Eşim bana bıçak çekti. Sona geldik.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Valla kendine bulsun. İnsan evladını bir gram sevgiye muhtaç ederse kimden gelirse gelsin ona gider. Azıcık insanlığı varsa şapkasını önüne koyup düşünür. İnsanın düşmanı olsa şunu yaşayan, kapısını açar derdini derdi bilir.
Gerçi böyle söylüyorum da işte yine insan olana…
Yani az ana olsa zaten bu kadın bugün bunları yaşamazdı dediğin gibi. Baksana mal mal mal diye diye helak oluyo kadın. Allah gözünü doyursun.

Dün karakola ekip götürdü. Ben kendi arabamla gideyim dedim kabul etmediler. Dönerken otelin şöförü bıraktı. Haberi olur ama önemseyeceğini düşünmüyorum. Onun tek umrunda oteldeki ve fabrikadaki hisselerimden vazgeçmem. Arabuluculuk görüşmelerine kardeşlerim katılmıyor. Avukatları katılıyor. Annem katılıyor. Benim taleplerin karşında "bize ne kalacak" diyor. Sadece maddiyata odaklanmış durumda.
Nihal kimsenin annesine laf etmek haddim değil ama annen çok tuhaf bir kadın, en yumuşak böyle söyleyebilirim.
Sen kendi hayatına bak o zaman boşver. Kimsenin arkasında bir insan olması şart değil. Şu heriften kurtul ilk önce sonra da başka şehirde devam et hayatına.

Anası durup da nihale kabahat bulabilir gibi yaa 🥺
Evet Merve. Çok doğru analiz etmişsin. Annem "kimbilir Nihal ne yaptı da adamı çileden çıkardı" der. Cuma günü görüşmeler için iki arkadaşım devreye girdi. Erkek. Eşimin de dünkü kavgasının temeli bu erkekleri kafaya taktı. Annem öğrense "Evli kadının erkeklerle işi ne" der.

Yani az ana olsa zaten bu kadın bugün bunları yaşamazdı dediğin gibi. Baksana mal mal mal diye diye helak oluyo kadın. Allah gözünü doyursun.
Ve hakkı olana göz dikiliyor, çok enteresan.
Nolacak, evladının hakkını çalınca daha ne yaşayacaksın acaba, şuan edinemediğin göremediğin ne senin olacak.
Gerçekten söylediğin gibi Allah gözünü doyursun da belki gönlü öyle açılır.

Pek çoğunuzun da bildiği üzere toksik bir evliliğim vardı. Karşı tarafın her defasında beni vazgeçirmesi üzerine ite kaka sürdürüyorduk.
Eş kişisinin alkol sorunu var. Normal şartlarda abuk sabuk konuştuğu olmuştu ama dün ilk kez şiddete meyillendi.
Cuma günü Ankara'ya gitmem gerekiyor. Önemli bir toplantım var. Dün akşam yemekten önce eşim "çocuklardan birini yanında götür. Ben 3-4 gün ikisiyle kafayı yerim" dedi. Ben hep beraber gitmeyi teklif etmiştim. Kabul etmemişti. Ben de "ben toplantıya gireceğim. Çocuğu kime teslim edeceğim orda" dedim. Bunun üzerine tartışmaya başladık. Eşim "senin g.tün başın oynamaya başladı" dedi. Mutfaktan bıçak aldı. Bıçağın tersini tutup üstüme yürüdü. Ben banyoya kaçtım. Kendimi kitledim. Telefon Allah'tan elimdeydi. Polisi aradım. Benim polisi aradığımı duyunca eşim kaçtı. Polisler geldi. Karakola gittim. Şikayetçi oldum. Uzaklaştırma aldım. Yarında boşanma davası açacağım.
Herkesin bir kırmızı çizgisi var ya. İşte dün buraya geldik.
Pek çoğunuz eninde sonunda biteceğini söylemişti. Keşke böyle bitmeseydi. Dün ekip arabasında epey ağladım. Hayatta istediğim sadece mutlu olmaktı. Artık bunu çocuklarımla beraber yapmayı başarabilirim.
Çok üzgünüm.
Acilen boşanın, bu evliliğin artık oluru yok , çocuklarınızı ve kendinizi kurtarın...

