Aile Planlaması Ertesi Gün Hapı Aldım, Genede Çok Korkuyorum

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
ama o hap öyle kullanılmaz ki... 12 saat arayla atacaksın... hem yan etkisi yüksek bi hap.. okuma yazman yok mu canım yaa.. bilinçsiz neden kullanıyosun ki...
günahı sevabı Allah la senin aranda... arkadaşlar seni uyarmak için yazıyo.. çok da haklılar...

Prospektüsünde 2 ilaç aynı anda alınır yazıyordu, eczacıda aynısını söyledi ama

Ne yazsam aşkını gölgeleyemeyecek o yüzden vazgeçiyorum..
Söylediklerinin hepsinin bir açıklaması var bende..
Tek dileğim oruçlu ağzımla Allah kabul ederse senin insanlık onuruna bence bu yolla hakaret eden bu adamdan kurtulman..
Sen aşıksın gözün görmüyor,sevişmelerinizi bile eminim aşkın zirvesi olarak görüyorsun ama..
inan 3-5 sene sonra kafanı duvarlara vuracaksın :çok üzgünüm:
kaç yaşında sevgilin..?

Sevgili ablacığım dinsiz değilim ama nefsime yenik düştüm işte bunu anlayamıyor musun ? Erkek arkadaşım bile senin kadar üstüme gelmedi gerçekten ve o kafasını duvara vuruyor nasıl yaptım diye... Hamile kalırsamda yanımda olur eminim, buna emin olabilirsin... O adama hamile olduğumu söylersem elimi tutar, üstteki yorumumu anla, bekaretimi almak istemiyor 2 yıldır, her ihtimale karşı ? Ya ayrılırsak bigün diye, açıkçası bende bekaretimi vermeye cesaret edemiyorum...

Eğer bekaretini o kadar düşünüyor olsaydı arkadan ilişkiyi de istemezdi sen de bundan emin ol kardeşim...
Bekaret dediğin sadece zar değildir ama nedense kimse bunu anlamak istemiyor...

şimdilik hamile değilsindir ama sürekli ters ilişkiden dolayı anüs kaslarının kasılıp gevşeme yeteneği bozulur ve ilerde gaz, dışkı kaçırmalarına yol açabilir, sağlığın elden gidebilir :KK3:

Defalarca arkadan ilişki. Bekaretini almak istemeyen bir erkek. Bekaret sadece o zardan ibaret değildir,sevgiline bunu iletiver olur mu sayın konu sahibi.

Neyse konuya gelince hamile değilsindir.

Garip bi sorum olacak ama sadece kendimi rahatlamak için soruyorum söylediğinize güvenmek istiyorum hemde çok, % 99 çok büyük bir ihtimal ve benim için iç rahatlatıcı hangi nedenlerden dolayı hamile kalma riskim yok rahatlamak için bilmek istiyorum

ertesi gün hapı almışsın ya ondan..
ama mesajını sonradan editlemişsin..
bu şekilde hamile kalınmaz merak etme..

ah şu gençlik !!

Son düzenleme:
Sevgilimde 20 yaşında bende...Aşktan gözüm kör değil ablacığım merak etme.. Sırf o istedi diye yapmadım ki kendi rızam olmadan elimi bile tutamaz o.. Kötü bir niyeti olsaydı bunu 2 yılda anlardım..Lütfen yaşımdan dolayı beni küçümsemeyin ergen çocuklar gibi mi konuşuyorum yoksa farkında olmadan.

Herkes sizin kadar "modern" düşünmüyor maalesef ablalarım özellikle ailem... Bekaret dediğiniz kavram size ve bana göre basit birşey... Bana göre zaten bişey ama toplumsal normlara uymak zorundayız burası avrupa değil hala eski kafa olan Türkiye.. Sevgilimde bekaretin zar olmadığını biliyor bu konuda aynı düşünüyoruz... Ayrıca ben defalarca demedim ki kimseye burda sadece daha öncede oldu dedim.

şimdilik hamile değilsindir ama sürekli ters ilişkiden dolayı anüs kaslarının kasılıp gevşeme yeteneği bozulur ve ilerde gaz, dışkı kaçırmalarına yol açabilir, sağlığın elden gidebilir :KK3:

hamile kalmıyım yada bekaretim bozulmasın diyede baska yerlerini bozacak bu sefer..
bencede bir daha yapma kendi saglıgın icin

Sevgilimde 20 yaşında bende...Aşktan gözüm kör değil ablacığım merak etme.. Sırf o istedi diye yapmadım ki kendi rızam olmadan elimi bile tutamaz o.. Kötü bir niyeti olsaydı bunu 2 yılda anlardım..Lütfen yaşımdan dolayı beni küçümsemeyin ergen çocuklar gibi mi konuşuyorum yoksa farkında olmadan.

Herkes sizin kadar "modern" düşünmüyor maalesef ablalarım özellikle ailem... Bekaret dediğiniz kavram size ve bana göre basit birşey... Bana göre zaten bişey ama toplumsal normlara uymak zorundayız burası avrupa değil hala eski kafa olan Türkiye.. Sevgilimde bekaretin zar olmadığını biliyor bu konuda aynı düşünüyoruz... Ayrıca ben defalarca demedim ki kimseye burda sadece daha öncede oldu dedim.

Daha önce de oldu demek ne demektir. 1 seferden fazla ilişki dmektir. Defalarca hangi kapıya çıkar. 1 seferden fazla.

Eee,daha ne ? bayanssulusmile

Hamile kalmazsın..

