Eş ailesi

Her kayınvalide torununa canını vermez.
Yeri geliyor çocuklarımı 1 ay görmediği oluyor 1 telefon etmiyor hal hatır için, öldük mü kaldık mi umurlarinda bile değil. Hal böyle olunca ben de aramıyorum uzun zamandır . Değerlerini kendileri belirliyor valla kocam kendini parçalasın isterse çocuklarımı sevmeyen insanlara asla iyi niyet besleyemem.
Görüşmek istemiyorsanız görüşmeyin ,ilahi adalet olsaydı görümcemden çıkardı gayette herşeyi yolunda.
Böyle olabileceğine ihtimal vermiyordum ama gerçekten bu tarz insanlar var ne yazıkki. Benim için zerre önemleri yok karnım ne kadar büyümüş bunu görememişler derde bakar mısınız? gerçekten bu mu yani tek sıkıntımız. Kimse hiç bir şekilde elini taşın altına koymuyor hiç bir şey yapmıyor sadece gülüp eğlenelim onları 7/24 ağırlayayım istiyorlar. Daha doğrusu onlara muhtaç olayım istiyorlar gerek yemek gerek temizlik gerek para gerek bebek bakımı konusunda yalvarmamı istiyorlar

Valla böyle kalitesiz kayın aile evime gelmesin daha iyi , bohçacı tipli , saçma sapan insanları sırf oğulları için çekemem ...
Eşim olmasa sokakta görsem merhaba demeyeceğim karekterde insanlar zaten eşimden dolayı sadece saygısızlık yapmam ama onun haricinde gerçekten kabullenemiyorum istemiyorum varlıkları beni rahatsız ediyor

Böyle olabileceğine ihtimal vermiyordum ama gerçekten bu tarz insanlar var ne yazıkki. Benim için zerre önemleri yok karnım ne kadar büyümüş bunu görememişler derde bakar mısınız? gerçekten bu mu yani tek sıkıntımız. Kimse hiç bir şekilde elini taşın altına koymuyor hiç bir şey yapmıyor sadece gülüp eğlenelim onları 7/24 ağırlayayım istiyorlar. Daha doğrusu onlara muhtaç olayım istiyorlar gerek yemek gerek temizlik gerek para gerek bebek bakımı konusunda yalvarmamı istiyorlar
Ve yalvarmadıkça düşman kesiliyorlar...

Eşim olmasa sokakta görsem merhaba demeyeceğim karekterde insanlar zaten eşimden dolayı sadece saygısızlık yapmam ama onun haricinde gerçekten kabullenemiyorum istemiyorum varlıkları beni rahatsız ediyor
Katlanma hiç, eşine güzel bir ayar ver bacım uzak tutsun hepsini...

saçma bir gelişme daha oldu.
Bebeğimin odası geldi hanımlar annesi arayınca ustalar vardı öğrendi eşimden mobilyaların geldiğini bende gelip görmek istiyorum dedi duydum tabiki kabul etmedim. Sonra ısrar kıyamet görüntülü aradı eşimi ben duşa kaçtım tabiki.
Sonra görümcem olacak kişi yazdı ooo odası gelmiş var mı video bakim dedi ( bugune kadar biliyorsunuz asla ortalıkta olmayan bir arkadas kendisi hani hiç bişeyden anlamayan hiç bir şeye elini sürmeyen bir kitap bir çıngırağı yeğenine cok gören malum hala ) video yok zaten görülecek bir şeyde yok klasik dolap beşik dedim ben merak ediyorum vs yazmış cvp vermedim.
Bir de yarın yardımcı abla gelecek oda kv apartmanında oturuyor ona söylemiş gelinine gidicem diye eşimi arıyor kv bende geleyim diye. Ya arkadaş temizlik yapılan yerde senin ne işin var ayrıca görüşmek istemediğimi daha ne kadar belli edebilirim ayrıca yarın ablayı tembihlicem benimle alakalı bilgi vermesin kimseye

X