Ersağ ürünlerini duyanlar, kullananlar, bilenler....

evet maalesef sponsor no istiyor. ya kendimiz buluyoruz ya da onlar rastgele birini sponsor olarak seçiyor. ne gereksiz ya öf.
seni rahatsız etmeyeceğinden emin olduğun herhangi bir üyeyi seçebilirsin.. kar amacı gütmeyen bir sürü üye var burda bile kendin seç birini :21:

Şampuanda neden bırakıyorsunuz memnun kalmadınız mı?

Bence bi sakıncası olmaz herşeyi her yerde kullanıyoruz nasılsa.
Ben şu anda başka bir marka aldım organik diye geçen,okuduğum yorumlarda iyi diye yazıyordu ama hiç memnun değilîm.

Çok tereddütle verdim siparişimi şimdi yine hata mı yaptım acaba diye düşünmeye başladım,sizleri okuyunca.
Umarım bulaşık matikten memnun kalırım.
Sıvıyı mı kullanıyordunuz?
Ben toz olanı sipariş verdim.

hayır, aksine çok memnunum, şampuanı halen kullanıyorum bu ay içinde bırakmam gerekiyor, aldığıım yerde öyle söylediler çünkü çok fazla bi saç dökülme sorunum yok, sadece saçımın ön kısınımda hafif bi seyrelme var onun için kullanıyorum. kullanmayı bıraktıktan sonra da bebek şampuanını kullanmaya devam ederim, teşekkürler nurum :)

hayır, aksine çok memnunum, şampuanı halen kullanıyorum bu ay içinde bırakmam gerekiyor, aldığıım yerde öyle söylediler çünkü çok fazla bi saç dökülme sorunum yok, sadece saçımın ön kısınımda hafif bi seyrelme var onun için kullanıyorum. kullanmayı bıraktıktan sonra da bebek şampuanını kullanmaya devam ederim, teşekkürler nurum :)

:KK16:

Teşekkür ederim, mümkünse içeriğini yazar mısın?

Arkadaşlar diş macununu kullanıyor musunuz, yorumlarınız nasıl?
Ben tüpü yarıladım nerdeyse, diş eti hassasiyetime çok çok iyi geldi fakat çok fazla tartara sebep oluyor(yanlış hatırlamıyorsam krizsavar da yazmıştı), dişlerimi bir süre sonra temiz hissetmiyorum.
Evde başka bir marka daha var onunla fırçalayınca böyle bişey olmuyor.
Sizlerde durum nasıl?

Son düzenleme:
Dün spor hocamın da Ersağ üyesi olduğunu gördüm. Başka bir üyeye şampuan verirken arkasını okudum. SLS göremedim ama amodimeticone vardı. Rithayı göremedim bir de.

Ben evde kendi ürünlerimi kendim yapma çabasındayım. Bunun için bir kitap da aldım. Şu an deney aşamasında, sonuç alırsam ilgilenenler için paylaşabilirim tariflerimi

Ersağ gerçekten temiz yapıyor ve temizlik yaptığımda beni mutlu ediyor ama, bende güven uyandırmayan bir yönü var. İçeriğine ulaşmak için mutlaka ürünü satın alıp arkasına bakmanız gerekiyor. Apaçık şekilde internette bulup okuyamıyorsun. Bu yüzden kendi içeriklerimle kendim yapayım dedim. bakalım başedebilirsem devam ederim. Başedemezsem ise yine Ersağa dönüş. Markettekilerden iyidir

bende de öyle sıvı sabun aparatı başlığı vardı.fazla gelen şişenin fıs fısı yoktu zaten.ben de şişenin üzerindeki oda spreyi etiketini söktüm,üzerine de peçete dekupaj yaptım.bio şampuanı doldurdum :KK9:
fena olmadı.kocaman şişeyi kaldırıp indirmek zor oluyordu bazen çok fazla döküldüğü de oluyordu.başlığın gelmesi iyi oldu :)

bakalım daha ne deneyimler paylaşacağız kızlar.yalnız benim yaklaşık bir ay önce eşim sağolsun salon halısının üzerine çaydanlık devirmiş.erkek misafirler vardı,ben salona giremedim.kendisi de sadece üzerindeki çay fazlalığını almakla yetinmiş.misafirler gidince bi baktım bildiğiniz kahverengi olmuş dökülen yer :KK43: halı şampuanı ile gece on ikiye kadar lekeyi sildim.direk şampuandan döküp sıcak suyla ıslatıp sildim ama rengi çok az açıldı.o hafta tatilimde tekrar halı şampuanı ile tüm halıyı sildim,üzerine de sirkeli su ile sildim yine leke bana mısın demedi.dün damla gelince bir subardağı sıcak suya bir kapak damla bir kapak halı şampuanı karıştırdım lekeyi sildim,çok az rengi açıldı.lekeyi bir türlü götüremiyorum :KK43: tavsiyesi olan var mı kızlar.küçük çay damlamasından oluşan lekeleri götürüyor halı şampuanı ama böyle tüm çaydanlığın döküldüğü çay lekesine bir türlü çare bulamadım:KK43:

tüy azaltıcı losyonu tüyler çıkana kadar kullanacağız değil mi? bir de yader bütün vücuda sürülüyor demişti üst dudakla burun arasında kalan bölgedeki (bıyık demek istemiyorum :KK1: ) tüyleri de alıp sürsek cildimize bir şey olmaz inş :KK17:
geçmişi okuyordum, çay lekesi oluştuğunda hiç bişey sürmeden direk limon sıkıyorum ben çoook işe yarıyor, eğer limon yoksa limon tuzunu sulandırıyorum yoğun şekilde onu döküyorum anında açıyor rengini aklınızda bulunsun, birde kolonya döken gördüm ama işe yarıyor mu hiç denemedim
:44:

Dün spor hocamın da Ersağ üyesi olduğunu gördüm. Başka bir üyeye şampuan verirken arkasını okudum. SLS göremedim ama amodimeticone vardı. Rithayı göremedim bir de.

