Eşim beni aldatmisti

Evet çok şükür yavrumu yanıma aldım kendi bana mahkemenin verdiği nafakadan fazlasını vercem dedi evet o konuyu kapattım diyo şuan için böyle soyluyo tersi olursa ailemin yanına geçerim

Kesinlikle öyle bişey yok mu dedi o defteri kapattım mı dedi ? İkisi birbirinden çok farklı. Eşinle konuşurken ne dediğine çok dikkat et.

Kesinlikle öyle bişey yok mu dedi o defteri kapattım mı dedi ? İkisi birbirinden çok farklı. Eşinle konuşurken ne dediğine çok dikkat et.
Yani o kadar çok şey konustukki var yada vardı öyle birisi şimdi olmayabilir çünkü kapattım artık o sayfayı dedi anneside kadın fln yok dedi şimdi olmayabilir ama öyle biri vardı

Eşim tabikide cok çok suçlu ama evli olduğunu bilipte böyle yapan kadınları Allah bildiği gibi yapsın bi insan evli birisinden ne bekleyebilirki kendini nasıl bu kadar ucuz yapar anliyamiiyorm

Yani o kadar çok şey konustukki var yada vardı öyle birisi şimdi olmayabilir çünkü kapattım artık o sayfayı dedi anneside kadın fln yok dedi şimdi olmayabilir ama öyle biri vardı
Konuşurken sakin ol dikkatini onun söylediklerine ver. Olabilir yada kapattım o konuyu farklı şeyler. Sana net konuşmasını sağla. Adam sana defalarca kadın yok dedi inanmadın. Annesi de kadın yoktu diyor sen vardı diyorsun. Bu kadar emin olmanın nedeni ne?

Yaşadıklarınıza bir kadın olarak çok üzüldüm ve düşündüm.. Çevremde evliliği gerçekten çok iyi giden asla aldatmanın esamesi okunmayan insanların aldatmalarına şahit oldum.. Bu nasıl oluyor neden oluyor biz kime nasıl güveneceğiz inanın çok merak ediyorum.
Öncelikle gerçekten ayrılacak mısınız yoksa bu durumu çocuklarınız hatrına sineye mi çekeceğinize kesin karar verin. Bekara karı - koca boşamak kolaydır ama ortada 2 tane yavru var, bende kesinlikle boşanırım diyorum ama çocukları hatrına bu durumu bir kereliğine de olsa sineye çekenleri de gördüm ve onlara kızmıyorum. Beni yanlış anlamayın 1 kere 10 kere farketmez aldatmak aldatmadır ama dediğim gibi boşanacak mısınız buna karar verin.
Boşanacaksanız eğer yok ispatmış bilmem neymiş hiiiç uzatıp kendinizi yıpratmayın hatta bazı şeyleri bilmemek inanın çok daha iyidir.
Ha yok çocuklarım var bir şans daha vereceğim derseniz de alın eşinizi karşınıza ciddi ciddi bir daha asla böyle bişeyi kabullenmeyeceğinizi, bunun son olması gerektiğini, en ufak bir hatasında ikinci bir şansının olmayacağını kesin suretle anlatın. Güveninizin kırıldığını, uzun bir süre eskisi gibi karı koca hayatına dönemeyeceğinizi vs hepsini anlatın.
Kararınız ne olursa olsun ikisinin de arkasında durun ve her iki kararda da asla geri adım atmayın.
Yine hatırlatacağım kimse aldattığı kişi hiç araştırmaya çalışmayın bence bırakın kalsın öyle kendinizi bu aşifteler yüzünden kimmiş neymiş kaşı gözü nasılmış kocama ne yazmış bilmem ne diye düşünüp zamanınızı boşa harcamayın.

