Ersağ ürünlerini duyanlar, kullananlar, bilenler....

bu arada ersağ bebek şampuanı gözümden düştü. yanlış hatırlamıyorsam içinde dea maddesi var ve sağlıklı bebekle ilgili okuduğum kitapta çok sakıncalı olduğu yazıyor :KK19: çok ayıp. yeni bir tane bulmak lazım :KK19:

merhaba Ersağ ürünlerini bende yeni kullanmaya başladım. ilk olarak bulaşık deterjanı ve banyo-wc temizleyici kullandım memnun kaldım diğer ürünlerindende sipariş verdim (damla konsantre, duş jeli,sıvı sabun , çamaşır tozu, bulaşıkmatik, genel temizlik ve yaka spreyi bunlardan bazıları)inşallah memnun kalırım

günaydın :KK31:
ben de şu sıralar bulaşık matikten muzdaribim, sanırım parlatıcısı bitmiş makinenin , berbat çıktı bulaşıklar:KK50: gerçi sinyal falan görmedim makinede bitti diye ama, ekledim artık...
sey_ren hanım cesaretinize hayranım. ben bir temizlik ürününü direk vücuda sıkmaya cesaret edemezdim.
burda banyo wcyi basur olduğu için o bölgesine sıkan birini de okumuştum. korkunç geliyor bana :KK53::44:

Ben biomatikten ilk etapta muzdaiptim sararan bardaklarımı ne yaptımsa ağartamayınca malesef bulaşık makinamın kapağına biraz domestos gezdirip öyle yıkadım.Sonra devam ettim.Parlatıcı kısmına yine ersağın parlatıcısını kullandım.şimdi ise tekrar elma sirkesine geçtim.şu an bulaşıkmatik kullanmaya başladım çokta memnunum.en azından çok bereketli oluyor.
Canım ürün temizlik ürünü ama çok amaçlı bilindiği gibi %100 organik olmasada piyasaki ç.ok üründne çok daha organik ve sağlıklı bana göre.Genel temizliği uzaktan tenine doğru fıs yaptık battaniyesine falan sıktı kızım gerçekten memnun uyudu diyeyim.Oğlumuda sivrsinekler o hale getirdi bunuda tamamen ersağ ile halletmedik elbette doktorumuza götürdük ilaç ve kremlerini aldık bunun yanında alerjı testi yaptırdık oğlumun oluşan bu yaralarına direkt uygulamasamda bulunduğu ortama yatagının altına sıktım cocuk rahat uyudu.ortalıkta olan kov vb.ürünlerden yinede ersağı sağlıklı buldugumu tekrar dile getireyim.
banyo wc yi ben basur için değilde oluışabilecek kanamalar için duydum ve yakınlarda elim kesildi peçeteye damlatıp kanayan kısma basınca hemen kesildi.Ha bunu araştırıp sormak lazım evet bu konuda bende yapın diyemem.Ama face de falan okudugum bir kımyagerin yazsına istinaden kullandım.14 çeşit bakteride etkili sonuç alınırken herhangi bir zararının olmadıgını yazmıştı.

tüm bilinen fonksiyonları alt üst eden tecrübeler olmuş bu paylaşımlarınız :KK53::KK53: okuyunca gözlerime inanamadım.bulaşık matik kullanmanız.hoş ben de havlularıma tül tozu kullandım,sonuç iyiydi ama bulaşık matik hiç aklıma gelmemişti :KK1: hepsini geçtim de yumuşatıcı gözüne genel temizlik koymak sağlıklı mı acaba :KK53: sonuçta son durulama suyu kalıyor çamaşırlarda.durulanmayan bir sıvı ama bunu tene değen şeylerde kullanmaktan çekinirim.oda spreyi olarakta kullanıyormuşsunuz.inş. bir sorun oluşmaz ilerleyen zamanda,iyi cesaret çünkü ben korkarım bu kadarını denemekten :44::KK42: :KK17:

