Ersağ ürünlerini duyanlar, kullananlar, bilenler....

az önce ilk siparişimi verdim ersağ a. ödemeyide akbank ta kasadan havale yapıcam
akbank tan havale masrafı alıyorlarmıydı bilen varmı?

ben kendi cevabımı vereyim :)
akbanktan işlem masrafı almıyorlar
zaten sitelerinde de yazıyormuş ama ben daha az önce gördüm :KK53:

keşke önce bulaşıkmatik alsaymışsınız.
tuz yerine kaya tuzu kullanabilirsiniz. parlatıcı olarak da elma sirkesi. ersağın bulaşık parlatıcısını tavsiye etmiyorum.

benim de siparişlerim yarın gelecek inşallah :KK8: en az 3 ay alışveriş yapmıyorum demektir bu :KK9:
parlatıcısınıda almıştım neden önermiyorsunuz?

parlatıcısınıda almıştım neden önermiyorsunuz?

çünkü içinde aktif maddeler var. onları bulaşıkların üzerinde kuruyor, biz de yemeğimizi koyup yiyoruz :KK19: sıcak yemeğin içine o maddelerin geçmesi de daha kolaydır. ben im içime sinmiyor.

pardi burada ürün deneyimleri paylaşıyoruz ve genelde satış temsilcisi olarak bu işi yapanlar uğramaz buraya. topik olarak bu durumu istemiyoruz.

Ben de temizlik ürünlerinden sipariş verdim, fakat baya sorun yaşadım. Kredi kartı kullanmadığım için havale yaptım, yatırdığım paranın onlarda görünmediğini söylediler. Halbuki sitede belirtilen iban numarasına yatırmıştım. Şimdi siparişim onaylanmış görünüyor ama ben soğudum açıkçası. Her sipariş verdiğimde parayı yatırdığımı kanıtlamak istemem. Hem vaktim değerli hem de niye tekrar tekrar uğraşayım ki bunun için

Sana ders olsun mavikuş bir daha bilmediğin şeylere bulaşma dedim Ersağ deneyimim başlamadan bitti

evet havale yönteminde mikelaze de çok sorun yaşamıştı :KK50: kredi kartı sorunsuz oluyor sadece.

çünkü içinde aktif maddeler var. onları bulaşıkların üzerinde kuruyor, biz de yemeğimizi koyup yiyoruz :KK19: sıcak yemeğin içine o maddelerin geçmesi de daha kolaydır. ben im içime sinmiyor.

pardi burada ürün deneyimleri paylaşıyoruz ve genelde satış temsilcisi olarak bu işi yapanlar uğramaz buraya. topik olarak bu durumu istemiyoruz.
başlığı baştan okumaya başladım 60. sayfadayım daha yavaş yavaş geliyorum bu tarafa doğru o yüzden biliyorum hassasiyetinizi :)
baya da bi taktik aldım yazdıklarınızdan, katalogda zararlı maddeler yok yazıyor ona güvenerek aldım ama sirke parlatıcı kadar işe yarıyor mu? çünkü bizim su çok kireçli acayip iz bırakıyo kirli gb :44:
bir sorun daha olacak, ürünlerden hagileri sulandırılıarak kullanılabilir? yani kova içine koyup kullandıklarımızı değilde mesela direk spreyin içine sulandırdığımız bi ürün var mı? banyo wc mesela çok etkili spreyin içine su koysak olur mu acaba?

sulandırılacaklar zaten ürünlerin üzerine yazıyor :KK31:
banyo wc, yağ çözücü o şekilde kullanılanlardan aklıma gelenlerden.
sirke etkili değil bence ama sağlığımız daha önemli mi ki:44:

arkadaslar bende bır arkadas sayesınde tanıstım
dıkkatımı cekmedı cok acıkcası
ama burda yazdıklarınızı okuyunca sıcak bakmaya basladım
sipariş vercem hala önerılerınız sıddetle devam edıyorsa :)

işten güçten fırsat bulup yazamıyorum bu aralar.. topik de iyice yavaşladı..

ben kullanmaya devam ediyorum aynı memnuniyetle... yalnızca bulaşık tozu ile pek iyi geçinemiyorum.. o mu ben mi inat görücez artık. bakalım:KK1:

topikte aynı Ersağ kullanıcıları olduğundan artık yorumlar azaldı.yeni kan lazım sizin gibi :) ben de memnuniyetle kullanmaya devam ediyorum.bulaşık sıvısı ve sıvı el sabunu tereddütsüz severek kullandığım en çok sevdiğim Ersağ ürünleri :KK16: bulaşık sıvısıyla yıkadığımdan beri tencerelerim pırıl pırıllar.hiç buğu gibi bir şey olmuyor yüzeyinde :)

