Eşim beni aldatmisti

Çocuğunuzu yanına almanıza sevindim.
Merak ettim ailenizin tepkisi ne oldu?
Barıştırmak için uğraşmadılarmı?
Hangi aile olsa önce birdaha düşün falan der bence.
Kaldiki sizin ailenizin durumu size maddi destek vermeye müsait değil.
Nasıl bir yol izlemeyi düşünüyorsunuz?
Çocuklar küçük çalışamam diye kenara geçemezsiniz bu durumda.
Eşinizin dediklerini yapabileceğini sanmiyorum
Tek evi zor geçindiren adamken ikinci evi tutacak, dayicak döşecek aylık tüm giderleri karşılaması için aylık 25-30 bin geliri olmazsı lazım şuanki şarlarda.
Nafaka, tazminat için maaşindan belirli kısmını bağlıyor mahkeme.
Siz yapar diyorsanız yapar herhalde ama ben olsam böyle birşeye güvenip hayatımı planamam.
İlerde hayatiniza birini alsaniz bile 2 çocuğunuzun sorumluluğu anne ve babadır. Dışardan gelen kimse sizin çocuğunuza maddi manevi destek olmaz.

Ailemin tepkisi tabii ki de çok üzüldüler sonuçta bir yuva dağılıyor onun ailesi de çok üzüldu ama barıştırmak için bir yol izlemedik çünkü sorun bende değil
Su şekilde Olacak ben yine kendi eşyalarını kullanmaya devam edeceğim ev tutarsa kendi eşyalarımı götüreceğim gerçekten evler çok pahalı nasıl tutar bilmiyorum ama bana tutarım dedi bu süre zarfında tutana kadar kendi oturduğumuz evde kalacağım ben durumunu toparlayınca annemlerin yakınından ev tutacakmis
6 gün sonra eve alışveriş yapacak maaşın alıyormus kalan maaşını bütün ihtiyaçlarını yaparım dedi ben zaten benim ihtiyaçlarımi değil çocuklarıma ihtiyacı ile karşıla yeterli dedim ondan hiçbir şey istemem kendi adıma

Nafakayı mahkemenin verdiği kadar değil elimden geldiğinin fazlasını yapacağım dedi
Yapar evet ama tabii ki de bu şekilde ona güvenemem çocuklar biraz toparlanınca ben de çalışacağım
Onun haricinde Ailemin maddi durumu söylediğim gibi orta hallk bu sıra çok giderleri oldu ama benim her zaman arkamda ben ailemin yanına gitmek istemedim iki çocuğumla ters bir durum olursa onlar siginmaktan başka bir çarem yok şuan için. ailem bana gerçekten çok sahip çıkan insanlar mükemmel bir anne mükemmel bir babam var çok şükür her türlü benim arkamdalar söylediğim gibi ben iki çocukta onların yanına gitmek istemedim

Çok iyiydik nasıl yapar böyle şeyi, böyle biri değildi diye şaşırdığınız adama hala isteklerimi yapar ya diye güvenmemiz ilginç.
Maaşı en az on gün öncesinde biten bir adamın iki evi geçindirmesini ikinizin de beklemesi ise ütopik.
Kusura bakmayın

Ya zaten mahkemede belirtcem ona göre bosancam dedim tm dedi şuan icin isteklerimi yapacağını soyluyo nereye kadar yapar bilmem ayrıca yapmazsa ailemin yanına giderim maaşı on gün öncesine kadar bittiğini nerden çıkartınız bilmiyorum kalan maaşı vardı onu çekçek ay sonunda iki ev yok ortada tek ortak kullandığımız ev var ben esyalrini ona vereceğimi soyledim kendisi nerde kalır bilmm

Siz dediniz geçen ay sonu maaşını almadı daha maaş bitmişti diye???
Şimdi altı gün varmış almasına ee bunu diyeli 3-4 gün olmuştur.
Ona göre boşancam demişsiniz de adam gidip davayı açsa ne yapılabilir ki?
Sonuçlanana kadar iştirak nafakası bağlanır sadece.
O da isteklerinizi elde etmenin yanından geçmez bence

öngörüm şu şekilde ;
evleri bir kaç gün ayıracaksınız sonra bir gece gelcek çocuklarımı çok özledim görmek istiyorum ile başlayacak ve size sarılıp onu affetmenizi isteyecek sizde affedeceksiniz.

