Eşim beni sevmiyor

Kkkkkjz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2023
68
3
32
Eşimle aramız bozuk eşim Bana seni sevmiyorum dedi sevemiyorum dedi çok denedim ama olmadı dedi yıkıldım ya ben eşimi çok seviyorum ama eşimle çok kavga yaptık aşırı derecede çünkü beni değersiz hissettiriyodu yüzüme karşı seni sevmiyorum dedi bir gece çok kötü kavga yaptık ben sabaha kadar ağladım ve babamın evine gelme kararı aldım eşimin haberi var Dı bana S***** G** (Defol) dedi ve ben babamın evine geldim yuvam yıkıldı ama eşimi çok seviyorum ben çok çabaladım tekrar yuvama dönmek için ama eşim istemiyor boşanmak istiyor hiç sevmemiş beni hiç seviyorum deyip aldı şimdi ayrıyız şimdide svmym diyo ne yapacağım şaşırdım psikolojik sorunları var hani bizler romantik dizilere bakarken duygulanırız ama o aksine kahkaha atıp gülüyor du beni çok kıskanıyor du burnumdan getirirdi makyaj yaptırmazdı kendime baktırmazdı yani kuaföre göndermezdi

Son düzenleme:
En iyi cevap
Eşimle aramız bozuk eşim Bana seni sevmiyorum dedi sevemiyorum dedi çok denedim ama olmadı dedi yıkıldım ya ben eşimi çok seviyorum ama eşimle çok kavga yaptık aşırı derecede çünkü beni değersiz hissettiriyodu yüzüme karşı seni sevmiyorum dedi bir gece çok kötü kavga yaptık ben sabaha kadar ağladım ve babamın evine gelme kararı aldım eşimin haberi var Dı bana S*** G (Defol) dedi ve ben babamın evine geldim yuvam yıkıldı ama eşimi çok seviyorum ben çok çabaladım tekrar yuvama dönmek için ama eşim istemiyor boşanmak istiyor hiç sevmemiş beni hiç seviyorum deyip aldı şimdi ayrıyız şimdide svmym diyo ne yapacağım şaşırdım
Terapi almaktan, hayatınıza yeni bir yön vermekten başka çözümünüz yok.

Siz de sevilmeyi hak ediyorsunuz...
Arkadaşlar bazen kırıcı konuşanlar var 7 yılda 4 evlilik yapmadım ben küçük yaşta evlendim 15 yaşındaydım lütfen kırıcı konuşmayın bende evliliğe meraklı değildim zaten

4. Evliliğini yapan 31 yaşındaki bir kadın niye 15 gün içersinde evlenir ki... yoğurdu üfleyerek yemek diye bişey var hiç mi duymadınız? Hadi duymadınız başınızda dur kızım acele etme bi tanıyalım diyecek bir büyüğünüz yada sizi uyaracak bir arkadaşınızda mi yok 😞

7 yıl olmuş tu evlenmeyeli
7 yıl olunca 15 gün içinde evlenmek normal mi oluyor? Lütfen tekrar aynı yanlışları yapmayın, yapacak gibi duruyorsunuz çünkü. Çocuğunuz için yapmayın. Yazık o çocuğa. Sürekli yabancı adamlarla muhatap oluyor ki normal adamlar da değil bunlar, nerede manyak var tutup kolundan evleniyorsunuz.

7 yıl olunca 15 gün içinde evlenmek normal mi oluyor? Lütfen tekrar aynı yanlışları yapmayın, yapacak gibi duruyorsunuz çünkü. Çocuğunuz için yapmayın. Yazık o çocuğa. Sürekli yabancı adamlarla muhatap oluyor ki normal adamlar da değil bunlar, nerede manyak var tutup kolundan evleniyorsunuz.
Aslında evliliği hiç düşünmüyor dum etraf evlen yuvanı kur falan dediler yoksa evlilik aklımın ucundan geçmiyor du 15 gün içinde evlenme sebebim teyzemin tanıdığı idi zararsız dır iyidir diye düşündüm ama meğerse en çok zararı verecek kişi imiş küçücük şeyleri sorun ediyorlardı anneside eşimde

Bacım pardon da adam ağzıyla seni sevmiyorum demiş eee beni sevmiyorsan s.ktir git o zman. Tohumuna para mi verdim erkek mi kalmadı kimse beni sonsuza kadar sevmek zorunda değil ki bak yüzüme demiş yani aldatmamis kandırmamis en dürüst şekilde sevmiyorum demiş bizim de istediğimiz bu degil mi zaten dürüst olsunlar canımızı yesinler. Sen sevmezsen sever başkası kapanırsa yag küpü açılır bal küpü pehhhh cok da umrumda. Ayol ne artistler ne dünya güzelleri aşk bitti diye boşandı bizi de sevmezlerse sevmesinler. Gururlu ol bacım yaaaa

ben tutunacak dal aradım
dört tane dal tutmuşsunuz, daha neyi tutasınız?

