Ersağ ürünlerini duyanlar, kullananlar, bilenler....

SAydam ve COK az kivamli. Piyasada ki sampuanlara gore neredeyse kivamsiz.

Bende kremsiz sampuani merak ediyorum..

Valla kremli ile kremsiz sampuan arasında bir fark yok :))) ne kıvamı ne kokusu ne şekli ne etkisi :)) ben de süpheye düşüp sordum sizde de aynı mı kıvamı diye

Canım arkadaşım ersag kremli sampuanın içindekiler listesinin içinde neler var bir bak tabii bakarken ALS maddesini göreceksin bir zahmet ne oldugunu bir araştır ?** Piyasadaki sampuanlar sizi kurtarır dediğin için dedim ? ersag da kurtarmıyor maalesef :)

Valla nedense bende senin baska bir firma da calisabilme ihtimalini dusunuyorum.

Als,sls kurutuyorsa o zaman piyasadaki sampuanlar sana COK iyi gelmeliydi.kendinle celisiyorsun farkinda misin?

Valla kremli ile kremsiz sampuan arasında bir fark yok :))) ne kıvamı ne kokusu ne şekli ne etkisi :)) ben de süpheye düşüp sordum sizde de aynı mı kıvamı diye

Nasil olmaliydi sence? Olmasi gereken farklari yaz da bizde bilelim..

Valla nedense bende senin baska bir firma da calisabilme ihtimalini dusunuyorum.

Als,sls kurutuyorsa o zaman piyasadaki sampuanlar sana COK iyi gelmeliydi.kendinle celisiyorsun farkinda misin?
çÜNKÜ PİYASADAKİLERİNDE ALS miktarı az .. Zaten bunu da köpürmesinden anlarsınız eğer çok köpürüyorsa ALS fazla demektir ... Zaten ersağ da bir iki damla kullanın dio sampuanı ne kadar cok miktarda oldugunu burdan anlıyoruz iyice veee eğer avuc avuc alıp yıkarsanız daha cabuk yıpranır.. Kremli sampuan adı üstünde daha yumusak yapmalı yapmalı saçları ??

Evet tam olarak oyle dememis tekrar okuyunca farkettim fakat birseyi daha farkettim! Sampuanlarin bu kadar kotu etkisini hem kendisi hem arkadaslari yasamisken ,evlatlari vefat eden birine nasil onerme cesareti bulmus anlayamadim!Kendiyle celisen bir arkadas daha..

Ben en iyisi oğlumun şampuanını kullanmaya devam edeyim bu arada siparişlerim kargoya verilmiş. Bu kadar çabuk beklemiyordum yağ çözücüm gelsin de mutfak dolaplarımı bir temizleyeyim

Sana sadece .......guluyorum.birde kimyaciyim diyorsun hahhahhah!

Ersagin COK az kullanilmasinin sebebi icindeki ritha bitkisinin asidik ozellikle olmasindan...

Ben ALS yi iyi biliyorum AMA sanirim sen bile bile lades diyorsun.madem coooooook zararli kullanma arkadasim o zaman! Sirke dok kafana yag mag kalmaz

Ki zaten korkarak önermiş ya hu niye bu kadar fevrisin?

Gül yüzlü gül destim
Pirim ben sana küstüm
inan değil sana kastım
Cahille sohbeti kestim
Dost, dost

Ben en iyisi oğlumun şampuanını kullanmaya devam edeyim bu arada siparişlerim kargoya verilmiş. Bu kadar çabuk beklemiyordum yağ çözücüm gelsin de mutfak dolaplarımı bir temizleyeyim

CAnim Benim oglunun sampuani iyi geliyorsa sana,tabiki kullanmaya devam edebilirsin.

Bende argan yağlı duş jeli var fakat kullanmıyorum.Şimdi tüy dökücü krem öncesi ritha ile cilt canlanırsa krem daha etkili olur diye yazınca içeriğe baktım bendekinde ritha yokmuş.

Bende argan yağlı duş jeli var fakat kullanmıyorum.Şimdi tüy dökücü krem öncesi ritha ile cilt canlanırsa krem daha etkili olur diye yazınca içeriğe baktım bendekinde ritha yokmuş.

Cunku argan yagli olanin icinde organik argan yagi var.digerlerinde organik ritha var.

Çok iyi bildigini geçenlerde anlamıştım evet piyasakilerde %90 ALS varmış .. Kanundan yasal süreçlerden mevzuatlardan hele ki kendinden bi haber oldugunu bizzat belli ediyorsun .
Kanunen %90 ALS piyasaya sürülemez ! Ben yazmıyorum artık buraya Allah der onların kalpleri gözleri mühürlenmiştir ne dogruyu ne gerçeği ne insanlıgı görürler der ..

