Eşim bana bıçak çekti. Sona geldik.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konunu şimdi okudum Nihal . Olmuyor artık zorlayıp kendini daha da fazla yorma. Annenin karşısına da başın dik çıkacağından eminim . O iki güzel kızın annesi olmakmış bu evlilikten kazancın da . Yolunuz bahtınız açık olsun canım

Konunu şimdi okudum Nihal . Olmuyor artık zorlayıp kendini daha da fazla yorma. Annenin karşısına da başın dik çıkacağından eminim . O iki güzel kızın annesi olmakmış bu evlilikten kazancın da . Yolunuz bahtınız açık olsun canım
Evet Deryacım. Demek ki yaşamam gerekiyormuş, demek ki benim bu çocukların annesi olmam gerekiyormuş. Savaştan çıkmış gibiyim. Çok yorgun hissediyorum. Bir an önce bitsin istiyorum.

. Ben evimdeyim. O otelde kalıyor. Günlüğü 1200 tl imiş
oha ya adam burada bile lafin arasina sokmus kaldigi otelin parasını. bunu soylemesinin tek nedeni sana odetmek.
dua et senden tazminat , aylik falan istemesin anlasmali bosanmak icin.
bu asalaktan hersey beklenir

oha ya adam burada bile lafin arasina sokmus kaldigi otelin parasını. bunu soylemesinin tek nedeni sana odetmek.
dua et senden tazminat , aylik falan istemesin anlasmali bosanmak icin.
bu asalaktan hersey beklenir
Kesin Nihale kitlenecek o otel paraları, adamın bir geliri yok ki

Bu adamları hangi analar doğuruyor diyeceğim de büyük konuşmak da istemiyorum (teşbihte hata olmaz)
Bazı insanlar böyle maalesef, bu tip insanlarla sevgili, nişanlı, evli olanlar uyanık olacak, hatta hiç var olmamışlar gibi komple hayatlarından çıkaracaklar, bir kere daha böyle bir konuya yazmıştım bende bir akraba var Allah düşmanımın başına vermesin, gerçi çok şükür yaptıklarının cezasını vermiş Allah, tövbe Ya Rabbim.

Mis gibi karısı var bu akrabamın, çalışkan işinde gücünde, merhametli vicdanlı bir kadın, talihsiz kadın bizim bu akrabayla evlenme gafletine düşmüş, adam çalışmaz, saygısız sevgisiz kımıl zararlısı gibi bir şey, kadının kendi emekleriyle aldığı eve çöreklenmiş, kadının kazandığı parayı yiyor, kadını kendi evinden kovuyor kadın da bunun aklına uyup evden gidiyor bir sürü mevzu işte, bir gün tam hatırlamıyorum ama kadın mı canına tak etti de boşanma davası açtı neyse artık, bunlar boşanmaya kalkıyorlar sonra kadın vazgeçiyor, bizim kımıl zararlısı öpüp barışmak için bile para istiyor, adam kendini parayla öptürüyormuş🤢 kadına o kadar dil döktük ne buluyorsun bunda, boşan kurtul diye ama dinlemedi seviyormuş, böyle biri nasıl sevilir bilmiyorum 🤷‍♀️

Geçen sene bir yerde karşılaştık adamın gözleri bir tuhaf bakıyordu hayırdır dedim beyne pıhtı atmış ölümden dönmüş o parayla öptürdüğü kadın bakıyor şimdi, Allah işte.

Bu karakterdeki insanlar tüylerimi diken diken ediyor o kadar gıcık oluyorum.

Evet Deryacım. Demek ki yaşamam gerekiyormuş, demek ki benim bu çocukların annesi olmam gerekiyormuş. Savaştan çıkmış gibiyim. Çok yorgun hissediyorum. Bir an önce bitsin istiyorum.
İnkar edicem elimde telefon vardı dediğine dair yazışmalar var mı elinizde? Yani bunları mesaj attı değil mi?

Bazı insanlar böyle maalesef, bu tip insanlarla sevgili, nişanlı, evli olanlar uyanık olacak, hatta hiç var olmamışlar gibi komple hayatlarından çıkaracaklar, bir kere daha böyle bir konuya yazmıştım bende bir akraba var Allah düşmanımın başına vermesin, gerçi çok şükür yaptıklarının cezasını vermiş Allah, tövbe Ya Rabbim.

