Eşim beni aldatmisti

Siz kendiniz için en doğrusunu bilirsiniz.. Yaşadığınızı siz biliyorsunuz... Bizse anlattığınız kadarını... Allah zorunuzu kolaylaştırsın... İçiniz yangın yeri şuan ama zamanla geçicek inanın... Şuan şoktasınız büyük ihtimalle endişelisinizde çocuklarınızın sorumluluğu da var ama öncelikle yalnız değilsiniz sizin gibi bu durumu yaşayan bir sürü kadın var dünyada... Bunu düşünerek hayatın size bir yön vereceğini ve bu çıkmazdan kurtulacağınıza inanın sadece biraz zaman lazım...

3 gün oldu evi terkedeli çok az bir Meblag vardı evde bir şey yok dolabı bosaltmislar oda bitti maleswf
Cenazeye gitti ailem dediniz
Cenazeye planlı programlımı gittilerki ev bomboş?
Hadi diyelim gittiler, dönmek için neyi bekliyorlar. Cenaze kalktı onlar sizi bu durumda niye tek bırakıp dönmediler? Parasız olduğunuzu bile bile neden size para yollamadılar veya biriyle göndermediler. Hiçmi eş, dost, akraba yok yani.
Evi terkedeli kv niz arayıp sormadımı siz napiyorsunuz çocuk nasıl diye merak etmedimi mesela?
Nerden baksak elimizde kalıyor.
Konunuz çok tutarsız, benim açımdan inandırıcılığı da kalmadı. Ajitasyona döndü tamamen.

Konu sahibi Bi yerden sonra atmaya başladı. Kendisine yapılan yorumlardan copy paste savunma yapıyor.
En azından dünkü konuda dürüsttü. Kocamı ellere yar edemem, çocucuğu bırakıyım da bu güzel evliliğim yıkılsın mı diyordu.

Size Bunları neden Açıklıyorum bilmiyorum annemler daha önce gitti anneannem vefat etti zaten hastaydı annemler de bu yüzden dolabı boşaltıp daha önce gittiler ve anneannem yeni öldü şehir dışında oldukları için hemen gelemediler ve şu anda köydeler kayınvalidem aradı ama para pul vesaire hiçbir şey söylemedi zaten normalde de bize yardımcı olan bir kadın değil bu durumda asla yardım etmez
Size yalan Söyleyecek ya da ajitasyon yapacak bir durumum yok lütfen kendinize gelin

Yani Allah'ın iznin aşkına söyleyin size niye yalan söyleyeyim sizi tanımıyorum siz beni tanımıyorsunuz size neden yalan söyleyeyim ben bir durumumu açtım içimi döktüm beni ne duruma koydunuz kötü anne bakamayan anne neden paran yok neden açsın vs arkadaşlar yaşadım durumu bilmiyorsunuz evimi bilmiyorsunuz maddi durumumu bilmiyorsunuz nasıl bu kadar rahat yorum yapabiliyorsunuz

3 gün oldu evi terkedeli çok az bir Meblag vardı evde bir şey yok dolabı bosaltmislar oda bitti maleswf
Üç gün değil iki gün olmuştır en fazla o.
Pazartesi gündüz daha büyük çocuğu bırakıp gideceğim dediniz.
Siz her şeyi boş verin.
Eşiniz kötü ve şu an sizi geçelim çocukları bile umrunda değil.
Tüm delil be varsa toplayabildiğiniz kadar toplayıp boşayın.
Anladığım çok akıllı da davranmıyor eşiniz şu an mesajlaşırken bile eşiniz beynine geleni yazar.
Pek düşünüp konuşuyor veya yazıyor gibi durmuyor

Belki bana çok kızcaksiniz bende kendime kızıyorum ama kocamı hiç kaybetmek istemiyorum 2 günlük birisine bırakmak istemiyorum devam edersek nasıl olur nasıl güvenirim bilmiyorum ailem çok destek bana orda kalırım heralde

Çok yanlis düşünüyorsunuz ben öyle biri değilim ki ayrılırsam dönmem ki nereye kadar çocuğumu almcm.zaten yaptığının oda bedelini ödesin istedim sadece (bak burada çocucuğun neden bıraktığını yazmışsın)

Gidersem dönmem geri Arkadaşlar kötü bi anne değilim ki ben istermiym cocugumu oyle bırakmayı o benim dünyam ama neden aldatıp 2 çocuk bende neden kendisi rahat ben tekmi yaptım cocukalri babalık sadece para vermek mi

iyi giden bı evliliğim vardı cekiliyim meydani ona mı birakayim

Alın size amme hizmeti. Bak daha da mesajlar var. Bi tanesinde bile maddiyattan bahsetmemiştin. Tek dediğin meydanı kadına mı bırakayım. Ben çocukları alıp gideyim de gününü gün mü etsin. Tek Bi mesajda bile şuan bakmam zor demedin. Burdaki yorumlara göre eğilip bükülme kırılırsın. Kimseye bir şey ispat etmek zorunda da değilsin. Bıraktıysan da bıraktın senin çocucuğun. Ama milleti salak yerine koymaya çalışma. İfrit oluyorum.