çok şanslı doğup büyümemiş olabilirsiniz, benim gibiler için de belki konuşması kolaydır ama 31 yaşına gelmiş, 15 gün içinde 4. evliliğini yapan bir kadının içinde bulunduğu zorluklar için hala annesinin ölümünü, babasını suçlaması; kocasının seni sevmiyorum demesinde kayınvalidesini suçlaması da doğal, olağan değil. kurban olmayı seviyorsunuz ve seçiyorsunuz ki 4. evlilikte de sizi hüsrana uğratacak birini bulmuşsunuz ve halen daha beni sevmese böyle yapar mıydı ben onu çok seviyorum diye ağlıyorsunuz. size ne dense boş, verilen öğütleri inşallah diye geçiştirir, yine bir hatanın içinde bulursunuz kendinizi. ama ben yine de bir tavsiye vereceğim. psikologa gidin. ücretsiz veya çok sembolik ücretlerle hizmet veren psikologlar var, gidin görüşün. başkalarını suçlamayı bırakın. gurur sizin gururunuz, hayat sizin hayatınız, siz onlara iyice sahip çıkarsınız kimse iki paralık edemez

Bacım pardon da adam ağzıyla seni sevmiyorum demiş eee beni sevmiyorsan s.ktir git o zman. Tohumuna para mi verdim erkek mi kalmadı kimse beni sonsuza kadar sevmek zorunda değil ki bak yüzüme demiş yani aldatmamis kandırmamis en dürüst şekilde sevmiyorum demiş bizim de istediğimiz bu degil mi zaten dürüst olsunlar canımızı yesinler. Sen sevmezsen sever başkası kapanırsa yag küpü açılır bal küpü pehhhh cok da umrumda. Ayol ne artistler ne dünya güzelleri aşk bitti diye boşandı bizi de sevmezlerse sevmesinler. Gururlu ol bacım yaaaa
Ben gururumu ayaklar altına aldım ama bundan sonra öyle değil bambaşka bir insan olacağım beklesin kendi sevmiyor du neden kıskanıyor du burnumdan getiriyor du onuda söyleyin silerim onu daha yeniyiz 1 buçuk ay falan oldu onu öyle bir silerim ki hiç bir izi kalmaz nefret ten başka

dört tane dal tutmuşsunuz, daha neyi tutasınız?

çok şanslı doğup büyümemiş olabilirsiniz, benim gibiler için de belki konuşması kolaydır ama 31 yaşına gelmiş, 15 gün içinde 4. evliliğini yapan bir kadının içinde bulunduğu zorluklar için hala annesinin ölümünü, babasını suçlaması; kocasının seni sevmiyorum demesinde kayınvalidesini suçlaması da doğal, olağan değil. kurban olmayı seviyorsunuz ve seçiyorsunuz ki 4. evlilikte de sizi hüsrana uğratacak birini bulmuşsunuz ve halen daha beni sevmese böyle yapar mıydı ben onu çok seviyorum diye ağlıyorsunuz. size ne dense boş, verilen öğütleri inşallah diye geçiştirir, yine bir hatanın içinde bulursunuz kendinizi. ama ben yine de bir tavsiye vereceğim. psikologa gidin. ücretsiz veya çok sembolik ücretlerle hizmet veren psikologlar var, gidin görüşün. başkalarını suçlamayı bırakın. gurur sizin gururunuz, hayat sizin hayatınız, siz onlara iyice sahip çıkarsınız kimse iki paralık edemez
Ben 15 gün içinde 4 evlilik yapmadım kardeşim ben küçük yaşta evlendim 30 yaşındayım ben

Ben 15 gün içinde 4 evlilik yapmadım kardeşim ben küçük yaşta evlendim 30 yaşındayım ben
15 gün içinde 4. evliliğini yapan dedim zaten, dördüncü demek yani. okuma anlama kabiliyetim iyi, yazdıklarınızı okudum anladım. beni düzeltmek yerine mesajımdaki daha önemli şeylere dikkat edebilirsiniz

Ben gururumu ayaklar altına aldım ama bundan sonra öyle değil bambaşka bir insan olacağım beklesin kendi sevmiyor du neden kıskanıyor du burnumdan getiriyor du onuda söyleyin silerim onu daha yeniyiz 1 buçuk ay falan oldu onu öyle bir silerim ki hiç bir izi kalmaz nefret ten başka
Seven adam burnundan getirmez, kıskanır ama kıskandığını belli etmez. Kıskançlığıyla kadini rahatsız etmez. Seven adam gözünden sakınır. Bu adam size eziyet etmiş, sevmemiş. Allah aşkına kıskançlıktan dünyanızın dar edilmesini sevgi sanmayi bırakın.