Evet defalarca kadın yok dedi ama önce biri var dedi onu seviyomusun dedim hayr kesinlikle onu sevmiyorum o kimki fln dedi aramız gerginken defalarca sordum yok dedi ama biri oldu insan eşini tanimazmi bana biranda değişti bu kadar degiscek ne oldu bilmiyorum aralarında ayrıca belirteyim biz akrabayiz uzaktan hayatımda kimse yok olmck zaten duyarsın kimseyi istemiyorum fon dedi

Çocuk ondayken yeni bir işe mi başlamış hemen?
Ne çabuk olmuş öyle. Kısmeti açık bir bey.
Çocuğu birakcak yer bulmuş ailcek gorustugumuz arkadaşımız vardı kucuk çocuğu var 2 gün aralıkla ona bırakmış işi zaten hazırdı çok şükür aldım yavruumu yanima

Çok doğru duygularımı o kadar iyi anlatmssiz ki gerçekten eşim güvendiğim tek insandi birbirimizin eşi dostu ailesi herseyyidk 28 yaşındayım 7 yiilik evlilik 3 yil flört dönemiyle 10 yilldir berabriz birlikte büyüdük
Ben yine kabul etcektim geçmiş evliliğimi düşündüm çünkü gerçekten çok iyi bir eşti çok iyi bir babaydi beni hiç üzmedi ve en önemlisi çocuklarım var belli etmedm ama donseydi kabul ederdm ama hiç girişimde bulunmadı böyle olunca elimden birşey gelmiyor artık benim aslında çok üzülüyorum ama birşey yapamıyorum boşanmış bir kadın olmak özellikle 2 çocukla beni çok uzuyor

Hiç üzülmeyin dünyada boşanmaya karar vermiş tek insan siz değilsiniz. İnsanın en yakınımızı bile kaybettiğimizde bir yere kadar üzülebiliyoruz. Madem bir çaba görmediniz siz neden çabalayacaksınız ki.. Hele hele dilerim ki maddi durumunuz 2 çocukla hayatınızı devam ettirmeye yetecek düzeyde ise hiç arkanıza bile bakmayın. Hepimiz biliyoruz ki Türkiye'de maalesef yaşam şartları çok zor ve biliyorum ki çoğu kadın "tak başıma nasıl yaşarım, giderlerimi nasıl karşılarım, çocuklara yetebilir miyim" gibi düşüncelerle bu adamlara katlanmak zorunda kalıyor. Sizin böyle bir durumunuz yoksa hiç ama hiç kaygılanmayın. Üzülürsünüz tabii ki 10 yıl az bir süre değil birsürü yaşanmışlık var iyisiyle kötüsüyle ama demek ki sizin hikayenizin burada bitmesi gerekiyormuş. Koskoca 10 yıla, sevginize, 2 çocugunuza rağmen eşiniz sizi aldatmış demek ki onun için onca zaman o kadar da kıymetli değilmiş ben böyle düşünüyorum.

Evet çok şükür yavrumu yanıma aldım kendi bana mahkemenin verdiği nafakadan fazlasını vercem dedi evet o konuyu kapattım diyo şuan için böyle soyluyo tersi olursa ailemin yanına geçerim
O zaman anlaşmalı boşanma yapın ve nafaka miktarı belli olsun, size ve çocuklara yetecek kira, faturalara yetecek bir miktar olsun.parasını direkt size versin siz ödeyin, onun keyfine kalmasın. Sakın boş sözlere kanmayın, Sizi boşayana kadar ağzınıza bir parmak bal çalıyor, işi yokuşa sürmeyin diye, tertemiz boşanıp sevgilisine gitmek için aldatmadım da demiş, gurur yapıp çekişmeliydi gitmeyin, ortalığı karıştırmayın diye. Adam uyanık sakın tuzağa düşmeyin. Anlaşma metnine net miktarları yazdırın

Bana o kadar iyi geldiniz ki anlatamam tek tek bunları yazdginiz icin Alllah sizden razı olsun
Çok şey düşünüyorum acaba hayatım nasıl olur nasıl nasıl bir düzenim olur çocuklarım çok küçük evde de tek kalınca korkar mıyım sessizlik beni yorar mı annemler falan bana çok destek olacak ama hiç kimse hiç kimsenin yerini tutmuyor ki ben sabahtan akşama kadar onun eve gelmesini beklerdm gece yarılarına kadar sohbet ederdik şimdi evde nasıl tek kalacağım korkar mıyım nasıl alışırım çocuklarımı nasıl yeterim her şeyi tek tek düşünüyorum ama eminim Allah yardım edecek çünkü benim gerçekten hiçbir suçum yok biranda hayatım altüst oldu 2 tane yavrum var çok küçükler eminim Allah bana yardım edecek ve bunu atlatacağım tek dileğim sadece çok pişman olsun başka bir şey istemiyorum

Evet ben bunları soyledim kira elektrik ve fatrulai ödeyecek bunları belirteceğim dedim mahkemede zaten şartlarımı kabul ederse anlaşmalı boşanacağız o da tamam dedi

Uyduruyor sen ılımlı Bi şekilde ayrıl başını ağrıtma diye. Yok mağdur etmeyecekmiş hepsini yapacakmış atıyor kafadan. Hiç güvenme.

