Ersağ ürünlerini duyanlar, kullananlar, bilenler....

Ben de üye oldum ürünlerin büyük bölümünden memnun kaldım.hatta üye olmak isteyen varsa yardımcı olabilirim

ersağ ürünlerini kullanalı 1 yıl oldu çok memnundum arkadaşımdan alıyordum bir ara iletişim kuramadık.kendim üye oldum ve bütün ürünlerini aldım özellikle temizlik....neyse iş olarak yapmayı düşünmüyordum ama o arkadaş bu arkadaş akrabalar derken kendimi işin içinde buldum 3 ay içerisinde en yüksek seviyeye geldim öncü oldum..Allaha şükür ihtiyaçlarımı gideriyorum ve özellikle alanlar memnuniyetlerinibildirdikçe daha fazla bu iş yapasım gerekiyor..ben bu ürünleri üreten türküme çokteşekkür ediyorum nasıl olursa olsun bizim asla iyiliğimizi düşünmeyen israil alman amerika ürünlerinden bin kat iyidir...herşeyden önce müslümanın elinden çıkıyor...ben bu zihniyetle hem alıyor hem bu işi yapıyorum...En Büyük TÜRKİYE

boş aparata 1 ölçek bulaşık tozunu eritin, 1 kapak damla, 2 kapak banyo wc, 1 kapakta yağçöz koyup ılıık suyla seyreltip deneyin.
sonucu yazarsanız memnun olurum deneyenler memnun.

Teşekkür ederim.

Bu şekilde yaptım , eski haline gelmesede çok daha iyi bir kaç tekrardan sonra daha iyi olur sanırım.
Aynı şey mutfakta oluşmaya başladı.

Bu güne kadar hiç bu böyle bir kararma olmamıştı. Acaba şuan da kullandığım ürünlerden kaynaklı mı diye düşünmeden edemiyorum.

Burada sadece ürünler hakkında bilgi alışverişi yapabilirsiniz, alt kadro oluşturmak, üye yapmak yasaktır...

Ersağ ile 3 ay önce ellerimdeki egzamalardan kurtulmak için arkadaşımın tavsiyesi sayesinde tanıştım.ersağ %100 Türkmalı, ürünlerin içerisinde ritha bitkisi var.sabun, şampuan vs. yapımında kullanılır.Hindistan ve Nepalde ev temizliğinden bedensel temizliğe,çamaşırların yıkanmasına kdr her alanda kullanırlar.Enfeksiyon ve böcek sokmalarına karşı koruyucu bir kalkandır.Cildi besler,yumuşatır,çatlakları onarır egzama,sedef,kronik kaşıntı gibi hastalıklarda vazgeçilmez ürünlerdir.ürünlerinin içinde fosfat yoktur insana,hayvanlara,çevreye zarar vermez.ürünün içindeki bitki organiktir.ayrıca organik,foc,helal,belgelidir.her ürününde ayrı ayrı belgeleri vardır.Üye olmak isteyelere yardımcı olabilrim. Ben dediğim gibi ilk önce kendim aldım ve denedim.şimdi evimdeki bütün ürünler Ersağ hatta çantamda sıvı sabunumu küçük bir şişede taşıyorum gittiğim yerlerde başka hiçbir ürün kullanmıyorum çocuklarıma da kullandırmıyorum. ayrıca her temizlk yaptığımda deterjan kokusundan faranjit olurdum şimdi hiçbir sorunum yok.arkadaşların dediği gibi ev çabuk kirlenmiyor özellikle banyo. En Büyük TÜRKİYE
Benbu markayi dogal urunler ararken bulmustum ama hic alisveris yapmadim.Artik saydiginizher seyi degistirmek istiyorum ozwllikle sampuan deterjan vs.Ama her dogal denene de guvenemiyoruz™Sonucta kimyager degiliz ve icerikleri pek cozemiyoruz.Ògrenmek istedigim bu markanin ozellikleri nedir dogal ya da kimyasali az derseniz gercektrn guvenebilir miyiz?

