Ersağ ürünlerini duyanlar, kullananlar, bilenler....

arkadaşlar ersağın oda spreyleri sulandırılarak mı kullanılıyor? katalogra ek bilgi yok ama aparatı var :44:
bir de ben bu mısır sorusunu nereye soracağım yaaa. bulamadım bir şey :44: vazgeçtim yine de, bir daha hiçbir marka diş macunu almıyorum ve bitince misvağa başlıyorum :KK55:

oda spreyleri zaten konsantre olduğu için direk kullanılıyor. sulandırmıyorsunuz. piyasadakiler gibi birkaç saniye yerine 1-2 fıslatmak yeterlidir

günaydın :KK31:
150 sayfayı nasıl okudunuz, azminize hayran kaldım, tebrikler :KK9: yerli malı seçtiğiniz için de ekstra tebrikler.
arkadaşlar ben ersağ ın sıvı çamaşır deterjanını kullanıyorum da ya bu kan yağ lekeleri çıkmıyor üzerinde özel ilgi göstermesem :44:

yağ çözücümüzü kıyafetlerede sıkıp bekletin yıkayın. birşeyin kalmadığını göreceksiniz. kan lekesini banyowc lr deneyin

Kızlar haftasonu biten damacananın pompasını,borularını parçalayıp sıcak sulu banyo wc li suda 15 dk bekletip duruladıktan sonra yeni açtığım damacanaya takmıştım.sonra her zamanki gibi suyu kullanmaya başladım.Makineden çıkardığım bardaktan içtiğimde su kokuyordu.Deterjan kalıntısı mı oldu diye daha yıkaması yeni bitmiş makineyi deterjansız tekrar çalıştırdım ama her defasında su kokuyordu.Taki bugün pet şişeye su doldurup içtiğim zamana kadar.Pet şişedeki de kokuyordu.Suyu kokladım su kokuyordu.Eve gelince Damacananın içini kokladım içi kokuyor.Sonra jeton düştü meğer banyo wc li suyun kokusu :KK43: İkinci sıcak suda bekletiyorum şuan boruları.Sabaha kadar bekleteceğim.Yeni damacana getirttik.Kokulu olanı da çiçeklere kullanacağım.Haberiniz olsun mümkünse içinde kapalı bir şey muhafaza edeceğiniz plastik gereçlerinizde temizlik malzemesini bekleterek kullanmayın.15 dk çamaşır sulu suda dezenfekte için bekletirdim ama banyo wc ye bu fazla bile geldi.

şişelerimi dezenfekte ediyordum onunla ama hiç kokmamıştı. acaba fazlamı koydunuz?

bu arada sorunuzu tam anlamamıştım. bağlantı derken sadece 4 yıllık üyesiyim.

Cevaplanmadı diye yazdığım maili kime gönderdiğimi sorunca , bende cevaplanmasını mı sağlayacaksınız , o nedenle mi soruyorsunuz demek istemiştim.

sıvılar kaldıralı birkaç ay oldu güzel sonuç vermeyince. keşke iade etseydiniz.

kaldırıldığını bilmiyordum ki. ben uzun süreli siparişlerini verince ersağla bir sonraki siparişe kadar bağımı koparıyorum :KK3:

günaydın ersağ kullanıcıları :KK16:

İyi günler ben ersağ sponsoruyum. Bana istediğiniz aklınıza takılan her soruyu sorabilirsiniz.Ev hanımları için iyi bir iş imkanı.Çalışmak isteyenler çalışmayı düşünenler bana ulaşabilirler...

İyi günler ben ersağ sponsoruyum. Bana istediğiniz aklınıza takılan her soruyu sorabilirsiniz.Ev hanımları için iyi bir iş imkanı.Çalışmak isteyenler..

Merhaba hepinize. Evimde kullandığım tüm deterjanları ersağla değiştirdim. Bulaşık makinesi deterjanıyla aramda düzeldi çok şükür. Ama beyaz çamaşırlarımdaki lekelerle başedemiyorum Siz çamaşır makinesi deterjanınızı renkli ve beyazlar için kaç ölçek kullanıyorsunuz ve çamaşır aktifi. ve de lekeleri çıkartmak için ayrıca ersağın hangi ürünü ile uygulama yapıyorsunuz?

