Ersağ ürünlerini duyanlar, kullananlar, bilenler....

merhabalar.... ben ersağın yağ çöz, genel temizleyici, cam-mobilya adlı ürünlerini kullanıyorum...
almak istediğim farklı ürünler de olduğundan bir temsilciye başvurdum ama o da ekodost ismiyle satış yapıyor ancak bunun da ersağ olduğunu söylüyor... cidden ürünlerin kokuları falan herşeyi aynı... acaba bilen var mı gerçekten de ekodostlar da mı ersağ???

merhabalar.... ben ersağın yağ çöz, genel temizleyici, cam-mobilya adlı ürünlerini kullanıyorum...
almak istediğim farklı ürünler de olduğundan bir temsilciye başvurdum ama o da ekodost ismiyle satış yapıyor ancak bunun da ersağ olduğunu söylüyor... cidden ürünlerin kokuları falan herşeyi aynı... acaba bilen var mı gerçekten de ekodostlar da mı ersağ???

Merhaba. Ekodostun ersağla ilgisi yoktur. Çok farklı bir firma. Az önce siteden araştırdım 3 tane belgesi var, fakat sertifika diye birşey göremedim. Kokularına gelince bizimkinin hammaddesi ritha bitkisidir. Arkadaşınıza sorun ekodostun hammaddesi nedir. Fakat görünen oki arkadaşınız daha hangi firmayla çalıştığını bilmiyor.

yardımcı olabilirim size.

ekodost u illkez sizden duydum ersağ da öyle birşey oldugunu sanmıyorum...

Ekim promosyonunu heyecanla bekliuorum siparisim var vermem gereken ama bes urun hediye kampanyasini bekliyorum

Arkadaşlar bende yeni ersağ ürünleri kullananlardanım.Şu ana kadar yağçöz, banyo wc ,beyaz ve renkli çamaşır tozlarını, el kremini , bulaşık sıvısı ve bulaşıkmatik kullandım.Bulaşıkmatik hariç diğerlerinden memnun kaldım.Bulaşıkmatik özellikle cam eşyalarda leke bıraktı sanki yıkanmamış gibi çıkıyor makinanın içide beyazladı sanki sizlerde de oldumu ne yapayım acaba?

arkadaşlar bugün ve yarın gece 23.59 a kadar ersağdan 150 tl lik sipariş veren (yeni üye olmak isteyenler dahil) herkese 116tl değerinde hediyesi var duyurulur. bana ulaşabilirsiniz yardımcı olurum

arkadaşlar merhaba ersağ leke kremini kullanan var mı?

gayt guzel bi urun ayrıca renk acıcı ıle kullanınca renk de acılıyor.
bu gun sıparıs gırenlre argan yaglı losyon var onunda leke gıderıcı ozellıgı var artı 15 faktor gunes korumalı...

Arkadaşlar bende yeni ersağ ürünleri kullananlardanım.Şu ana kadar yağçöz, banyo wc ,beyaz ve renkli çamaşır tozlarını, el kremini , bulaşık sıvısı ve bulaşıkmatik kullandım.Bulaşıkmatik hariç diğerlerinden memnun kaldım.Bulaşıkmatik özellikle cam eşyalarda leke bıraktı sanki yıkanmamış gibi çıkıyor makinanın içide beyazladı sanki sizlerde de oldumu ne yapayım acaba?

sponsorunuza ulasma ımkanınız yok mu?? mak temızleyıcı urun var onu kullanın ayrıca bırde deterjanın ustune lımon tuzu ekleyın cok az camlar parlar...

arkadaslar yeni uyelerde dahıl olmak uzere bu aksam 12 ye kadar 150 tl sıparıs gırenlere 5 tane urun var hedıyeler sunlar:

argan yaglı losyon spf 15
genel temızlık
sıvı sabun
yag coz
dus jelı
bu urunlerın toplam satıs degerı 116 tl ıster satın ıster sız kullanın ıster hedıye edın ese dosta boylelıkle yenı uyeler bulup prım kazanma asamasına gecersınız...

ersag dusunup cevresınde tanıdıgı olmayanlara yardımcı olabılırım burdan .... ıletısıme gecersenız msj bırakmanız yeterlı mesaj hakkı olmayanlar buraya yazarsa onlara donerım bı sekılde

Bende yenı uye olark bu kampanyadan yararlandım toplam 15 urun aldım bakalm ıns guzldır

bende ersağ ürünlerini kullanıyorum..
sırası ile
bio şampuan
kremsiz şampuan
argan yağlı losyon
diş macunu
oda parfümü
yağ sözkücü (müthiş)
bir de damla konsantre diye genel temizlik (bu ürü neden çıkarmışlar anlamadım)
genel temizlik ürünü dışın da diğer bütün ürünlerin memnunum...

ben de memnunum. bugün ilk defa içim rahat şekilde memnunum dedim; çünkü hiç söylenmediğimi farkettim, eşim de söylenmeyi bıraktı :KK9: ve çamaşır suyunun zararlarını okudukça, iyi ki diyorum :KK16:

X