Ersağ ürünlerini duyanlar, kullananlar, bilenler....

Tuy azaltici ile ilgili bana ulasin dedim ya sanki siparis icin anlasilmasin.kullanim detaylariyla ilgili pufler var.onun icin dedim

Son düzenleme:
Kızlar,yaşasın! Ben de siparişimi verdim. En çok da tüy azaltıcı losyona sevindim

hayırlı olsuuun

sanırım hepimiz kullanıcaz tüy azaltıcıyı burada paylaşsan olmazmı? özelden hepimizle uğraşma diye söylüyorum

Ersağ mı Amway mi sizce kızlar..? satıyorsunuz diye torpil yapmayın ama heeee

ben 3 sene kadar amway kullandım.
ama içeriğine hiç bakmadım bikaç ay öncesine kadar. hem amwaya güvenmemden hem de bu kadar bilinçli olmadığımdan.
sonra bikaç ürünün bende alerji yapmasıyla içeriğine baktım da markette satılanlardan pek bi farkı yok. paraben peg ne ararsan var içinde.
o yüzden amway kullanmayı bıraktım elimdekileri bitirmeye çalışıyorum.
ersağ mı dersen daha çok yeni kullanıcıyım bikaç ürününden son derece memnunum ilerleyen zamanlarda bu soruya net olarak cvp verebilirim. yani daha çok ürün kullandığım zaman

Ben şampuan uzun zsmandir kullaniyorum ki kotu etki olmafi sen de ne gibi etkisi oldu be hangi sampuani idi

Tüy dökücü losyon gelsin,sorulara başlayacağım.Hatta aklımda bir tane var.katalogta duş sonrası sürün diyor.Ben iki gün arayla banyo yapıyorum.Banyo yapmadığım gün tenimi yıkamadan tekrar sürsem etkisi olmaz mı?İllaki temizlenmiş cilde mi sürülecek?
Şampuanla ilgili yorumlarla ilgili bir sorum var.Hamile bayanlar Hamileyken piyasadaki şampuanları kullanıyorlar.Ersağı neden önermiyorsunuz? Ne kullanmayı öneriyorsunuz.ArkAdaşım Ersağ kremsiz şampuan kullanıyor ve hamile.Şimdi kullanmasın mı yani?

Ersagin urunlerini kullanirken onemli olan Ersag dus jeliyle kullanmak.hergun banyo yapilmasina gerek yok tabi AMA yapilsa super olur.rithanin muhtesem etkisiyle canlanan deriye Ersag kremleri COK iyi adapte oluyor.

Kisacasi ozellikle dus jeli kullanmali ve epilasyondan sonra kremi surmeli.

Sampuanla ilgili seyren atti ortaya bir iddia oldukcada urkutucu.kullananlari ve kullanacaklari korkutucu.gelip iddiasini ispatlamali bence.

Iciniz rahat bir sekilde kullanabilirsiniz.tum aile hamilelerde dahil.tipki bulasik makinesi gibi bazi insanlarin sacida arinma surecinden geciyor.kimi Ilk kullanimda memnun kalir ken kimileri uzunca bir sure sonratam memnuniyete sahip oluyor.hepsi bu..

Bir sey soracağım kremli sampuan kivamini rengini bilen var mi

kıvamı duş jeli gibi belki çok az bi koyuluğu vardır piyasa şampuanlarına göre kıvamsız
rengi şeffaf
ama kokusu mükemmelllllllllllll sanırım leylak
kızımı ilk yıkadığımda misafirlerim vardı her gelen ne güzel kokuyosun dedi
baya farkedilir kokusu
ben ersağ almaya karar verme aşamasında kokularından endişeliydim ama yanılmışım hepsi çok güzel kokuyor aldığım ürünlerin

Son düzenleme:
Hadi bakalım limonlu duş jelinin içeriği ne olacak ? Ben de buradaki yorumlara göre tüy azaltıcı losyon almayı düşünüyorum.

