Ersağ ürünlerini duyanlar, kullananlar, bilenler....

cnm urunlerı sayayım
2 adet oda kokusu ozel yazıyor
1 adet banyı vc temızleme
1 adet mutfak temızleme
1 adet genelş temızlık
1 adet mobılya ıcın
1 kg dus elı
1 kg şampuan
1 adet halı şampuanı
1 adet bulaşık sıvısı

Bunlar toplamında 149.70 tl yapıyor. Ama onun seviyesine görede ayrıca indirimi var. Zaten gelen hediyeler kendisinde doğal olarak. Osatmış hediyeleride 100tl üzeri. Sizce zarar etmişmi? Mesela bana 149.70e gelen ürün benim kendi seviyemden dolayı 100.50tlye geliyor,185 satarım, 85 karım olur. Birde 105 tllik hediye gelir onuda satarım 190 tl kar ederim öyle değilmi? Yani zarar falan yok.

Bunlar toplamında 149.70 tl yapıyor. Ama onun seviyesine görede ayrıca indirimi var. Zaten gelen hediyeler kendisinde doğal olarak. Osatmış hediyeleride 100tl üzeri. Sizce zarar etmişmi? Mesela bana 149.70e gelen ürün benim kendi seviyemden dolayı 100.50tlye geliyor,185 satarım, 85 karım olur. Birde 105 tllik hediye gelir onuda satarım 190 tl kar ederim öyle değilmi? Yani zarar falan yok.

bulmuş esımı duygu somurumu yapmış ne
tamam tabıkı kar edıcek sonuçta para kazanıyor ama neden zarar edıyorum dıye acıtasyon yapıyorkı elımde kaldı vb

neyse artık senın ıle ıletısıme gecerım bır dahakı sıparısımızde

bazen çamaşır makinesine deterjan doldururken beni gören eşim "labaratuarda deney mi yapıyorsun anlamıyorum" diyor :KK9: haklı galiba
bu mesajını okuyunca bu kanıya vardım :KK9:

benim sizlere sormak istediğim bir soru var:
ersağ'ın toz çamaşır deterjanına başladım ve ölçekle doldurup deterjan gözüne doldururkenki o kısa sürede, tozlar burnuma uçuşuyor sanırım ve çok fena etkileniyorum. soluyorum yani direk tozu :KK50: sizlerde de böyle oluyor mu? burda hiç okumamıştım böyle bir deneyim; ama ne kadar uzak tutarak yapsam da, ne kadar kafamı çevirsem de burnum çok fena alıyor o tozu mu desem kokuyu mu desem... bir çaresi yoktur gibi ama sizlerde de oluyorum merak ettim :44:
Maalesef oluyor buda bitki asidi yüksek olduğu için böyle. şöyleki karabiber nasıl hapşurtuyorsa buda aynı. Ben kutuyu boşaltıp bir tepside havalandırıyorum geçsin diye. Biraz daha iyi olduğunu düşünüyorum

mesa kutuu boşalttım
sponsor numaranız benım ne ısıme arıcak

sponsorsuz üye olunmuyor. mutlaka bir sponsor numarası istiyor şirket.ayruca özel oda spreyinizi çiçeklerdeki bitlerede sıkarsanız yok ediyor, denedim ve çiçeklerim yeniden gürleşti canlandılar.

Son düzenleme:
Gecen yıl kullanmayı denedim, temizliginden hic memnun kalmadim ve bütün bardaklarımi atmak zorunda kaldım. Sonra kendisi çöpe gitti tabi. Kısacası: önermiyorum!

Gecen yıl kullanmayı denedim, temizliginden hic memnun kalmadim ve bütün bardaklarımi atmak zorunda kaldım. Sonra kendisi çöpe gitti tabi. Kısacası: önermiyorum!

