Ersağ ürünlerini duyanlar, kullananlar, bilenler....

bulaşık makinası deterjanını kullanıp yorum yapacağımı söylemiştim, çoook memnun kaldım herşey tertemiz ve pırıl pırıl hiç bir sıkıntı yok yumurtalı tabaklar olduğu halde yumurta kokusuda yok :) birde burda okuduğum birşeyi denedim çok hoşuma gitti, makinanın içine bi parça limon kabuğu koydum en güzel makina kokusundan daha güzel koktu kesinlikle tavsiye ederim mutlaka deneyin

Canım içeriğinde neler var yazarsan memnun olurum :)

canım biz ailece ersagın argan yaglı şampuanını kullanıyoruz çok memnunuz. Hatta eşimin saçı çok yaglı, çok şampuan degiştirdi ama bu şampuandan çok memnun, tavsiye ederim.

teşekkürler canım siz memnun kaldıysanız iyidir tabi ama hani insan kendi şampuanını bırakamıyor ki bir türlü saçıma en iyi gelen de bebek şampuanı benim hem daha hacimli yapıyor bukle bukle kıvırcık oluyor :)

Son düzenleme:
Sanırım ben de bulaşıkmatiği bırakacağım :KK43: daha çok vardı.Kalanını çamaşır makinesinde mutfak havlusu,masaörtülerini yıkarken,tencere,çaydanlık,eviye silerken kullanırım.
bende çamaşır deterjanlarının yanına koydum biomatiği artık kendi çamaşırlarına kullanırım bebeğime orjinalini kullanırım yinede belki bulaşık için olduğundan farklı olabilir içeriği. sodasanın içeriğinide yazarım tabiki canım nette de yazıyor zaten açık açık

sodasan ın içeriği:15-30% karbonat, trisodyum sitrat, silikatlar, 5-15% sodyum perkarbonat, sodyum bikarbonat iminodiasetik süksinat <%5 poliasparatlar
birde ecocert greenlife F.32600 ve certsys tarafından kontrol edilmiştir yazıyor

Son düzenleme:
bende çamaşır deterjanlarının yanına koydum biomatiği artık kendi çamaşırlarına kullanırım bebeğime orjinalini kullanırım yinede belki bulaşık için olduğundan farklı olabilir içeriği. sodasanın içeriğinide yazarım tabiki canım nette de yazıyor zaten açık açık

sodasan ın içeriği:15-30% karbonat, trisodyum sitrat, silikatlar, 5-15% sodyum perkarbonat, sodyum bikarbonat iminodiasetik süksinat <%5 poliasparatlar
birde ecocert greenlife F.32600 ve certsys tarafından kontrol edilmiştir yazıyor

toz bulaşık deterjanı mı aldın acaba? satıcı birisinden bilgi aldım içeriğe Soda %30, Silikat % 15-5, Doğal Perkarbonat %5, Polyasparat yazmıştı.

öznur bende dalin kullanıyordum
netten biraz araştırdım otacıon şampuanını herkes tavsiye etmiş.eczaneden içeriğine baktım kimyasal olduğğunu görünce almadım
organics aldım ve ger.çekten duştayken avuç avuç akan saç tellerimden toplasanız bir avuç dökülmemiştir
ayrıca gerçekten çok hacimli ve yumuşacık yapıyor tavsiye ederim..
bulaşık makinasına bende limon koyuyorum
makinayı yıkamak için siz ne yapıyorsunuz?

toz bulaşık deterjanı mı aldın acaba? satıcı birisinden bilgi aldım içeriğe Soda %30, Silikat % 15-5, Doğal Perkarbonat %5, Polyasparat yazmıştı.
evet toz olanından aldım belki bundan sonra sıvısına geçebilirim içerik daha temizse ? :44:

öznur bende dalin kullanıyordum
netten biraz araştırdım otacıon şampuanını herkes tavsiye etmiş.eczaneden içeriğine baktım kimyasal olduğğunu görünce almadım
organics aldım ve ger.çekten duştayken avuç avuç akan saç tellerimden toplasanız bir avuç dökülmemiştir
ayrıca gerçekten çok hacimli ve yumuşacık yapıyor tavsiye ederim..
bulaşık makinasına bende limon koyuyorum
makinayı yıkamak için siz ne yapıyorsunuz?