Son düzenleme:
Ersağ ile 3 ay önce ellerimdeki egzamalardan kurtulmak için arkadaşımın tavsiyesi sayesinde tanıştım.ersağ %100 Türkmalı, ürünlerin içerisinde ritha bitkisi var.sabun, şampuan vs. yapımında kullanılır.Hindistan ve Nepalde ev temizliğinden bedensel temizliğe,çamaşırların yıkanmasına kdr her alanda kullanırlar.Enfeksiyon ve böcek sokmalarına karşı koruyucu bir kalkandır.Cildi besler,yumuşatır,çatlakları onarır egzama,sedef,kronik kaşıntı gibi hastalıklarda vazgeçilmez ürünlerdir.ürünlerinin içinde fosfat yoktur insana,hayvanlara,çevreye zarar vermez.ürünün içindeki bitki organiktir.ayrıca organik,foc,helal,belgelidir.her ürününde ayrı ayrı belgeleri vardır.Üye olmak isteyelere yardımcı olabilrim. e-mail:ersagnuran595997@hotmail.com Ben dediğim gibi ilk önce kendim aldım ve denedim.şimdi evimdeki bütün ürünler Ersağ hatta çantamda sıvı sabunumu küçük bir şişede taşıyorum gittiğim yerlerde başka hiçbir ürün kullanmıyorum çocuklarıma da kullandırmıyorum. ayrıca her temizlk yaptığımda deterjan kokusundan faranjit olurdum şimdi hiçbir sorunum yok.arkadaşların dediği gibi ev çabuk kirlenmiyor özellikle banyo. En Büyük TÜRKİYE
Benbu markayi dogal urunler ararken bulmustum ama hic alisveris yapmadim.Artik saydiginizher seyi degistirmek istiyorum ozwllikle sampuan deterjan vs.Ama her dogal denene de guvenemiyoruz™Sonucta kimyager degiliz ve icerikleri pek cozemiyoruz.Ògrenmek istedigim bu markanin ozellikleri nedir dogal ya da kimyasali az derseniz gercektrn guvenebilir miyiz?

Merhaba ekimnisan. Sizdeki soruları bende kendi kendime sormuştum. Firmamız bu konuda aklınıza gelebilecek her türlü sertifikaları ıspat etmek için almıştır. Sizin gibi şüpheye düştüğüm içinde kimyacılarla bile görüştüm. %100 doğal demek yanlış olur. Fakat insan sağlığı ve doğaya zarar vermediği kesindir. İçeriğinde yok denecek kadar kimyasal var. Bu konuda gönlünüz rahat olsun. İsterseniz size üyelik ve ürün bilgisi için yardımcı olurum. Sağlıcakla kalın.

Merhaba ekimnisan. Sizdeki soruları bende kendi kendime sormuştum. Firmamız bu konuda aklınıza gelebilecek her türlü sertifikaları ıspat etmek için almıştır. Sizin gibi şüpheye düştüğüm içinde kimyacılarla bile görüştüm. %100 doğal demek yanlış olur. Fakat insan sağlığı ve doğaya zarar vermediği kesindir. İçeriğinde yok denecek kadar kimyasal var. Bu konuda gönlünüz rahat olsun. İsterseniz size üyelik ve ürün bilgisi için yardımcı olurum. Sağlıcakla kalın.

caım esımın calıstıgı ısyerındekı baya oldukça bahsetmıs urunlerıızden doğal olduğundan benımde alerjik yapıda bı oğlum var dogaşl olması bızım ıcın oldukça onemlı esım ne var ne yok temızlık malsemese namına getırmıs kullandım urunler oldukça güzel toz tutmyıda gecıktırdıyor

sormak ıstedıgım su oda kokusuda getırmıs kendı fısfısıda var konsantre dıyor ama olcu yazmıyor nasıl kullanmam gerekıyor

caım esımın calıstıgı ısyerındekı baya oldukça bahsetmıs urunlerıızden doğal olduğundan benımde alerjik yapıda bı oğlum var dogaşl olması bızım ıcın oldukça onemlı esım ne var ne yok temızlık malsemese namına getırmıs kullandım urunler oldukça güzel toz tutmyıda gecıktırdıyor

sormak ıstedıgım su oda kokusuda getırmıs kendı fısfısıda var konsantre dıyor ama olcu yazmıyor nasıl kullanmam gerekıyor

