Eşim beni aldatmisti

Bu söylediğinizi ikimizin ortak arkadaşı bir erkegin yorumuyla aynısını söyledi tabii olayları ondan değil sadece benden duydu olduğu gibi anlattım o soğuk olduğu dönemde ben sürekli ona hayatında biri mi var dedim o bana ısrarla hayır dedi en sonunda evet biri var dedi buluştuğumuzda öyle bir şey kesinlikle yok dedi artık ben de neye inanacağımı şaşırdım peki neden soğuk davrandı bu bir dönem miydi acaba ya da şimdi neden geri dönmüyor gurur mu yapıyor gurur yapıyorsa neyin gururu aslında o kadar çok istiyorum ki geri dönmesine bunu kendime bile itiraf etmek istemiyorum ama icten içe çok istiyorum tabii ki olmazsa kendimi ona göre ayarlayacağım artık

O dönemde yorgun olabilir, maddi sıkıntı olabilir, işyerinde sorun olabilir vb bir sürü şey olabilir. Bazı insanlar sorunlarını paylaşmaz, karşısındakini üzeceğimi düşünür yada paylaşmayı bilmiyordur. Siz de ısrar ile aynı şeyi sorunca bir anlık öfke ile evet demiş olabilir. Belki de şu an sadece sizi aldattığı fikrini kabul ettiğiniz için tavır yapıyor. Ama bunlar sadece ihtimal. Tamamen yanılıyor olabilirim. Sen gözlemleyip anlayabilirsin bunu ancak. Ben eşini de seni de hayatınızı da bilmem. Biraz daha gözlemle istersen.

Normalde her şeyini paylaşan bir adamdı iş yerindeki sıkıntısını ailevi sıkıntısıni herseyini bir anda değişti Bir günde değişti sürekli benden zaman istedi ben ona çok zaman verdim evde hiçbir şey olmamış gibi davrandım o bana soğukken aynı konuşmalarıma davranışlarıma devam ettim
Bir anda bitirmek istemedim çünkü iki çocugumuz ve bizim bir geçmişimiz var ve buradakiler inanmıyor ama çok güzel giden bir evliliğimiz vardı çevremdekiler duyunca bu olaya çok şaşırdı çünkü kimse bizden beklemiyordu
Yani Sevgi bir günde biter mi acaba beni sevmiyor mu ya da soğudu mu benden bu soğukluk neden geçmiyor acaba bir günde sevgisi bitti
ve ben mi kendimi kandırıyorum bilemiyorum ki

Mesela ben yokken çocuğumu daha önce de belirttiğim gibi ortak bir arkadaşımıza bırakmıs onların da küçük bir çocuğu var

Neden bıraktı sana ne dedi diye sordum arkadaşıma ufak tefek aramızda sıkıntı var eşim biraz kafasını dinlemeye giiti çocuk bende kaldı demiş eşim arkadaşım cocugu nasıl bıraktı o çok cocukalrina düşkündü demiş eşim çocuğu bırakmadı benle kalmak istedi armizda çok bişe yok ben düzeltmeye çalışcam demiş
Eşime sordum ne söyledin de bıraktın çocuğu durumu anlattı mı dedim evet dedi ayrılacağımızı söyledim dedi ama arkadaşımla ısrarla bu şekilde söylediğini söyledi kim inanacağımı bilmiyorum

Arkadaşına İnan, sen boşanacağız dediğin için yiğitliğe laf gelmesin diye öyle söylüyor eşin. Evet her zaman paylaşmış olabilir herşeyi ama belki de bir an geldi paylaşamadı, belki sana sıkıntı yapmak istemedi. Ben de mükemmel evliliğin olduğuna inanmadım. Çünkü çok kopuk anlattın, çok karışıktın, daldan dala atladın. Burada bile insanlardan tepki aldın, eşin de bir anda o şekilde tepki göstermiş olabilir. Bunlar hepsi ihtimal. Ama senin inat ettiğin gibi aldatmış da olabilir. Emin olamazsın şu anda. Ya olmadıysa bişey bir anda patlayıp evet yaptım dediyse ve sen bu gerçeği boşandıktan sonra öğrenirsen. Hiç mi pişman olmayacaksın? Hiç mi üzülmeyeceksin? Sen zaten şu anda boşanma fikrine kendini alıştırdın. Bu süreçte gözlemleyip gerçeği öğrensen bir kaybın olur mu?