süper ya iyiymiş o zaman o şampuan sağol canım önerdiğin için ama bende çok şükür avuç avuç bi dökülme yok o dedğin organik şampuana da bakarım ama yani yinede herhangi bi sorun olmaz değil mi bebek şampuanı kullanırken? yani çok fazla dökülme falan?

süper ya iyiymiş o zaman o şampuan sağol canım önerdiğin için ama bende çok şükür avuç avuç bi dökülme yok o dedğin organik şampuana da bakarım ama yani yinede herhangi bi sorun olmaz değil mi bebek şampuanı kullanırken? yani çok fazla dökülme falan?

hayır olmaz sanmıyorum
benimde saçımda dökülme artınca zaman zaman dalini kullanıyorddum
saçı biraz dolaştırıyor yalnız
ben jonsns da kullandım ama onu beğenmemiştim dalin daha güzel gelmişti
dökülmeyi azaltıyor

hayır olmaz sanmıyorum
benimde saçımda dökülme artınca zaman zaman dalini kullanıyorddum
saçı biraz dolaştırıyor yalnız
ben jonsns da kullandım ama onu beğenmemiştim dalin daha güzel gelmişti
dökülmeyi azaltıyor

anladım bende johnsons kullanıyorum ama gayet güzel yapıyo saçımı biraz dolaştırıyor ama ben beğeniyorum dalini de kullandım ama o sertleştirmişti saçımı bıraktım sonra kullanmayı.

merhaba. bu konuyu görünce atladım ben de. 1,5 senedir bizim evde de ersağ ürünleri kullanılıyor. eşimin arkadaşı vasıtasıyla t anıştık ersağ ürünleriyle ve üye olduk hemen. evde bulaşık makinesi hariç a'dan z'ye tüm ürünler ersağ. gerçekten çok memnunuz. benim bacaklarımda kronik egzama vardı. iki bacağımda kanayıncaya kadar kaşınıyordu. çok mutsuzdum. ama ersağ'a geçtikten sonra kaşıntılarım %90 geçti. çok küçük bir yerde kaldı. inşallah o da geçecek. eşim ersağ'ın sahibi bekir sarı bey'in de bulunduğu seminerlerden bir tanesine katılmıştı. orada ürünler ile ilgili açıklayıcı bilgiler sunmuş. bir tanesi de bulaşık sıvısının yanıklara iyi geldiği ile ilgiliydi. benimde koluma yanlışlıkla kızgın yağ dökülmüştü. aklıma bulaşık sıvısı geldi hemen. 2 gün boyunca bulaşık sıvısı sürdüm. 3. gün kabuk tuttu ve yaklaşık 1 hafta içinde o büyük yanıktan eser kalmadı. kızım 1 yaşındayken onun da koluna çorba dökülmüştü.( o zaman ersağla tanışmamıştık henüz). apar topar hastaneye gittik. doktorlar müdahale etti. onunki antibiyotikli merhemlere rağmen haftalarca geçmemişti ama ben yaklaşık 1 hafta gibi bir sürede kurtulmuştum. inananmamıştım. daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama masaj kremi bel fıtığı ağrılarına, baş ağrısına falan çok iyi geliyor. evet burada okuduklarımdan sonra ben de tecrübelerimden paylaşayım dedim. ersağ ile iyi ki tanışmışım diyorum.

peki argan yaglı losyonunu deneyen varmı? ben sıpariş verdım... bıde ersag camuru tavsıye edıyorum mukemmel yok böle bıse deneyın kıxzzlar losyon daha gelmedı gelınce sızle paylasıcam nasıl oldugunu...

artik tamamiyle organik ve bitkisel urun kullanmaya karar verdim.kullandigimzi urunler cok kimyasal iceriyor cunku.
annem ersag uyesi olmus ama kendine almak amacli.zaten satis yapmayi hic beceremez kanimizda yok ticaret malesef.1 ay sonra tr e gidiyorum.evimde hic bir temizlik urunu yok.hepsini ersagdan siparis verdirdim anneme.uye olanlara belli miktarda olunca kampanyali zamanlarda hediyede geliyormus.o yuzden istedigim urunleri boldu,parca parca siparis verecek,hediye seceneklerinden de diger ihtiyacim olanlari alacagim.mutfak,banyo,camasir,kisisel temizlik...aklima gelen her urunu ersagdan alacagim artik.annem onceden de alirdi.aldiginin yarisini bana verirdi uzun sure gidiyor zaten.ordan da biliyorum.her urunu ayri guzel.organik olmasi ayri guzel.

peki argan yaglı losyonunu deneyen varmı? ben sıpariş verdım... bıde ersag camuru tavsıye edıyorum mukemmel yok böle bıse deneyın kıxzzlar losyon daha gelmedı gelınce sızle paylasıcam nasıl oldugunu...

