıl evli kalmışlar 2 tane çocukları var eşi aldatmış kendini ve benle evliyken bile onla ilgili konuşuyordu çok hakkı var üzerimde çalıştı benle eve baktı falan diye lafını ediyordu beni aldatmış bir kadının ben ismini dahi anmm numarasını bile taşımam ama o öyle değil di onu gezmeye falan götürdüm diyodu beni niye götürmüyon dedim suç oldu

Bence seni sevmiyorum sinirle söylenecek birşey değil. Kaldı ki sevemedim diye de eklemiş.
Sen sev kendini o zaman. Ben önce gururum diyenlerdenim. Zorla sevilmiyor. Ondan önce davranıp boşanma davasını sen aç derim. Teselli olur ileride onu ben boşadım dersin. Bana teselli oluyor bu durum 😉
Allah da onu bildiği gibi yapsın. Madem sevmemiş yaşasaymış ininde ne diye başka birinin duygusuyla oynamış!
Bu türler iyice vicdansız oluyor değişmiyorlar. Bana da 10 yıl evlilik 2 çocuktan sonra aradığım sen değilmişsin demişti. Şimdi inş arayıp belasını buluyordur

Yanlış anlamayin ama boyle yaparak itici duruyor olabilirsiniz. Kimse kimseyi sevmek zorunda değil ki, ama siz zorundaymis gibi konuşuyorsunuz. En azindan durustce soylemis. Herkes bu konuda birbirine durust olsa aldatmalar olmaz. Yapmaniz gereken tek sey zor da olsa o insani silmek. Zorla kendinizi sevdiremezsiniz maalesef

Bence seni sevmiyorum sinirle söylenecek birşey değil. Kaldı ki sevemedim diye de eklemiş.
Sen sev kendini o zaman. Ben önce gururum diyenlerdenim. Zorla sevilmiyor. Ondan önce davranıp boşanma davasını sen aç derim. Teselli olur ileride onu ben boşadım dersin. Bana teselli oluyor bu durum 😉
Allah da onu bildiği gibi yapsın. Madem sevmemiş yaşasaymış ininde ne diye başka birinin duygusuyla oynamış!
Bu türler iyice vicdansız oluyor değişmiyorlar. Bana da 10 yıl evlilik 2 çocuktan sonra aradığım sen değilmişsin demişti. Şimdi inş arayıp belasını buluyordur
Açmıyor davayı zaten anlaşmalı boşanak istiyor

10 yıl evli kalmışlar 2 tane çocukları var eşi aldatmış kendini ve benle evliyken bile onla ilgili konuşuyordu çok hakkı var üzerimde çalıştı benle eve baktı falan diye lafını ediyordu beni aldatmış bir kadının ben ismini dahi anmm numarasını bile taşımam ama o öyle değil di onu gezmeye falan götürdüm diyodu beni niye götürmüyon dedim suç oldu
Bana boşadığım gerzeği hatırlattı iyi mi??
O da arkamdan beler diyordur kimbilir. Neyse çocuklar annedeyse anlattıklarının hepsi yalandır

İsyanınızda haklısınız, olay çok taze, acınızı da anlıyorum.

Haysiyet ve şerefiniz Medeni Kanunda koruma altındadır.
Bir de burada aldatma var anladığım kadarıyla.
Duble haklısınız.
Bu süreçte duygusal değil, mantıklı davranın,
kanıtlarınızı toplayın, açın boşanma davanızı, nafaka+tazminat.
Hatta aldatan kadına da tazminat davası açabilirsiniz(şartlar oluştuysa).
Fakat eski eşle çocuklar sebebiyle görüşüyorsa bu yol kapanır.

Acilen avukat bulun, danışın, yol alın.

Her şey geçiyor, bu da geçecek.

Geriden söylemesi kolay ben de beni sevmediğini söyleyen adamdan için onu cok seviyorum falan demem mesela. Herkes kendi gurursuzlugundan sorumlu maalesef. Sen bosver bunu artik bu kadar onurunun kırılması cok kötü olmus. Düzgün birini bul rahat et. Sizin çocuğunuz yok dimi?

Daha önce açmıştınız sanırım bu konuyu. Boşanın gitsin.

X