Son düzenleme:
bende bio bulaşıkmatikten hiç memnun kalmadım iki gündür misafirim var misefirlere çay ikram edecek bardak kalmadı o kadar kötü yıkadı ki hepsi sapsarı ve bulanık oldu içlerindede parçacıklar kalmış.. tabaklarımıda iyice temizleyip koyduğum halde hiç temizlememiş hepsi kirli çıktı aynı bulaşığı üç kere yıkattım ama hala çok kirliydi en sonunda bardakları çıkarıp elimde yıkadım, sonrada çok sıkıldım uğraşmaktan eski kullandığım deterjanla yıkadım tertemiz oldular... bulaşık matiği kullanamıcam sanırım ki en önemli olanda oydu sırf onun için üye olmuştum ersağa..birde tozunu denesemmi yoksa başka markalara mı yönelsem mi kararsızım onun dışındakiler gerçekten çok güzel mucizevi gibi sanki.. çamaşır matik bebeğimin kıyafetlerindeki çıkmayan kaka lekesini bile çıkardı tek seferde.. beni şaşırtıyor, elde kullandığım bulaşıktan da çok memnunum çelik eşyalarımı yıkayıp kurulamak zorunda kalmıyorum hiç damla lekesi bırakmıyor, çaydanlıklarımda parlıyor ve çay lekeleri hiç bişey kullanmadığım halde oluşmuyor..birde en güzel taraflarından biri çok kolay durulanıyor tertemiz oluyor gıcır gıcır.. damladan da genel temzliktende çok memnunum aynalarım tertemiz oldu resmen..

merhabalar bende bi arkadaşım sayesinde tanıştım ersağ ile bende egzama var hemen hemen tüm vucudumda saçlarımda arkadaşımla bu sıkıntımı paylaşınca çok kendisinin tamamen her ürününü ersağa döndürdüğünü çok memnun kaldığını ellerinde var olan egzamanın geçtiğini anlattı.bunun üzerine ben de argan yağlı şampuanını ve saç kremini genel temizlik ve de tüy azaltıcı kremini sipariş verdim. şampuanını beğendim saç kremi çok güzel değil diğerlerini daha kullanmadım.burda okuduğum yorumlardan sonra damlayı ve el bulaşık sıvısını da sipariş verdim.yanlız benim aldığım üye tam bilgi sahibi değil her üründe bana aldığım ürünleri düzgün kullanabilmem için yardımcı olur musunuz?bulaşık makinesi deterjanı ve çamaşır deterjanına güvenemiyorum memnun kalan olduğu gibi şikayet eden de çok onları biraz askıya aldım..bakalım yavaş yavaş döneceğiz:))

Arkadaşlar ersagin durulanmayan bakım kremi var mi kıvırcık saçlar için şampuan çok güzel ama jolenin şert yapısı rahatsız ediyor yoksa hic istemeden yedi

bende bio bulaşıkmatikten hiç memnun kalmadım iki gündür misafirim var misefirlere çay ikram edecek bardak kalmadı o kadar kötü yıkadı ki hepsi sapsarı ve bulanık oldu içlerindede parçacıklar kalmış.. tabaklarımıda iyice temizleyip koyduğum halde hiç temizlememiş hepsi kirli çıktı aynı bulaşığı üç kere yıkattım ama hala çok kirliydi en sonunda bardakları çıkarıp elimde yıkadım, sonrada çok sıkıldım uğraşmaktan eski kullandığım deterjanla yıkadım tertemiz oldular... bulaşık matiği kullanamıcam sanırım ki en önemli olanda oydu sırf onun için üye olmuştum ersağa..birde tozunu denesemmi yoksa başka markalara mı yönelsem mi kararsızım onun dışındakiler gerçekten çok güzel mucizevi gibi sanki.. çamaşır matik bebeğimin kıyafetlerindeki çıkmayan kaka lekesini bile çıkardı tek seferde.. beni şaşırtıyor, elde kullandığım bulaşıktan da çok memnunum çelik eşyalarımı yıkayıp kurulamak zorunda kalmıyorum hiç damla lekesi bırakmıyor, çaydanlıklarımda parlıyor
ve çay lekeleri hiç bişey kullanmadığım halde oluşmuyor..birde en güzel taraflarından biri çok kolay durulanıyor tertemiz oluyor gıcır gıcır.. damladan da genel temzliktende çok memnunum aynalarım tertemiz oldu resmen..