çamurun ne gibi faydalarını gördünüz? ben de bakıp bakıp duruyorum :44:

artik tamamiyle organik ve bitkisel urun kullanmaya karar verdim.kullandigimzi urunler cok kimyasal iceriyor cunku.
annem ersag uyesi olmus ama kendine almak amacli.zaten satis yapmayi hic beceremez kanimizda yok ticaret malesef.1 ay sonra tr e gidiyorum.evimde hic bir temizlik urunu yok.hepsini ersagdan siparis verdirdim anneme.uye olanlara belli miktarda olunca kampanyali zamanlarda hediyede geliyormus.o yuzden istedigim urunleri boldu,parca parca siparis verecek,hediye seceneklerinden de diger ihtiyacim olanlari alacagim.mutfak,banyo,camasir,kisisel temizlik...aklima gelen her urunu ersagdan alacagim artik.annem onceden de alirdi.aldiginin yarisini bana verirdi uzun sure gidiyor zaten.ordan da biliyorum.her urunu ayri guzel.organik olmasi ayri guzel.

ersağ tamamıyla organik ve bitkisel değil.

arkadaşlar merhaba. benim sipariş dönemim geliyor. bir dahaki ay nasipse çamaşır tozunu alacağım, fikir değiştirmezsem. ve diğer azalanları. sormak isediğim: araba temizleyicisini kullanan var mı, nasıl?

iyi kullanmalar :KK16:

ben de gündüz bakım kremini kullanıyordum ama bu siparişte argan yağlı losyon siparişi verdim. kullanınca ben de yorumları yazarım.

Ben Ersağ üyesiyim tüm ürünlerini kullanıyorum ve çok memnunum, beni ve ailemi kimyasal ürünlerden kurtardığı için ayrıca teşekkür ediyorum, bütün insanlara şiddetle tavsiye ediyorum :KK9:

çamurun ne gibi faydalarını gördünüz? ben de bakıp bakıp duruyorum :44:

ersağ tamamıyla organik ve bitkisel değil.

arkadaşlar merhaba. benim sipariş dönemim geliyor. bir dahaki ay nasipse çamaşır tozunu alacağım, fikir değiştirmezsem. ve diğer azalanları. sormak isediğim: araba temizleyicisini kullanan var mı, nasıl?

iyi kullanmalar :KK16:

tamamiyle organik bitkisel olmayabilir,ama bu piyasadaki marketlerde satilan temizlik ve kozmetik urunlerinin yaninda cooooooook masum oldugu gercegini degistirmiyor..
oyle seyler duydum ki o temizlik ve kozmetik hakkinda..elimi surmek bile istemiyorum artik.
sadece sagliga zararlilik acisindan degil,karakterimizi hayatimizi etkileycek seyler iceriyormus..
burda acik acik ve uzun uzun yazamam..ama kanitlanmis sonuclardan bahsediyorlar
ve musluman ulkeler icin ayri uretiliyorlarmis.

Son düzenleme:
Kızlar ben de bir kaç şey alacağım ancak üye olurken sponsor no diye bir şey istediler ?

Siz nasıl üye oldunuz :26:

arkadaşlar tüm sayfaalrı okuyamadım biraz baştan biraz sondan okudum :)
gnel olarak olumlu yorumlar gördüm bende sipariş verceğim bazı ürünleri ama benim sormak istediğim şu
hiç onunla ilgiili yorum göremedim
üç aylık bebeğim var cildi çok hassas ve kuru saç derisi de öyle
bebek şampuanı ve bebek yağı nasıl kullanan var mı
hiç yorum görmedim bunlarla ilgili.
birde ankeler için olan ürünü nasıl acaba
cildimde çok güneş lekesi varda güneş kemini de merak ediyorum
ceevaplarınızı bekliyorum...

X