Ersağ ürünlerini duyanlar, kullananlar, bilenler....

Bulaşık ve çamaşır makinem daha hiç kullanılmadığı için sıvı dan mı başlamak gerek yani alıştırmaya gerek var mıdır?

meraba arkadaşlar ürünlerin çoğunu kullanıyorum özellikle duş jeli leylak 5 aylık oğlumun cildinde olan döküntülere çok iyi geldi.DR advantan krem verdi geçmedi duj jeli kullanınca 2 kullanımda faydasını görmeye başladım. Piyasada satılan bebek malzemeleri tamamen bebeğime ters etki etki...Birde gözünde iltihaplanma oluyordu onuda geçirdi.
Temizlik malzemelerinden genel temizleyici bir harika...Daha ne deyim kullanan bilir..

meraba arkadaşlar ürünlerin çoğunu kullanıyorum özellikle duş jeli leylak 5 aylık oğlumun cildinde olan döküntülere çok iyi geldi.DR advantan krem verdi geçmedi duj jeli kullanınca 2 kullanımda faydasını görmeye başladım. Piyasada satılan bebek malzemeleri tamamen bebeğime ters etki etki...Birde gözünde iltihaplanma oluyordu onuda geçirdi.
Temizlik malzemelerinden genel temizleyici bir harika...Daha ne deyim kullanan bilir..:emir_bebek:

Ersağ ürünlerini burda gördüm kullananların olumlu yorumları beni de heyecanlndırdı. Almak için sabırsızlanıyorum yeni evime bana da yardımcı olabilir misiniz?
tabiki üye olmak daha avantajlı geliyor ürünlerinizi daha uygun fiyata alıyorsunuz ve her aya özel hediyelerden kazanıyorsunuz.isterseniz size sponsor olabilirim üye olmanız için

Ersağ ürünlerini burda gördüm kullananların olumlu yorumları beni de heyecanlndırdı. Almak için sabırsızlanıyorum yeni evime bana da yardımcı olabilir misiniz?

istediğiniz yardımda bulunabilirim. bende 4 yıldır kullanıyorum ve memnunum. hemde ekonomik. ne tür bir yardım istediğinizi belirtirseniz daha iyi yardımcı olurum. sevgiler

merhaba

bende ersağ ürünleri kullanıcısı vede üyesiyim...yeni başladım sayılır..özellikle saçlarım için başladım benim saçlarımda egzama problemi var ve buna bağlı olarakda saç dökülmesi sorunu yaşıyorum.arkadaşım sampuanını o kadar methetti ki ben de kullanmaya başladım 1 kutu 1 lt argan yağlı kullandım acaip kaşıntı yaptı bıraktım sonra bio aldım kaşıntı nispeten azaldı fakat bu sefer de avuç avuç saçlarım dökülüyor kafamda saç kalmadı neredeyse bırakmalı mıyım ne yapayım bana fikir verin.bi keresinde burada okumuştum saç şampuanını inatla kullanmak lazım başta çok döküyor ama sonra güzelleştiriyor diye söylüyordu gerçi böyle giderse bende saç kalmayacak.. neyse bana yardımcı olacak arkadaşları bekliyorum.

aslında dün cevapladım diye düşünmüştüm fakat bir hata oldu galiba neyse. saç tipinizi belirtmemişsiniz. eğer kuruysa kremli yağlıysa kremsizi deneyin ve sabılı olun. inanın egzemanız geçeçektir. aslında bio şampuanında faydası olması gerekti fakat birde diğerini deneyin derim.

ben de bır turlu emın olup alamadım ersağ urunlerını

kullanmadığınız, denemediğiniz hiç bir üründen emin olamazsınız. oyüzden deneyin öyle karar verin ve eminim memnun kalacaksınız. x markalı ürünler ne kadar sağlıklı bir düşünün. denemeye değmezmi? beğenmezseniz bir dahada almazsınız, normaldede öyle yapmıyormuyuz?

üye olmak istiyorum yardımcı olabilecek birileri varmı...
Birde çok merak ettiğim bir soru sponsor bulmak şart mı :KK31:

üye olmak istiyorum yardımcı olabilecek birileri varmı...
Birde çok merak ettiğim bir soru sponsor bulmak şart mı :KK31:

ben yardımcı olabilirim halime09 :) sponsor şart çünkü network marketing sistemi ile çalışıyor ersag :) ayrıca öğrenmek istediğin her konuda ve ürünlerle ilgili istediğin yardımda bulunabilirim :)

ben yardımcı olabilirim halime09 :) sponsor şart çünkü network marketing sistemi ile çalışıyor ersag :) ayrıca öğrenmek istediğin her konuda ve ürünlerle ilgili istediğin yardımda bulunabilirim :)

tamam konuşalım öyleyse ama burda yasak galiba özelde konuşmak gerekiyor

kızlar şunu farkettim.artık bulaşıklarım eski elde yıkama bulaşık deterjanından iyice arındıki ersağ bulaşık sıvısını önceleri kullanırken yeni süngerle kullanmaya başladığım halde pek köpürmezdi.şimdi gayet güzel köpürmeye başladı.hani içeriği mi değiştirdiler diye şüphe etmek istesem bu tez anında çürütülür.çünkü bulaşık sıvısını ilk ocak ayında kullanmaya başlamıştım.ve daha yeni 2-3 hafta kadar önce bitti.aynı şişedekini kullandım yani.şişenin yarısına geldikten sonra daha iyi köpürmeye başladığını hissettim.ve bunu da dediğim gibi önceki deterjan kalıntılarından arındığına bağlıyorum.bilmem ne kadar doğru bir kanı :26:
olabilrde fakat süngeriniz yenilendiysede daha iyi köpürüyor

evet maalesef sponsor no istiyor. ya kendimiz buluyoruz ya da onlar rastgele birini sponsor olarak seçiyor. ne gereksiz ya öf.

kendiniz size gerçekten bilgi verecek birini bulursanız daha iyi olur. ama bir şekilde arkadaşlar yinede eğer tüketici değillerse yardımcı olurlar

cevap verdiğim arkadaşın mesajında yazıyordu bulaşık matikten memnun kalmadım diğer kullandığım ürünlerden memnunum ama bahsettiğim marka daha güvenilir geliyor şu anda..

bazı makinalarda ne yazıkki sorunlar çıkabiliyor. servisten makinanızı fosfatsız ürüne göre ayarlatabilirsiniz

hmm kokusu oluyor öyle mi? hani hafifte olsa kokusu olsun isterim :) sabun tozu kullanıyorum renkliler için.ve hiç kokmuyor yahu :)

yumuşatıcı bölümüne genl tem. veye oda spreyi dökebilirsiniz kokması için veya duş jeli çok az deneyin memnun kalırsınız

Banyo wc, damla. Diğerlerinden de kullanıyorum ama bu ikisi daha çok gerekiyor bana

Çamaşır deterjanı sabun tozu kullanıyorum mesela ben, daha ekonomik ve sağlıklı geliyor

bende hep ilkönce bulaşık sıvısı diyorum çünkü kimyasalları yemek istemiyorum

X