Canım bulaşıkmatik ile zaten mutfak havlularını falan yıkıyoruz ve biliyorumki piyasadaki tüm deterjanlardan ersağ bana göre çok daha sağlıklı.
Yani şöyle söyliyim ortalıkta gezen meyveli mamalar kaşık metveleri nasılki bebekler için sağlıklı bulunmuyor pirinç unu bebeklerde hiçbir fayda sağlamıyor deniliyorsa evinizde yapaağınız pirinç unu bana görew piyasada satılan herşeyden çok daha sağlıklı.Çünkü kendin yapıyorsun doğallığını en azından korumuş oluyorsun.ersağda buna benzer yani içinde tamamen kimyasal barındırsa zatyen sertifikalarını almak zor olur.en azından içindeki kimyasal piyasaya oranla minimumdur o yüzden ana yıkama 3 duruluama yaptırınca makınamda sıkıntı kalmıyor.Ben ersağ ürünlerini kullanmadan bile çamaşırlarımı makınanın 3 yıkaması dışında zaten ekstradan 3 kez daha durulatıyordum.genel temizlik koymuş olmamda bunu değiştirmedi canım.
Oda spreyi olarak kullanıyorum ama ben genelde perdelerime ve koltuk altlarına sıkıyorum doğrudan bulunduğumuz ortamda havaya sıkmıyorum.Dün arkadaşım geldi astım hastası ve dışarıda içilen sigara kokusundan parfümden bile etkilenirken genel temizlikten etkilenmediği gibi çok da güzel kokuyor dedi.Gerçekten öyle en azından perdeye bile sıkmış olmama rağmen biliyorumki o havayı soluyoruz ve genzimizi yakmıyor.
Piyasada bilinen en marka ürünleri alıp 2 fıs yapsam bile ailecek öksürük nöbetine düşerdik biz.En azından yine piyasadaki kimyasal üründen ersağ ürünleri bana göre 3 adım önde.

işten güçten fırsat bulup yazamıyorum bu aralar.. topik de iyice yavaşladı..

ben kullanmaya devam ediyorum aynı memnuniyetle... yalnızca bulaşık tozu ile pek iyi geçinemiyorum.. o mu ben mi inat görücez artık. bakalım:KK1:

bende bir türlü geçinemedim bulaşık tozu ve bio bulaşıkla
ne yapmalıyız bilmiyorum ? :KK43:
vazgeçmek istemiyorum ama çözüm bulamadım

bende bio bulaşıkmatikten hiç memnun kalmadım iki gündür misafirim var misefirlere çay ikram edecek bardak kalmadı o kadar kötü yıkadı ki hepsi sapsarı ve bulanık oldu içlerindede parçacıklar kalmış.. tabaklarımıda iyice temizleyip koyduğum halde hiç temizlememiş hepsi kirli çıktı aynı bulaşığı üç kere yıkattım ama hala çok kirliydi en sonunda bardakları çıkarıp elimde yıkadım, sonrada çok sıkıldım uğraşmaktan eski kullandığım deterjanla yıkadım tertemiz oldular... bulaşık matiği kullanamıcam sanırım ki en önemli olanda oydu sırf onun için üye olmuştum ersağa..birde tozunu denesemmi yoksa başka markalara mı yönelsem mi kararsızım onun dışındakiler gerçekten çok güzel mucizevi gibi sanki.. çamaşır matik bebeğimin kıyafetlerindeki çıkmayan kaka lekesini bile çıkardı tek seferde.. beni şaşırtıyor, elde kullandığım bulaşıktan da çok memnunum çelik eşyalarımı yıkayıp kurulamak zorunda kalmıyorum hiç damla lekesi bırakmıyor, çaydanlıklarımda parlıyor ve çay lekeleri hiç bişey kullanmadığım halde oluşmuyor..birde en güzel taraflarından biri çok kolay durulanıyor tertemiz oluyor gıcır gıcır.. damladan da genel temzliktende çok memnunum aynalarım tertemiz oldu resmen..

bio bulaşıkla bende aynı sorunu yaşamıştım 3 defa aynı bulaşık için makine çalıştırdım ve sonra cıkardım elimde yıkadım :KK43:

bende de aynı sorun vardı.iki kere elimde yıkadım.ilk kullanımımda ben de makine temizleyicisinden bir fayda görmedim.çok azı temizlenmişti tortunun.ama ikinci kullanımımdan sonra artık kalmadı.en yüksek ayarında çalıştırıyorum.ilkinde 60 derecede çalıştırmıştım.İkincisinde 70 te çalıştırdım.Siz kaç defadır kullanıyorsunuz acaba?

