Eşim bana el kaldırdı

"Anne yemek yediniz mi? bir şeyler hazırlayayım mı?" diye sorabilirdin. Endoskopiden çıkınca yemek yemek kimin aklına gelir? Bir de bırakıp kendi annene gidiyorsun, bir de benim anneme yemege gelmedi diye arabada sitem ediyorsun.

Kocanin annesi basit veya zor bir operasyon geçirmiş, o aksam is cikisi senin annene gelmesi olacak sey mi? Sanki tartisma ciksin da ipler kopsun diye yapmis gibisin

Aşk evliliği yapanlar sözde çok mu saygılı oluyor
Adamın karekteriyle alakalı .olay sevmek sevilmemek değil.
Genel anlamda ülkemizde erkekler bunun için evleniyor zaten.
Karakterli adam zaten severek tanıyarak evlenir. Birini sevmek gibi bir beklentisi yoksa tek derdi düzen sağlamaksa da gider görücü bulur evlenir. Sonra da sizin olayınızdaki gibi şiddet uygular annesine ezdirir.

Karakterli adam zaten severek tanıyarak evlenir. Birini sevmek gibi bir beklentisi yoksa tek derdi düzen sağlamaksa da gider görücü bulur evlenir. Sonra da sizin olayınızdaki gibi şiddet uygular annesine ezdirir.
Benim olayım degil yalnız
Bence iyi okuyun konuyu önce.
Aşk evliliği yapıp şiddet gören bir sürü kadın tanıdım şu hayatta.
Bu kadar kesin konuşmak komik.

Ben ona ailemin yanında dur demedim ben moral vermek için gidiyorum sende gel keyifleri yerine gelsin dedim kusura bakmayın ama ben onun annesini babasını düşünüyorsam oda düşünmek zorunda ki ben 24 yaşındayım eşim 28 bu arada annesine karşı en ufak bi saygısızlık yapmadım bir dediğini iki etmedim ve şu konuda bana haksızlık yapılıyor

Benim olayım degil yalnız
Bence iyi okuyun konuyu önce.
Aşk evliliği yapıp şiddet gören bir sürü kadın tanıdım şu hayatta.
Bu kadar kesin konuşmak komik.
Yoo biliyorum konu sahibi olmadığınızı. Bu kadar savunduğunuza göre sizin de aynı durumda olduğunuzu düşünüyorum hepsi bu. Olay sadece aşk evliliği değil “sevdiğin kişiyi iyice tanıyıp evlenmek” aynı zamanda. Seviyorsun ama şiddete eğilimli, anneci tavırları varsa uzak duracaksın. Tanımadan, vakit geçirmeden, sevmeden evlenip sonra her şiddette ezilmede bi köşeye pısıp ağlıyorsunuz çaresizce. Bence bu daha komik.

Annesi için o el kalktı dikkatinizi çekerim

Hatasını anlarsa özür dilerse geçecek mi yani tartaklanmanız? Göz dağı için evi terketmişsiniz.
Göz dağı verdiğim falan yok benim ben buraya kafami dinlendirmek için geldim ki eşim de hatasını anlarsa ve gerçekten bende emin olursam pişman olduğuna son bı şans veririm ama şu durumda dönmeye niyetim yok

Ben çıktığımda kayınvalidem uyuyordu sonradan kalktı nasılsin iyimisin diye sordum gayet de iyi görünüyordu biraz oturup kalktım ki ben eşime niye gelmedin diye sitem etmedim kendisi ben annemlerde yedim dedi bu arada eşim annesine o gün çıkmadı sonraki gün anneme gelmemek için orda yemiş

En baştan eğer el kaldırırsan babamın evine giderim dediyseniz bence gidin. Yoksa eşiniz olacak insan nasılsa gitmiyor diyerek yüz bulacak. Zaten komple gidin de böyle ne evlilik ne de hayat geçmez. Ailenizin başına dert olmazsınız asıl o evde kalıp kendinizi yıpratarak hüzün olursunuz.

Benim annem endoskopi olsa ertesi gün benim eşim gel aileme destek ol dese bende sinirlenirim gayet bu ne bencillik .
Gitmek zorunda degılım teklifi bile sinir eder beni.Senin ailenin sorunları ne bilmiyorum da saglık problemi degılse hiç de umrumda olmaz annem hastayken valla.
Bence sen dönme artık o eve yol yakınken ayrıl.
Göz dağı vermek için gitmişsin.
Gelsin yalvarsınlar istiyorsun .

Bakın hanfendi mesele benim annemlere gitmem değil eşimin bana el kaldırmış olması..

Hayır ben evli degılım zaten.
Erkek arkadaşım var ve görücü usulü değil
Ben bu kadar kesin konuşmaları komik buluyorum o kadar.
Hayatımda kimseyle de görücü usulü bir tanışmam olmadı .
Ben şuna karşıyım görücü usulü şöyle sevgili olmak böyle diye saçma sapan yorumlar beni güldürüyor.
Son olarak birşeyi savunmak için o gruba dahil olmak zorunda degılım işte benim farkım bu .
Eşçinselleri de savunurum bu benim eşcinsel olduğumu göstermez .
Basit düşünen insanlar bu şekilde algılar sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…