Ama elimde değil susamayacagım..Ben sunu anlayamıyorum madem ortada boyle muhtesem bir sevgi var,ee o zaman normal yollarla yasayın cinsel hayatınızını..

Bir zarda mı bitiyor masumiyet??? Bir sonraki kişiye ikiyüzlülük yapıp ben bakireyim demek daha mı masum ???

Her turlu seks planı icinde yer alıp,sadece zarı korumaksa marifet ben burda yokum kızlar,tasvip etmiyorum..

Bakire olmasın ama durust olsun..Benım ıcın her zaman daha baş tacıdır..Eminim ki her rkek icinde oyledir..

Ailem demişşsin,ee sen bu adaml abirlikte olacak vakitte yerde buluyorsun demek ki ailende baskı faktoru yok.Senin kafana birsey kakmazlar ilerde.Bana inandırıcı gelmiyor..

ki emin ol bu konularda benden daha moderni cıkmaz bu forumda ..ama en katlanamadıgım sey bu tarz kandırmacalar...

Lutfen en azından kendinize Durust olun...

Son düzenleme:

evet dediğin gibi bekaret o kadarda basit değil ama şu yazdıkların öyle demiyor.bu kadar önemsiyorsan bekareti hiç ilişkiye girmezdin ne ters ne düz yerden sempatiksalakcinnikaydirigubbakcemile3

Ben önemsemiyor ama ilerde karşıma çıkarsa ? Korkuyorum... Ya ilerde başıma iş açarsa ? Diyelim ki olmadı ayrıldık çoğu insan gibi bugüne kadar kavganın 5 dakka ardından sarılan biz ayrıldık.. yaşım geldi okulum bitti başka bir ilişkim var, oda benim bakire olmamı istiyor, dindar bir insan.. beni ne sanacak ? Siz nasıl insanlar tanıyorsunuz bilmiyorum ama bekareti olmayana bizim burda "fahişe" derler... Benim için bomboş bir kavram bekaret, sevgilim içinde.. Ama ya yolumuz ayrılırda bekarete önem veren birilerine denk gelirsem, bi gün ortaya çıkarsa ? Bunlarıda düşünüyorum... Cinsel hayatınızı sağlıklı bir şekilde yaşayın diyorsunuz, neyi adam gibi yaşıyoruz ki şu ülkede cinselliği adam gibi yaşayalım haksız mıyım ya siz söyleyin lütfen

anlamadığım şey prevervatif nasıl yırtıldı sempatiksalakcinni

Orasını bende anlamadım ya, 10 dakka onun şokunu yaşadım zaten...

Seninkide dam ustunde saksagan sorusu olmus :))) Anacım prezervatif tabiki yırtılabılır , o cok ekstrem bir mevzu degil

biz de bekarete önem veriyoruz canım... bizim için önden veya tersten ikisi ed aynı kapıya çıkıyo... ikisi de evlenmeden olmayacak işler... yani sen şu an da bakire olabilirsin ama bu hiç bişeyi değiştirmez...

bir sevgilin var ve öyle iyi biri ki..
birgün sen ondan ayrılırsan ve başka biriyle beraber olursan diye bekaretine zarar vermek istemiyor..
Aman Allah'ım nasıl bir iyi niyet ..!
Adam bir gün ayrılırsan başıma bela olma dye arkadan birlikte oluyor tatlım.
ayrıca ailen o kadar muhafazakarsa sen de bir adamla anal yolla birlikte olacak cesareti nereden buluyorsun..?
nerede yetiştin sen o ailede değil mi..?
Güzel kardeşim madem o senin elini bile tutmayacak biri artık birlikte olmayalım de..
yoksa sen mi istiyorsun arkadan birlikte olmayı..?
çünkü gerçekten arkadan birlikte olmak bence bir kadın için çok aşağılık bir durum.
düşün ki boşanma sebebi olabiliyor mahkeme de hakim kafii görüyor bunu..

Son düzenleme:
Ben önemsemiyor ama ilerde karşıma çıkarsa ? Korkuyorum... Ya ilerde başıma iş açarsa ? Diyelim ki olmadı ayrıldık çoğu insan gibi bugüne kadar kavganın 5 dakka ardından sarılan biz ayrıldık.. yaşım geldi okulum bitti başka bir ilişkim var, oda benim bakire olmamı istiyor, dindar bir insan.. beni ne sanacak ? Siz nasıl insanlar tanıyorsunuz bilmiyorum ama bekareti olmayana bizim burda "fahişe" derler... Benim için bomboş bir kavram bekaret, sevgilim içinde.. Ama ya yolumuz ayrılırda bekarete önem veren birilerine denk gelirsem, bi gün ortaya çıkarsa ? Bunlarıda düşünüyorum... Cinsel hayatınızı sağlıklı bir şekilde yaşayın diyorsunuz, neyi adam gibi yaşıyoruz ki şu ülkede cinselliği adam gibi yaşayalım haksız mıyım ya siz söyleyin lütfen

Orasını bende anlamadım ya, 10 dakka onun şokunu yaşadım zaten...

İçin rahat edecek mi peki yalan soylerken ????

İnan bana evlendigi insanın bakire olup olmamasını cok iyi bir aktrist degilsen dakikasına anlar eşin..Bunu bırak,sen her turlu sesk figuru icine gırmısken tutupta bakireyim dediginde vicdanın rahat mı edecek ??

Ya olay bekaret degil..benim için hicbirsey ifade etmiyor,hiçbirsey...ben ruh bekaretini özledim ya boyle seyler duya duya..

Son düzenleme:
X