Estağfurullah ben kimseye şeytan demedim lütfen çarpıtmayın.
Konunuz son derece karmaşık.
Size söylenenleri anlamıyor musunuz anlamak mı istemiyorsunuz bilemedim.
Bakış açılarımız o kadar farklı ki ben anlatsam da siz anlamazsınız ama sizin akılsız benim akıllı olmamdan ya da tam tersi benim akılsız sizin akıllı olmanızdan değil hayata bakış açımızın farklılığından.
Hani dediniz ya evli olduğunu bile bile diye peki eşiniz evli olduğunu bilmiyor muydu?
İki evladının olduğunu unuttu mu acaba sizi aldatırken?

Arkadaşlar önce böyle düşünmüştüm o anki kızgınlıkla biz sinirle evden çıktım ailemin evine de gelince bu kadar zor durumda kalacağımı düşünmedim zaten çocuğumu alacaktım ama şimdi durumum hiç ama hiç iyi değil siz sorduğunuz için ben söyledim burada kimseye s**** yerine koymuyorum ben kimseyi tanımıyorum ama siz beni s**** yerine koyup benimle dalga geçiyorsunuz alay ediyorsunuz benimle resmen aldatıldığım için beni suçlu görüyorsunuz ben burada kimseden para dilenmiyorum eşimden ayrılacağım boşanacağım çocuğu bilerek bırakmadım bana dönsün diye çocuğu da yanıma alacağım bu böyle biline

Aslında Karmaşık değil siz söylüyorsunuz soruyorsunuz ben cevaplıyorum çok yorum olunca karmaşık gibi göründü aslında cevap vermeye çalışınca benim de aklım karıştı herkese farklı farklı cevaplar veriyorum farklı cümleler kurup belki bu yüzden kafanız karışmıştı

Aldatıldığını için seni suçlu gördüğümüz ne alaka? O mesajda aldatılmanla ilgili tek Bi söz bile yok. Sen niye sürekli olayları saptırarak haklı çıkmaya çalışıyorsun. İster al ister alma çocuğunu çocuk senin, hayat senin. Bizden tavsiye istedin çocuğu bırakma dedik dinlemedin bıraktın tekrar konu açtın hata yaptın dedik. O zaman çok eminsen her yaptığından açma konu zaten kimseyi umursadığın yok.

Tamam özür dilerim sizdenn vallahi herkesi umursuyorum ya niye umursamazlık yapayım ya hata yaptin dediniz ben de anladım hatamı çocuğumu alacağım hani sadece boşanırken nafaka alabilir miyim diye merak etmiştim o kadar

Konuyu sizler çarpıtıyorsunuz neden paran yok neden 6 kilo verdin yok geleli 3 gün oldu 2 gün olmadı yok 5 gün oldu Yok neden kayınvaliden para vermiyor neden annengil cenazede ölüyü planlayarak mı öldü neden eşim senin cüzdana para koymuyor da günlük veriyor neden annengil bir yerlere gitti neden dolapta bir şey yok neden şampuan yok sonra bana bunları soruyorsunuz ben de cevaplıyorum işte Allah Allah ya cevaplayınca da kızıyorsunuz cevablamayinca da kızıyorsunuz ne yapayım ben size anlamadım vallahi bir de size açıklama yapıyorum ya neden bu kadar linçlediniz beni anlamıyorum ben neyse canınız sağ olsun gerçekten Allah belamı versin ki açım ya yiyecek ekmek alacak param yok yemin ediyorum acıtasyon yapmıyorum kimseye yalan borcum yok benim bütün söylediklerim doğru siz kimsiniz ki size yalan söyleyeyim

Çünkü sen konuyu açtığında beri sürekli farklı şekilde anlatıyorsun. Sürekli yorumlara göre şekil değiştiriyorsun. Ben konunun sahte olduğunu düşünmüyorum. Ama kendini savunmak için işine geldiği gibi anlattığını düşünüyorum. Yazdıklarının başı sonu birbirini tutmuyor. Neyse tekrar yazıyorum evlilik senin, çocuk senin, hayat senin. Nasıl istersen öyle yap.

Niye ailenden para istemiyorsun? Ailem arkamda dedin. Demek ki konuştuğunda sana Bi güvence verdiler. Niye seni aç aç evde bekletiyorlar. En okumamış insan bile bugün Bi postaneye gidip şuradaki kızıma para göndercem dese becerebilir yani.

Ne kadar farklı şekilde anlatıyorum ki anlamıyorum olayı olduğu gibi anlattım ayrıca herkes bir telden soruyor herkese farklı farklı yorum yapıyorum daha nasıl kendimi ifade edeyim ki

Annemler cenazede ve köydeler köyde oldukları için şu anda para gönderemiyorlar yoksa benim de şu an bu durumumu üzülüyorlar ama köyde oldukları için ve cenaze olduğu için bir şey yapamıyorlar
Zaten Aileminde durumu çok iyi değil ama bir şekilde bulup buluşturup gönderirlerdi
Demekki Bazen her şey istediğimiz gibi olmuyor

Ne kadar farklı şekilde anlatıyorum ki anlamıyorum olayı olduğu gibi anlattım ayrıca herkes bir telden soruyor herkese farklı farklı yorum yapıyorum daha nasıl kendimi ifade edeyim ki

Koy kapının önüne. Zorla güzellik olmaz. Allah ikisinin de cezasını versin.

Al aldatılma konuna yazdığım mesaj. Onlara beddua etmişim. Geliyorsun burda aldatıldığım için beni suçlu görüyorsunuz yazıyosun. Niye seni suçlu görelim ruh hastası mıyız.

Yok mu alyansın hiç takın yanına para da mı almadın. Bi komşun arkadaşın akraban borç isteyecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…