Eşim beni aldatmisti

Tekrar tekrar defalarca yüzyüze geleceksiniz, konuşacaksınız, hiçbişey olmasa çocuklarının babası sıfatı ile mecbursunuz. Saygınızı, ciddiyetinizi koruyun. Ortamda çocuklarda olacağı için ses tonunuz, mimiklerinize dikkat edin. Ve can kulağı ile dinleyin eşinizin dediklerini, ayrıntıları kaçırmayın.

Evet ben bunları soyledim kira elektrik ve fatrulai ödeyecek bunları belirteceğim dedim mahkemede zaten şartlarımı kabul ederse anlaşmalı boşanacağız o da tamam dedi
Mahkemeye sunmak için bi anlaşma metni hazırlayacaksınız, orda hepsi açık açık yazacak, net miktar, artış oranı vs, avukat tutmayacaksanız neye ok dediğinize dikkat edin, hepsi yazılı olsun. Hakkınızda hayırlısı olsun, zor süreçler, çocuklar küçük ama sakın hayata küsmeyin, tamamen çocuklara adamayın kendinizi, onlar biraz büyüyünce bir işe girin, kendi sosyal çevrenizi oluşturun, hayata katılın. Çok gençsiniz, önünüzde kocaman bir hayat var, siz ve çocuklarınız için her şey çok güzel olsun

Tabi tabi herşeye çok dikkat edicem zaten tuttuğu evde elektrik su kıra fatura herşey onun üzerine olcak ben avukat tutucam öyle dusnuyorum
Biraz çocuklarım büyüsün kreşe verip caliscam İnşallah imkanım olsa şimdi çalışırım biraz ben dediğiniz gibiyim yani açıkçası çocuklara hayatıma adayip küserim gibi geliyo yaşımda çok genç biraz kendimi aşmak istiyorum umarım herşey guzl olur teşekkür ederim güzel dilekleriniz için

Beyinsiz adam gül gibi yuvasını dağıtıyor
Bu insan neden yuvasını kendi elleriyle yıkar anlmiyorumki rahat mı battı ne üstelik kendiside boşanmış aile çocuğu bunu bize yasatmamasi gerekiyordu neyse ne deyim

Evi esiniz tutacak, faturalarinizi odeyip geciminizi saglayacak ok. Siz degilmiydiniz gecen param yok diye cocugunuzu birakan ben mi yanlis hatirladim? Simdide avukat tutacakmissiniz. Ne diyelim dogrudur hayirlisi olsun.

Evdeki elektrik, su, kira gibi faturalar onun adına olursa abonelikleri iptal ettirebilir. Anlaşmalı boşanmada zaten önce protokol yapacaksınız. Lütfen avukat aracılığı ile yap, protokolü ihlal ederse yaptırımı olsun, seni zor durumda bırakacak bir hareket yapmaya fırsatı olmasın. Sevindiğim konu sakinleşmişsin, kafanı biraz toparlamışsın. Gerisini zamana bırak.

Çocuklarınız için bir kez daha düşünseniz mi? Ama burnu iyice sürtmeli diye düşünüyorum kolay atlatırsa yapan bir daha yapar. Pişman olduğuna ilişkisinin bittiğine emin olmak lazım. O da zaman alır. Dava açacaksanız uyanık olun bari herşeyi söylemeyin kendinizi garantiye alın… çocuklar için üzüldüm ben

Adam yuvamız evimiz demiyor. Kendi havasında .

Bu durumda kadının adım atması beni ölene kadar boynuzla.

Hatta zührevi hastalık bulaştir. Ben sana kul köle olurum demek

Ses kaydından ziyade yazılı deliller daha kullanılabilir olur. Bence de konu sahibi kocasına whatsapptan aldatıldığı için çok kızgın olduğunu yazarak o sohbet için de kabul etmesini sağla. Sonrasında zina davasında kullanırsın direkt.

Bu dava işlerinde okadar alavere dalavere varki, öyle bişey atarki ortaya siz suçlu çıkarsınız aman diyim
nerede ikametiniz?

Evi esiniz tutacak, faturalarinizi odeyip geciminizi saglayacak ok. Siz degilmiydiniz gecen param yok diye cocugunuzu birakan ben mi yanlis hatirladim? Simdide avukat tutacakmissiniz. Ne diyelim dogrudur hayirlisi olsun.
Barodan avukat tutucam

Evet çok sakinim kemdimi çok yordum yavrularımda yanımda iş olacagina varır artık zaman herseyin ilacı

Bu dava işlerinde okadar alavere dalavere varki, öyle bişey atarki ortaya siz suçlu çıkarsınız aman diyim
nerede ikametiniz?
Umarım oyle bişe yapmaz hem çocuklarımız var hemde akrabayız 2 mz içinde kötü olur

Evet çok sakinim kemdimi çok yordum yavrularımda yanımda iş olacagina varır artık zaman herseyin ilacı
Ha şöyle, bir nefes al, sakinleş. Sinirle ve panikle kendini ifade bile edemedin farkında mısın? O yüzden sakinleş diyorum sana. Ne kadar sakinleşirsen eşinle her konuşmanda biraz daha netleşir olaylar, fikirlerin. Şimdi ben sana hemen boşa o adamı yada asla boşama süründür yada şans ver diyeyim. Ne derece doğru olur dediğim. Seni tanımıyorum, eşini tanımıyorum, eşini en iyi sen tanırsın. Sadece sakinleş, çocuklarınla huzurlu ve mutlu zaman geçir, sana iyi gelecek. Ufak bir not, nedense ben inanmıyorum eşinin aldattığına.

Fikirlerinizi belirttiğiniz için çok teşekkür ederim hepiniz bana çok iyi geldiniz iyi veya kötü yorumlarınızla bana iyi geldiniz
evet kendimi ifade edemedim çünkü bir anda psikolojim bozuldu çocuğumu yanıma alınca çok rahatladım eşimle de konuşunca çok rahatladım olumsuz bir şey konuşmadık
Aslında geçmişimi düşününce ona bir şans vermek istedim ama kendisi hiç adım atmadı ya gurur yapıyor ya da istemiyor artık bilemiyorum
Bilmiyorum ben aldattığına eminim ama beni sevdiğine de eminim çevremdekilerin hepsi öyle söylüyor yani bizi tanıyan herkes onun ailesi benim ailem arkadaşlarımız herkes bilmiyorum ben öyle düşünmek istediğim için mi düşünüyorum ya da öyle mi çok çelişkideyim

Yine aynı şeyi söylüyorum neden bilmiyorum ama ben aldattığına inanmıyorum. Çok saçma ve çocukça ama bence sen trip atıp neden soğuksun başkası mı var gibi sorular sorunca bir anda uydurmuş sondaysan da toparlayamamış gibi geldi bana. Yine diyorum eşinizi en iyi siz tanırsınız. Belki de ben sadece inanmak istediğim için böyle hissediyorum. Biraz daha sakinleşip iyice gözlemlesen eşini, şans vermen için değil vereceğin kararsan emin olman için diyorum bunu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…