Merhaba. Maalesef bazı makinalarda sorun olabiliyordu. Şirket daha iyi bir çalışma içersinde şu an. Fakat makinaları üretirken firmalar belli başlı ürünlere göre ayarladıkları için sadece bizim tozumuz değil diğerlerinide kabul etmiyor. Yinede çöpe atmasaydınız keşke. Biraz aktif koyup birde limon dilimi koysaydınız iyi sonuç alabilirdiniz. Ayrıca kirli mutfak bezlerini, çay kaşığı, çay bardağı, sararmış çaydanlıkları sıcak suya koyup bu tozdanda ilave etseydiniz, çamaşır suyuna batırılmış gibi pırıl pırıl yapıyor. Birde 2 çay kaşığından fazla koyduysanız sizdeki sorunlar yaşanabiliyor. İçindeki ölçekle koyduysanız olmuş olabilir.

Merhaba. Maalesef bazı makinalarda sorun olabiliyordu. Şirket daha iyi bir çalışma içersinde şu an. Fakat makinaları üretirken firmalar belli başlı ürünlere göre ayarladıkları için sadece bizim tozumuz değil diğerlerinide kabul etmiyor. Yinede çöpe atmasaydınız keşke. Biraz aktif koyup birde limon dilimi koysaydınız iyi sonuç alabilirdiniz. Ayrıca kirli mutfak bezlerini, çay kaşığı, çay bardağı, sararmış çaydanlıkları sıcak suya koyup bu tozdanda ilave etseydiniz, çamaşır suyuna batırılmış gibi pırıl pırıl yapıyor. Birde 2 çay kaşığından fazla koyduysanız sizdeki sorunlar yaşanabiliyor. İçindeki ölçekle koyduysanız olmuş olabilir.

Yok vallahi ölçüsüne özellikle dikkat ettim. Belki bahçe katında kullanır diye kayınvalideme verdim o da aynı problemleri yaşayinca 'attım!' dedi. Ben de 'iyi yaptın!' dedim. Gelin kaynana hıncımızı öyle aldık iste :KK28:

Yine bir tükenmez kalem vakası.
Krem rengi çarşaf ve altındaki aleze bulaşan fındık kadar mürekkep lekesi ve ufak bir keçeli kalem lekesi.
Damla ve bulaşık tozu sayesinde çıktı :KK76:

Naber taydin gözükmüyorsun canım .

Umarım herşey yolundadır. Çok evvel sormuştun bana fakat ben yazmayı unuttum.

Parfüm eski lekeleri çıkarmadı canım.

Maalesef oluyor buda bitki asidi yüksek olduğu için böyle. şöyleki karabiber nasıl hapşurtuyorsa buda aynı. Ben kutuyu boşaltıp bir tepside havalandırıyorum geçsin diye. Biraz daha iyi olduğunu düşünüyorum

ben agız ve burun bolgemı yazma ıle kapatıyorum o zaman daha ıyı oluyor bır nebze olsun...

ben yag cozune bayıldım tasınırken fırın yerınden cıktı kenarları resmen yemek ve yag artıklarıyla kaplıydı yag coz sıktım ve sadece sıldım hıc ovmaya vs gerek kalmadan hepsı temızlendıo telas arasında ıyıkı boyle bır urunum varmıs dedım dogrusu pek ıyı ve kolay oldu...

Merhaba hepinize. Evimde kullandığım tüm deterjanları ersağla değiştirdim. Bulaşık makinesi deterjanıyla aramda düzeldi çok şükür. Ama beyaz çamaşırlarımdaki lekelerle başedemiyorum Siz çamaşır makinesi deterjanınızı renkli ve beyazlar için kaç ölçek kullanıyorsunuz ve çamaşır aktifi. ve de lekeleri çıkartmak için ayrıca ersağın hangi ürünü ile uygulama yapıyorsunuz?

damla konsantre de ekleyebılırsınız o da cok ıyı kumastakı lekere...

Yine bir tükenmez kalem vakası.
Krem rengi çarşaf ve altındaki aleze bulaşan fındık kadar mürekkep lekesi ve ufak bir keçeli kalem lekesi.
Damla ve bulaşık tozu sayesinde çıktı :KK76:

Şimdi farkına vardım, hatalı olarak bulaşık tozu yazmışım , tabi ki doğrusu çamaşır tozu olacak :KK1:

X