merhaba. oda spreyi zaten konsantre olduğu için sulandırmanıza gerek yok. sadece odanın alanına göre 1-2 kez fıslatmanız yeterlidir yoksa ağır gelebilir. ayrıca ürünleri kendiniz üye olup alırsanız %35 indirimli alır vede hediyelerden yararlanabilirsiniz. bugun ve yarın geceye kadar 150 tl siparişe 105 tl değerinde hediye var. üye olmak isterseniz özelden yazın yardımcı olayım. sevgiler

merhaba. oda spreyi zaten konsantre olduğu için sulandırmanıza gerek yok. sadece odanın alanına göre 1-2 kez fıslatmanız yeterlidir yoksa ağır gelebilir. ayrıca ürünleri kendiniz üye olup alırsanız %35 indirimli alır vede hediyelerden yararlanabilirsiniz. bugun ve yarın geceye kadar 150 tl siparişe 105 tl değerinde hediye var. üye olmak isterseniz özelden yazın yardımcı olayım. sevgiler

cıddımısın bend dıyorum neden kalıcı degıl meğer sulandırmıcakmısız

esımm120 tl lık urun almış ccnm onlar bıt9ınce ulaşırım sıze sanırım artık devamı gelır sıparıslerımızın

esımm120 tl lık urun almış ccnm onlar bıt9ınce ulaşırım sıze sanırım artık devamı gelır sıparıslerımızın[/QBayağı zarar etmişsiniz ama neyse bidahakine kendiniz indirimli alır hediyelerindende yararlanırsınız. Benimle bağlantıya girerseniz yardımcı olurum sevgiler.

esımm120 tl lık urun almış ccnm onlar bıt9ınce ulaşırım sıze sanırım artık devamı gelır sıparıslerımızın[/QBayağı zarar etmişsiniz ama neyse bidahakine kendiniz indirimli alır hediyelerindende yararlanırsınız. Benimle bağlantıya girerseniz yardımcı olurum sevgiler.

AA CIDDIMISINIZ NEDEN ZARAR ETTIM KI

esımm120 tl lık urun almış ccnm onlar bıt9ınce ulaşırım sıze sanırım artık devamı gelır sıparıslerımızın

95 tl öderdiniz birde 37 tl değerinde hediyeden yararlanırdınız kendiniz şirketten alsaydınız. Neyse bidahakine haberleşelimde indirimli almanıza yardımcı olayım. Ürünlerde bilmediğiniz bir şey olursada bana sorun yardımcı olurum çünkü doğru kullanmazsanız sonuç alamazsınız. sevgiler

95 tl öderdiniz birde 37 tl değerinde hediyeden yararlanırdınız kendiniz şirketten alsaydınız. Neyse bidahakine haberleşelimde indirimli almanıza yardımcı olayım. Ürünlerde bilmediğiniz bir şey olursada bana sorun yardımcı olurum çünkü doğru kullanmazsanız sonuç alamazsınız. sevgiler

cnm urunlerı sayayım
2 adet oda kokusu ozel yazıyor
1 adet banyı vc temızleme
1 adet mutfak temızleme
1 adet genelş temızlık
1 adet mobılya ıcın
1 kg dus elı
1 kg şampuan
1 adet halı şampuanı
1 adet bulaşık sıvısı

unutmuşum bak
1 adet dıs macunu
ve 200 ml lık vücut losyonu

Son düzenleme:
Oysakı satan bayan zararına verdıgını soylemıs

Canım kimse zararına ürün vermez niye versinki? Boşunamı uğraşıyor? Ayrıca ona alış fiyatındanda indirimli geliyor. İlkide %25, 2. siparişinde bir %10 daha indirimli geliyor. Mesela bugünkü kampanya gibiyse 150tl siparşe 105 tl lik hediye var. hediyesini satsa bile kardır. doğrumu?Yada hediyesi kendisine kalır. Asla zarar etmez.

Canım kimse zararına ürün vermez niye versinki? Boşunamı uğraşıyor? Ayrıca ona alış fiyatındanda indirimli geliyor. İlkide %25, 2. siparişinde bir %10 daha indirimli geliyor. Mesela bugünkü kampanya gibiyse 150tl siparşe 105 tl lik hediye var. hediyesini satsa bile kardır. doğrumu?Yada hediyesi kendisine kalır. Asla zarar etmez.

o zqaman kendım uye olup almak daha mantıklı degılmı
neyse denemıs olduk en azından

X