Eşim benden gizli annesine pahalı hediye almış ortaya çıktı

happiness1

Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2023
27
44
30
merhaba hanımlar. Bu anneler gününde ben anneme hediye almadım bu sene. anneme sordum annem gerek yok dedi almadım kaldı normalde hediye alırım ama 300- 500 tl lik hediyeler alırım yani.
Benim hiç haberim olmadan eşim annesine 12.000 tl ye cep telefonu hediyesi almış. Bana hiç söylemedi ben hediye almadı sanıyorum. Rastgele yakaladım aldığını gizli bi alışveriş hesabı açmış ordan almış faturasını gördüm. kaynana da aramızı bozcağını bile bile benim haberim olmadığını bilerek kabul etmiş bi güzel.
Sana söylesem tepki verirdin o yüzden söylemedim alırım annem felan gibi konuştu.
Beni sinir eden durum hem eşinden gizli yapmış olması hem de miktarının fazla bir hediye olması. Bana normal gelmiyor bu eşin arkasından iş çevirip annem vs demesi çok soğudum.
Sizin eşleriniz böyle şeyler yapıyor mu ? bu normal mi sizce

merhaba hanımlar. Bu anneler gününde ben anneme hediye almadım bu sene. anneme sordum annem gerek yok dedi almadım kaldı normalde hediye alırım ama 300- 500 tl lik hediyeler alırım yani.
Benim hiç haberim olmadan eşim annesine 12.000 tl ye cep telefonu hediyesi almış. Bana hiç söylemedi ben hediye almadı sanıyorum. Rastgele yakaladım aldığını gizli bi alışveriş hesabı açmış ordan almış faturasını gördüm. kaynana da aramızı bozcağını bile bile benim haberim olmadığını bilerek kabul etmiş bi güzel.
Sana söylesem tepki verirdin o yüzden söylemedim alırım annem felan gibi konuştu.
Beni sinir eden durum hem eşinden gizli yapmış olması hem de miktarının fazla bir hediye olması. Bana normal gelmiyor bu eşin arkasından iş çevirip annem vs demesi çok soğudum.
Sizin eşleriniz böyle şeyler yapıyor mu ? bu normal mi sizce

Bütçenize göre bu para yüklü bir miktar mı? Annesine hep mi hediye alıyor böyle?

işin acı tarafı da ne benim ne onun telefonu da 12bin etmiyor. ben mühendisim ama şuanda çalışmıyorum
Yemeyenin malını yerler
Erkeğin iki kaşığı varsa birini kıracaksın derler.
Devir ekonomi devri valla millet geçim derdinde.
Tel fiyatları ne kadar uçtu kim bilir.

Bütçeleriniz ayrı mı birlikte mi? Her koşulda sizden gizlemesi çok ayıp. Ama kayınvalidenizde bir suç göremedim. Neden sizin aranizin bozulacagini düşünerek kabul etmesin ki hediyeyi? İnsan oğlu ona böyle bir hediye alırsa mutlu olur kabul eder tabii ki. Sıkıntı eşinizin size haber vermemesi.
benden habersiz aldığını biliyormuş. ortaya çıkınca kavga ediceğimiz belli. evet zaten suçun temeli eşim olucak kişide

işin acı tarafı da ne benim ne onun telefonu da 12bin etmiyor. ben mühendisim ama şuanda çalışmıyorum

Annesinin telefonu bozulmuş ve ihtiyaç sebebiyle alınmış olabilir mi ? Tutarın hepsini belki eşiniz vermemiştir; kardeşleri varsa onlarda katılmış olabilir.

benden habersiz aldığını biliyormuş. ortaya çıkınca kavga ediceğimiz belli. evet zaten suçun temeli eşim olucak kişide
Açıkçası kayınvalideniz olsam hediyeyi reddetmezdim. Alayım mı diye sorsa alma karınla papaz olursunuz derim ama çocuğumun aldığı hediyeyi reddetmezdim. Normal bir davranış bence. Kayınvalidenizle başka sorunlarda var muhtemelen o nedenle gözünüze batıyor.

Şu durumda saçmalık oluyor. Paran çoksa ne alırsan al ama bütçen yoksa, yaşlı bir insana da 10.000TLlik telefon almak saçmalık. Ne yapacak KV 12.000TLlik telefonla tiktok izleyecek feysbukta yorum yapacak :110:

X