Mis gibi karısı var bu akrabamın, çalışkan işinde gücünde, merhametli vicdanlı bir kadın, talihsiz kadın bizim bu akrabayla evlenme gafletine düşmüş, adam çalışmaz, saygısız sevgisiz kımıl zararlısı gibi bir şey, kadının kendi emekleriyle aldığı eve çöreklenmiş, kadının kazandığı parayı yiyor, kadını kendi evinden kovuyor kadın da bunun aklına uyup evden gidiyor bir sürü mevzu işte, bir gün tam hatırlamıyorum ama kadın mı canına tak etti de boşanma davası açtı neyse artık, bunlar boşanmaya kalkıyorlar sonra kadın vazgeçiyor, bizim kımıl zararlısı öpüp barışmak için bile para istiyor, adam kendini parayla öptürüyormuş🤢 kadına o kadar dil döktük ne buluyorsun bunda, boşan kurtul diye ama dinlemedi seviyormuş, böyle biri nasıl sevilir bilmiyorum 🤷‍♀️

Geçen sene bir yerde karşılaştık adamın gözleri bir tuhaf bakıyordu hayırdır dedim beyne pıhtı atmış ölümden dönmüş o parayla öptürdüğü kadın bakıyor şimdi, Allah işte.

Bu karakterdeki insanlar tüylerimi diken diken ediyor o kadar gıcık oluyorum.
Ay hala mı bakıyor 😵‍💫 Nihal umarım bu sefer geri adım atmaz. Şu an bir düzeni, yardım edeni yok diye başaramayacağım sanıp vazgeçmez. Hayatının hatasını yapmış olur

Ay hala mı bakıyor 😵‍💫 Nihal umarım bu sefer geri adım atmaz. Şu an bir düzeni, yardım edeni yok diye başaramayacağım sanıp vazgeçmez. Hayatının hatasını yapmış olur
Valla hala bakıyor accessdenied, keşke bakmasa boşansa ama bazı kadınlarda benim anlamlandıramadığım kadar büyük bir sabır ve merhamet var ve ne hikmetse kocalarını sevmekten de vazgeçmiyorlar, ben akrabamken kadıncağıza yaptıklarından sonra nefret ettim, karısına nasıl nefret duygusu gelmedi bilmiyorum 🤷‍♀️

Bir kardeşi var ondan da beter, hani suç olmasa isimlerini fotoğraflarını bilboardlara koyup bunlardan uzak durun diyeceğim o derece, kardeşi de gözüne kestirdiği kadınlara aşık rolü yapıyor ölüyorum aşığım sensiz yaşayamammm deyip ne yapıp ediyor kadınları kandırıyor sonra paralarını yiyor, biz ülke genelinde kaç çocuğu var net bilmiyoruz birkaç kadından çocukları var bir tek o çocuklarının varlığından haberdarız o kadar, hepsini yüz üstü bırakıp gidiyor, adam ülke çapında kazanova, gezmediği şehir tavlamadığı kadın yok, öyle böyle para da yemedi he, kiminden ev kiminden araba parası çarpmış🤦‍♀️

Valla hala bakıyor accessdenied, keşke bakmasa boşansa ama bazı kadınlarda benim anlamlandıramadığım kadar büyük bir sabır ve merhamet var ve ne hikmetse kocalarını sevmekten de vazgeçmiyorlar, ben akrabamken kadıncağıza yaptıklarından sonra nefret ettim, karısına nasıl nefret duygusu gelmedi bilmiyorum 🤷‍♀️

Bir kardeşi var ondan da beter, hani suç olmasa isimlerini fotoğraflarını bilboardlara koyup bunlardan uzak durun diyeceğim o derece, kardeşi de gözüne kestirdiği kadınlara aşık rolü yapıyor ölüyorum aşığım sensiz yaşayamammm deyip ne yapıp ediyor kadınları kandırıyor sonra paralarını yiyor, biz ülke genelinde kaç çocuğu var net bilmiyoruz birkaç kadından çocukları var bir tek o çocuklarının varlığından haberdarız o kadar, hepsini yüz üstü bırakıp gidiyor, adam ülke çapında kazanova, gezmediği şehir tavlamadığı kadın yok, öyle böyle para da yemedi he, kiminden ev kiminden araba parası çarpmış🤦‍♀️
Bu kadarı bence enayilik sözüm meclisten dışarı