Pek çoğunuzun da bildiği üzere toksik bir evliliğim vardı. Karşı tarafın her defasında beni vazgeçirmesi üzerine ite kaka sürdürüyorduk.
Eş kişisinin alkol sorunu var. Normal şartlarda abuk sabuk konuştuğu olmuştu ama dün ilk kez şiddete meyillendi.
Cuma günü Ankara'ya gitmem gerekiyor. Önemli bir toplantım var. Dün akşam yemekten önce eşim "çocuklardan birini yanında götür. Ben 3-4 gün ikisiyle kafayı yerim" dedi. Ben hep beraber gitmeyi teklif etmiştim. Kabul etmemişti. Ben de "ben toplantıya gireceğim. Çocuğu kime teslim edeceğim orda" dedim. Bunun üzerine tartışmaya başladık. Eşim "senin g.tün başın oynamaya başladı" dedi. Mutfaktan bıçak aldı. Bıçağın tersini tutup üstüme yürüdü. Ben banyoya kaçtım. Kendimi kitledim. Telefon Allah'tan elimdeydi. Polisi aradım. Benim polisi aradığımı duyunca eşim kaçtı. Polisler geldi. Karakola gittim. Şikayetçi oldum. Uzaklaştırma aldım. Yarında boşanma davası açacağım.
Pek çoğunuz eninde sonunda biteceğini söylemişti. Keşke böyle bitmeseydi. Dün ekip arabasında epey ağladım. Hayatta istediğim sadece mutlu olmaktı. Artık bunu çocuklarımla beraber yapmayı başarabilirim.
Çok üzgünüm.
Ya neler oluyor bu heriflere anlamıyorum hepsi erkkliğin yüz karası haline geldi.. bunalımlarına başlıycam valla hepsi ayrı suratsız bunalımda kadınlara sarıyolar suclu cıkartıyorlar herşeyde çocuklar ı hele hic umursama diye bsey yok yazık kafalarına.. boşan allah aşkına kurtar kendini cok üzgünüm ama imtihan işte.. inan bende sağlıgımı kaybettim hic iyi değilim narsist biri ile hele hayat gecmiyor.. bu kadar

duruguzel duruguzel çok geçmiş olsun, umarım kendinize ve çocuklarınıza hayırlı huzurlu bir hayat kurarsınız, keşke diyorum anladınız siz:KK43:

Allah korusun hiçbir kadın öldürülmesin inşallah🙏

Ama bu adam kendisini çok seviyor, dış görünüşünü seviyor, rahat yaşamayı seviyor, birilerinin üzerinden geçinmeyi seviyor, kendisine olan aşkından böyle bir şey yapmaz, yapacağı tek şey çok acımasızca olacak ama sevmediği eşini sevmediği çocukları üzerinden tehdit etmek olur, şimdi ilk adımı altını bile bezlemekten erindiği çocuklarını çok seven baba rolüne girip salya sümük ağlamak ben onlarsız yaşayamam demek, biraz daha ileri boyutu intihar ediyormuş gibi rol yapmak olacak, adam kapıda yatıp ağlamada antremanlı rol yaparken çok zorlanmaz.

Mesajinda yazdiklarina fazlasiyla katiliyorum Mune Mune

Evet bu ve bunun gibi adamlar, altlarini değiştirmekten aciz olduklari, yanlarinda telefon kurcalamak disinda hicbir halt yapmadiklari evlatlarini kullanip, en favori baba pozlarina girip acindirirlar kendilerini. Cunku neden, adam kendini cok seviyor, kendinin en iyisi olabilmesi icin de Nihal'e, cocuklara ve ne yazik ki Nihal'in parasina cok ihtiyaci var.

Bu adam gibiler icin hapis cehennemdir ama iste isin icine alkol, uyusturucu benzeri seyler girdiginde benim dimağım kilitleniyor. Herseyi bekler oluyor ve korkuyorum.

Not: alkol kotudur gibi bir anlam cikmasin, burda ornek verdigim kisi alkol aldiginda sacmalayan, başkalaşım geciren biri, bu gibi insanlarla alkol birlesince ortaya hic iyi sonuclar cikmadigi hepimizin malumu.

