Ersağ ürünlerini duyanlar, kullananlar, bilenler....

nurlum banyo wc bana çok güzel kokulu geliyor
bazen 1/3 bazen 1/2 oranında sulandırıyorum, rahatsız olmuyorum

nurlum banyo wc bana çok güzel kokulu geliyor
bazen 1/3 bazen 1/2 oranında sulandırıyorum, rahatsız olmuyorum

Yoksa bendekilerin tarihi mi geçmiş acaba ?
Şaka tabi , ürünler yeni oluyor.
Canım nedense ilk kullandığımdan beri bana çok kötü geliyor , eşimde beğenmiyor kokusunu. Ersağın oda spreyini sıkıyorum çok rahatsız olunca.

Temizliğine diyecek bişey yok ama.

Yalan olmasın ama çalıştırdık diye hatırlıyorum.Yıkama tozunuda 2 paket kullandık.Sizin dediğiniz gibi birkaç yıkamadan sonra hatta 2. kutuda etkisini gösterecek dediler 2. paketi btirdik ama normal deterjanın daha çok beyazlattığını gözemledik bundan dolayı Ersağ'ın sadece Argan yağlı duş jeli,koku emen oda fıs fısı, Damla konsantresini kullanıyoruz.
Daha önce (lale kokuluydu sanırım) duş jelini kullandık memnun kalmadık, şu anda şampuanını kullanıyor ev halkı memnun değiller, bense kendi şampuanımdan vazgeçmedim.

Bende bir arkadaşımın tavsiyesi ile almıştım bu Ersağ ürünlerini. geçen sene bayram temizliği yapılacaktı. 4 tane halı şampuan'ı ve bulaşık sıvısı almıştım. hatta annem için bile kullanmıştık. Ama maalesef hiç güzel değildi. Halıyı temizledimi temizlemedimi hiç belli olmadı. lekeler öylece duruyordu. su gibi birşeydi ne kokusu vardı nede kıvamı. verdiğim paralara yazık. bir dahada asla almam. Bana göre çok kalitesiz bir marka...

hayret hangı urunlerını kullandınzda memnun kalmadınz ben herurununden memnumum elbette süper ötesı değil sonucta kul yapımı uzaydn gelemdıya ama dogru kullanılırsa cok guzel urunler

Kul yapımı olmayan şeylerin uzaydan geldiğini iddia ettiğinize göre, hayata dair temel bilgilerinizde oturmayan şeyler var sanırım sizin.

Uzaydan hiçbir şeyin gelmesini beklemeyin bence, her güzel şey Allah'ın lütfundan gelir.

Sorunuza gelince, ben bulaşık makinesi için olan toz deterjanını kullandım. Doğru kullanılırsa çok güzel ürünler diyerek kendinizce bir çıkış kapısı bırakmışsınız ama ben "doğru kullanmama rağmen" süper süper memnuniyetsiz kaldım. Bulaşıklarımın, özellikle bardaklarımın içinde toz deterjan artıkları kalıyor, aynı zamanda, bardakların üstünde pütür pütür yüzlerce kalıntı oluyor (çok düşünceli arkadaşlarım için şimdiden belirteyim, evet, filtremi sürekli temizliyorum). Dolayısıyla, toz bulaşık deterjanını ASLA tavsiye etmem.

Çamaşır deterjanından memnunum ama, uzaydan gelmese de eh yıkıyor işte!

mikelaze senle doğum tarihlerimiz hemen hemen aynı bende 11.haftamdayım
keşke almasaydın ben arapsabunu çamaşır sodası kullanmanı tavsiye ederim
geçenlerde yeni aldığım açık renk halıma ççay döküldü bende hemen limon sıkıp sildim hiç bir şey kalmmadı sanırım limon suyuda fayanslara iyi gelir bence aarapsabununu dene

Hayırlı olsun , tebrikler.
güzel, sağlıklı geçir hamileliğini ve sağlıkla gelsin kucağına bebeğin inşallah.

Küvet kenarlarında zamanla oluşan siyahlığı bir türlü tamamen geçiremiyorum.
Banyo wc azaltıyor ama tamamen temizlemiyor. Derz aralarında oluşan siyahlığıda tamamen yok edemiyorum. Siz neler yapıyorsunuz ?

saçlarımda egzama var şampuanın geçirceği söylendi uzun zamandır kullnıorum daha kötü yaptı saçlarım çok daha fazla kaşınıyor pul pul oldu ve sert ne yapmam gerek bilgi verirmisiniz

saçlarımda egzama var şampuanın geçirceği söylendi uzun zamandır kullnıorum daha kötü yaptı saçlarım çok daha fazla kaşınıyor pul pul oldu ve sert ne yapmam gerek bilgi verirmisiniz

argan yağlı şampuanını deneyin yumuşak olacaktır. birde şampuan saç tipinize uygunmuydu? kuruysa kremliyi yağlıysa kremsizi kullanmanız gerekiyor. uzun zaman demişsiniz nekadar uzun?

boş aparata 1 ölçek bulaşık tozunu eritin, 1 kapak damla, 2 kapak banyo wc, 1 kapakta yağçöz koyup ılıık suyla seyreltip deneyin.
sonucu yazarsanız memnun olurum deneyenler memnun.

argan yağlı şampuanını deneyin yumuşak olacaktır. birde şampuan saç tipinize uygunmuydu? kuruysa kremliyi yağlıysa kremsizi kullanmanız gerekiyor. uzun zaman demişsiniz nekadar uzun?