Bulaşık tozunu denemelisin ben çok memnunum bulaşıklarım temiz çıkıyor. Bulaşık makinesi icin sivi deterjan kullananlarda genel bir memnuniyetsizlik var. Yalniz ben makinenin süzgecindeki sabun artiği gibi tortumsu seyleri gidermeyi beceremedim :KK43: süzgece yağ çöz ve banyo-wc sıkıp makineyi damlayla calistirdiğim halde...

Son düzenleme:
bende bio bulaşıkmatikten hiç memnun kalmadım iki gündür misafirim var misefirlere çay ikram edecek bardak kalmadı o kadar kötü yıkadı ki hepsi sapsarı ve bulanık oldu içlerindede parçacıklar kalmış.. tabaklarımıda iyice temizleyip koyduğum halde hiç temizlememiş hepsi kirli çıktı aynı bulaşığı üç kere yıkattım ama hala çok kirliydi en sonunda bardakları çıkarıp elimde yıkadım, sonrada çok sıkıldım uğraşmaktan eski kullandığım deterjanla yıkadım tertemiz oldular... bulaşık matiği kullanamıcam sanırım ki en önemli olanda oydu sırf onun için üye olmuştum ersağa..birde tozunu denesemmi yoksa başka markalara mı yönelsem mi kararsızım onun dışındakiler gerçekten çok güzel mucizevi gibi sanki.. çamaşır matik bebeğimin kıyafetlerindeki çıkmayan kaka lekesini bile çıkardı tek seferde.. beni şaşırtıyor, elde kullandığım bulaşıktan da çok memnunum çelik eşyalarımı yıkayıp kurulamak zorunda kalmıyorum hiç damla lekesi bırakmıyor, çaydanlıklarımda parlıyor ve çay lekeleri hiç bişey kullanmadığım halde oluşmuyor..birde en güzel taraflarından biri çok kolay durulanıyor tertemiz oluyor gıcır gıcır.. damladan da genel temzliktende çok memnunum aynalarım tertemiz oldu resmen..

Canım ilk kullanımda sıvısı değil tozu öneriliyor.Makine Ersağ'a geçişini toz ile yapıyor.Makineni yüksek sıcaklıkta Ersağ ile boş çalıştırdıktan sonra tabi.Ben tozunu kullanıyorum.Yıkanmama gibi bir sorunla asla karşılaşmadım.Bardaklarda tortu oluyordu.Onlar da artık iyice azaldı.Tozu öneririm söyleyeceğim :)

Bulaşık tozunu denemelisin ben çok memnunum bulaşıklarım temiz çıkıyor. Bulaşık makinesi icin sivi deterjan kullananlarda genel bir memnuniyetsizlik var. Yalniz ben makinenin süzgecindeki sabun artiği gibi tortumsu seyleri gidermeyi beceremedim :KK43: süzgece yağ çöz ve banyo-wc sıkıp makineyi damlayla calistirdiğim halde...

Ah canım bir zamanlar bundan ben de muzdariptim.Hatta önceki yazılarda görebilirsin :)) Makine temizleyicisindennbaşkası çare olmadı.Makine temizleyicin yoksa en kısa zamanda almalısın.:KK3:

yazdığım cevaplardan konuyu bulamadım bu konunun nerede olduğunuda bulamadım ara babam ara en son ersağ kullanıcı yorumları dedim google emmiyede beni üye olduğum sitenin konusuna yönelendirdi.cahillik başka bişi ya:KK4:
neyse bayağıdır kullanıyordum ürüneri biliyorsunuz uzun zamndır ilk defa gece kremi verdim arkadaşıma çoook memnun olduğunu gözler görülür sonuç aldığını söyleyince benimde içim gitti ama bekliyorum.inşallah bende faydasını görücem bakalım.
bu arada beyaz çamaşır deterjanım kalmamıştı bende bulaşıkmatik ile yıkadım beyazlarıma baktıkça bakasım geldi ay çok güzel temizledi kızlar.:KK1:
ısrarla öneririm lekeleri beyaz deterjandan daha güzel ıkardı
ben ne yaptım
*1 ölçek bulaşıkmatik bir kapak çamaşır aktip 1 kapak damla ve yumuşatıcı göxüne genel temizlik koydum hem bembeyaz oldular hemde mis gibi koktular genel temziliğin kokusu muhteşem fısfısa koydum oda parfümü yaptım.birde farkettimki genel temziliğin kokusuna sinkeler gelmiyor
kızımın teni çok hassas bir sinek vız desin önce onu yer nitekimde dün gece kalktı çocuğun bacağı koca koca kabarmış hemen genel temizlik fıslattık sabaha kadar hem rahat yattı hemde sinek yaklaşamadı:KK1:

