eşim arkadan istiyor napmam lazım

kızlar yardım edin.. eşim arkadan yapmak cok istiyo.. bende canm yandıgı işin istemiyorum bazen denıyo acıyınca bırakıyo hemen.. sizce napmalıyım izin vermelımıyim
İstemiyorsan tabiki de hayır izin vermemelisin
Ayrıca yırtılınca ne yapmayı düşünüyorsun oturamayınca, millet bir kabızlıktan yırtılınca dört dönüyor aklını kaybettin heralde, onun canı acımayacak senin acıyacak ve şak diye iyileşen bir şey değil yırtılırsa

İstemiyorsan tabiki de hayır izin vermemelisin
Ayrıca yırtılınca ne yapmayı düşünüyorsun oturamayınca, millet bir kabızlıktan yırtılınca dört dönüyor aklını kaybettin heralde, onun canı acımayacak senin acıyacak ve şak diye iyileşen bir şey değil
bende ondan korkuyorum bikere denemıstı ve ben kaç gün tuvaletımı yaparken zorlandım.. cok saçma ya pff

kızlar yardım edin.. eşim arkadan yapmak cok istiyo.. bende canm yandıgı işin istemiyorum bazen denıyo acıyınca bırakıyo hemen.. sizce napmalıyım izin vermelımıyim
Niye doğru yol varken arkadan istiyormuş? 😄 yavrum toto senin toto bize mi soruyorsun vermeli miyim diye 🤭🤭

Yok de olmaz de böyle böyle oluyormuş de canımdan kıymetli mi de ayrıca herseyin yolu yordamı var canım bu adamlarda iyice cozuttu heee

Sık yapılması Sağlıklı bir durum değil bir kere yaparım devamını ister diyorsanız hiç bulasmayin. İlla yapmak ve denemek istiyorum derseniz de yeterince yağlayın.sizi uyarsın.

İstemediğin zevk almadığın hiç biseyi yapma. Aman bi kez olsun cenesi dursun diye bisey yok daha da cok ister. Ha sen de istiyorsan ve zevk alıyorsan bi takim prosedürleri var onları uygula. Ama sağlık yönünden çok çok tehlikeli bu riske değeceğini sanmıyorum.

Yani bence yapma bende basur var herhalde bazen tuvalette bile kanama olur lifli gıdalar tüketiyorum genellikle o kadar değer veriyorum yani g*tume birde böyle birşey asla denemezdim çünkü cidden sıkıntı yırtılır geçmez ne bilim b*k yolu zaten iğrenç geliyor ona deki bende basur olmuş vs vs yaparsam ameliyat lik duruma gelirim felan istemez herhalde

Hak yolu dururken neden b.k yolu diye sor 😄izin verme tabiki yaşlanınca ortaya çıkar tuvaletini tutamazsın. Hemde canın acıyacak . Bu erkekler neden hep saçma işler düşünür 😑

X