Uyduruyor sen ılımlı Bi şekilde ayrıl başını ağrıtma diye. Yok mağdur etmeyecekmiş hepsini yapacakmış atıyor kafadan. Hiç güvenme.
E ne yapayım Peki ..ben mahkeme de şartlarımi belirtcm.kabul ederse ayrilcm. Ona söylediğim tek şey annemlerin yakından ev tutacağım kirasını ve evin giderlerini karşılayacaksin bunu mahkemede belirteceğiz böyle o şekilde ayrılacağım senden dedim bu da tamam dedi busüre zarfına kadar ayrılmayacağım İnşallah çabuk hızlandır bir an önce ayrılalım dedim o da bana eve geç alışverişini yapayım bana süre ver ev falan tutayım dedi bilmiyorum yani nasıl olacak

Ne demek bir nebze de olsa fikir verebildiysem ne mutlu bana..
Size pembe tablo çizenlere inanmayın, evet üzüleceksiniz, akşam beklediğiniz kişi gelmeyecek, bir eş bir baba olmayacak sürekli evde, belki geceleri korkacaksınız bu daha uzar gider. Ama size şunu kesinlikle söyleyeyim bunların hepsi GEÇECEK. Geçmek zorunda isteseniz de istemeseniz de geçecek. Bir kere bu aldatmayı kabul etmediğiniz için kendinize güveniniz artacak kendinizle gurur duyacaksınız bu ilişkiye göz yummadığınız için. Gerekli önlemleri aldığınız sürece neden evinizde korkasınız ki. Hayatınız da eşiniz dışında bir aileniz vardır, arkadaşlarınız vardır belki çalışıyorsunuz ve bir iş çevreniz vardır inanın düşününce yanınızda çok insan olduğunu göreceksiniz ve bir çoğu da size seve seve destek olacaktır.
Size bir yakınımdan örnek vereyim; yakın bir arkadaşım vardı liseden hemen hemen aynı şeyleri yaşadı kocası bana bile yazmıştı instagram hemen silmiştim düşünün, neyse 2 çocukla ayrılma kararı aldı. Hiç mesleği yokken bir güvenlik şirketine girdi şirkette 200 küsür erkeğin de şuan amiri hatta sabah gazetesine çıktı ilk güvenlik şefi falan gibi. Ayrıldığı ilk zamanlarda panik atak olan kız şimdi yeniden evlendi eşinin de bir kızı var 3 çocuklarıyla inanın o kadar mutlu ki...
Çok uzatmayayım kararlı olursanız kısa zamanda atlatırsınız hepsini biter gider geriye son derece mutlu ve özgüvenli siz kalırsınız. Dünyada tek adam sizin eşiniz değil bunu da unutmayın

Çok Güzel şeyler söylemişseniz çok teşekkür ederim evet hepsi geçecek hepsini atlatacağım benim çocuklarım var güçlü olmam lazım önce çok üzülüyordum günlerce ağladım hem çocuğum hem eşim beni mahvetti çok şükür çocuğumun yanıma aldım rahatladım özlüyorum çok ama hepsi geçecek kendisine söyledim ben iyi kötü hayatımda sürdürürüm ama sen rezil olursun dedim çünkü gerçekten mahvolur mecazi anlamda değil o bunları bile bile ayrılmayı göze alıyorsa ben de üzülmeyeceğim artık

Siz de inandiniz mi sizi aldatan insana? Belge hazırlayıp imzalatin bakalım imzalayacak mi
Evet işte ben ona söyledim belge imzalattıracağım mahkemede sana bu şartlar altında boşanacağım dedim o da tamam dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…