Ya arkadaş bir konuda da aşırı yargılanan bir kadın görmeyeyim yahu!
Arkadaşlar, kadının ailesi belli, yetiştirilme tarzını anlatmış ve buraya dertleşmeye, mümkünse akıl almaya gelmiş, biz ise yok niye şu yaşta şu kadar evlendim yok neden çocuk yaptın yok efendim onbeş gün yeter mi?

Ya hu olan olmuş, bizim kadın olarak kadın arkadaşımıza ilk etapta destek olmamız lazım değil mi? Bu platformun amacı bu değil mi? Yoksa yargısız infaz, kadının kadına yaptığını kimse yapmaz vs. saçma sözlerini mi ispat etmeye çalışıyoruz?

Konu sahibi, sana gelince kardeşim. Aklım yolu bir, seni sevmiyorum s.g diyen adama sen s. g diyeceksin. Boşanırken de çekişmeli aç, belli ki seni aldatmış eski eşiyle.
Hiçkimsenin kimseyi kullanmaya, kalbini bu şekilde kırmaya hakkı yok.
Sende bağımlı kişilik bozukluğuna benzer bir şey görüyorum, adam kafana da etse " seviyorum ne olursa olsun" modundasın. Bu çok yanlış bir yol. Tedavi alman, en azından ilk etapta ilaç tedavisi şart gibi.

Lütfen boşan ve babanın evine dön, kim ne derse desin o senin baban ve sana bakmak zorunda, kendini asla EZİK hissetme! Hakkını talep et ve ara, çocuğun için bunu yapmak zorundasın.

Ve lütfen, artık evliliğini biz kadınlar bir kaçış ve kurtuluş olarak görmeyelim.
Arkanızda aileniz yok ise koca kısmı da olmaz, onlar daha da çok ezerler.
Bizler artık yetişkin birer bireyiz, kimseye ihtiyacımız yok.
Bir daha söylüyorum Kurban Psikolojisinden Çık lütfen!
Sevgiler ...

Ya arkadaş bir konuda da tavsiye verilip de hala kocam da kocam diyen bir kadına sert yazınca gelip de niye yargiliyorsunuz, kadın kadının düşmanı denildiğini ve devamında bizim daha önce verdigimiz ama konu sahibi tarafindan es geçilen tavsiyelerin verildiğini görmeyeyim yahu!

Ya arkadaş bir konuda da aşırı yargılanan bir kadın görmeyeyim yahu!
Arkadaşlar, kadının ailesi belli, yetiştirilme tarzını anlatmış ve buraya dertleşmeye, mümkünse akıl almaya gelmiş, biz ise yok niye şu yaşta şu kadar evlendim yok neden çocuk yaptın yok efendim onbeş gün yeter mi?

Ya hu olan olmuş, bizim kadın olarak kadın arkadaşımıza ilk etapta destek olmamız lazım değil mi? Bu platformun amacı bu değil mi? Yoksa yargısız infaz, kadının kadına yaptığını kimse yapmaz vs. saçma sözlerini mi ispat etmeye çalışıyoruz?

Konu sahibi, sana gelince kardeşim. Aklım yolu bir, seni sevmiyorum s.g diyen adama sen s. g diyeceksin. Boşanırken de çekişmeli aç, belli ki seni aldatmış eski eşiyle.
Hiçkimsenin kimseyi kullanmaya, kalbini bu şekilde kırmaya hakkı yok.
Sende bağımlı kişilik bozukluğuna benzer bir şey görüyorum, adam kafana da etse " seviyorum ne olursa olsun" modundasın. Bu çok yanlış bir yol. Tedavi alman, en azından ilk etapta ilaç tedavisi şart gibi.

Lütfen boşan ve babanın evine dön, kim ne derse desin o senin baban ve sana bakmak zorunda, kendini asla EZİK hissetme! Hakkını talep et ve ara, çocuğun için bunu yapmak zorundasın.

Ve lütfen, artık evliliğini biz kadınlar bir kaçış ve kurtuluş olarak görmeyelim.
Arkanızda aileniz yok ise koca kısmı da olmaz, onlar daha da çok ezerler.
Bizler artık yetişkin birer bireyiz, kimseye ihtiyacımız yok.
Bir daha söylüyorum Kurban Psikolojisinden Çık lütfen!
Sevgiler ...
Teşekkür ederim Allah razı olsun ☺️ normal de bu kadar bağlı biri degilim Allahın izniyle inşallah bunları da atlatacağım

X