Aile Planlaması Ertesi Gün Hapı Aldım, Genede Çok Korkuyorum

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
ya yorumlarını okudum da sen nasıl birşeysin bekaret cok önemliymiş senin için git sende ordan ver bekaretin dursun güzelim ondan sonra bekareti gidenler fahişe olsun hadi ya sen ciddimisin?sana gülüyorum sana konusacak cok agır söz var ama işte...!!!!test yapamam ölürüm kürtaj olurum ya kusura bakma ama senin gibiler...!!!!hey allahım ya ya cocuk seni oradan yapacak kadar seviyor işte!!!yani hiç!!!kafana sok!!!!ayrıcaaaa şunuda söyleyeyim elini sen vermeden tutmuyormus ya ....elini veren ..... kaptırır harbiden dogruymus!!sende emin oldum....:KK1: hadi sana kolay gelsin haaaaa kimse sanada din dersi vermiyor güzelim!!!sevgilin cok dindar ya aaaa ne dindar ya tencere yuvarlanmıs kapagını bulmus....ordan burdan naparsan yap banane ama yorumların sinirlerimi bozdu!!!bekareti olmayana fahişe derlermiş peki sana soruyorum canım sizin orda arkadan yapana ne derler!!!!! ben sölerdim sana da sen baya bilmişsin sen koy adını nasılsa laf sende...

Merhaba erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla birlikte olduk ama bakireyim herhangi bisey olmadı ve adet olmam gerekirken sadece minnacık bir kan geldi başka da gelmedi hamile olma ihtimali vermiyorum ama sizce hap falan kullanmadım

Merhaba erkek arkadaşımla sürtme yoluyla beraber olduk ama bakireyim ve eminiz hamile olmadığıma çünkü bakireyim ama gene de icim de bir şüpe var ve hap kullanmadım. Biraz stres yaptım açıkçası adet döneminde de biraz lekeleme oldu ve daha gelmedi. 3 4 gündür bekliyorum gelmedi sizce neden

X