Eşin benim hayatıma kimse girmez mi dedi. Diyeydin ya daha benle evliyken girdi boşanınca nasıl girmeyecekmiş.
Ayrıca yaptığın planın olmayacağını sen de biliyorsun. Adam tek maaş iki evin tüm giderlerini nasıl karşılasın. sen de böyle karşılayamayacağı şeyler isteyerek kolaysa boşan demeye getiriyorsun zaten.

Ha işte bilmiyorsunz yorum yapıyorsunuz bunu diyeli 3 .4 gün olmadı dün konuştuk onun haricinde biz bu duruma düşmeden önce maaşını aldı evin genel giderlerini karşıladı elimize para kaldı averis yapcaktik ben evden gittim kalan parasi var onu alacak ben seni mağdur etmcm sen çocuklarımın annesisin arada onlar var diyo ben elimden geleni yapacağım dedi bende zaten şartlarını bellirtim aksi takdirde bosanmcm dedim TM dedi

Aldatma olayı ne oldu? Oturup konuşmuşsunuz ya ona ne diyor.
Kesinlikle öyle birşey yok o defteri kapttm dedi sen benden soğu diye söyledim diyo ne alaka ben senden her türlü sogurum defalarca sana ayrilalm dedigimde ayrılabilidin dedim neden böyle oldun çok güzeldi evliliğimiz diyorum ses yok hicbise soylemiyo bende bişe dememdm artık soğudum istemiyorum artık işlemleri ne kadar çabuk yaparsan o Cabuk ayrilirz dedim

Zaten eve alışveriş yaptığımda gelip çocukları görebilirmiym çok özledim dedi gör bende başka. Binodada. Kalırım çıkıp gidersin dedim ses yok hayr affetcm bana çok kötü şeyler yaşattı sadece çok pişman olmasını istiyorum

sen ona uzak davrandıkça zaten iyice kıymetli olacaksın ve senin gururlu duruşun onu mahvedecek. Sakın pes etme arkandayız :)

2 ev yok şuanda tek oturdugumuz yer var. Isı yokuşa suremeyelim yapamazsan soyle dedim seni mağdur etmicem ben yaparım diyo nasıl yapacak bilmiyom

sen ona uzak davrandıkça zaten iyice kıymetli olacaksın ve senin gururlu duruşun onu mahvedecek. Sakın pes etme arkandayız :)
Çok teşekkür ederim gerçekten beni çok üzdü yemin ederim haketmedm ne güzel hayatımız vardı neyse hayırlısı böyleymiş sadce pişman olmasını istiyorum hepsi bu

Kolunda ismim yaziyodu dovme olarak sildirmemissin dedim sildirceeem.dedi inann nasl bı durumdayım bilmiyorum

Kolunda ismim yaziyodu dovme olarak sildirmemissin dedim sildirceeem.dedi inann nasl bı durumdayım bilmiyorum
ayy umrunda olmasın yeni bişey alsın ,yaptırsın sakın sorma umursadığını gösterme ya sana neler yapmış seni umursamamış bitti artık sakın bir tarafını kaldırma vazgeçilmez sanmasın kendini senin bunu sorman hata olmuş bence .

Salak. Ben dayanmadm sordum herturlu bosanmak istediğimi belirttim o çok bişe söylemedi konuştuk bı 15 20 dk öyle konuşmadan kaldık telefon gwliyo işyerinden gelicm deyip.oturuyo e kalk cagriyolar dedim oylelikle kalktik

Bilemiyorum artık yeni bir işe girmiş girdiği yeri patronunu vs biliyorum artık.nasil yapar gerçekten bilmiyorum ve ailemin bulunduğu semte 1.+1 evler bile 4000bin TL den başlıyor ordan ev tutarım.dedi yapacak ama nasil
sizde inandınız mı gerçekten?
oğlunuzu yanınıza almanıza çok sevindim aklım çocuğunuzdaydı

herşeyi okuyamadım inkar mı ediyor eşiniz aldatmadım etmedim diye

şunu söliyim ya barışalım ya da mahkemenin belirttiği nafakadan fazla vermem der
hazırlayın kendinizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…