Ersağ ürünlerini duyanlar, kullananlar, bilenler....

zamanla makinen arınacaktır.. ben yıllardır çamaşır suyunu sevmemekle ve kullanmamak için direnmekle ne kadar doğru bir iş yapıyormuşum meğer..

canım dimetikon konusunda hassas olduğunu biliyorum. ewg den bakmıştım puanına , sıkıntı yoktu..

diğer cevaplar da eve gidince

ütü spreyi konusunda ben de henüz emin değilim.. evet ütüyü rahat kaydırıyor, kırışıklığın açılmasına yardımcı oluyor ama ben ütümden gayet memnunum, hani çok gerekli birşey mi derseniz ütü spreyini, pek net birşey söyleyemeyeceğim... olsa da olur olmasa da gibi...

bende buayki siparişimde ütü spreyi alsammı acaba diyordum nefret ediyorum ütüden ama almiim en iyisi boşuna

bende buayki siparişimde ütü spreyi alsammı acaba diyordum nefret ediyorum ütüden ama almiim en iyisi boşuna

hediye olduğu zaman denersin... memnun kalırsan alırsın canım.. ütü işte öyle de böyle de can sıkıcı...

hediye olduğu zaman denersin... memnun kalırsan alırsın canım.. ütü işte öyle de böyle de can sıkıcı...
Yahu ben de ütü yapmayı sevenleri anlamazdım; acaba bende mi tuhaflık var derdim. Yaşasın! Benim gibi iki kişi daha var :) kızlar tam bir işkence. Hele ki bir de küçük çocuğun varsa, o ütü bitmez. Ütü de ekipmanlar da ne kadar iyi olursa olsun yok kızlar yok
ütü yapmayı seviyorum diyenler de belki ayda bir kere ütü yapanlardır. Tabi, istisnalar hariç diyelim

kesinlikle işkence sana katılıyorum. belki ikiye ayrılabilir kadınlar ütüden nefret edenler ve ütüyü de diğer işlerle aynı kefeye koyanlar diye ama ütüyü sevenleri benim anlamam imkansız

Arkadaşlar tüm sayfaları okuyamadım. Benim gibi sonradan katılanlar için söyleyin şimdi bu Ersağ ürünleri kullanılmalı mı ?

Arkadaşlar tüm sayfaları okuyamadım. Benim gibi sonradan katılanlar için söyleyin şimdi bu Ersağ ürünleri kullanılmalı mı ?

merhabalar, ben de tek tek okumadım sayfaları, toplamda 30 sayfa kadar okumuşumdur baştan ve sondan karışık. ben almaya karar verdim. ki ben, domestos olmadan yapılan temizliği temizlik saymam. tuvalet, mutfak muhakkak domestosla temizlenmeli ki hijyen olsun diye düşünürüm. ancak hem buradaki arkadaşlar sağ olsun, hem de netten yaptığım araştırmalar sayesinde güvenimi kazandı. elimdeki malzemeler bitsin alıcam hemen.

biz burayı sürekli takip eden üyeler piyasadaki temizlik malzemelerini didik didik ettik ama ersağdan iyisini henüz bulamadık. içinde diğer temizlik ürünlerine göre çok daha az kimyasal var ve çok iyi temizliyor. yine de bütün sayfaları okumanı öneririm

kızlar mutfakta mikrofiber bezler kullanmaktayım ve mutfak bezleri malum sürekli elimizin altında olduğundan çabuk kirlenip üstüne üstlük lekeleniyorlar.önceden domestos kullanırdım ve Ersağ'a geçmeye karar verdiğimde acaba mutfak bezlerimi neyle temizleyeceğim diye en çok bunu kara kara düşünüyordum Ersağ'ı alınca banyo wc li suyla ıslatmış bir gece beklemiştim ama başarılı olamamıştım.bulaşık sıvısı ile yıkamıştım yok yine olmamıştı.dün yaklaşık 2 lt kadar sıcak suya 1/3 oranında bulaşık matik ve bir tatlı kaşığı kadar banyo wc karıştırıp bezleri bastım.2 saat sonra bile farkedilir bir temizlenme hissettim ama sabaha kadar bekledim.sabah baktım çok güzel temizlenmişler.çok şükür sonunda buldum yolunu

ve mutfak evyesi için vardığım kanı bulaşık sıvısı evet başarılı temizliyor ama bulaşıkmatikle ovduğumda çok daha iyi parlıyor ve tertemiz oluyor.

yeni Ersağcıklarım kargoya verilmiş.sabırsızlıkla bekliyorum

Son düzenleme:
günaydın arkadaşlar
ben de normal yıkamada gitmeyen kirler için dün sıcak suya damla ekleyip çamaşırları beklettim. birazcık da köpük sıktım -seyren bahsede bahsede ben de başladım el yıkama dışında kullanmaya-. tabi başlarda biraz çitiledim. iki saat bekledikten sonra 60 dereceye attım, lekeler gitmişti

arkadaşlar jölenin içeriğini de öğrenebilir miyim, dün el losyonunu sormuştum bir de yorumlarınızı...