9thky.jpg

şuna bakarmısınız:KK43::KK43: hem kızımı hem oğlumu sivrisinek ısırınca bu hale geliyorlar hamdolsun sivrisinek derdinden kurtuldum.hoş kapılara falan hep sineklik taktırdım ama girecek bir delik buluyor namussuzlar.şükürki genel temizlik imdadıma yetişti.:KK76:

Ah canım bir zamanlar bundan ben de muzdariptim.Hatta önceki yazılarda görebilirsin :)) Makine temizleyicisindennbaşkası çare olmadı.Makine temizleyicin yoksa en kısa zamanda almalısın.:KK3:[/QUOTE]

Çok sağol canım cevabın için ama makine temizleyicim var 15 günde bir kullaniyorum o cözüm olmayınca farkli seyler denedim ama olmadı... Bulucaz bir caresini... :KK66:

Son düzenleme:
Ah canım bir zamanlar bundan ben de muzdariptim.Hatta önceki yazılarda görebilirsin :)) Makine temizleyicisindennbaşkası çare olmadı.Makine temizleyicin yoksa en kısa zamanda almalısın.:KK3:

Çok sağol canım cevabın için ama makine temizleyicim var 15 günde bir kullaniyorum o cözüm olmayınca farkli seyler denedim ama olmadı... Bulucaz bir caresini... :KK66:[/QUOTE]

bende de aynı sorun vardı.iki kere elimde yıkadım.ilk kullanımımda ben de makine temizleyicisinden bir fayda görmedim.çok azı temizlenmişti tortunun.ama ikinci kullanımımdan sonra artık kalmadı.en yüksek ayarında çalıştırıyorum.ilkinde 60 derecede çalıştırmıştım.İkincisinde 70 te çalıştırdım.Siz kaç defadır kullanıyorsunuz acaba?

yazdığım cevaplardan konuyu bulamadım bu konunun nerede olduğunuda bulamadım ara babam ara en son ersağ kullanıcı yorumları dedim google emmiyede beni üye olduğum sitenin konusuna yönelendirdi.cahillik başka bişi ya:KK4:
neyse bayağıdır kullanıyordum ürüneri biliyorsunuz uzun zamndır ilk defa gece kremi verdim arkadaşıma çoook memnun olduğunu gözler görülür sonuç aldığını söyleyince benimde içim gitti ama bekliyorum.inşallah bende faydasını görücem bakalım.
bu arada beyaz çamaşır deterjanım kalmamıştı bende bulaşıkmatik ile yıkadım beyazlarıma baktıkça bakasım geldi ay çok güzel temizledi kızlar.:KK1:
ısrarla öneririm lekeleri beyaz deterjandan daha güzel ıkardı
ben ne yaptım
*1 ölçek bulaşıkmatik bir kapak çamaşır aktip 1 kapak damla ve yumuşatıcı göxüne genel temizlik koydum hem bembeyaz oldular hemde mis gibi koktular genel temziliğin kokusu muhteşem fısfısa koydum oda parfümü yaptım.birde farkettimki genel temziliğin kokusuna sinkeler gelmiyor

tüm bilinen fonksiyonları alt üst eden tecrübeler olmuş bu paylaşımlarınız :KK53::KK53: okuyunca gözlerime inanamadım.bulaşık matik kullanmanız.hoş ben de havlularıma tül tozu kullandım,sonuç iyiydi ama bulaşık matik hiç aklıma gelmemişti :KK1: hepsini geçtim de yumuşatıcı gözüne genel temizlik koymak sağlıklı mı acaba :KK53: sonuçta son durulama suyu kalıyor çamaşırlarda.durulanmayan bir sıvı ama bunu tene değen şeylerde kullanmaktan çekinirim.oda spreyi olarakta kullanıyormuşsunuz.inş. bir sorun oluşmaz ilerleyen zamanda,iyi cesaret çünkü ben korkarım bu kadarını denemekten :44::KK42: :KK17:

Son düzenleme:
günaydın :KK31:
ben de şu sıralar bulaşık matikten muzdaribim, sanırım parlatıcısı bitmiş makinenin , berbat çıktı bulaşıklar:KK50: gerçi sinyal falan görmedim makinede bitti diye ama, ekledim artık...
sey_ren hanım cesaretinize hayranım. ben bir temizlik ürününü direk vücuda sıkmaya cesaret edemezdim.
burda banyo wcyi basur olduğu için o bölgesine sıkan birini de okumuştum. korkunç geliyor bana :KK53::44:

X