Khomyuk Khomyuk ben de senin gibi, Nihal'in annesinin damat sebebiyle bugune dek sacmaladigini, bosanmasinin ardindan birseylerin degisecegini düşünüyorum. Ancak soyle birsey var, Nihal'in evin yaramaz, ele avuca sigmaz cocugu oldugunu dusununce, bir acaba birakiyorum. Yani annesi hem kocaya hem Nihal'e takili da olabilir.

Nihal'in evin yaramaz, ele avuca sigmaz cocugu oldugunu dusununce, bir acaba birakiyorum. Yani annesi hem kocaya hem Nihal'e takili da olabilir.
Geçen sene kaza yaptığımızda da annem aramadı. "Nasılsın, sen de çocuklarda bir şey var mı" diye sormadı. Annem babam öldükten sonra 1 kez "kocamdan bana 3 evlat kaldı. Bunları nasıl birlik içinde tutarım" demedi. "Kocamdan bana otel, fabrika kaldı. Sattırmam" dedi. Ablam kafamı telefonla darp etti. Annem "Hastaneye gitmeyelim, pamuk basalım geçer" dedi. Bana son 6 aydır para yollamadı. Ben ona ruh hastası dedim diye hakaret davası açtı. Miras davamızda onların dediklerini kabul edersem hakaret davasından vazgeçeceğini söyledi.
Benim babam öldü. Annem de yok.

Çok geçmiş olsun canım. Umarım bu süreci olabilecek en az hasarla atlatırsın. Eşinle bence hiç yüz yüze gelme. Süreci avukatın yürütsün bir şekilde ne yapar eder kanına girer diye endişeleniyorum. Ailenle süreçleri kestiremiyorum normalde pek vereceğim bir tavsiye değil ama yurt dışı ile ilgili bir bağlantın var mı? Senin için en hayırlısı yurt dışında yaşamak gibi geliyor bana ya. Ama o herif çocukları çıkarmana zorluk çıkarır mı halledebilir misin onu kestiremiyorum.

Mesajinda yazdiklarina fazlasiyla katiliyorum Mune Mune

Evet bu ve bunun gibi adamlar, altlarini değiştirmekten aciz olduklari, yanlarinda telefon kurcalamak disinda hicbir halt yapmadiklari evlatlarini kullanip, en favori baba pozlarina girip acindirirlar kendilerini. Cunku neden, adam kendini cok seviyor, kendinin en iyisi olabilmesi icin de Nihal'e, cocuklara ve ne yazik ki Nihal'in parasina cok ihtiyaci var.

Bu adam gibiler icin hapis cehennemdir ama iste isin icine alkol, uyusturucu benzeri seyler girdiginde benim dimağım kilitleniyor. Herseyi bekler oluyor ve korkuyorum.

Not: alkol kotudur gibi bir anlam cikmasin, burda ornek verdigim kisi alkol aldiginda sacmalayan, başkalaşım geciren biri, bu gibi insanlarla alkol birlesince ortaya hic iyi sonuclar cikmadigi hepimizin malumu.

Khomyuk Khomyuk ben de senin gibi, Nihal'in annesinin damat sebebiyle bugune dek sacmaladigini, bosanmasinin ardindan birseylerin degisecegini düşünüyorum. Ancak soyle birsey var, Nihal'in evin yaramaz, ele avuca sigmaz cocugu oldugunu dusununce, bir acaba birakiyorum. Yani annesi hem kocaya hem Nihal'e takili da olabilir.
Allah korusun, Allah inşallah tüm kötülüklerini ayağına dolandırsın, eşine evlatlarına zarar vermeye niyetlenirse masum 2 bebeyle hayatını ona adamış bir kadına zarar geleceğine kendi başını yesin inşallah🙏 lakin ben buradaki konulardan, adamın kendine olan aşkını anladım bence, dış görünüşüne acayip önem veriyor, kendisini Brad Pitt gibi görmüyorsa ben de bir halt bilmiyorum demektir, adam hakkında daha çok tespitlerim var da yazmayacağım çünkü duruguzel rencide olsun istemiyorum, ki kendisine bir topiğinde açık açık konularına yazmayacağımı söyledim çünkü yıllar önce sırtından atması gereken adamı ısrarla sırtlanacağım dedi, dilimin kemiği yoktur kırmak yerine susmayı tercih ettim, bunun gibi üzücü destek olunması gereken konuları dışında da doğrudan kocasıyla alakalı hiçbir konuya da yazmadım.