Zaten çok üzülüyorum evet kendimi bu fikire alistrdim bir kaybm olmaz heralde

kesinlikle zor bir süreç stres yönetimi zor allhlarından bulsunlar yolunuza bakın ayrılın çocuklarınıza bakarsınız anlaşmalı boşanın çekişmeli çok yıpratıyor insanları

kesinlikle zor bir süreç stres yönetimi zor allhlarından bulsunlar yolunuza bakın ayrılın çocuklarınıza bakarsınız anlaşmalı boşanın çekişmeli çok yıpratıyor insanları
Zaten ayrılmaktan başka çarem yok eğer şartlarımi mahkemede de kabul ederse anlaşmalı boşanacağım sonuçta iki tane çocuğumuz var ömür boyu yüz yüze bakacağız ve ben çocukların bu durumdan en az yara almasını sağlamak istiyorum şartlarımı kabul etmezse mecbur cekismeli olacak evet üzülürüm ama bir şekilde ayakta durmam gerekiyor çünkü iki tane yavrum var
Şu an annemin evindeyim 3 yaşındaki çocuğum sürekli eve gitmek istiyor ve babamla barıştın mı diye bana soruyor çok üzülüyorum gerçekten

Yaaa olan çocuklara oluyor allah yardımcınız olsun hepimizin sorunları var sizi iyi anlıyorum benzer bir süreçten geçmiştim benimde evladım 4 yaşındaydı en az hasarla atlatırsınız umarım bu süreci

Evet maalesef diğeri 6 aylık hiç bilemeyecek doğru düzgün babasıni tabii ki de görüşecekler ama evdeki ortamımız gibi olmayacak diğer oğlum da babasına çok çok düşkündü babası eve gelmeden uyumaz nasıl onları alıştıracağım bu duruma bilemiyorum
Güzel dilekleriniz için çok çok teşekkür ederim

Rica ederim her karanlık zamanın bir aydınlığı vardır unutmayın umarım ileriki dönemlerde çok mutlu olursunuz şuan evlatlarınıza bakın sımsıkı sarılın birbirinize

Çok teşekkür ederim �nanın bana o kadar iyi geldiniz ki anlatamam bu şekilde yorumlar yaptığınız için fikir verdiğiniz için çok çok teşekkür ederim

allah iyilerle güzelliklerle karşılaştırsın hepimizi herşey geçiyor can bedende olduktan sonra hayat güzel herşey düzelir geçip giden zaman geri alınmıyor tamiri zor babaları ile görüşürler ilerde tabiiki siz çocukların anne babası olmaya devam edeceksiniz hayatta herşey var bizler için

Çok teşekkür ederim �nanın bana o kadar iyi geldiniz ki anlatamam bu şekilde yorumlar yaptığınız için fikir verdiğiniz için çok çok teşekkür ederim
Nasılsın? Biraz daha toparladın mı kendini? Çocukların nasıl?

