Ersağ ürünlerini duyanlar, kullananlar, bilenler....

arkadaşlar tüm sayfaalrı okuyamadım biraz baştan biraz sondan okudum :)
gnel olarak olumlu yorumlar gördüm bende sipariş verceğim bazı ürünleri ama benim sormak istediğim şu
hiç onunla ilgiili yorum göremedim
üç aylık bebeğim var cildi çok hassas ve kuru saç derisi de öyle
bebek şampuanı ve bebek yağı nasıl kullanan var mı
hiç yorum görmedim bunlarla ilgili.
birde ankeler için olan ürünü nasıl acaba
cildimde çok güneş lekesi varda güneş kemini de merak ediyorum
ceevaplarınızı bekliyorum...

Bahsettiğiniz ürünlerin hiçbirini kullanmadım.Kullanan arkadaşlar yazacaklardır eminim.
Konu içi arama yaparsanız daha evvel yorum varsa okuyabilirsiniz.

Kızlar ben de bir kaç şey alacağım ancak üye olurken sponsor no diye bir şey istediler ?

Siz nasıl üye oldunuz :26:

Üye olmadan ürün almak istediğim arkadaşım ''bana fazla para kazandırma seni üye yapalım'' dedi. bende üye oldum şu an her üründen çok memnunum iyi ki üye olmuşum. hediye olarak verdikleri ürünler üye olmayı çok cazipleştiriyor. sponsor bulamadı isen bende size yardımcı olmak isterim.

Bahsettiğiniz ürünlerin hiçbirini kullanmadım.Kullanan arkadaşlar yazacaklardır eminim.
Konu içi arama yaparsanız daha evvel yorum varsa okuyabilirsiniz.

Ben ersağa üyeyim kardeşimin 8 ay önce bebeği oldu ve ona bebek yağı ve şampuanını verdim,çok memnun bu çocukların başında konak diye tabir edilen kepek gibi bir durum var onları yok etti ve bidaha olmamasını sağladı,bebek yağıda cildine bakım yapıyor rahatlıyor biz memnun kaldık tavsiye ederim.

Arkadaşlar ersağ hem organik hemde konsantre ürünleriyle aslında fiyatı çok uyguna gelen bir ürün benimde üyeliğim çok olmadı tanıdığım vasıtasıyla yavaş yavaş kullanarak beyendim ve kendime en azından ürün almak amaçlı ve çevremdeki ailem ve arkadaşlarım için üye oldum,düşünenler olursa üye olmayı yardımcı olabilirim.

Elde yıkama bulaşık sıvısı, yağ çözü ve banyo wc temizleyicisi süper. Diğerlerinde yavaş yavaş alışıyorum. Davlumbazın filtresinin içindeki yağları bile söktü attı. Ürünleri bilinçli kullanmak gerekiyor. Makinelerden sonuç almak için ilk önce makinelerinizi arındırsanız gerekiyor.

Ersağ'ın şimdiye kadar kullandığım ve sanırım alternatifi olmadığı sürece vazgeçemeceğim ürünleri yağ çözücü,elde bulaşık yıkama sıvısı,sıvı el sabunu,genel temizlik,elde halı şampuanı,tüy azaltıcı losyon,oda spreyi.Gerçekten en memnun olduklarım bunlar :KK16:

Son düzenleme:
arkadaşlar tüm sayfaalrı okuyamadım biraz baştan biraz sondan okudum :)
gnel olarak olumlu yorumlar gördüm bende sipariş verceğim bazı ürünleri ama benim sormak istediğim şu
hiç onunla ilgiili yorum göremedim
üç aylık bebeğim var cildi çok hassas ve kuru saç derisi de öyle
bebek şampuanı ve bebek yağı nasıl kullanan var mı
hiç yorum görmedim bunlarla ilgili.
birde ankeler için olan ürünü nasıl acaba
cildimde çok güneş lekesi varda güneş kemini de merak ediyorum
ceevaplarınızı bekliyorum...

