Eşim bana bıçak çekti. Sona geldik.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Geçmiş olsun nihal umarım

bir daha böyle bir olay yaşamazsın.

Otel ve fabrika babanızdan kalmaydi yani bilemiyorum ama annenin yerinde ben de olsam satışını istemezdim ha ama çocuğum kazancini alsın elbette eşit şekilde .

HAtirladigim kadarıyla iş yapan yer ikiside satış değilde kazançtan hakkını talep etsen annen belki uzlaşma sağlar hatta sen de fabrika yada otelde çalışırsın belki bunları talep et.

Gecmis olsun lutfen iletisime gecme professional destek ve kanallar kullan adam sensiz bir hic kapida yatacak yalvaracak hic birine firsat verme
Isin profesyonel yolunu bilmiyorum ama tek kalmasan veya evde kalmasan iyi olur tabi ki hukuki acidan suclu olmayacak sekilde

İnanamiyorum şok içinde okudum. Bu sitede cok fazla kocaya sayip sovdum ama bu insan gorunumlu yaratigin seviyesi apayri. Ne nihal gibi duzgun destekleyici bir esi ne piril piril iki cocugu ASLA haketmiyor pis amip.
Nolur artik bosan kurtul su pislikten. Lutfen ama cocuklar cok duskun deme. 3 gun sonra akillari erince boyle vasifsiz bir sam babasi gibi bir baba figuru olmasa da olur.

İnanamiyorum şok içinde okudum. Bu sitede cok fazla kocaya sayip sovdum ama bu insan gorunumlu yaratigin seviyesi apayri. Ne nihal gibi duzgun destekleyici bir esi ne piril piril iki cocugu ASLA haketmiyor pis amip.
Nolur artik bosan kurtul su pislikten. Lutfen ama cocuklar cok duskun deme. 3 gun sonra akillari erince boyle vasifsiz bir sam babasi gibi bir baba figuru olmasa da olur.
Yok Zuzu artık bu noktadan sonra değil. Ne ben artık onla aynı çatıda korkmadan uyuyabilirim ne de çocuklara ilerde bir şey yapmayacağının garantisi yok. Bu zamana kadar alkolü bırakmalıydı. Ama o vazgeçmedi. Yine son 2-3 aydır her gün içiyor. Karı-koca dediğin birbirine destek olur. Benim için çok kritik bir hafta. Beraber gidelim diyeceğine çocuklardan birini de al. Ben ikisiyle kafayı yerim diyor. Benim çocuklarımı yük olarak görüyor. Ben onlara bakarım. Ona ihtiyacımız yok.

Yok Zuzu artık bu noktadan sonra değil. Ne ben artık onla aynı çatıda korkmadan uyuyabilirim ne de çocuklara ilerde bir şey yapmayacağının garantisi yok. Bu zamana kadar alkolü bırakmalıydı. Ama o vazgeçmedi. Yine son 2-3 aydır her gün içiyor. Karı-koca dediğin birbirine destek olur. Benim için çok kritik bir hafta. Beraber gidelim diyeceğine çocuklardan birini de al. Ben ikisiyle kafayı yerim diyor. Benim çocuklarımı yük olarak görüyor. Ben onlara bakarım. Ona ihtiyacımız yok.
Sizi tebrik ederim, asil ve güçlü bir duruşunuz var.
Umarım forumdaki korkak , başkaları için yaşayan , mutsuzluğunu çocuklarını bahane ederek onları da yaşadıkları cehenneme ortak eden kadınlara ilham olur.

Geçmiş olsun nihal umarım

bir daha böyle bir olay yaşamazsın.

Otel ve fabrika babanızdan kalmaydi yani bilemiyorum ama annenin yerinde ben de olsam satışını istemezdim ha ama çocuğum kazancini alsın elbette eşit şekilde .

HAtirladigim kadarıyla iş yapan yer ikiside satış değilde kazançtan hakkını talep etsen annen belki uzlaşma sağlar hatta sen de fabrika yada otelde çalışırsın belki bunları talep et.
Annem bana para yollamıyor. Annemin umrunda olan işletmelerin iyi idare edilmesi değil. Yoksa üç çocuktan en çok ben mücadele ettim iyi yönetilmesi için.
Ben de artık umursamıyorum. Bana hakkımı versinler. Ben önüme bakacağım. Onda bile kendilerinde kalmasını istediklerini düşük, Bana vereceklerini yüksek gösteriyorlar.

