Menopoz Erken Menopoz ve fsh

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar
[ QUOTE=ESLEMKAYACI;22826496]aynen bende çok yüksek !!! anca ottu püsür dü içersem düşüyo yada hap içersem anca hasta oluyorum.kaç yıldır araştırıyorum mucize eseri hamile bile kalsan düşük tehlikesi oluyomuş.fsh dan dolayı.allahım yardımcımız olsun[/QUOTE]

slm canım allh kurtarsın
valla bende bu forumlarda okuyorum,hamile kalan olmuş bi şekilde ama düşük oluşmuş malesef (( bende sonuçlarımı bahçeçi kliniğe faxladım ama dr geri dönüş bile yapmadı :S:S:S:S

arkadaşlar ne yapmalıyım?bu hormon hastaneleri nereklerde ?fsh çok yüksek de ne yapmalıyım ?tüp bebeğe başvursam almazlarmı?

Peki evlimisin yada çocuğun varmı canımmm..Neler yapıyorsun paylaşırsan çok sevinrimmm..

canım yaş 30
8 yıllıkta evliyim
ben arı sütü _bal_polen sabahları aç karnına
öğlende aslan pençesi civan perçemi ve melisa çayı içiyorum
akşam da hayıt tohumu çayı içiyorum en son 21 düştü tabi benim ki 71 den 41 sonrada işte 21
çocuk yok uğraşıyom ama bilmiyorum düşsede olmaz diyorlar((

arkadaşlar ne yapmalıyım?bu hormon hastaneleri nereklerde ?fsh çok yüksek de ne yapmalıyım ?tüp bebeğe başvursam almazlarmı?

mrhb eslem ben seni bi ara yumurta nakli topiğinde görmüştüm canım bu hormon düşmezse tüp bebeğe almazlar az çok bu konuda yani tecrübe kazandık hastanelere git gel öğrendik bıktım bu hormonun takibini yapmaktan düşmüyor nalet olasıca tabi yumi varsa bilmiyorum ama ben fsh yüzünden yumi üretemiyorum ve sonuç dnsyna kadar gidecek deneyecem ne yapalım.....

Kızlarrr cyclo içipte adet göremeyeniz varmı..Bu benim zaten aralıklarla 3. içişimm..İlkinde 21 gün içtim 3. gün adet oldumm..İkincide 10 gün içtim günde 2 taneden onda da 3. gün bitti oldumm..Şimdi 21 gün kullandımm 6. günümdeyimm çıldıriciiiğiiiiimmmm olamıyorumm..İlaç bittikten sonra ilk 3 gün ara ara fena sancılarım olduu..son 3 gündürde tık yokk..Ne yapacağımı şaşırdımm..Böyle olan varmı aranızda hiç????:18::18::18::18::18::18::18::18::18:

ben kullanıyorum ama düzenli oluyor sende neden böle anlayamadım 4 yada 5 gün adet görüyorum yani

Mrb..ben gozde 24yasindayim bir oglum var 3yasinda tekrar cocuk sahibi olmayi istiyoruz fakat fsh degerim 28 cikiyor hatta bazen 35 i buluyor doktorum yumurtaliklarin kuculdugunu ve erken menepoza girdigimi soyledi fakat adetlerim duzenli bana bu konuyla ilgili yorum yapabilirmisinizmoralim cok bozuk

Canım düzenli adet görüyorsan her zaman umudun var demektir bebek için..
Gnelde bir süre sonra aralar açılarak kesiliyormuşş..
Benim 26 yaşımda geçen sene pat diye her şey normalken kesildi mesela..
İyi tarafından düşün bence 1 tane Allah bağışlasın evladın var..
Evet yaşın daha çok erken menopoz için..Hormon replasman tedavisi verdilermi acaba sana.Bitkisel şeylerle en azından geriletmeye çalışabilirsin menopozu..

Allaha sukurler olsun ki 1 evladim var..bu ay fsh dusurmek icin aslan pencesi kuru uyguladim fsh 29.4 ten 2.79a dusmus cok sasirdim..tabi bu defada prolaktin 30 olmus doktorum klomen verdi bakalim ne olacak hepimizin hakkimiza hayirlisi olsun..

Allaha sukurler olsun ki 1 evladim var..bu ay fsh dusurmek icin aslan pencesi kuru uyguladim fsh 29.4 ten 2.79a dusmus cok sasirdim..tabi bu defada prolaktin 30 olmus doktorum klomen verdi bakalim ne olacak hepimizin hakkimiza hayirlisi olsun..

bu aslan kürü nedir arkadaşım nasıl yaptın anlatır mısın çok heyecanlandım bennn

bu aslan kürü nedir arkadaşım nasıl yaptın anlatır mısın çok heyecanlandım bennn

Cnm aktardan testerevdisli aslan pencesini aliyorsun sabah ve aksam yemeklerden iki saat sonra 1tutam aslan pencesini 1bardak suda demliyorsun icebilecegin sicakliga gelince iciyorsun yalniz testere disli olmasina dikkat et umarim Allahim hepimize sifasini verir

teşekkür ederim canım.. taze olup olmadığını nasıl anlıyorsun?

gözdecim bu düşüş sadece 1 ay mı oldu? klomen işe yaradı mı ne zaman belli olacak gelişmelerden haberdar edersen sevinirim....

gözdecim bu düşüş sadece 1 ay mı oldu? klomen işe yaradı mı ne zaman belli olacak gelişmelerden haberdar edersen sevinirim....

Mrb..cnm evet dr inanamdi sen ne yaptinda bu seviyeye dusurdun dedi 1ay kullandim sonra adetin 3.gunu tahlil yaptirdim klomene adetin 5.gunu basladim doktorum 12 14 16. Gunlerde iliskiye girmemi soyledi bakalim gunume daha var burdan insallah hepimiz hayirli haberlerimizi paylasiriz..bu arada tazeligi artik o aktarin insafiyetine kalmis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…