Eşim bana vurdu

yapman gereken tek şey boşanmak, kapı çarpmalarına da bi son ver bence ergen misin sen? çoluk çocuk evlenince böyle konular çoğalıyor

Bacım bir ömür böyle mi geçer? Şiddet uygulamasının nedeni cinsellik veya kilo değil, tamamen kendinin ayılığı ve saygısızlığı. Bundan sonra da sen bu evliliği sürdürdükçe şiddetin dozu artarak devam edecektir. Boşanıp ailenin yanına dön okuluna devam et. Asla ama asla bu adamdan çocuk yapmak gibi bir hataya düşme. Her şey daha da kötü olur.

24 günde bir değil oluyorum 21 ağustosta oldum 30u yumurtlama günüm 30,31,1 Eylül değerlendirdim.. hafif mide yanmam vardı 1 haftadır ama rehlime 2 gün var kaşık ağrım başladı regl belirtim bu benim. Hamile kalmamışım nedeni ne olabilir ve kalmak için ne yapabilirim
Ya şaka gibisin bu adamdan hamile kalmaya mı çalışıyorsun bir de! Bravo seni döven aşağılayan adamı ödüllendir!

Öncelikle 2 aylık evliyiz, 3 yıllık ilişkimix var ben vajinismusum bunu çözmek için tedavi görüyorum ve son aşamalardayım... Eşim bugün öğlen çıktı evden 8 gibi geldi yemek yiyip yine çıktı arkadaşlarıyla gelincede tabi benimle uğraştı gülerek falan sonra tartışmaya döndü bu beni itti vs bana sen ne işe yarıyprsun evde kadınlık bile yapamıyorsun dedi çok zoruma gitti kapıyı sertçe çarptım odama gittim 1 saat donra falan ben duşa girecekken karşılaştık bana şişko dedi ( 15 kilo aldım bu aralar) şişko mu dedim evet dedi vurdum kapıyı hazırlanıp duşa girdim peşimden geldi o kapıyı nasıl çarparsın vs vs git burdan kapıyı kordırma dedim sonra bana vurdu sen kimsinde kapıyı kırıyorsun dedi ağladım sen bana nasıl vurarsın dedim itekliyor bu arada, senin yüzğnden yukarıdan şikayet geliyor vs dedi ben seninle muhattap olmuyorum artık semde olma dedim sen kimsin ki muhattap olmuyorsun, seni karı diye aldığıma pişman ettin senden ne kadın ne eş ne anne olur dedi oda gitti... Çok ağrıma gitti ne yapsam bilmiyorum

Bilmiyorsan devam et. En azından bilen birine denk gelmez.

Hayatımda duyduğum en hayret verici insanlardan biri bu başlığın sahibi.
Dayagı yedi , vajinusmusu yendi. İlk kez sevişti 1 sevişmede niye hamile kalmadı diye yeni başlıklarda milleti darladı.
Çılgın gibi bir üreme isteği var.
Benim kedim kızgınlığa girince böyle saçmalıyordu , kısırlaştırdım :işsiz:

Vallaha gırgır yapiyoruz bazende, ama siddet uygulayan bir herif var o evde. Nelere sahit oluyoruz. :KK43:
Ne yapalım canım gırgır yapmayıp. İşi şakaya vurmasak aklımızı kaybederiz.
Derler ya sen kocanı seçebilirsin ama çocuğun babasını seçemez diye.
Yüce rabbim gözüne soka soka “bu adam daha gelişmemiş,saygı bilmiyor,sevgi bilmiyor ,tahammül sınırı yok,karşındakinin sınırına saygısı yok “ diye gösteriyor. Bu kadın arkadaşımız da yana döne ben nasıl hamile kalacağım diye yazıyor.
Ah ah. Ne yapacağız ?

Bircok arkadas dogruyu soylemis . Akli selim biri ile istersen gorus sana destek olsun ve ayril derim bende . Sonu iyi gozukmuyor . Buraya arkadaslarin cogu tecrube edinmis yasamis gormus havadan sudan bosan demiyolardir diye tahmin ediyorum.

Ne yapalım canım gırgır yapmayıp. İşi şakaya vurmasak aklımızı kaybederiz.
Derler ya sen kocanı seçebilirsin ama çocuğun babasını seçemez diye.
Yüce rabbim gözüne soka soka “bu adam daha gelişmemiş,saygı bilmiyor,sevgi bilmiyor ,tahammül sınırı yok,karşındakinin sınırına saygısı yok “ diye gösteriyor. Bu kadın arkadaşımız da yana döne ben nasıl hamile kalacağım diye yazıyor.
Ah ah. Ne yapacağız ?

Kadinlarimiz cogu zaman sucu kendinde ariyor ve maalesef cevre de öyle yönlendiriyor. Yuvayi kadin yapar...cocuk yap düzelir...bak su gelin hemem hamile kaldi vs..kadinlarimiz kendini koruyamiyor ki. Kendilerini de koruyamadan anne oluyorlar. Olan hem.kendilerine hem cocuklara oluyor

Kadinlarimiz cogu zaman sucu kendinde ariyor ve maalesef cevre de öyle yönlendiriyor. Yuvayi kadin yapar...cocuk yap düzelir...bak su gelin hemem hamile kaldi vs..kadinlarimiz kendini koruyamiyor ki. Kendilerini de koruyamadan anne oluyorlar. Olan hem.kendilerine hem cocuklara oluyor
Pamukcum hepsini anlarım. Katılıyorum da sana. Tek tokatla ayrılmak istemeyedebilir,bir şans daha da verebilir. Hepsine tamam.
Ama daha vaJinismus yeni yenmiş . Daha ne evliliğin ne kadınlığın farkına varmamış. Yaş daha 26 koştur koştur çocuk derdi niye ?

Pamukcum hepsini anlarım. Katılıyorum da sana. Tek tokatla ayrılmak istemeyedebilir,bir şans daha da verebilir. Hepsine tamam.
Ama daha vaJinismus yeni yenmiş . Daha ne evliliğin ne kadınlığın farkına varmamış. Yaş daha 26 koştur koştur çocuk derdi niye ?

Vallaha orasini bende anlamadim. Heleki böyle Bir herifle asla cocuk düsünmemesi lazim aslinda. Ama diyorum ya, bazi sebepleri oluyor kendilerine göre (halbuki kendi kuyularini daha da dein kaziyorlar)

X