3 şampuanıda kullandım hiç biri iyi gelmedi saçlarım yağlı ama kremsiz çok sert yapıyor argan yağlı çok pul pul yaptı kremlide çok kaşındırdı 2 3 ay belki daha uzun kullandım halada kullanıyorum sıkıldım artık kullanmıcam

Son düzenleme:
bu sayfaları ara ara okuyorum sessizce, cevap yazmadan, bilgi edineyim diye

başkasından almak zor oluyor, gidip para ödemek, getirmek, taşımak vs. giriş ücreti de yok madem evime gelsin dedim, ben de burda memnun olanları ve çevremde memnun olanları görünce üye oldum.

şampuanı kullanarak başladık. Eşim ve ben bio şampuanı kullanıyoruz. banyodan sonra da saç bakım yağı sürüyorum saçıma. eşimde saç dökülmesi vardı. Bende de 6 aydır felaket dökülüyordu. yastıklarımız, yatak odamızda her yerde saç vardı, o kadar azaldı ki. bio şampuana başladığımızdan beri dökülme çok azaldı eşimde de bende de. memnunum saçımın yumuşaklık ve sağlıklı duruşından. bio şampuan, tonik, saç bakım yağı kokuları harika, özellikle yağın. kokusu fresh, tam bana göre. zamanla ürün kullanım deneyimlerimi yazarım.

Damla cok iyi bi leke cikaricisi ortuye dokulen murekkep lekesini resmen su gibi akip goturdu

Bu arada bende gecen ay uye oldum epey zamandir duyuyordum ama baska bi firmanin urunlerini yani amway in urunlerini kullaniyoedum ama Israil abd urnleri ve hemen hemen 400 tl alisveris istedigi icin onu kullanmaktan vazgcetim ve eesag a gecis yaptim
Simdiye kadar sivi sabun ki bence harika super otesi camasir tozlari vee damlayi denedim daha deneyecek cok urunum var ama evvdeki amway stoklarini bitirmeyi bekliyorum.
Bu firmadan 150 tl lik aljnca 5 urunde hediye ettiler ve kullandiklarim gayet guzel

aylar forumda kozmetik ürünleri adlı konu baslıgında da ersag ıle ılgılı acılmıs sayfalar var oraya da bakabılırsınız...

Bugün Ersağın ÜTÜ SPREYİNİ kullandım.Ütü yapmak bana hiç bu kadar keyif vermemişti açıkçası.BAYILDIM diyebilirim.Eşiminm keten pantolaonlarından nefret ediyordum.Mükemmel sonuç verdi.

Argan yağlı şampuanı ise tüm vücudumda inanılmaz kaşıntılar bırakarak artık banyomda duş almak için değil yerleri yıkamak için kullanıyorum malesef.Hala bacaklarımda kol ve kalçamda yaralar sivilceler mevcut uzun zamandır kullandım ve kullanmayı bırakmış olmama rağmen tenimi inanılmaz derecede bozdu.Düzeltmek için resmen zeytinyağı ve gül kremi banyosu yapıyorum.Gül kreminin faydası oldu.Taaa Ispartadan özel saf olarak getirttim.
Genel olarak ürünlerinden memnunum TÜY AZALTICI LOSYONU da bir harika.Kıl tüy derdi benden bayağı uzak.2 ayda bir kuaföre gitmekten ağda yapmaktan çok memnunum

Bir sonraki siparisimde mutlaka tuy azaltan losyon masaj kremi banyo wc sivi sabun olacak ilk ucunu merak ediyorum sivi sbunuda cok sevdigim icin siparis gecicem

boş aparata 1 ölçek bulaşık tozunu eritin, 1 kapak damla, 2 kapak banyo wc, 1 kapakta yağçöz koyup ılıık suyla seyreltip deneyin.
sonucu yazarsanız memnun olurum deneyenler memnun.

bazen çamaşır makinesine deterjan doldururken beni gören eşim "labaratuarda deney mi yapıyorsun anlamıyorum" diyor haklı galiba
bu mesajını okuyunca bu kanıya vardım

benim sizlere sormak istediğim bir soru var:
ersağ'ın toz çamaşır deterjanına başladım ve ölçekle doldurup deterjan gözüne doldururkenki o kısa sürede, tozlar burnuma uçuşuyor sanırım ve çok fena etkileniyorum. soluyorum yani direk tozu sizlerde de böyle oluyor mu? burda hiç okumamıştım böyle bir deneyim; ama ne kadar uzak tutarak yapsam da, ne kadar kafamı çevirsem de burnum çok fena alıyor o tozu mu desem kokuyu mu desem... bir çaresi yoktur gibi ama sizlerde de oluyorum merak ettim :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…