günaydın gökçen hanım. üç aylık bebeğin vücudunun aldığı tertemiz süt gereği -emziriyorsanız eğer- pis olması beklenemez. büyük ihtimalle henüz kakası ve çişi de pis kokmuyordur :KK16: tabi ki siz yine de şampuan kullanmak isteyeceksiniz. her gün veya iki günde bir aldıracağınz duş, size yeterli gelmeyebilir. bebek şampuanını yeğenim için aldım ama son oldu benim için. içinde zararlı maddelerin tespitini yaptım zira. şimdi "bitki sandığı" sitesinin bebek şampuanı çıkarmasını bekliyorum, çalışmaları varmış :KK16: akne kremi de geçici bir iyileşme sunuyor, en azından eşimin saç dipleri için deneyimimiz bu şekilde. güneş kremi yerine de nuka defne essencia markalı susam yağı kullanabilirsiniz. ersağ'ın kozmetik takımı bence güvenli değil.

Ben ersağa üyeyim kardeşimin 8 ay önce bebeği oldu ve ona bebek yağı ve şampuanını verdim,çok memnun bu çocukların başında konak diye tabir edilen kepek gibi bir durum var onları yok etti ve bidaha olmamasını sağladı,bebek yağıda cildine bakım yapıyor rahatlıyor biz memnun kaldık tavsiye ederim.

daha masum şampuanlar aranmalı.
*
*
*
ben kendi konuma geleyim.
sıvı çamaşır deterjanından kesin olarak vazgeçtim, eşimle kavga edeceğiz yoksa :KK1:
temmuz sipariş listemi hazırladım, şimdi temmuzun kampanya ürünlerini bekliyorum. ona göre listeme düzenleme getireceğim inşallah.
yeni bir sipariş döneminde sizlerleyim :KK1:

kendi adıma hamdolsun iyiyim taydin,inş sen de iyisindir :KK54:

kızlar yeni sipariş vermiştim.dün siparişlerim elime geçti.Genel Temizlik sıvısının ambalajındaki resim ve yazılar yeşil olmuş.daha güzel olmuş.Hep damla konsantre ile karıştırıyordum :KK9:

yeni gelen kataloğu öylesine inceliyordum.bio bulaşık matik sıvısı,bio beyaz ve renkliler için olan çamaşır matik sıvılarını katalogta göremedim.Kaldırmışlar :26:

Son düzenleme:
kendi adıma hamdolsun iyiyim taydin,inş sen de iyisindir :KK54:

kızlar yeni sipariş vermiştim.dün siparişlerim elime geçti.Genel Temizlik sıvısının ambalajındaki resim ve yazılar yeşil olmuş.daha güzel olmuş.Hep damla konsantre ile karıştırıyordum :KK9:

yeni gelen kataloğu öylesine inceliyordum.bio bulaşık matik sıvısı,bio beyaz ve renkliler için olan çamaşır matik sıvılarını katalogta göremedim.Kaldırmışlar :26:

iyiyim mikelazecim, yalnızca evde fazla vakit geçiremiyorum, ofise gidince de iş güç koşturmaca bana pek vakit kalmıyor maalesef..

son siparişimde bana da genel temizlik yeni ambalajıyla gelmişti. henüz açmadım, daha güzel olmuş derken ambalaj mı güzel yoksa üründe de değişiklik var mı?

bio bulaşık ve çamaşır deterjanları birkaç ay önce ürün geliştirme çalışmaları yapılacağından denilerek kaldırılmıştı, sitesinde de ilan edilmişti. henüz satışa sunulmadı o yüzden de katalogdan kaldırılmıştır. gelen şikayetlerin değerlendirildiğine işaret bu da.. daha iyi bir formülasyonla sorunsuz geri gelirler diye umuyorum..

bu siparişimde güneş kremi istedim ilk defa, henüz gelmedi. bir de on kullanayım bakalım nasıl bir şeymiş..

ben beyaz çamaşırlarımı yıkarken makineye bir miktar damla ekliyorum. dün geçen seneden koltukaltı ter ve roll-ondan sararmış bir tişörtümü yıkamıştım. koltukaltındaki çıkmayan sarılık çıkmış. çok sevindim vallahi..