Nihalcim her şey zorlu yollardan sonra düzene girecek. Bu zamana kadar pek çok sınavdan geçtin, geçiyorsun yenileri de gelecek. Güçlü bir kadın ve güçlü bir annesin hepsini atlayacağına inanıyorum.

Keşke ailenle de aran düzelse güzel olur (annenle)
Fakat bazen yolu tek başına yürümek gerekiyor. Ne olursa olsun asla moralini bozma ümidini kaybetme🌸

Sizi tebrik ederim, asil ve güçlü bir duruşunuz var.
Umarım forumdaki korkak , başkaları için yaşayan , mutsuzluğunu çocuklarını bahane ederek onları da yaşadıkları cehenneme ortak eden kadınlara ilham olur.
Yok hksu. Bu benim kırmızı çizgimdi. Onu geçti. Diğerleri başkaları için önemli sayılacak ama benim için tolere edilebilecek sorunlardı. Zaten boşanma lafını da etmemiştim. Bundan sonra aramızdaki ilişki sadece çocukların anne-babasıyız. Bizden artık karı-koca olmaz. Lafımı yiyecek olsam konu açmam. Gerçekte de görüştüğüm arkadaşlarım var.

Yok hksu. Bu benim kırmızı çizgimdi. Onu geçti. Diğerleri başkaları için önemli sayılacak ama benim için tolere edilebilecek sorunlardı. Zaten boşanma lafını da etmemiştim. Bundan sonra aramızdaki ilişki sadece çocukların anne-babasıyız. Bizden artık karı-koca olmaz. Lafımı yiyecek olsam konu açmam. Gerçekte de görüştüğüm arkadaşlarım var.
Umarım her şey gönlünüzce olur.

Çok geçmiş olsun. Allah korumuş. Siz banyoya kaçarken çocuklarınız neredeydi merak ettim? Umarım bu ana şahitlik etmemişlerdir.

Cok ürkütücü Mune, ayni zamanda da cok kirici. Yıllarca ayni yastiga baş koy ama esinin derdi gucu hile ile bir iliski surdurmek olsun (artik amaci her ne ise)
Yazdiklarini okurken kanim dondu acikcasi, cok seytani, cok.
Para canım para, bizler hayatını her dakika hinlikle, hile hurdayla geçiren insanlar değiliz o yüzden bu tip şeyler akıl almaz geliyor ama sonra öyle şeyler duyuyorsunuz ki şeytan bile bu insanlar karşısında şapka çıkarır.

Bir komşum var duruguzel’den iyi olmasın, çok saf yürekli merhametli bir kadın, o da aileden yaralı, kadının kendince malı mülkü vardı, arabası evi düzenli bir geliri bir miktar birikimi, biriyle tanışıyor adam bunun kapısında yatıyor aşığım sen olmazsan ölürüm diyor aman ne diller ne nağmeler, kadın inanıyor ve evleniyorlar, kısa keseyim kadının tüm birikimi arabası bitene kadar adam bildiğin aşık rolü yaptı, en son kadının evine göz dikti nasıl olduysa kadın hayatında ilk defa adama karşı çıkıp sattırmadı zira elinde evinden başka bir şey kalmadı, bu uğurda dayak bile yedi :KK43: adam daha paralı birini bulunca boşanıp onunla evlendi de komşum kurtuldu.

Bazı insanların para için neler yapabileceğini bilseniz şaşırırsınız, ne güzel çalışmıyorsunuz ama istediğiniz yere tatile gidebiliyorsunuz, çalışmıyorsunuz ama sigaranız alkolünüz, parfümünüz kıyafetleriniz, son model arabanız, keza aynı şekilde telefonunuz alınıyor, saç ekimi diyorsunuz saç ekimi yaptırabiliyorsunuz, adamım diye ortalıkta gezerken havasını atabileceğiniz her şeyi size eşiniz sağlıyor, e daha ne olsun.

Kadının para için 40 takla atanı oluyor da erkeğin takla atanı olmuyor mu sanıyorsunuz.

Ürkütücü olan ne biliyor musunuz? İçinde kendi kanından canından evlatları varken arabayı deli gibi kullanıp pert etmek, hadi daha öncesini boş verelim, gerçekten içinde evlatlarına küçücük bir sevgisi olan baba bebeleri arabadayken deli gibi sürüp çocuklarının canına kastetmez ben böyle birinin babalığına asla inanmam, kimse inandıramaz, onu yaptığı gün boşayacaktı.

