eşim beni aldatıyo sanırım :(

canım üzülme her kadının basına geliyorbunlar sanki biz yasamadıkmı evin icinde iki yabancı gibiyiz niye sadece cocuklar mutlu olsun diye ama onlarda büyüdüler herseyin farkındalar erkekler hep aynı ne yapsan yaranamazsın onlara biyerde azgınlıkları tutuyor iste erkek mileti ekonomik özgürlüğün varsa ben hiç çekmem ama bizim elimiz mahkumki cekiyoruz bi işi var diye ama gel sen benim ruh halimi sor bide bana ne hallerdeyim ama o gününü gün ediyor allah yardımcımız olsun

cnm o zman evdeki sana olan tavırlarına bak değişiklik varmı takip ett böyle için içiniyiyerek biçözüme ulaşman çok zor çünküaklına acaba sorusu var buda kolay bişey değil cnmm ama gözünle görmeden inanma derim ben

arkadaşlar hepinize tekrar tekrar teşekkür ediyorum.ama bizim sonumuz iyi değil sanırım.durum bunu gösteriyo.hayatımız mahvoluyo arkadaşlar ya.yaşamaktan bıktım artık.eşimle dün gece yine tartıştık ben üstüne gitmediğim halde bağırmalar.sinirlenmeler,ilgisizlik.. v.s
bizim asıl meselemizin üstüne gidyim dedim ama uygun bi dille söylenenler doğru mu değilmi anlamak için.o kadar tavır yaptı ki anlatamam.bence kesin doğru herşey.ama bunu ispatlamam lazım.üstüne gidersem ters tepecek gibi duruyo.ne yapacağımı şaşırdım gerçeketen.ama salak yerine konmak ta zoruma gidiyo... bilmiyorum ya gerekirse ayrılacam çünkü artık katlanamıyorum.24 yaşındayım ama gençliğim gitti.düşün düşün çıldıracam artık..

canım aynı şeyleri bende yaşadım ama inanmamıştım şimdimi altı gündür ayrı yaşıyoruz ben çocuklarımla evdeyim onu kovdum bence erkeklerin eşlerini kaybetme duygusu olmalı yoksa taviz tavizi doğurur derlerya doğru :çok üzgünüm::

X