Çok şükür daha iyiyim ama bu belirsizlik beni mahvediyor yani eşimin söylediğine göre bana annemlerin yakın çevresinden ev tutup eşyalarımı vs getirip ondan sonra boşanacağız yani elektrik suyu kirayı kendisi ödeyecek çocuklarımın genel gideriyle birlikte
Şuan otrduğum yer şehir merkezinden çok çok uzak zemin katta oturuyorum ve açıkçası tek yaşamak için uygun bir yer değil
bana zaman tani bunların hepsini halledeceğim diyor ne kadar zaman tanıyacağım nasıl yapacak bilmiyorum çünkü açıkçası maddi durumu onlar için uygun değil kendisi de ben de yapamayacağını biliyoruz ne kadar bekleyeceğim hiçbir bilgim yok ve bu belirsizlik gerçekten beni mahvediyor söylediğim gibi ay sonunda maaş alacakmış şu anda oturduğum eve alışveriş yapacak ve ben orada yaşamaya devam edeceğim annemlerin yakınından ev tutana kadar onun planı bu şekilde ama orada yaşayamayacağım kendi de biliyor çünkü gerçekten tek bir kadın için güvenli bir yer değil
Yarın Çocukları görmeye gelecek nasıl bir yöntem izliysm ne söylesem bilmiyorum

En azından sakinleşmişsin, daha mantıklısın artık. Ne olursa olsun ömür boyu çocuklarının babası olduğu için görüşmek zorunda olduğunu unutma lütfen. Bak şimdi bana kızma ama şu olayın aslını öğrenmek istemez misin? Kesinlikle seni kararından vazgeçirmek, barış demek gibi bir niyetim yok. Ufacık da olsa içinde belki yapmamıştır diye geçmiyor mu?

Evet belki yapmamış olabilir ama eşim bana çok soğuk barışma belirtisi hiç yok üstelik ben ondan hiç ayrılmayacakmışım gibi hissediyor bence o yüzden çok rahat bilmiyorum Bir insanın sevgisi hissi bir güne biter mi pişman olmaz mı hic
Önce Çok üzüldüm ama artık ben de ayrılmak istiyorum ona bu hissi vermem lazım sonuçta evliliği ikimiz yaşadık ben tek yaşamadım ikimiz çok güzel günler geçirdik o bunları hiçe sayiyorsa benim de saymam lazım

Neden annenlerin yakınında ev istiyorsunuz illa küçük çocuğunuzu annenize bırakıp çalışmak için mi?
Yalnız eşinizin söz verdiği şeyleri yapamayacağını anlamışsınız bu iyi bir şey mantıklı düşünme kısmına geçmişsiniz.
Bir de boşanmak için ne yazık ki sizin onayınıza gerek yok diye biliyorum davayı açar belki uzun sürer o arada nafaka bağlanır yine ama sonucunda bir şekilde olur.
Eşiniz ya bunu bilmiyor ya sallamak hoşuna gidiyor ya da boşanmayacak aslında.

Bulunduğumuz ev şehir merkezinden çok çok uzak ve zemin katta demirleri yok güvenli bir yer değil yani tek başına kadının yaşayabileceği bir yer değil
Annemlerin yakınında değil de ya Karşıyaka ve çevresinde istiyorum onunla da konuştum o da zaten bulunduğumuz evde tek başına yaşayamayacağını biliyor
İsteklerini söyledim ben oda TM dedi bana süre ver halletcem dedi benim o evde kalamayacağımı biliyor ben de onun hemen halledemeyeceğini biliyorum burada 1+1 evler bile 4.000'den başlıyor kirası depozitesi ev taşıması hepsini halledemez ama bana mantıklı bir şey söylese anlayacağım yapamayacağını ikimiz de bildiğimiz halde neden bana böyle boş vaatlerde bulunuyor bilmiyorum bunları yaptıktan sonra boşanacağız

Şimdi bile uzakta ve zeminde evde oturuyormuşsunuz.
Gidip hem sizin için hem kendi için ev tutamayacağını biliyorsunuz zaten.
Siz niye boş vaatler istiyorsunuz peki?Bildiğiniz halde niye istiyorsunuz ben de onu anlamadım.
Aslında anladım da kabul etmezsiniz şimdi.
Ondan sonra boşanacağız falan deyip duruyorsunuz da gidip davayı açsa tek isteyebileceğiniz iştirak nafakası diye biliyorum.
Niye ben istemezsem olmaz gibi durumlara giriyorsunuz kiz
Hele dava açmasa böyle sürümcemede kalsa daha kötü hiçbir şey vermez istese kaç gündür vermediği gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…