Bu kadarı bence enayilik sözüm meclisten dışarı
Aynen öyle, ben erkeklere acımam, insan evladı olanlara değil lafım ama genel olarak erkek bir şekilde başının çaresine bakar lakin kadınlar uyanık olmak zorunda, taviz vermeyeceksin taviz verirsen biti kanlanıyor erkek cinsinin, evet evlilikte senin benim param yoktur bizim paramız vardır ammaaa adam öyle yan gelip yatarsa olmaz, sonra bunlar yiyebildiği kadar yiyor bir de kadını beğenmiyorlar, kadının parasıyla kendilerini paşa gibi görmeye başlıyorlar havalarından yanlarına yaklaşılmıyor, kadınlar öyle değil kadınlar içinde çok nadir çıkar eşinin parasını sabahlar olmasın dercesine çatır çatır yiyen, kadın hep düşünür aman kocam zaten zar zor kazanıyor kafama göre savurmayayım, birini bin yapayım kenara para atayım da evimiz olsun arabamız olsun diye, kadının değil de erkeğin hazır yiyicisinden korkacaksın, hiç acımaları olmuyor düşman parası yer gibi yiyorlar yeminle.

Baştan sona yanlış yapılmış bir evlilik, 2 çocuk, onca göz ardı edilmiş sey. Eşin zaten normal değil ama ben senin de sağlıklı düşünen, mantık yürütebilen bir insan olduğunu düşünmüyorum. Yorumlarda başka üyelere örnek olman gerektiği falan yazılmış ya komik geldi.
Bazı şeylerin sonu bellidir. Bu adami hayatından çıkarmamanin bedelini çok daha ağır ödeyebilirdin, ödeyebilirdiniz. Bu da çocukların için büyük bir sorumsuzluk olurdu. Çaresiz değilsin, eşine hiçbir açıdan bağlı değilsin, bu alkolik adamı ısrarla 2 çocuğunun gözünün önünde tutmandan dolayı ben çok anlayışlı yaklaşamadim konuya. Senin zarar görmeden böyle bir şey yaşaman gerekiyordu demek ki. Kendi başına veremeyecektin boşanma kararını.İnşallah devamını getirebilirsin.

Son düzenleme:
Öncelikle geçmiş olsun.

Eşinizle ilgili hemen hemen açtığınız her konuda hep sona geldik, bitti, bugün boşuyorum, yarın gidiyorum yazıp yazıp sonrasında hiçbir aksiyon almadan devam ettiniz. Bu sefer inşallah aksi olur gereğini yaparsınız.

Eşiniz sizi o kadar ciddiye almıyor, önemsemiyor ki hala kaldığı yerin parasını, eve almazsanız sokaklarda kalacağını pişkince yazabiliyor. Siz korkmuşsunuz, üzülmüşsünüz, kırılmışsınız, çocuklar korkmuş umurunda bile değil. Varsa yoksa kendisi. Kızmayın ama bunun sebebi sizsiniz. Araba kazasından sonra gittiniz yeni araba çektiniz altına, yetmedi iş yeri açtınız. Size yaptığı her kötü davranışı siz resmen ödüllendirdiniz. Bu adam ! kendini sevmesinde kimi sevsin ?

Ben nedense tekrar barışacağınızı düşünüyorum umarım yanılırım. Affeder barışırsanız eğer bundan sonra yaşanacak ve çocuklarınızın akacak olan her bir damla göz yaşında en başta sizin payınız olur bunu iyice kavrayın. Ne sizin nikah defterinde adı koca yazan ama olmayı becerememiş kocaya, nede çocuklarınızın kimlikte baba yazan ama baba olamayan adama! ihtiyaçları yok.

Lütfen parayla size sunulmayı dahi beceremeyen sahte sevginin peşinde çocuklarınız ve sizin hayatlarınızı artık heder etmeyin. Atın sırtınızdan yükünüzü kurtulun artık.

Yalnız 2 çocuğa bakamıyorum demiştim access. Ben evimdeyim. O otelde kalıyor. Günlüğü 1200 tl imiş ki Antalya'da sezonda bu fiyata heralde hostel gibi bir şey buldu. "Sen beni affetmezsen daha ne kadar otelde kalabilirim. Bir tişört bir şort sokakta kalakaldım" diyor. Elbiselerini güvenlik kulübesine bıraktım. Sakın eve geleyim deme, polisi ararım dedim. Uzaklaştırmayı ihlal ederse hapis yatıyor.

Kaldigi otelin parasini odeyecek kadar parasi bile yok. Sokaklara dusecek korkusuyla affet beni diyor. Yasadigi şaşalı hayat, altındaki araba, kurulan is hepsi gitti tabi. Insallah en kisa surede kurtulursun bu adamdan

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X