canım benim, sen neden 5 te 5 i beklemiyorsun? (eğer bilmiyorsan uyarmak istedim.)

evet ütü spreyinin ne işe yaradığını keşfetmeye çalışmam, spreyi üzdü galiba. şöyleki sabah ütü yaptığım odanın zemini de fısfıslardan nasibini almış, fıs diye kayıp gümbedenekten yere düştüm:))))) demek ki neymiş, ütünün tabanın kayganlaşmasına ve daha kolay ütü yapmaya zemin hazırlıyormuş, kıssadan hisseDDDD

bir de arkadaşlar net bilmiyorum ama sorbitol ve decly glocoside (yanlış yazım olabilir) mısırla yapılan maddeler. biri zaten mısır glikozu sanırım. ve ersağ ın diş macununda da var. bu maddelerin yapıldığı mısırın organik ve gdosuz olması gerekiyor. bu mısırların nasıl elde edildiğini nasıl öğrenebilirim fikri olan var mı? ama organik olsa ekleyeceklerini düşünüyorum bu bilgiyi...
ben bu gidişle tüm diş macunlarını bırakacağım, misvak falan almayı planlıyorum. çünkü bu iki madde tüm diş macunlarında var. diş macunları da vücudumuza çok çabuk sızan ürünler. lütfen bilgi verin.

bayanlar 5te 5 ne zman olur? herkes bekliyorum demişte aceba günü belli mi ?

geçmiş olsun umarım bişeyin yoktur(((((((((((((((
öğrenmenin zamanı ve koşulu yok galiba :26::26::26:

Merhaba, bizler birçok ürünü memnuniyetle kullanıyor, burada içerikleri inceleyerek, deneyimleri paylaşarak ürünler hakkında objektif fikirlerimizi paylaşmaya çalışıyoruz. Kimseye kullan ya da kullanma demek doğru olmaz.. Siz de vakit buldukça sayfaları okuyarak kullanıp kullanmamak yönündeki tercihinizi beliryelebilirsiniz..

aldığında deneyimlerini paylaşmanı bekliyoruz.. bir çamaşır suyu tutkununu daha vazgeçirebildiyse bu topik ne mutlu bize...

ben de annemden alışkanlık kaynatırım mutfak bezlerini. eskiden çamaşır deterjanı ve biraz domestos ekleyip kaynatırdım. şimdi 1/3 ölçek çamaşır tozu, biraz aktif ve biraz da banyo wc ile kaynatıyorum. gayet güzel temizleniyorlar.. bu iş için ayrı bir tencere edindim tabii ki..

evire çevire, deneye deneye hallediyoruz işte herşeyi.. lekeler için bu da aklımızda bulunsun..

bende normal saç jölesi var, yazayım içeriğini ; aqua, ethyl alcohol, PVP glycerin, triethanolamine, carbomer, panthenol, fragrance..

saçlarımı zapt etmek için yıllardır bol miktarda jöle kullanırım. tabi çok kullandığım için piyasadaki en uygun fiyatlı markaların 700 ml. lik boylarını alırdım. bu jöleyi kullanmaya başlayalı beri 400 ml.lik 2. kutuyu yeni açtım. kasım ortasında kullanmaya başladığımı düşünürsek jölenin de konsantre olduğunu söyleyebilirim

az miktarda kullanım yeterli oluyor... benim kullandığım önceki jölelere göre içerik olarak oldukça masum.. ama tabi yine memnuniyet beklentilere göre değişir... ben sıkıntı yaşamadım canım.

amannn... geçmiş olsun.. ütüyü kaydırması kafiydi... arkasından konuştuğumuzu işitti herhalde

maalesef bu konuda bilgim yok. mesajına kayıtsız kalmamak adına cevap yazıyorum.. hep birlikte öğreniriz inşallah...araştıralım canım..

bayanlar 5te 5 ne zman olur? herkes bekliyorum demişte aceba günü belli mi ?

5te 5 gününü sitelerinde ilan ediyorlar, firma kendi belirliyor.. geçen aylarda ayın 10-15 i arasında olmuştu yanlış hatırlamıyorsam.. ama bu ay da o tarihlerde olacak diye birşey yok.. öğrendiğimizde burada da paylaşıyoruz...

arkadaşlar ersağın oda spreyleri sulandırılarak mı kullanılıyor? katalogra ek bilgi yok ama aparatı var :44:
bir de ben bu mısır sorusunu nereye soracağım yaaa. bulamadım bir şey :44: vazgeçtim yine de, bir daha hiçbir marka diş macunu almıyorum ve bitince misvağa başlıyorum

yok canım sulandırılarak kullanılmıyor. ama 1 lt lik oda spreyi de var ya, onu boşaltıp kullanmak için aparatı var.

canım benim, sen neden 5 te 5 i beklemiyorsun? (eğer bilmiyorsan uyarmak istedim.)

Biliyorum da ne zaman olacağını kestiremedim ve acilen sipariş vermem gerekiyordu.tüm gerekli olan şeylerim tamamlandı.başka zaman değerlendiririm 5 te 5 i :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…