Bu adam dün gayet kendindeydi Salon Kadini, ben kendini bilmeyecek kadar içip bıçak çeken insan gördüm öyle bıçağın arkasıyla saldırmıyorlar, amacı tedirgin etmekti şuraya yazıyorum duruguzel’in boşanmayacağını biliyor, ailesiyle arası yok çok iyi biliyor, eee peki hayatta başka dayanağı var mı çocuklarıyla kocası dışında, yok ve adam bunu çoook iyi biliyor, duruguzel’in psikolojisini de biliyor karakterini de biliyor.

Savunmasını da yazayım seni başka erkeklerle diyalog halinde görünce kıskanıyorum diyecek, ki toplantı için çocuklar üzerinden yaptıkları tartışmada direkt 2 adamı sıkıştırmış araya feci uyanık bir tip bu adam ve acayip manipülatör, çocuklarımı özlüyorum ben siz olmadan yaşayamam diyecek, kapıda yatacak ağlayacak, adam yakın zamanda trafik kazası geçirirse de şaşırmam, o kadar diyeyim.

çok üzüldüm çok geçmiş olsun lütfen artık bu heriften kurtul ve boşan.
bu beceriksiz herifi adam eden sendin. Ne senin kıymetini biliyor ne malının. Kaza yaptı yeni araba çekin altına, işsiz beceriksiz herife işyeride açtın. Bu adamla devam etme motivasyonun neydi hala anlayamıyorum. Harbiden kadınların kendine köpek çeken erkeklere tav olduğunu düşünecem bu gidişle. Sen o olmasa çocuklarına ve kendine bakabilecek güçte bir kadınsın lütfen kurtul şu yükten malınıda kurtar ondan sefasını süremesin.

Allah korusun, Allah inşallah tüm kötülüklerini ayağına dolandırsın, eşine evlatlarına zarar vermeye niyetlenirse masum 2 bebeyle hayatını ona adamış bir kadına zarar geleceğine kendi başını yesin inşallah🙏 lakin ben buradaki konulardan, adamın kendine olan aşkını anladım bence, dış görünüşüne acayip önem veriyor, kendisini Brad Pitt gibi görmüyorsa ben de bir halt bilmiyorum demektir, adam hakkında daha çok tespitlerim var da yazmayacağım çünkü duruguzel rencide olsun istemiyorum, ki kendisine bir topiğinde açık açık konularına yazmayacağımı söyledim çünkü yıllar önce sırtından atması gereken adamı ısrarla sırtlanacağım dedi, dilimin kemiği yoktur kırmak yerine susmayı tercih ettim, bunun gibi üzücü destek olunması gereken konuları dışında da doğrudan kocasıyla alakalı hiçbir konuya da yazmadım.

Bu adam dün gayet kendindeydi Salon Kadini, ben kendini bilmeyecek kadar içip bıçak çeken insan gördüm öyle bıçağın arkasıyla saldırmıyorlar, amacı tedirgin etmekti şuraya yazıyorum duruguzel’in boşanmayacağını biliyor, ailesiyle arası yok çok iyi biliyor, eee peki hayatta başka dayanağı var mı çocuklarıyla kocası dışında, yok ve adam bunu çoook iyi biliyor, duruguzel’in psikolojisini de biliyor karakterini de biliyor.

Savunmasını da yazayım seni başka erkeklerle diyalog halinde görünce kıskanıyorum diyecek, ki toplantı için çocuklar üzerinden yaptıkları tartışmada direkt 2 adamı sıkıştırmış araya feci uyanık bir tip bu adam ve acayip manipülatör, çocuklarımı özlüyorum ben siz olmadan yaşayamam diyecek, kapıda yatacak ağlayacak, adam yakın zamanda trafik kazası geçirirse de şaşırmam, o kadar diyeyim.

