Aile Planlaması Ertesi Gün Hapı Aldım, Genede Çok Korkuyorum

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
bende bekaret arayacak isteyecek erkekle benim işim olmaz. kendi o yaşına kadar bakir mi bıraktı bana kendinide benden böyle birşey isteyecek. o yüzden ay ya yrılırsam eyvah ya başka birini seversem o bakira olmamı isterse naaparım diye hayıflanmam. o güne kadar bekaretimi saklayıp ama her haltı yiyecek kapasitedeysem ve sonradan evleneceğim insanı ben masumum bak bakireyim diye kandırabilecek kapasitedeysem diktirerektew kandırırsın.

ha o zaman sizin oraların söylemiyle "fahişe" olunmuyorsa ne ala.
enetersan daha çok genç olmanıza rağmen bu tarz ilişkilere giriyor olmanız gerçekten üzüldüm hamile değilsindir ama düşünmen gerekn bu değil ben bunu nasıl yaparımdır. seven aşık olan insan anlayışlı olur. ben bu tarz ilişkiler gerçekten yanlış görüyorum sen o sevdiğin insanla evlensen bile evlendiğindede eşin isteyecek gene buna emin ol ve den bir süre sonra tuvaletini tutamamaya başlayacaksın , büyük tuvaletin geldiğinde yapmakta çok acı çekeceksin. ve çoook pişman olacaksın bugün yaptıklarından....
ve ogün sen bunları yaşarken eşin sana aynı aşkla bakamayacak çünkü karşısında çişini tutamayan sürekli ağrılı sancılı bir tip olacak...

umarım söylediklerimi yanlış anlamazsın ben sadec bugün isteyerk yaptığın şeylerin bir kaç seneye kalmaz başına ne büyük şeyler açacağını söylüyorum.. umarım anlamışsındır beni

Canım benim farzedelim bu adamla ayrıldın ki bence öle olacak seven adam evleneceği kadın aböle davranmaz sonradan başına bela olma diye eminim seni ellemiyordur işine gelen yerden işini görüyo iki gün sonra başkasıyla evleneceksin ve oh ne güzel kedi gibi yatağına girip yatacan demi nasıl olsa şu vicdan işini nasıl edeceksin bu senin eşine tertemiz gittiğin anlamına gelmiyor demi o yüsden namus konusunu katma sakın bu senin namusunun korunduğu anlamına gelmez aklını başına topla

hem oişi yapıyorsunuz sonra da aman vah ediyorsunuz..
bu kadar düşünceliydiniz madem niye başta bu işi yaparken bu kadar düşünmediniz...
başta bu kadar düşünceli olsaydınız şimdi bunlara gerek klmazdı ...
yani anal yolla ilişkiye girerken giriyor bir de bunu gayet güzel anlatıyorsunuz ..
sonra da medet umuyorsunuz ..
pes doğrusu..
bana göre anal yolla beraberlik hayvanların yaptığı bir iştir...
bu naneyi onlar gibi yiyip de sonra da bunun telaşına düşmeniz ilginç doğrusu..
o naneyi nasıl yediyseniz çaresini de öyle bulun ..
diyeceğim budur ...

Hayır adetim gecikmedi adetim vaktinde oldu ama son 1 haftadır sanki adet olacakmışım gibiyim adetimi 15.de oldum yani tam vaktinde ve 4 gün sürdü.
Şu son 1.5 haftadır Miğdem bulanıyor, kasıklarım ağrıyor ve bazen belim ağrıyor adet olduğuma göre gebelik riski olup olmadığını soruyorum :S.S:S:S:S

Bekaretin nasıl bozulmayacağını biliyorsunuz, güzel.
Arkadan ilişkiye girmeyi biliyorsunuz, güzel.
Peki adet gördüğünüz halde, normal yolla ilişkiye girmediğiniz halde,
bu şekilde hamile kalınamayacağını nasıl bilemiyorsunuz, hayret.
Herşeyi bildiğiniz gibi, bu kadar basit bilgileri de biliyor olmanız lazım.

Bekaretin nasıl bozulmayacağını biliyorsunuz, güzel.
Arkadan ilişkiye girmeyi biliyorsunuz, güzel.
Peki adet gördüğünüz halde, normal yolla ilişkiye girmediğiniz halde,
bu şekilde hamile kalınamayacağını nasıl bilemiyorsunuz, hayret.
Herşeyi bildiğiniz gibi, bu kadar basit bilgileri de biliyor olmanız lazım.

