Menopoz Erken menopozda olup da hamile kalanlar var mı?

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar

FSH değeri yüksek çıkıp da hamile kalanlar

• 10 ve üzeri FSH değerinde hamile kaldım

OY: 27 60,0%
  • 20 ve üzeri FSH değerinde hamile kaldım

OY: 6 13,3%
  • 30 ve üzeri FSH değerinde hamile kaldım

OY: 4 8,9%
  • 40 ve üzeri FSH değerinde hamile kaldım

OY: 1 2,2%
  • 50 ve üzeri FSH değerinde hamile kaldım

OY: 2 4,4%
  • 70 ve üzeri FSH değerinde hamile kaldım

OY: 3 6,7%
  • 100 ve üzeri FSH değerinde hamile kaldım

OY: 2 4,4%

• Ankete Katılan
    45
Bende seneler önce erken menapoz tanısı konan biriyim.3 senelik evliyim başlarda istemedik ama 2 senedirde korunmuyorum fakat olacak şekildede ilişki yaşamadık şimdilerde istiyorum iki gün önce dr a gittim baştan savma 10dk.lik muayene ve hikayemi duyunca daha kan sonucu çıkmadan yapacak bişeyim yok lafı kanımı dondurdu ama ultrasondada bir iki yumurta var dedi umudumu kaybetmiyorum incir kürüne başladım bugün ve aslan pençesi çayına.ovulasyon testide alacam şuan adetliyim 2 aydır olmuyordu kendiliğinden oldu esim icinde keciboynuzu kuru yapicam.içimde muhteşem bir umut var ama olacak inşallah rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın:)

23.59 fsh diğerleri normal çıktı. Ama 40lari 50leri görmüşlüğüm de var.amh 6sene önce bakilmisti 0.1 dı galiba.takmiyorum artık kimseyi bu ay rabbime sığındım kürleri yapıyorum inşallah nasip olur hayırlısıyla.
Benimde en yüksek 65 gördüm şuan kür falan 48 bakal ım geleck ay kaç çıkacak uğraşmaya devam

23.59 fsh diğerleri normal çıktı. Ama 40lari 50leri görmüşlüğüm de var.amh 6sene önce bakilmisti 0.1 dı galiba.takmiyorum artık kimseyi bu ay rabbime sığındım kürleri yapıyorum inşallah nasip olur hayırlısıyla.
Şuan 23 se düşebilir macun kullanın fayda gören var

Yaşında çok küçük hep mi böyleydi
Evet ilk adetimden beri düzensizdi en son 10aydır olmadım ama hep böyleydi kontrollerde hiçbişey çıkmıyordu. 3gün önce bi baktım ki menopoz değerleri şok oldum direk yumurta dondurma dediler. Çok kötü bi haldeyim deneyemiyorum bile hiç evlenmedim bi umut arıyorum

Evet ilk adetimden beri düzensizdi en son 10aydır olmadım ama hep böyleydi kontrollerde hiçbişey çıkmıyordu. 3gün önce bi baktım ki menopoz değerleri şok oldum direk yumurta dondurma dediler. Çok kötü bi haldeyim deneyemiyorum bile hiç evlenmedim bi umut arıyorum
Yumurtan var mı

X