Bu arada mavicik urunlerden numune alip laboratuvarda analizlerini yaptir istersen.kimyaciya bu isin nasil yapilacagini anlatmiyim artik!

gunayderciğim, burada aslında arkadaşımız devrik cümle kullandığı için aslında söylemek istediği yanlış anlaşılmış. Benim anladığım, arkadaşı şampuanı almadan önce iki çocuğu iltihaplı egzamadan vefat etmiş. Sonra da üçüncü çocuğunda da aynı sıkıntıyı yaşayınca ( burada hep yazıldı ya, şampuan, duş jeli egzamaya iyi geliyor diye), sey-ren'de bu etkisini bildiği için vermiş. Aslında çocukların ölümünün bu şampuanla ilgisi yok. Sadece,cümlenin sonuna yazacağı açıklamayı, cümlenin başında yapmış.

Bu bana birşey hatırlattı. Muhakkak duymuşsunuzdur. Öğretmen öğrencisine OKU,BABAN GİBİ EŞEK OLMA demiş. Öğrenci bunu babasına söylemiş. Baba ertesi gün okula gelmiş, öğretmene çıkışmış. Sen bana nasıl eşek dersin diye. Öğretmen hemen cevabı yapıştırmış: Ben, OKU BABAN GİBİ, EŞEK OLMA dedim demiş. Bir virgül işi nasıl değiştiriyor. Tabiki bir cümle de öyle...

CAnim Benim oglunun sampuani iyi geliyorsa sana,tabiki kullanmaya devam edebilirsin.

gunayder hakikaten kafam karıştı ama daha önceki sayfalarda da yazmıştım. Senelerce kimyasal içerikli şampuan kullandığımız için, bitkisel ve kimyasal olmayan ya da yok denecek kadar az olan şampuan kullanıldığı zaman saç derisi ilk başta tabiki reddediyor, belli bir alışma süreci var cildimizin... Mesela şampuandan sabuna dönen insanlara dikkat et, onlar da saç derilerinin kaşıntısından,saçlarının kuruluğundan bahsederler ama eklerler: 3-4 yıkamadan sonra saçım alıştı...

Ya da şöyle örnek vereyim: Hani diyorsunuz ya, çamaşır deterjanını ya da bulaşık matiği bir süre kullandıktan sonra makineleriniz alışıyor, o zaman etkisini gösteriyor; aslında cildimiz de aynı reaksiyonu gösteriyor alışana kadar...

Şimdi takdir edersin ki, herkes farklı yazıyor ve üstelik bir de hamile olunca ister istemez tedirgin oluyorum. Bilmiyorum ama belki bir sonraki siparişimde de alabilirim. Oğlumun şampuanında mesela sls als yok bildiğim kadarıyla ve gerçekten de güzel bir şampuan ama bir taraftanda nereye kadar oğlumun şampuanını kullanmaya devam edeceğim diyorum ve Ersağ'ı denemek de istiyorum... Dediğim gibi kafam karıştı:44:

Aslında bu yazım gunayder için değil, bütün arkadaşlar için...

Son düzenleme:
arkadaşlar ben bu konuda çok bilgili olmadığım için karışmak istemedim fakat dayanamadım
benim kremli şampuanımda als yok yada şöyle sorayım als diye mi yazıyor içeriğinde (als de açılımı da yazmıyor)
internetten içeriğinde yazan şeylere baktım sadece bir kimyasal var
ve biz 4 kişilik aileyiz ne kaşıntı ne kızartı olmadı 1 haftadır kullanıyoruz
hatta eskiden çok kaşının saçlarımız kaşınmıyo(eşimin ve benim)
ben bitkilerin şifasına inanırım piyasada içeriği sadece kimyasal olan şampuanlara kıyasla en azından içinde bitki özleri var diye düşünüyorum
içinde birsürü parabenler pegler bilmem neler olan şampuanlardan da herkes aynı anda memnun olamayacağı gibi ersağdanda her kullananın memnun olması mümkün değil

bikaç gündür ''bir inatlaşma ve illa benim dediğim''tavrı hakim formda
bu bizim gibi kullandığı ürün hakkında bilgilenmeye çalışan insanların husursuz olmzsına neden oluyo
lütfen birazzzz hoşgörü

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar.. yaklaşık 5 aydır bende ersağ ürünlerini kullanıyorum. kremsiz sampuan yağlı saçlar için çok iyi oluyor. normal saçlarda kullanınca kepek ve kaşıntı yapıyor.çok az kullanmak gerekiyor. market şampuanları gibi çok dökmeyin çünkü konsantre ürün. 10-15 gün gibi bisüre (kök hücresi cansız olan saçları) döküyor. sonradan dökülme kalmıyor ve yeni saçlar bile çıkıyor tavsiye ederim ben çok memnunum...

Amacinin farkindayim....dikkat cekmek istiyorsun AMA bunun yeri burasi degil...

Beni taniyan bilir bitkilere asik oldugumu ...

Burada bizim amacimiz mantikli aciklamalarla Yol gosterici olmak! Insanlarin kafasinI karistirip olana yok deyip olmayana var demek degil derdimiz..

AMA senin derdin amacin belli ..ortami gerip dikkati cekip relax olmaya calisiyorsun.

Yalniz cetin cevize carptin dikkat et bence!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…