Eş ailesi

Beni arıyorlar yüzsüz gibi.
Birde şey diyor valla ben sana cok kırıldım pardon bunu söyleyerek bana yapılanı bastırmaya mı çalışıyorsun diyorum ne alakası var kızım diyor cok samimiyetsiz
Sizde çat çat konuşun, hiç alttan almayın onlar size 10 diyorsa siz 100 deyin, korkmayın en kötü ne olur???çok kötü kavga edersiniz bir daha gelmez ,aramaz,sormazlar.....

Kalbinizden ve niyetinizden eminseniz,uzun uzun kimseye açıklamayın kendinizi.
Ve ilahi adalet sanıldığı kadar hafif bir şey değildir.
Çok şükür o kadar eminimki..
Bin adım attım koştum onlara hatta ama hep ezdiler hep ötekileştirdiler. Sen benim kızım değilsin mi demediler köylü gibisin mi demediler nişanlıyken önüme spotcudan aldığı perdeleri mi koymadı neler yapmadılar bana.. tüm yapılanların söylenenlerin hepsinin birikimi oldu uzaklaştım. Şimdi bunu hazmedemez oldular

Sizde çat çat konuşun, hiç alttan almayın onlar size 10 diyorsa siz 100 deyin, korkmayın en kötü ne olur???çok kötü kavga edersiniz bir daha gelmez ,aramaz,sormazlar.....
Haaha keşkeeee :)
Ama 1 gün sonra hiç bir şey olmamış gibi oluyorlar üstüne bir de o sana kırılmıs oluyor özür dileyecek duruma sokuyorlar aşırı tehlikeliler aşırııııı

Pumpkin nick de foto da süper among us oynar mısın?

Konuya geleyim çok iticilermiş aklı olan yetimhaneden evlensin
Yetimhaneden evlensek bile,evlendikten sonra ailesi Müge anlıya çıkar bulurdu eşimi

Seni o kadar iyi anlıyorum ki..

Haaha keşkeeee :)
Ama 1 gün sonra hiç bir şey olmamış gibi oluyorlar üstüne bir de o sana kırılmıs oluyor özür dileyecek duruma sokuyorlar aşırı tehlikeliler aşırııııı
İşte özür dilemeyecek onlardan daha deli olacaksınız.Siz aman uzamasın,aman ağzımın tadı bozulmasın dedikçe daha çok çekersiniz.

:)) Gelsin gelsin.
Bırakın bebeği kucağına bütün gün keyfinize bakın, nasılsa halasın dersiniz.
Zaten en fazla bir gün gelir :))))

:)) Gelsin gelsin.
Bırakın bebeği kucağına bütün gün keyfinize bakın, nasılsa halasın dersiniz.
Zaten en fazla bir gün gelir :))))
Ahah bezdirme politikası
Ama saniye başı sigara içiyorlar inanılmaz gürültü konusuyorlar bir bebek için ne olmaması gerekiyorsa hepsi onlarda mevcut

Her kayınvalide torununa canını vermez.
Yeri geliyor çocuklarımı 1 ay görmediği oluyor 1 telefon etmiyor hal hatır için, öldük mü kaldık mi umurlarinda bile değil. Hal böyle olunca ben de aramıyorum uzun zamandır . Değerlerini kendileri belirliyor valla kocam kendini parçalasın isterse çocuklarımı sevmeyen insanlara asla iyi niyet besleyemem.
Görüşmek istemiyorsanız görüşmeyin ,ilahi adalet olsaydı görümcemden çıkardı gayette herşeyi yolunda.

Kesinlikle evinize almayın, bu kelimeleri edebiliyorlarsa eşinizden yüz almışlardır...

Valla böyle kalitesiz kayın aile evime gelmesin daha iyi , bohçacı tipli , saçma sapan insanları sırf oğulları için çekemem ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…