2 kere kullandim canim mak temizleyiciyi. Bulaşık makinesinin derece göstergesi yok ama en yağlı bulaşıklari yikadiğim programda caliştiriyorum yaklaşik 2 saat süren bir program. Belki senin gibi tekrarlayan kullanimlarimda daha iyi sonuç alirim teşekkürler...

Son düzenleme:
slm kızlar, hadi hayırlısı bakalım ben de bugün üye oldum ve 150 tl lik sipariş verdim. kızlarımın odasının perdesini yıkamıştım omo ile ohh mis gibi koktu diye sevinirken o gece kızım tıkandı geniz eti sebebiyle de allerjiye bağlı olarak enfeksiyon oldu. antibiyotik kullanıyoruz. kahretsin dedim. ve bir daha o deterjanı kullanmamak için araştırmaya koyuldum. amway in çam. detrejanından çok memnun kalmadığım için ersağ denemeye karar verdim bakalım hayırlısı. ama toz olanını tercih ettim. umarım ii çıkar. dğn gece bu topikteki herbir yorum için hepinize teşekkür ediyoruöm. çok faydası oldu..:KK34:

bugün saç şampuanı kullandım ama pek memnun kalmadım ilk kullanım diye olabilir mi acaba saçlarım yağlı ve egzama sorunu var remsiz aldım sizce nasıl

Ben de ilk defa burada duydum Ersağ ismini. Sitesine girdim ama ürünlerin fiyatları yazmıyor. Fiyatları nasıl, makul mu? Bulaşık makinesinde eco cert sertifikalı deterjan kullanıyorum. Diğer temizlikler için fosfatlı deterjanlar kullanıyorum maalesef. Ara ara da Amway'in Loc'unu alıyorum. Burda damla diye bir deterjan beğenilmiş bir de banyo için bir deterjan. Bu deterjanların fiyatı nedir? Nasıl alabiliyoruz? Üyelik ücretli mi? Çok sordum:KK1: sanırım.

Arkadslar acil cevap lütfen sivilce kremi ilk kullanım zamanında yüzde sivilce mi yapıyor gözümün.altında bile cıktı çok acıyor ersağin ürünlerini seviyorum ama umarım geçer

Ben de ilk defa burada duydum Ersağ ismini. Sitesine girdim ama ürünlerin fiyatları yazmıyor. Fiyatları nasıl, makul mu? Bulaşık makinesinde eco cert sertifikalı deterjan kullanıyorum. Diğer temizlikler için fosfatlı deterjanlar kullanıyorum maalesef. Ara ara da Amway'in Loc'unu alıyorum. Burda damla diye bir deterjan beğenilmiş bir de banyo için bir deterjan. Bu deterjanların fiyatı nedir? Nasıl alabiliyoruz? Üyelik ücretli mi? Çok sordum:KK1: sanırım.

Sitesine girip ben yeni üyeyim linkini tıklayarak ücretsiz üye olabilirsin.Böylelîkle ürünlerin üye özel fiyatlarını da görmüş olur,almaya karar verirsen indirimli almış olursun.Herhangi bir bedel ödemen gerekmiyor.Tek şart ilk siparişinin minimum 100 tl olması.
Market ürünlerinden biraz daha pahalı ama ürünler konsantre bu nedenle hesaplı .

Arkadaşlar ersagin durulanmayan bakım kremi var mi kıvırcık saçlar için şampuan çok güzel ama jolenin şert yapısı rahatsız ediyor yoksa hic istemeden yedi

saç bakım toniği var, ama şekillendirme için değil..

