Eşim beni aldatmış olabilir mi?

İyi geceler kızlar.
4,5 yıllık evliyim ve şuan boşanma davam var.
Yazmaya utanıyorum çünkü saflık ettim şimdi şimdi farkına varıyorum sanırım..
4 ay önce eşim benden boşanmak istediğini söyledi. Yapma etme desemde ikna olmadı ve benim eşyaları toplayıp memlekete yola çıktık. Yol 8 saat arabayla. Ve biz birbirimizi sevdiğimiz için dayanamadık o yolda barıştık, bi süre ayrı yaşayalım dedik, özleyelim birbirimizi. Ondan sonra eşimin annesi ile ilgili bir takımlar olaylar oldu ve eşim yine boşanıcam diye başladı. Sonra tekrar ayrıldık. Asıl konum şimdi başlıyor.
Biz ayrıyken onun mailini kontrol ederken ünlü bi arkadaşlık sitesine kayıt olduğunu farkettim. Baktığım gün kayıt olmuş. Ve geceye kadar takip ettim. Onlarca kıza asılmış, mesajlar atmış. Bazısıyla yazışıp numaralarını almış. Ve gece bu hesap bi anda kapandı. Ertesi gün onunla telefonda konuşup hesap sordum. Arkadaşının gazıyla kayıt olduğunu zaten çoğu mesajları arkadaşının yazdığını zaten bana saçma geldi gece kapattm farkındaysan hesabı dedi. Ben de inandım. Çünkü hesap gerçekten kapanmıştı gece. Sen gör kıskan diye yaptm dedi ama tamamen saçmalıktı çünkü mailine girdiğimi bilmiyordu. Neyse bunu yuttum.
Bu olaydan iki yada üç gün sonra. Gündüz vakti karşı komşum beni aradı. Bana şuan evde bi kadın olduğunu söyledi. Yani eşim eve bi kadın almış! Dedim ki takip et biraz. Az sonra tekrar aradı ve eşimin dışarı çıktığını kadının da kapıdan onu uğurladığını söyledi. Bi süre sonra tekrar arayıp eşimin market poşetiyle eve geldiğini söyledi. Ben de hemen eşimi aradım telefonu açmadı. 2. Arayışımda açtı ve ben napıyosun dedim evdeyim dedi. Kim var dedim önce kimse yok dedi sonra ben dayanamayıp yalan söyleme kim var evde biliyorum dedim. Sonra o da bişeyler geveledi. Arkadaşı gelmiş eşiyle birlikte oturuyorlarmış! Sen nası bi insansın beni konuşturtma ayıp oluyo insanlara falan diye söylenmeye başladı. Ben de, ver arkadaşını telefona sesini duyucam dedim. Yok ayıp olur falan dedi. Seslen o zaman o adamın sesini duycam dedim. Bana kızıp telefonu kapadı ve bidaha açmadı aramalarımı. Bende komşumu aradım. Dedim adam da var mıydı evde. Hayır sadece bi kadın var dedi. Takip et dedim. Sonra aradı ve önce o kadın bi dakika sonra eşim evden koşarak çıkmışlar kızlar.. Bu olaydan sonra ben çok ağladım ve üzüldüm. Eşim çok mesajlar attı, aradı dönmedim. Bi kaç gün sonra gidip boşanma davası açtım.
Eşim bu sırada aramalara devam etti. Ben açmadm hiç. Sonra o memleketime geldi. Konuştuk. Bana yaptığı açıklama;
O kadın eski bi arkadaşının sevgilisiymiş. Başka şehirden gelmiş ve eşim onu havaalanından almış. Arkadaşıda bizim eve gelecekmiş. Arkadaş kim diyorum sen tanımıyosun diyo, en son ne zmn görüştün diyorum biz evlenmeden önce diyo. Bu ne saçmalık dedim. Neden sen alasın bekleyemio muymuş havaalanında sevgilisini. Yok işi çıkmış geç kalcakmış. Erken çıksaymış o zaman diyorum. Ona da bi cevap. Ve salak ben inandım ona.
Ve o ünlü sitedeki kızlardan birinin numarasını kaydetmiştim ben eşimin online dökümüne baktm ve onunla konuşmuş. Bi kez 50 dk sonra beşer onar dakika. Ve komşumun arayıp eve kadın geldi dediği gün onunla kısa konuşmuş.. Sonra o kızı arattırdım normal konuş inancam dedim. Ve kızı aradı. Nasılsın dedi oda iyiyim dedi ve eşim birden kıza, yanımda şuan eşim var inanmıyo bizi görüşüyo sanıyo falan lütfen söyle ona gerçeği ben şok oldm. Dedim neden karıştırıyosun sana ben yokmuşum gibi konuş denedim mi? Beyefendi ona da kılıf uydurdu. O gün beni ikna etti ve barıştık. Ben eve geri döndüm. Ama bunlar hiç aklımdan çıkmadı kızlar hep düşündüm hep.. Hatta şuan düşünüyorum o adamı arayıp o günü konuşmadı bile. O adam sadece lafta var yani..

Ve bir ay önce tekrar boşanmak isteğiyle geldi. Bi önceki konumda yazmıştım.