Ben evde kendi ürünlerimi kendim yapma çabasındayım. Bunun için bir kitap da aldım. Şu an deney aşamasında, sonuç alırsam ilgilenenler için paylaşabilirim tariflerimi

Ersağ gerçekten temiz yapıyor ve temizlik yaptığımda beni mutlu ediyor ama, bende güven uyandırmayan bir yönü var. İçeriğine ulaşmak için mutlaka ürünü satın alıp arkasına bakmanız gerekiyor. Apaçık şekilde internette bulup okuyamıyorsun. Bu yüzden kendi içeriklerimle kendim yapayım dedim. bakalım başedebilirsem devam ederim. Başedemezsem ise yine Ersağa dönüş. Markettekilerden iyidir
bende aynı konu yüzünden tam olarak güvenemiyorum ersağa, benim elime geçenlerde bile tam içerik yazmıyor naniyonik anyonikler var ve onların ne olduğu belli değil, yazsınlar açıkca daha güvenilir olur bana kalırsa niye açıklamıyolarki, bitkisel ürünlerde dünya devi olmuş markaların hepsi hem nette hem paket üzerinde bütün içeriği paylaşıyorlar, keşke ersağda paylaşsada türk malı kullansak hepsini :KK43:

:KK16:

Teşekkür ederim, mümkünse içeriğini yazar mısın?

Aqua, Coco-Glucoside, Sodium Lauroamphoacetate, Sodium Laureth Sulfate, Citric Acid, Polysorbate 20, PEG-150 Distearate, PEG-80 Sorbitan Laurate, Sodium Chloride, Polyquaternium-10, Sodium Benzoate, Parfum, CI 15985, CI 47005.

Johnson's Baby kullanıyorum ben.

kizimin astimi var kimyasal deterjan kullanmak zorundayim sampuan sabun deterjan hepsini kullaniyorum.camasir tozlarindan memnun kaldigimi soyleyemem leke cikarmada iyi sonuc alamiyorum.damla konsantreyle cikarip oyle atiyorum makineye.oyle cok guzel bembeyaz olmuyo malesef.ustelik camasir aktif kullanmalisiniz.oda cok cabuk bitiyo.ama digerleri guzel.banyo wc yi tek gecerim.sampuan ve vucut samp argan yaglisi iyi

benim aklıma tek takılan şampuanı kullandıktan sonra hangi şampuanı kullanacağım, ersağ ürünleri güzel gerçekten, ben kullanıyorum memnunum ama şampuanda yağlandırıyor tek sıkıntım bu

bulaşık makinası deterjanını kullanıp yorum yapacağımı söylemiştim, çoook memnun kaldım herşey tertemiz ve pırıl pırıl hiç bir sıkıntı yok yumurtalı tabaklar olduğu halde yumurta kokusuda yok :) birde burda okuduğum birşeyi denedim çok hoşuma gitti, makinanın içine bi parça limon kabuğu koydum en güzel makina kokusundan daha güzel koktu kesinlikle tavsiye ederim mutlaka deneyin

Son düzenleme:
arkadaşlar ersağın parlatıcısını kullanıyordum ben yani mecburen kullanıyorum çünkü halen makinamda var bitmesini bekliyorum sabırla ayarını da iyice düşürdüm şu an 1 de, çünkü bulaşıklar resmen acı acı oluyordu ağzıma aldığımda, kullanmadan önce herşeyi durulayıp kullanıyorum :KK43: şimdi ayarını düşürünce düzelir inş yoksa bildiğin acı acı tadı geliyor bşyler yerken yıkamazsam

canım biz ailece ersagın argan yaglı şampuanını kullanıyoruz çok memnunuz. Hatta eşimin saçı çok yaglı, çok şampuan degiştirdi ama bu şampuandan çok memnun, tavsiye ederim.

Argan yağlının içeriğini yazabilir misiniz rica etsem?

bulaşık makinası deterjanını kullanıp yorum yapacağımı söylemiştim, çoook memnun kaldım herşey tertemiz ve pırıl pırıl hiç bir sıkıntı yok yumurtalı tabaklar olduğu halde yumurta kokusuda yok :) birde burda okuduğum birşeyi denedim çok hoşuma gitti, makinanın içine bi parça limon kabuğu koydum en güzel makina kokusundan daha güzel koktu kesinlikle tavsiye ederim mutlaka deneyin

Sanırım ben de bulaşıkmatiği bırakacağım :KK43: daha çok vardı.Kalanını çamaşır makinesinde mutfak havlusu,masaörtülerini yıkarken,tencere,çaydanlık,eviye silerken kullanırım.

X