Bulaşık tozunu denemelisin ben çok memnunum bulaşıklarım temiz çıkıyor. Bulaşık makinesi icin sivi deterjan kullananlarda genel bir memnuniyetsizlik var. Yalniz ben makinenin süzgecindeki sabun artiği gibi tortumsu seyleri gidermeyi beceremedim :KK43: süzgece yağ çöz ve banyo-wc sıkıp makineyi damlayla calistirdiğim halde...

ahh ahh... ben de uğraşıyorum hala o süzgeçte kalanlarla.. süzgeçteki kalıntıyı temizlemeyi atladığım anda puslu çıkıyor bulaşıklar..makine temizleyici, yağ çöz, banyo wc, damla hepsini denedim.. 65 derece de olsa 70 derece de olsa farketmiyor.. napıcam ben de bilmiyorum.. çözersem bildiririm...:KK14:

arkadaşlar, bu ayki hediyeler değişmiş.. beğenmemiştik zaten.. ama 5li promosyonda alışverişimi de yapmıştım. sevinsem mi üzülsem mi bilemedim..

arkadaşlar, bu ayki hediyeler değişmiş.. beğenmemiştik zaten.. ama 5li promosyonda alışverişimi de yapmıştım. sevinsem mi üzülsem mi bilemedim..

Hayır olamazzzzz
Sen yazınca sayfasına baktım.Benim ihtiyacım yok en az 2 ay idare edecek ürünlerim var.
Çok merak ettiğim masaj kremi promosyonlar arasında,neden daha sonraki aylar değil ki sanki.
:KK50::KK50::KK50::KK31::KK31::KK31:

Sitesine girip ben yeni üyeyim linkini tıklayarak ücretsiz üye olabilirsin.Böylelîkle ürünlerin üye özel fiyatlarını da görmüş olur,almaya karar verirsen indirimli almış olursun.Herhangi bir bedel ödemen gerekmiyor.Tek şart ilk siparişinin minimum 100 tl olması.
Market ürünlerinden biraz daha pahalı ama ürünler konsantre bu nedenle hesaplı .

Teşekkür ederim canım bilgi için. O zaman bi bakayım.

Hayır olamazzzzz
Sen yazınca sayfasına baktım.Benim ihtiyacım yok en az 2 ay idare edecek ürünlerim var.
Çok merak ettiğim masaj kremi promosyonlar arasında,neden daha sonraki aylar değil ki sanki.
:KK50::KK50::KK50::KK31::KK31::KK31:

valla bilemiyorum canım, herhalde kimse hediyeleri beğenmedi hareket olsun diye değiştirdiler.. şimdilik benim de birşeye ihtiyacım yok, annemden kayınvalidemden eksik bişey olursa ancak öyle alışveriş yaparım.. masaj kremini ben kullanıyorum.. son zamanlarda yorgun bacaklarıma iyi geliyor..

Sıvı deterjanlar sonuc çok iyi olmuyor, iade edebilirsiniz. Toz deterjanida beyalı için 4 ölçek ve c. Aktif ,bir kapak damla ekledikten sonra suyun sıcaklığı artına makinanizi 3-4 saat kapali tutun .sonra tekrar çalıştırın sonuçtan memnun kalcanizi düşünüyorum...

Bunu daha detaylı açıklar mısınız, tam anlamadım? Dereceyi kaç yapayım, su soğumaz mı? Netice alacaksam gece boyu bile bekletirim. Çünkü beyazlardan uğraşırsam orta derecede netice alabiliyorum. Tam netice aldığım hiç olmadı :KK43: eşimin hemoroid sorunundan dolayı bazen çamaşırları temizlemek zor oluyor. Bu arada masaj kremi her eve lazım.

Sıvı deterjanı kullanıyorum ve toza geçmek istemiyorum. Belirtmek istedim, önerilerinizde.belirleyici olabileceğinden.

X