Kızlar sizce ben aldatıldım mı? Bu hikaye mantıklı mı? Beynim durmuş durumda..
Su an barısık mısın anlamadım? Bu hikayeye cocuk ble inanmaz ben eşimin bi tlfon gorusmesyle ortalgı yktım ve ayrılık kararı aldm hayrlısı olsun diyorum

bu kadar bariz ve apaçık aldatılıpta her defasında düpedüz uydurma olan laflara inanan nadir insanlardansın. ben bile daha az yakalamaya ve daha az yalana aldatıldığımı anlayıp ayrılmıştım pess yani gerçekten :silah:

Resmen kandırılmak istemişsin :olamaz:
Geçmiş olsun ne diyim umarım barışmak isteyip sizi tekrar kandırmaz.
Her defasında affetmişsin maalesef.

Hayır artık olmaz. Zaten bu konu cesaretlendirdi beni. Her yorum yapan aldatmış dedi, burdan dönmem artık.

bu kadar bariz ve apaçık aldatılıpta her defasında düpedüz uydurma olan laflara inanan nadir insanlardansın. ben bile daha az yakalamaya ve daha az yalana aldatıldığımı anlayıp ayrılmıştım pess yani gerçekten :silah:

Onu Allaha havale ediyorum benim iyi niyetimi kullandığı için.

Üzülerek söylüyorum okurken yuhh dedim ve çok üzüldüm canım arkadaşım KisaSamsun KisaSamsun
sana aldatıldın demek istemiyorum . Boşanırken de bunları aklına getir artık o yoluna gitsin senin güvenin kalamasın artık bu adam iflah olmaz arkana bakma sakın...

Son düzenleme:
Üzülerek söylüyorum okurken yuhh dedim ve çok üzüldüm canım arkadaşım KisaSamsun KisaSamsun
sana aldatıldın demek istemiyorum . Boşanırken de bunları aklına getir artık o yoluna gitsin senin güvenin kalamasın artık bu adam iflah olmaz arkana bakma sakın...

O kadar şey anlattım sana bak bunu anlatmamışım bile.. Yani o kadar çok ki olumsuzluklar, sadece iyi niyetimi sömürdü sadece şimdi sıra bende..

Yani durum bu kadar kabak gibi meydanda olup da aldatıldım mı acaba demenizi çok garipsedim...

Bi gözünüzle görmediğiniz kalmış. Gerçi eşiniz ona da komik bi bahane bulur yine...

Öyle yaptım Allaha havale ettim. Ben ona inanmak istedim ama hata ettim. Zaten kursa falan başlayayım, sonra üniversite hazırlık kendime gelirim. Gayette güzelim kimler kimler gelir ona hiç kalmadım :)

Hepsi mevcut kendisinde. Hele iftiracılık ve suç bastırma da üstüne yoktur. Nasıl bi pisliğe bulaşmışım. Sağ salim kurtuluyorum Allaha şükür. Çünkü her kavgada bana bişey yapmasından çok korkuyodum..
Allah'in izniyle duzene girer hayatin.. Sen Rabbime guven, gerisi kolay.. Kimse degismiyor ne yazik ki, hele boyleleri.. Icimde kalmasin diyecegin bi durum da kalmamis, 4,5 sene hic az bi zaman degil.. En iyi sen tanimissindir esini.. Ben 1 sene evli kaldim sadece, ilk haftadan cozmustum taa, ama cesaret edemedim, daha basindayiz dedim, hep daha kotuye gitti..
O yuzden, artik icinde pismanlik kalmasin.. Bu vakitten sonra devam edersen o zaman pisman olursun esas verdigin senelere..

Allah'in izniyle duzene girer hayatin.. Sen Rabbime guven, gerisi kolay.. Kimse degismiyor ne yazik ki, hele boyleleri.. Icimde kalmasin diyecegin bi durum da kalmamis, 4,5 sene hic az bi zaman degil.. En iyi sen tanimissindir esini.. Ben 1 sene evli kaldim sadece, ilk haftadan cozmustum taa, ama cesaret edemedim, daha basindayiz dedim, hep daha kotuye gitti..
O yuzden, artik icinde pismanlik kalmasin.. Bu vakitten sonra devam edersen o zaman pisman olursun esas verdigin senelere..

Evet çok zorladım sonuna kadar düzelsin istedim ve vicdanım çok rahat. Zaten kavga ettiğimizde ondan korkuyodum bana bişey yapmasından. Kesinlikle sağlıksız bir ilişkiydi artık.

Haklısın. 23 yaşındayım. Aslında beş yılımı götürse de yaş olarak çok şey kaybetmiş sayılmam. Üniversiteye hazırlanıcam. Bu sürede bide kursa gidicem çevre edinmek için. Boş oturmak bana iyi gelmiyor.
5 yılda 23 yılı doldurup taşırmış hatalarla....Sizin kalemi kırma vaktiniz çoktan gelmiş.

şimdi gelse yine inanacak gibisin :110:

Duygusal biriyim belki yazılarıma da yansıyor olabilir. Ama çok şey tükendi bende. Sadece bu aldatma olayı değil neler var. Aklıma bir tane bile güzel anımız gelmiyor, hep kötü yaşananlar geliyor. Geçen sefer hep onları düşünür ağlardım. Bu bile bi ilerleme değil mi :110:

Ya bu adam seni manyak etmiş kusura bakma
kendine gel bence kendin de değilsin
şu konuyu oku başkasının konusu gibi oku.

Ve sen bunları düşünerek kafayı yiyorsun adam da bir şey yok.
Ayrılık insana zarar veriyor ya sen zaten zararı gormussun ayrıl artık şuankinden daha kötü olamaz.

Bunları düşünerek yasayamazsin kapat bu konuyu adamla beraber

X