çok haklısın canımcım o kadar şeyi açıkcaa nlatp d ahamile kalır mıyım diye dalga geçer gibi soru soruyor ya :
onlrı bilen onun cevabını dünden bilir

tereddütteyim , ben salı norlevo kullandım. benim aklımda 12 saatten önce ilk hap 12 saat qeçtikten sonra diğer hap kullanılır diye aklımda kalmış. fakat ilişkiye girdikten 7-7.5 saat sonra kullandım. ve o aklımda kalan şekilde kullandım. recetesini okuyunca hemen diğerinide attım. tek seferlikmiş. ilk attığmdan 2 saat snra attım diğerinide. yan etkileri akşama kadr sürdü yarında devam etti, baş dönmesi,halsizlik ve hassasiyetlik vardı. 2 saat arayla kullandım diye bi yanlışlık yapmış olamam dimi ?
:S

valla be kullandım ondan ama ikisinin birlikte ve ilişkiden sonra mümkün olduğu kadar kısa sürede yutulması gerekiyor bence bir test yap. fisfisfis

Sevgilimde 20 yaşında bende...Aşktan gözüm kör değil ablacığım merak etme.. Sırf o istedi diye yapmadım ki kendi rızam olmadan elimi bile tutamaz o.. Kötü bir niyeti olsaydı bunu 2 yılda anlardım..Lütfen yaşımdan dolayı beni küçümsemeyin ergen çocuklar gibi mi konuşuyorum yoksa farkında olmadan.

Herkes sizin kadar "modern" düşünmüyor maalesef ablalarım özellikle ailem... Bekaret dediğiniz kavram size ve bana göre basit birşey... Bana göre zaten bişey ama toplumsal normlara uymak zorundayız burası avrupa değil hala eski kafa olan Türkiye.. Sevgilimde bekaretin zar olmadığını biliyor bu konuda aynı düşünüyoruz... Ayrıca ben defalarca demedim ki kimseye burda sadece daha öncede oldu dedim.

Burası avrupa değil amenna ama sen o eski kafa Türkiye ye göre bayağı modernsin, illede birşey yaşayacaksan bu o yaşadığın olmamalı, yazacak çok şey var ama hadi neyse,

arkadan ilişki derken popodan ilişkiyi kastediyorsan eger ki sanırım öyle
kendine bunu nasıl yapabildin diye sormak isterim üstelik haram olan bir ilişki türünü

erkek arkadaşından hiç bahs etmek istemiyorum . hak yolu varken bok yoluna girdiği için o zaten sapık

ya kendine boyle bi asagilamayi nasi yakistirabildin ? hadi bunu gec sen baskasiyla olursam o bekarete onem veriyosa naparim diyosun peki sen o zari koruyarak ona bekaretini mi saklamis oluyosun? tek sakladigin bir zar, yalanlar ve sahte bi masumiyet. hergun o adamin yuzune nasi bakmayi planliyosun cok merak ediyorum!!

Hamile kalmazsın..

Ama elimde değil susamayacagım..Ben sunu anlayamıyorum madem ortada boyle muhtesem bir sevgi var,ee o zaman normal yollarla yasayın cinsel hayatınızını..

Bir zarda mı bitiyor masumiyet??? Bir sonraki kişiye ikiyüzlülük yapıp ben bakireyim demek daha mı masum ???

Her turlu seks planı icinde yer alıp,sadece zarı korumaksa marifet ben burda yokum kızlar,tasvip etmiyorum..

Bakire olmasın ama durust olsun..Benım ıcın her zaman daha baş tacıdır..Eminim ki her rkek icinde oyledir..

Ailem demişşsin,ee sen bu adaml abirlikte olacak vakitte yerde buluyorsun demek ki ailende baskı faktoru yok.Senin kafana birsey kakmazlar ilerde.Bana inandırıcı gelmiyor..

ki emin ol bu konularda benden daha moderni cıkmaz bu forumda ..ama en katlanamadıgım sey bu tarz kandırmacalar...

Lutfen en azından kendinize Durust olun...

sonuna kadar katılıyorum,sen kalk her türlü pisliği yap,sonrada namuslu bekar kızı oyna ,bizim oralarda böyle kişilere f.. derler demişsin ,yapılan iş aynı iş olduktan sonra takılan ünvanlarda aynı olur :mymeka:

X