son siparişimde bana da genel temizlik yeni ambalajıyla gelmişti. henüz açmadım, daha güzel olmuş derken ambalaj mı güzel yoksa üründe de değişiklik var mı?

bu siparişimde güneş kremi istedim ilk defa, henüz gelmedi. bir de on kullanayım bakalım nasıl bir şeymiş..

ambalajı hoş olmuş canım :KK9: kokladım bir farklılık var mı diye aynı koku :KK9:

güneş kremini ben de merak ediyorum.kullan bakalım,yorumlarını bekliyorum.Kullandığım ürünler içinde sonradan keşfettiğim en güzel şey yağ çözücü.gerçekten etkiliymiş.ve artık sürekli elimin altında.ellerim yanmıyor ya bu ne kadar güzel bir his.

günaydın :KK16:

bu ayın promosyon ürünleri şaşırtıcı :KK53:
iki tane pahalı ürün var, yoksa artık 5'te 5 yapılmıyor mu :26:
varsa süper, hep merak ettiğim termal çamurum da olmuş olacak :21:

ve sizleri okumadan bir deneyimimi paylaşmak istiyorum.
beyaz masa örtüme salçalı yemek dökülmüştü, iki kere sıcak suda beklettiğim halde temizlenmedi. sağolsun ersağ'ın sıvı deterjanı :KK19:
dün de ablamdan aldığım mutfak bezi taktiğini masa örtüsüne uygulayayım dedim.
tüm mutfak tekstilleri topladım, altmış derecede bir kapak banyo wc:-)53:), iki kapak bulaşık tozuna attım. birkaç saat bekletip ondan sonra yıkadım.
artık kalıcı olduğunu düşündüğüm salçalı leke gitmişti :KK52:

teşekkürler Rabbim,
teşekkürler abla,
teşekkürler Ersağ :KK16:

ambalajı hoş olmuş canım :KK9: kokladım bir farklılık var mı diye aynı koku :KK9:

güneş kremini ben de merak ediyorum.kullan bakalım,yorumlarını bekliyorum.Kullandığım ürünler içinde sonradan keşfettiğim en güzel şey yağ çözücü.gerçekten etkiliymiş.ve artık sürekli elimin altında.ellerim yanmıyor ya bu ne kadar güzel bir his.

ben yağ çözün farklı bir maharetini keşfedemedim ya :26:
sadece ocakta kurumuş yanıklar oluyor bazen, arkasından temizlemeyince :KK1: onlara fıs fıs yapıyorum, birkaç dk sonra süngerle kazısam çıkmayacak şeyi şıp diye çıkarıyorum :44:

iyiyim mikelazecim, yalnızca evde fazla vakit geçiremiyorum, ofise gidince de iş güç koşturmaca bana pek vakit kalmıyor maalesef..

bio bulaşık ve çamaşır deterjanları birkaç ay önce ürün geliştirme çalışmaları yapılacağından denilerek kaldırılmıştı, sitesinde de ilan edilmişti. henüz satışa sunulmadı o yüzden de katalogdan kaldırılmıştır. gelen şikayetlerin değerlendirildiğine işaret bu da.. daha iyi bir formülasyonla sorunsuz geri gelirler diye umuyorum..

ben beyaz çamaşırlarımı yıkarken makineye bir miktar damla ekliyorum. dün geçen seneden koltukaltı ter ve roll-ondan sararmış bir tişörtümü yıkamıştım. koltukaltındaki çıkmayan sarılık çıkmış. çok sevindim vallahi..

günaydın taydin :KK16:

hala şampuan ve duş jellerinde gelişme yokama. sülfatsız yapmayı araştırıyorlardı ama.
ben kaç aydır diretiyorum sıvı kullanacağım diye. bu kadarı duyunca hayal kırıklığına uğradım.
olmayan etkiyi görmeye çalışmışım :26:

ben yağ çözün farklı bir maharetini keşfedemedim ya :26:
sadece ocakta kurumuş yanıklar oluyor bazen, arkasından temizlemeyince :KK1: onlara fıs fıs yapıyorum, birkaç dk sonra süngerle kazısam çıkmayacak şeyi şıp diye çıkarıyorum :44:

yağçözü çamaşırlarda cıkmayan lekeler varsa kullanabilirsiniz ben bu konuda cok memnunum özellikle bebeğimin çıkmayan lekelerini yağçözle hallediyorum

yağçözü çamaşırlarda cıkmayan lekeler varsa kullanabilirsiniz ben bu konuda cok memnunum özellikle bebeğimin çıkmayan lekelerini yağçözle hallediyorum

bunu sadece yağ lekelerinde denemiştim :26:
çay lekesi için de geçerliyse mucize, akşam yapsam mı:26:
böylece eşimin tüm serzenişleri yok olmuş olur :KK1:
çok teşekkürler:KK16:

bir de araba ve mobilya temizleyici kullanan var mı?
aparat lazım mı?
bu ay sipariş listeme eklemeyi düşünüyorum :44:

bunu sadece yağ lekelerinde denemiştim :26:
çay lekesi için de geçerliyse mucize, akşam yapsam mı:26:
böylece eşimin tüm serzenişleri yok olmuş olur :KK1:
çok teşekkürler:KK16:

bir de araba ve mobilya temizleyici kullanan var mı?
aparat lazım mı?
bu ay sipariş listeme eklemeyi düşünüyorum :44:

Hem kıyafet hem de halıdaki çay lekelerini bulaşık deterjanı ile çıkarabilirsiniz.

temem :KK8:
kocamdan çok fırça yedim bu lekeler yüzünden :KK52:
evde bir adet ersağ düşmanı adayı bulunuyor :KK52:

Benim eşim de sıvı sabun ve köpük haricinde aldığım hiçbir üründen memnun kalmadı.
Kişisel bakım ürünlerinden bahsediyorum tabi.
Temizlik ürünlerinin bir çoğundan memnunum ben , karışmaz esim kullandığım ürünlere.

güneş kremini 2 kez kullandım geldiğinden beri. cildim yağlıya yakın karma olduğu için her güneş kremini kullanamıyorum. sivilcelenme oluyor ve parlama yapıyor. ersağın güneş kremini sürdüğümde nemlendiriciden ayırd etmedim, parlama olmadı, 2 gün için memnunum, bakalım sonrası nasıl olacak, yazarım yine..

günaydın :KK16:

bu ayın promosyon ürünleri şaşırtıcı :KK53:
iki tane pahalı ürün var, yoksa artık 5'te 5 yapılmıyor mu :26:
varsa süper, hep merak ettiğim termal çamurum da olmuş olacak :21:

ve sizleri okumadan bir deneyimimi paylaşmak istiyorum.
beyaz masa örtüme salçalı yemek dökülmüştü, iki kere sıcak suda beklettiğim halde temizlenmedi. sağolsun ersağ'ın sıvı deterjanı :KK19:
dün de ablamdan aldığım mutfak bezi taktiğini masa örtüsüne uygulayayım dedim.
tüm mutfak tekstilleri topladım, altmış derecede bir kapak banyo wc:-)53:), iki kapak bulaşık tozuna attım. birkaç saat bekletip ondan sonra yıkadım.
artık kalıcı olduğunu düşündüğüm salçalı leke gitmişti :KK52:

teşekkürler Rabbim,
teşekkürler abla,
teşekkürler Ersağ :KK16:

5te 5 yarın başlıyormuş canım...

Benim eşim de sıvı sabun ve köpük haricinde aldığım hiçbir üründen memnun kalmadı.
Kişisel bakım ürünlerinden bahsediyorum tabi.
Temizlik ürünlerinin bir çoğundan memnunum ben , karışmaz esim kullandığım ürünlere.

benim eşim de şaşırtıcı bir şekilde kremsiz şampuandan memnun.. çok her şeye burun kıvırır ama bunu tuttu. kremsiz bitmişti hediyelerden kremli açmıştım, yok ben ötekinden istiyorum dedi.:KK1:

yeni gelen bulaşık tozunun üsütnde geliştirilmiş formül etiketi yapıştırılmış, acaba gerçekten gelişmiş midir. görümcem için almıştım, deneme şansım olmayacak..

X