Eşim beni sevmiyor

Kkkkkjz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2023
68
3
32
Eşimle aramız bozuk eşim Bana seni sevmiyorum dedi sevemiyorum dedi çok denedim ama olmadı dedi yıkıldım ya ben eşimi çok seviyorum ama eşimle çok kavga yaptık aşırı derecede çünkü beni değersiz hissettiriyodu yüzüme karşı seni sevmiyorum dedi bir gece çok kötü kavga yaptık ben sabaha kadar ağladım ve babamın evine gelme kararı aldım eşimin haberi var Dı bana S***** G** (Defol) dedi ve ben babamın evine geldim yuvam yıkıldı ama eşimi çok seviyorum ben çok çabaladım tekrar yuvama dönmek için ama eşim istemiyor boşanmak istiyor hiç sevmemiş beni hiç seviyorum deyip aldı şimdi ayrıyız şimdide svmym diyo ne yapacağım şaşırdım psikolojik sorunları var hani bizler romantik dizilere bakarken duygulanırız ama o aksine kahkaha atıp gülüyor du beni çok kıskanıyor du burnumdan getirirdi makyaj yaptırmazdı kendime baktırmazdı yani kuaföre göndermezdi

Son düzenleme:
En iyi cevap
Eşimle aramız bozuk eşim Bana seni sevmiyorum dedi sevemiyorum dedi çok denedim ama olmadı dedi yıkıldım ya ben eşimi çok seviyorum ama eşimle çok kavga yaptık aşırı derecede çünkü beni değersiz hissettiriyodu yüzüme karşı seni sevmiyorum dedi bir gece çok kötü kavga yaptık ben sabaha kadar ağladım ve babamın evine gelme kararı aldım eşimin haberi var Dı bana S*** G (Defol) dedi ve ben babamın evine geldim yuvam yıkıldı ama eşimi çok seviyorum ben çok çabaladım tekrar yuvama dönmek için ama eşim istemiyor boşanmak istiyor hiç sevmemiş beni hiç seviyorum deyip aldı şimdi ayrıyız şimdide svmym diyo ne yapacağım şaşırdım
Terapi almaktan, hayatınıza yeni bir yön vermekten başka çözümünüz yok.

Siz de sevilmeyi hak ediyorsunuz...
Yani kusura bakmayın ama siz biraz kendiniz bu hayatı seçmişsiniz gibi geldi bana. Bir kere babaannenize bakacak başka kimse yok mu? Oda mı sizle yaşıyor? Sizin evinizde söz sahibi babanız mı? Kocanız da siz de pasifsiniz o zaman. Bahane üretmek çok kolaydır zor olan direnmek bence ve ben sizde onu görmüyorum. Kendi kişiliği olmayan birini de pek sevmezler.

O sadece babasına kırgın onu karnımda bırakıp gitti ya yoksa çok şükür Rabbıme çok akıllı bir çocuk
Akilli olmakla psikolojisinin iyi olmamasi ayni sey degil bunu bile anlamak istemiyorsunuz

Ben çok acı çektim ilk eşim beni 5 aylık hamileydim bıraktı gitti birdaha da gelmedi iiki ay sonra duydum ki başka bir kadın kaçır mış yıkıldım ben korkuyorum dum evlilik yapmak tan ikinci eşim bali çeken bir şerefsiz miş o zaten bana hiç eşi gibi davranmadı 3 eşim beni hergün dövdü ölümden döndüm ben 4 evliliğimdi bu 7 yıl sonra 4 evlilik yaptım çünkü korkuyor dum yine beni sevmesse yine yuvam yıkılırsa diye
Bi dursanız mı artık? İnanın kocasız da hayat mümkün. Dört evlilik nedir yahu, hiç mi demiyorsunuz ben ne saçmalıyorum böyle diye? Hayatınızı kurmak için babanızdan izin almayın. Herkes ailesinden destek görmüyor boşanıp tek yaşamak için. Kendi ayaklarınızın üstünde durun. Zor tabii ki ama böyle adamları çekmekten daha zor değil. Çocuğunuza da yazık. Habire başka adamlarla muhatap olup duruyor herhalde.

Allaha hamdolsun oğlum çok akıllı ve etrafta çok sevilen bir çocuk elhamdülillah
Bunun konuyla ne ilgisi var? Çocuğa bunları yaşatmaya hakkınız yok. İsterse eşleriniz mükemmel insanlar olsun, hangi çocuk ister annesi yedi kocalı Hürmüz’den hallice olsun? Ki düzgün insanlar da değilmiş, hep ipsiz sapsız karaktersiz tipler. Böyle adamlarla evlenip arkalarından ağlayıp boşanmak istemiyorsunuz üstüne. Keşke çocuğa bakacak başka biri olsa, çok üzüldüm yavruya.

Bunun konuyla ne ilgisi var? Çocuğa bunları yaşatmaya hakkınız yok. İsterse eşleriniz mükemmel insanlar olsun, hangi çocuk ister annesi yedi kocalı Hürmüz’den hallice olsun? Ki düzgün insanlar da değilmiş, hep ipsiz sapsız karaktersiz tipler. Böyle adamlarla evlenip arkalarından ağlayıp boşanmak istemiyorsunuz üstüne. Keşke çocuğa bakacak başka biri olsa, çok üzüldüm yavruya.
Ne yani ben çocuğuma dört dörtlük bakıyorum bilir bilmez yorum yapmayın mübarek günde kalp kırmayın günah

Ne yani ben çocuğuma dört dörtlük bakıyorum bilir bilmez yorum yapmayın mübarek günde kalp kırmayın günah
Kalp kıracak bir şey demiyorum, olanı söylüyorum. Pembe gözlüklerinizi çıkarın. O ortamda çocuğun sağlıklı bir psikolojide olduğunu düşünmek kendini kandırmaktan başka bir şey değil.

Çok şükür rahatız oğlumda bende maraşta deprem oldu ya
Bunun benim bahsettiğim şeyle ne alakası var? İdrak yetinizde bir sıkıntı var sanırım ya da bilerek anlamamazlığa vuruyorsunuz. Umarım ikincisidir. 🥹

Oğlum eski eşimden ben yeni evlendim ondan bahsediyorum bide bir gece saçlarımı okşayarak bana hiç güvenmiceksin biliyorum falan diyerek saçlarımı seviyor du sevmeyen bunu yapar mı eşim küçük şeyleri bahane edip duruyor birde anne ağızlı annesi ne dese onu yapıyor
Dengesiz tutarsiz bitanede benim evde var aynisindan

X