Son düzenleme:
Keşke durum buralara gelmeden yazılanları söylenenleri uyarıları dikkate alsaydınız çok kötü olmuş geçmiş olsun.
Bundan sonraki süreci yine herkes yazmış bari bunları dikkate alın adam para kaynağını ve konforunu kaybetmek istemez.
Sahte timsah gözyaşları ile boşanmamak için bir süre diretir bari o zaman kanmayın bu uyanık yiyici tipe.

sizi hiç tanımadığı halde sizi seven ve dolayısıyla sizden asla bir çıkarı olmadan iyiliğinizi isteyen bir sürü kadın var. bu adam, sizin kapınıza gelecek çünkü size ihtiyacı var; size deli divane olduğundan değil. geri geldiğinde bütün yazılanları hatırlayın.

Cok geçmiş olsun,bu adamdan kurtulmanız gerekiyor bir an önce....
Anneniz vicdansız olabilir,sorunlu olabilir ama bence tüm hırsı ve öfkesi eşinizden dolayı böyle tiynetsiz,beceriksiz, vicdansız adami yıllarca baş üstünde tutmanız annenizde size karşı bir öfkeye neden olmuş.Adamin yaptığı hiç bir şey gözünüzü açmamış,ne sevmekten,ne fedakarlıktan ,ne beslemekten geri durmamış pes peşe çocuk yapmışsınız
Bu adamı tam anlamıyla sırtınızdan atınca belki bakış açınız,ve annenizin tavrı değişebilir.🙏🙏🙏🙏

sizi hiç tanımadığı halde sizi seven ve dolayısıyla sizden asla bir çıkarı olmadan iyiliğinizi isteyen bir sürü kadın var. bu adam, sizin kapınıza gelecek çünkü size ihtiyacı var; size deli divane olduğundan değil. geri geldiğinde bütün yazılanları hatırlayın.
Allah razı olsun hepinizden 🙏🏻 Yok bu sondu. Bu benim 2. Evliliğim. Burdan sonra toplayamayacağımı biliyorum. Aslında toplamam da gerekmiyordu ama işte mutlu olmak için ödün vere vere çıkmaz bir hale soktum.
içinde evlatlarına küçücük bir sevgisi olan baba bebeleri arabadayken deli gibi sürüp çocuklarının canına kastetmez ben böyle birinin babalığına asla inanmam, kimse inandıramaz, onu yaptığı gün boşayacaktı.
Yok o gün değil. Tanıştığımızın 2. Günü tartışmıştık. "Ben neden sabaha karşı whatsappta online olmuşum. Başkalarıyla mı yazışıyormuşum" Ben telefonunu o gün silmiştim. 1 hafta sonra bir numara aradı. Şarkı türkü çalıyor. "Ben sende takıldım. Nolur tekrar görüşelim" dedi. Ben o gün gitmeyecektim. Ama işte hayatta çokta sevilmeyince bunların sevgi olduğunu sandım.
Neyse yaşamam lazımmış demek ki. Benim bu 2 kız çocuğuna anne olmam lazımmış demekki. Olmuşla ölmüşe çare yok. Önüme bakacağım artık.

Bu adamı tam anlamıyla sırtınızdan atınca belki bakış açınız,ve annenizin tavrı değişebilir.🙏🙏🙏🙏
Yok annem çokta annelik hisleri olan bir kadın değil. 3. Kız kardeşiz. En küçüğe karşı annelik hissi besliyor sadece. Mesela ablam konuşur. Annem ağzını büzer. "Çok konuşuyor. Hep şikayet ediyor" diye. Annem babam ölene kadar babamın uydusu olarak yaşadı. Herhangi bir konuda fikri alınmadı. Babamın istediği evde oturduk. Babamın istediği arabalara bindik. Babamın dışarda da bir hayatı vardı. Şiddet ben 6 yaşlarındayken de vardı. Hatırlıyorum hayal meyal. İhanet parayı bulduğu zamanlarda başladı. Ben lisedeydim o zaman. Annem hep "cefasını ben çektim, sefasını başkası süremez" dedi. Boşanmadı. Babam bir kaç kez boşanmaya niyet etti. Annem yalvardı.
Yani annem zaten maddiyat odaklı bir kadındı. Ama ben bunu babam öldükten sonra fark ettim. Çünkü zaten o zamana kadar da ilişkimiz sınırlıydı. Ben ilk evliliğimi 20 yaşında yaptım. Hep onlardan uzak yaşadım. Ama babam ihtiyaçlarımı önemser. Beni kimseye muhtaç etmezdi.
Benim babam öldü. Annem de yok. Ben kabullendim artık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X