Son düzenleme:
Merhaba hepinize. Evimde kullandığım tüm deterjanları ersağla değiştirdim. Bulaşık makinesi deterjanıyla aramda düzeldi çok şükür. Ama beyaz çamaşırlarımdaki lekelerle başedemiyorum Siz çamaşır makinesi deterjanınızı renkli ve beyazlar için kaç ölçek kullanıyorsunuz ve çamaşır aktifi. ve de lekeleri çıkartmak için ayrıca ersağın hangi ürünü ile uygulama yapıyorsunuz?
merhaba. beyazlardaki lekelere 2 kapak banyowc ekleyin.beyazlarda 4x toz 4x aktif, renklilerde 3x toz 1x aktif yeterlidir.

arkadaşlar nette dolanırken tesadüfen gördüğüm bir marka Ersağ. Temsilci olanlar dışında kullanan, memnun kalan ya da memnun olmayan var mı? kullanıcı deneyimlerini merak ediyorum, tarafsız forumlarda yorum bulamadım. paylaşırsanız sevinirim.

ÖNEMLİ NOT: Lütfen yalnızca bireysel kullanım deneyimlerinizi paylaşınız.
Sponsor numarası paylaşmayınız.

taydin merhaba.özelden mesaj yazamadığım için buradan yazıyorum. tüy azaltıcı losyonu nasıl kullandığını bana mesaj atabilirsen çok sevinirim.

arkadaşlar nette dolanırken tesadüfen gördüğüm bir marka Ersağ. Temsilci olanlar dışında kullanan, memnun kalan ya da memnun olmayan var mı? kullanıcı deneyimlerini merak ediyorum, tarafsız forumlarda yorum bulamadım. paylaşırsanız sevinirim.

ÖNEMLİ NOT: Lütfen yalnızca bireysel kullanım deneyimlerinizi paylaşınız.
Sponsor numarası paylaşmayınız.

Cevabın için teşekkür ederim çok. Ben de evimdeki kimyasalların hepsinden vazgeçtim. Artık herşeyim daha doğal içim de daha rahat. Bence biz daha sağlıklı olacağız. :KK34:

Çevremde Ersağ ürünleri satan yok ama ben de denemek istiyorum.
Nereden, nasıl alabilrim, üye olmak istesem sponsor kodu falan istiyor.

Benimde dikkatimi çekti ersağ ürünleri.. biraz daha araştırdıktan sonra alabilirim...

Çevremde Ersağ ürünleri satan yok ama ben de denemek istiyorum.
Nereden, nasıl alabilrim, üye olmak istesem sponsor kodu falan istiyor.

canım ben sana yardımcı olurum özelden görüşelim.sponsor no olmadan üye olup alışveriş yapamazsın.....:KK31::KK31::KK31::KK31:

Benimde dikkatimi çekti ersağ ürünleri.. biraz daha araştırdıktan sonra alabilirim...

canım merak ettiğin bütün soruları bana sorabilirsin.uzun zamandır ben kullanıyorum çok da memnunum.baktım ürünler böyle pahalıya geliyo bana ben de üye oldum.şimdi hem alış fiyatına ürünleri alıyorum hem de hediye ürünler gönderiyorlar..çok memnunum tavsiye ederim canım.:KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:

Yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler:KK16:
Dün gece ersağ sponsor no diye aratınca karşıma bir blog çıktı ve onun sponsor nosunu alarak üye oldum böylece fiyatları görebildim.
Sitesini beğenmedim ama alışveriş kısmı uğraştırıcı almak istediğini ara bul ayrı pencerede yaz falan. Tam alıyorum bir de baktım 100TL'lik alışveriş yapmam gerekiyormuş. Ben sadece bulaşık sıvısı ve banyo-wc almak istemiştim.

Okuduğum akdarıyla 5'e 5 gibi bir kampanyası varmış, hala devam ediyor mu? Onu bekleyebilirim o zaman...
Bu arada erkek arkadaşımın ayağında artık yara haline gelmiş mantar var. Başta sadece kabuk kabuktu ama şimdi onlar çatladı falan belki ona uygun bir şey de bulabilirim. Ayak kremi nasıl sizce?

X