Eşim bana bıçak çekti. Sona geldik.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim çok kritik bir hafta. Annemlerle uzlaşırsam Antalya ile bir bağım kalmayacak. Ankara'da ya da istanbul'da yeni bir hayat kurabilirim.
Dualarımda olacaksın Nihal,sen zaten güçlü bir kadınsın.Her şeyi sen yürütüyormuşsun.Sana yaptığı kötülüklerin hiçbirini unutma hep hatırla,ona tekrar bir şans vermemek için…

Bu manyağın seni bulamayacağı bir yerde hayatını kurarsın inşallah. Annen bu durumdan haberdar mı?
Dün karakola ekip götürdü. Ben kendi arabamla gideyim dedim kabul etmediler. Dönerken otelin şöförü bıraktı. Haberi olur ama önemseyeceğini düşünmüyorum. Onun tek umrunda oteldeki ve fabrikadaki hisselerimden vazgeçmem. Arabuluculuk görüşmelerine kardeşlerim katılmıyor. Avukatları katılıyor. Annem katılıyor. Benim taleplerin karşında "bize ne kalacak" diyor. Sadece maddiyata odaklanmış durumda.

Çok üzgünüm, çok geçmiş olsun; keşke çocuklar bu anlara tanıklık etmeselerdi. Umarım bu yaşadığın şeyi en kısa zamanda atlatırsın.

Bu adamdan olmaz Nihâl, ekmeğini suyunu sen veriyorsun, seni kolay bırakmaz, manipüle edecektir, hatta tehdit de edebilir; ama kararlı ol, hep yaptığı şeyi düşünerek içini soğut, her yanlış hareketinde emniyete git şikâyetçi ol. Kızların için de en hayırlısı bu olacak.

Hem belki yeni kapılar açılacak belki ailenle aran bu adamdan kurtulmanla beraber düzelecek. Bilemezsin. Hayırlısı olsun hakkınızda.

Yorumlara katılıyorum, az çok yaşadıklarını anlattığın mevzularda çoğu üye biliyor. Önce çocuklar sonra kendin için bu adamı hayatından defetmen gerekiyor. Yarın kendine sana çocuklara ciddi zarar verebilir bugün bıçağı çeken yarın saplar da. Zaten bu saatten sonra güvenip huzurla duramazsın yan yana ne yazık ki..

duruguzel duruguzel çok geçmiş olsun, umarım kendinize ve çocuklarınıza hayırlı huzurlu bir hayat kurarsınız, keşke diyorum anladınız siz:KK43:
Bunun bir adim sonrasi cocuklarin gozu onunde oldurulmek.
Allah korusun hiçbir kadın öldürülmesin inşallah🙏

Ama bu adam kendisini çok seviyor, dış görünüşünü seviyor, rahat yaşamayı seviyor, birilerinin üzerinden geçinmeyi seviyor, kendisine olan aşkından böyle bir şey yapmaz, yapacağı tek şey çok acımasızca olacak ama sevmediği eşini sevmediği çocukları üzerinden tehdit etmek olur, şimdi ilk adımı altını bile bezlemekten erindiği çocuklarını çok seven baba rolüne girip salya sümük ağlamak ben onlarsız yaşayamam demek, biraz daha ileri boyutu intihar ediyormuş gibi rol yapmak olacak, adam kapıda yatıp ağlamada antremanlı rol yaparken çok zorlanmaz.

Allaha emanet olun, size bıçak çekecek kadar gözü dönmüş bir alkolik var karşınızda çocuklarınızı da koruyun ondan, görüşmelerine izin vermeyin, inşallah bu pislikten zararsız bir şekilde kurtulursunuz 🤲 dualarım sizinle

Ahhhh çok üzüldüm…
En yakın zamanda sen ve çocukların kurtulun bundan.
Ruh sağlığının yerinde olmadığının somut delili oldu artık elinde.
Evlatlarını dahi gösterme, şuna can mı emanet edilir!
Ah be Nihal, keşke böyle olmasaydı.
Annene anlatsan mı acaba, aranızın belki yumuşamasına vesile olur, sıfırdan bir hayat kurmanda vicdana gelip el uzatabilir.

Hem yaşadığınız olay için hem de sülükten kurtulacağınız için geçmiş olsun. Belki de mirastaki payınızı bu kocaya yedirmemek için olaylar aleyhinizde ilerliyordu. Boşandıktan sonra işleriniz yolunda gidecekmiş gibi geliyor bana.

Tez zamanda toparlar, evlatlarınız ve sevdiklerinizle huzurla yaşarsınız inşallah. Sülük, sevmediklerinizden olsun tabii.

Ahhhh çok üzüldüm…
En yakın zamanda sen ve çocukların kurtulun bundan.
Ruh sağlığının yerinde olmadığının somut delili oldu artık elinde.
Evlatlarını dahi gösterme, şuna can mı emanet edilir!
Ah be Nihal, keşke böyle olmasaydı.
Annene anlatsan mı acaba, aranızın belki yumuşamasına vesile olur, sıfırdan bir hayat kurmanda vicdana gelip el uzatabilir.
Anası durup da nihale kabahat bulabilir gibi yaa 🥺

Anası durup da nihale kabahat bulabilir gibi yaa 🥺
Valla kendine bulsun. İnsan evladını bir gram sevgiye muhtaç ederse kimden gelirse gelsin ona gider. Azıcık insanlığı varsa şapkasını önüne koyup düşünür. İnsanın düşmanı olsa şunu yaşayan, kapısını açar derdini derdi bilir.
Gerçi böyle söylüyorum da işte yine insan olana…

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X