Eşim benden habersiz ailesine yüklü miktarda para gönderiyor

egeninannesi01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2024
60
10
25
Merhaba kızlar . Eşim askerî personel bir tane de bebeğimiz var henüz 7 aylık . Fakat eşim annesine babasına kız kardeşine sürekli yüklü miktarda para gönderiyor. Babası köyde annesi merkezde kızıyla beraber kalıyor. Babası köyde koyunlarla geçimini sağlıyor sözde durumları çok iyi ama eşim benden gizli ve benden habersiz ailesine para veriyor benden ve çocuğumun rızkından kısıyor. Hamileydim doğumuma ,1 ay kaldığı halde çocuğumun bebek arabası ve yatağı yoktu altınlarımı sattı çocuğa eşya almak için onu da taksitle aldı sonra. Bana gönderdiği paranın her kuruşunu hesabını yapıyor . Annesi aşırı yalancı. Kocam gönderdiği halde parayı ısrarla kayınbaban gönderdi diyor. Ne yapacam bilmiyorum

Merhaba kızlar . Eşim askerî personel bir tane de bebeğimiz var henüz 7 aylık . Fakat eşim annesine babasına kız kardeşine sürekli yüklü miktarda para gönderiyor. Babası köyde annesi merkezde kızıyla beraber kalıyor. Babası köyde koyunlarla geçimini sağlıyor sözde durumları çok iyi ama eşim benden gizli ve benden habersiz ailesine para veriyor benden ve çocuğumun rızkından kısıyor. Hamileydim doğumuma ,1 ay kaldığı halde çocuğumun bebek arabası ve yatağı yoktu altınlarımı sattı çocuğa eşya almak için onu da taksitle aldı sonra. Bana gönderdiği paranın her kuruşunu hesabını yapıyor . Annesi aşırı yalancı. Kocam gönderdiği halde parayı ısrarla kayınbaban gönderdi diyor. Ne yapacam bilmiyorum
Ah ah niye bebek yaparsın böyle şimdi hadi ispat ettin ne yapabilirsin ki?
Doğru değil rızan olmadan göndermesi. Durumu olur yollar orası ayrı mesele ama altın bozdururken kendi evine baba evine para yollaması etik değil
Sen kıpırdama diye elinde ne varsa bitiriyor gibi altınlarına sahip çık

Siz eşinizin gönderdiğini nerden öğrendiniz? Eşinizin sizden gizli böyle birşey yapması doğru değil üstelik çocuğundan kısıp yapması var bir de. Oturun konuşun güzelce. Siz çocuk biraz büyüyünce çalışabilir misiniz?
Kendi söylüyor. Bende çocuğumuz var artık diyorum. Oda onlar benim ailem onları atamam diyor. Çocuğum büyüdüğü zaman çalışmayı düşünüyorum. Fakat kaynanama güvenemiyorum. Pasaklı kadının teki kendisi sürekli gögsümü açıp çocuğun ağzına koysam susar mı diyor. Kafayı yemek üzereyim

Ah ah niye bebek yaparsın böyle şimdi hadi ispat ettin ne yapabilirsin ki?
Doğru değil rızan olmadan göndermesi. Durumu olur yollar orası ayrı mesele ama altın bozdururken kendi evine baba evine para yollaması etik değil
Sen kıpırdama diye elinde ne varsa bitiriyor gibi altınlarına sahip çık
Zaten bana düğün yapmadı bir resmi nikâhla evlendik gelinlik dahi giyemedim . Sözde evin tek oğlu ailesi düğününü bile yapmadı. Altınlarımı bile zorla aldırdım kolye küpe ve yüzük onları alırken bile bir ton küfür ve hakaretle aldı gözyaşları ile aldım o altınları onları da bebek doğacak eşya alırız bahanesiyle sattı ortada para yok. Benden gizli benim bebeğimin rızkını gitmiş kız kardeşini ehliyete yazdırmış 11 bin TL ye .

Zaten bana düğün yapmadı bir resmi nikâhla evlendik gelinlik dahi giyemedim . Sözde evin tek oğlu ailesi düğününü bile yapmadı. Altınlarımı bile zorla aldırdım kolye küpe ve yüzük onları alırken bile bir ton küfür ve hakaretle aldı gözyaşları ile aldım o altınları onları da bebek doğacak eşya alırız bahanesiyle sattı ortada para yok. Benden gizli benim bebeğimin rızkını gitmiş kız kardeşini ehliyete yazdırmış 11 bin TL ye .
Ahhh kızım niye evlenirsin böyle adamla çok mu sevdin

Kendi söylüyor. Bende çocuğumuz var artık diyorum. Oda onlar benim ailem onları atamam diyor. Çocuğum büyüdüğü zaman çalışmayı düşünüyorum. Fakat kaynanama güvenemiyorum. Pasaklı kadının teki kendisi sürekli gögsümü açıp çocuğun ağzına koysam susar mı diyor. Kafayı yemek üzereyim
Bu yaşa kadar nasıl geçindilerse öyle devam edecekler, şimdiye kadar sen mi baktın diyin. Onun çekirdek ailesi ve bakmakla yükümlü olduğu kişiler siz ve bebeğiniz. Bu ne rahatlık ya? Çalışmaya başlayın kesinlikle ama asla o iğrenç kvye bırakmayın bebeği, iğrenç ya niye verecekmiş memesini emzik mi bu? Taktırın bi kamera bakıcı bulun mutlaka

Altinlar bittiğinde birde yüklü masrafa sok bakiyim ne yapacak o zaman.. hayır birde alışverişe ciktiginizda direkt aldir hazır yanınızda altın yokken o da mı olmaz ama kvdenize çok kızdım meme vermeyi istemek nedir iğrenç ya
O daha ne ki çocuğumu kendi çocuğu gibi sahipleniyor. İnan çocuğumu onunla yalnız bırakmaya korkuyorum

İkinci çocuğu doğur🤦🏻‍♀️

Neden evlenmeye bu kadar direttiniz ki? Hadi evlendiniz çocuk yapılır mı böyle adama? Ne diyeyim size çalışıp kendinizi kurtarın bari

Daha evlenmeden gördüğün şeyler varmış zaten…
Bi çocuk daha yap geçer

Neden evlenmeye bu kadar direttiniz ki? Hadi evlendiniz çocuk yapılır mı böyle adama? Ne diyeyim size çalışıp kendin

Neden evlenmeye bu kadar direttiniz ki? Hadi evlendiniz çocuk yapılır mı böyle adama? Ne diyeyim size çalışıp kendinizi kurtarın bari
Kendi çok diretti beni resmi nikah yaparsak lojman hakkımız olur hemen düğün yaparım Sana diyerek kandırdı:KK43:

Eh biz ne diyelim. Bile bile lades. Ne olacaktı ? Evlenince bir anda romantik bir prens mi olacaktı ?

X