Ben şampuan uzun zsmandir kullaniyorum ki kotu etki olmafi sen de ne gibi etkisi oldu be hangi sampuani idi

Ben Argan Yağlı olanını kullanmıştım yüzümün sol tarafında alerji yaptı kaşıntı kızarıklık,belki geçer deyip devam ettim ama kalçamın bacaklarımın heryerini önce küçük sivilceler kapladı ardından bazıları ağrılı ve koca koca çıbana dönüştü geçirene kadar bir hoş oldum.Belki ondan değil deyip 10 gün ara verdim düzelince tekrar kullandım yine aynı olunca malsefef banyomu yıkıyorum şimdi onunla
2 KREMLİ
1 KREMSİZ
1 BİO
2 BEBEK ŞAMPUANI VERDİM
Verdiğim kimse memnun kalmadı bebek şampuanları yine çocukların kafalarında kaşıntı ve yaralar çıkardı,diğerleride saçları kazık gibi yaptı arkadaşlarımın.(Tabi bunları firmaya söyledim,bana söylenilen herşeylerini deterjan duş jeli falan değişecekler dediler)
Ama şunu söylemeliyim hayat şartları her insanı çoook zengin kılmıyor çevremdeki insnaların bazıları temziliğie gidiyor kimisi 1 maaşla geçiniyor ve iki hanım arkadaşım marangozda çalışıyor ben bu insanlara haydi herşeyinizi değiştirin bundan fayda göreceksiniz diyemem o yüzden bırakın dedim.
Sadece 1 arkadaşıma bebek şampuanı verdim onun 2 çocuğu vücutlarında oluşan ve ne olduğuı anlaşılamayan iltihaplı egzama ve yaralardan dolayı vefat etti.Şimdi diğer çocuğuda aynı dertten muzdaripti,onada şampuanı çekine çikene önerdim memnun kalınca birçok ürününü değiştiriyor.En azından bu çocuğunun fayda görmesi beni mutlu etti.Dediğim gibi sağlık herşeyden önemli.
Şimdi hal böyle olunca ben şampuanlara kefil olamam 6/1 memnuniyet varsa almayın diyebilirim.
Hamile olan insnaların vücutları daha hassas kullandığında herhangi bir yan etki yoksa bu onun cildinin avantajıdır.Ya kullandığında benimki gibi bir sonuç ile karşılaşırsa hamilelikte bu ne kadar eziyet ve sıkıntı olur.Bu yüzden hamilelere şampuanları klullanın diyemem.Ama diğer ürünlerini kullansınlar en azından çevremdeki hamilelerden ve okuduğum yorumlardan yola çıkarak diğer ürünler konusunda elimi taşın altına koyabilirim sevgili Mavicik arkadaşım.

Ölûm mü? Sen ne dediginIn farkinda misin?bu nasil bir suclamadir?doktorlar bile bir COK olume sebepsiz olum diyorlar.sen kalkmis Ersag bebek sampuanina malediyorsun.iyi o zaman bende kizima kullaniyorum olumle mi sonuclanacak!!! Tobe Allahim sen kimleri karsima cikariyorsun.yeterince sabrim deneniyor...

Piyasada ne idigu belli olmayan sampuanlar sizi sagliginiza kavusturur merak etmeyin Aman Allah korusun Ersag kullanmayin OLDURUR!!!

Valla kusurabakma AMA artik samimi olduguna inanmiyorum....

Son düzenleme:
gunayder arkadaşım yanlış anladın herhalde sey-ren arkadaşımızı.yazdığından anladığım 2 çocuğu egzema türü iltihaplı,yaralı bir hastalıktan vefat etmiş bir bayana Aynı dertten bir çocuğu daha muzdarip olduğu halde Ersağ bebek şampuanını vermiş.Şampuan bayanın çocuğuna iyi gelmiş,memnun kalmış şeklinde anladım :) Hiç germeyin kendinizi efendim

Son düzenleme:
Hadi bakalım limonlu duş jelinin içeriği ne olacak ? Ben de buradaki yorumlara göre tüy azaltıcı losyon almayı düşünüyorum.

Ben de duş jeli sipariş verdim.Bitkisel diye tanesi 5-6 tl sabunlar alıyorum aktardan onlar da hem eriyorlar hem de cildimi kurutuyorlar.iş yerimden hamile olan bir arkadaşım da sarı olanından kullanmış iyi geldi dedi.ben de dayanamadım sipariş verdim,bekliyorum bakalım :)

Herkes yüklenmiş hemen sana yok ersag öldürür filan ki zaten sen ersag yüzünden öldü filan dememişsin ki sen bakma bunlara :) öyle diyenler ersağ fabrikasında çalısıyorlar :)) hahah benim saçım yaglı cak cabuk yaglanıyor piyasada kurutucu özellikte samp bulamadım hiç.. Ama bu ersag kurutuyor saçımı yani benim yaglı sacımı kurutuyorsa kuru saçları mahfeder haklısın tahriş yapabilme özelliği var zaten sampuanın da ALS maddesi var tahriş edicidir.. Bunyeden büyeye değişir tabi bazı kimyasallar birinin vucuduna hiç zarar vermez ama digerine agır reaksiyon gösterebilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…