Cok ürkütücü Mune, ayni zamanda da cok kirici. Yıllarca ayni yastiga baş koy ama esinin derdi gucu hile ile bir iliski surdurmek olsun (artik amaci her ne ise)
Yazdiklarini okurken kanim dondu acikcasi, cok seytani, cok.

Geçen sene kaza yaptığımızda da annem aramadı. "Nasılsın, sen de çocuklarda bir şey var mı" diye sormadı. Annem babam öldükten sonra 1 kez "kocamdan bana 3 evlat kaldı. Bunları nasıl birlik içinde tutarım" demedi. "Kocamdan bana otel, fabrika kaldı. Sattırmam" dedi. Ablam kafamı telefonla darp etti. Annem "Hastaneye gitmeyelim, pamuk basalım geçer" dedi. Bana son 6 aydır para yollamadı. Ben ona ruh hastası dedim diye hakaret davası açtı. Miras davamızda onların dediklerini kabul edersem hakaret davasından vazgeçeceğini söyledi.

O acabayi iste tam da bunlari daha once okudugum icin koydum Nihal'cim, cogumuzun ortak gorusu (miras meselesi icin) annenin esin yuzunden seni bu mirastan uzak tutmaya calistigi yonunde ama bi noktada sana da takili oldugu seyler oldugu acik (senin "babanin kizi" olman, buyuk ve kucuk kardesine kiyasla daha ozgur ruhlu, daha is bitirici olman gibi sebepler, bazi anneler cocuklarinin kendilerinden daha ust ozelliklere sahip olmasina tahammul edemezler).

Ya da direkt dumduz vicdansiz birisi (ozurdiliyorum) yani ben anneligin kutsalligina inanip anneler ne yaparsa haktir, dogrudur diyenlerden degilim en nihayetinde insanoglu, belliki senin birseylerine takti ve ohh olsun, surundureyim de akli basina gelsin gibi bir mentalite yurutuyor.

Keske oturup konusabilseniz, senin adina cok isterim bunu, anneyle küslük baska hicbir seye benzemez cunku.

Evlatların iyiler mi su an?

Çok üzgünüm.
Geçmiş olsun çok konuşmuşluğumuz yok ama okuyunca üzüldüm neden hep böyle güzel insanlar sorun yaşamak zorunda ki. İş işten geçtikten sonra gelen pişmalık duyguları yesin bitirsin onu sen kendine ve çocuklarına sarıl 🥺.

Canim benimm cocuklarin icin toparlanmaya calis yeterince mücadele etmissin alkol söz konusu oldumu seninde ve cocuklarinda hayati söz konusu bu zor zamanda Allahim yaninda olsun lütfen iyi olmaya calis

Valla Nihalcim belki de bir noktada iyi oldu, bu adamı başka türlü sırtından indireceğin yoktu. Bu adamı yıllardır çocukların babası diye sırtında taşıdın, işini kurdun, altına araba çektin, üstüne çatı koydun ama o kadar tıynetsiz bir adam ki karşılığında sana bıçak çekti. Işi de beceremedi, arabayı da patlattı verdiklerini de değerlendiremedi, bir baltaya sap olamadı yani. At gitsin soķağa bu adam birkaç yıla alkolizmden biter zaten. Su forumdaki ennn güçlü kadınlardan birisin, akıllısin, beceriklisin, cocukların da çok şanslı bundan sonra sizi gayet guzel bir hayat bekliyor💗💗

Evet Merve. Çok doğru analiz etmişsin. Annem "kimbilir Nihal ne yaptı da adamı çileden çıkardı" der. Cuma günü görüşmeler için iki arkadaşım devreye girdi. Erkek. Eşimin de dünkü kavgasının temeli bu erkekleri kafaya taktı. Annem öğrense "Evli kadının erkeklerle işi ne" der.

Çok özür dilerim ama ben o annenin anneliğinden de şüphe ederim bunlar nasıl sözler böyle. İçim gitti okurken yaaa 😔😔😔😔

Buradaki bir üyeye babaannesi demiş ki, "elin çulsuzunu adam etme, biti kanlanınca ilk sana hırlar"Nitekim adam insaat bekçiliginden insaat sektorune gecmiş ve bilim bakalım ilk kimi aşagılamış:/Gecmiş olsun, siz eminim cocuklarınızla cok daha mutlu olacaksınız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X