Eşim bana el kaldırdı

Ki benim kayinvalidem yemeğini evinden eksik etmez mutlaka bı kap yemek yapar gider gideceği yere..eşim annesine babasına düşkün fazlasıyla ki gördüğümüz üzere annesinin lafıyla bana el kaldırabiliyor

Bence de çık konuş sonuçta yalnış
Durum da değilsin herkes hatasını bilsin herkes kendini düzeltsin
Öyle ilk başta nasıl oldun iyi misin faslından sonra o gözlerimi sorar agladinmi sen diye anlatırım olani keşke oğluna değilde ilk bana soyleseydin bak oğlun bana el kaldırdı bende gidiyorum diye şimdi babamj da aradım almaya geliyor iki üç gün kalıcam annemlerde

Son cümleler şiddet gösterdiğini gösteriyor. Hiç durma sevilmediğin yerde. Kalk git ailenin evine.

Düzelir mi diye bekledim düzelmedi bundan sonra fırsat tanımayip kendimi ezdirmiycem birazdan da kayınvalideme gidip olanı biteni anlatıcam oğlunuz bana el kaldırdı ben bu evden gidiyorum diyecem
Seni durdursunlar diye mi? Haber vermek istiyorsan annenin evinden ararsın.

Bosanacaksan git. Bosanmayacaksan gidip lackalastirma nasilsa geliyo diye daha fazla yapacak. Alma eve o gitsin anasina

Ay adam daha napcak olmeyi mi bekliyosun

Seni durdursunlar diye mi? Haber vermek istiyorsan annenin evinden ararsın.
tamda bunu yazacaktım
I isimbulamadimm gerçekten neden yapıyorsunuz bunu
eşinizi seviyorsunuz ve alttan alta kv durdursun diye yapıyorsunuz sanki?

bişeyi yapacaksanız kararlı olun ve kimseden yardım beklemeyin

Eşin son derece haksız onu söylememe gerek yok .
Ama sende annesiyle ilgilenmeyip ertesi gün gel benim ailemin yanında dur falan diyorsun.
Niye adam zorunda mı?
Sen zorunda degılsen onun ailesiyle ilgilenmeyi adam da senin aile problerimle ilgilenmek zorunda değil.
Endoskopi de basit bir işlem degil ayrıca belli bir yaştan sonra bunu da bil .
Ayrılmak istemiyorsun belli o zaman diklenme bu kadar.Çğnkü eşin şiddete meyilli.
Ayrılıp gitmek en mantıklısı çünkü ikinizde olgun degılsiniz yaşlar kaç onu bilmiyorum tabi sıfır olgunluk .

Tebrik ederim ama niye 2 3 gün kalırım dediginizi anlamadim. Özür bile dilemeyecek dediniz. Birkaç gün sonra süklüm püklüm geri mi döneceksiniz?
Hatasını anlarsa gelir gelmezsede dönmeye niyetim yok şimdilik kendi aileme de birşey anlatmadim

Aşk evliliği yapanlar sözde çok mu saygılı oluyor
Adamın karekteriyle alakalı .olay sevmek sevilmemek değil.
Genel anlamda ülkemizde erkekler bunun için evleniyor zaten.

Eşim siler atar umursamaz ki bu bensem hiç düşünmez.Sevmedigine eminim çünkü :) gidersem de dönmem geri
Annesi için elinize vurmuş.

Biraz fazla hayaller aleminde yaşıyorsunuz bence.

Adam görücü olarak evlenmiş, sırf evlenmiş olmak için. Şimdi de sizi adam yerine koymuyor.

Gitseniz tek derdi “elalem ne der” olacak. Onun dışında umrunda değil yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…