Menopoz Erken menopoz problemi yaşayıp hamile kalanlar.....

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar
Arkadaşlar size demiştim haziran 2017 den beri adet olmuyorum diye en son o zaman saraçoğlu kürleriyle adet oldum...
Şimdi şunu denedim 5-6gün önce başladım çörek otuna aç karnına sabah akşam bir bardak suya bir iki çay kaşığı çörek otu attım biraz önce lavaboya gittim gördümki adet olmuşum baya am adet olmşum çok sevinçliyim

suya katıptamı içtiniz çörek otunu. bende adet olamıyorum fsh yüksek amh düşük. saraçoğlunun hangi kürünü nasıl kullandınız acaba

Arkadaşlar benim reglim çok azalmıştı ama şükürler olsun aktardan aldığım çayın çok şükür faydasını gördüm

Saraçoğlununkini haziran 2017 de kullanmıştım ama şimdi sadece bildiğimiz çörek otu var ya ondan aldım yaptım uyguladım 5gün sonra adet oldum sizdede etkili olacaktır

Bu çörek otunu hemen yapın derim size masraf 5tlyi geçmiyor hala çörek otu var gelecek aya böyle devam edeceğim
Yuppi normal adetimi yaşıyorum şimdi

Saraçoğlunun kürlerinin içinde çörek otu yağı da vardı bence etki eden çörek otu yağı Dı. ...
Şunu belirtmek isterim ki adet olmama kadar hep kürler bitince almak zorundaydım bikere aldım o zaman 235tlye kargoyla göndermişler şimdi gerek yok o kadar para vermeye zahmet çekmeye çörekotu sabah akşam aç karnına suyun içine atın bir iki çay kaşığı ve için okadar

Çörek otunun faydası adet olmama sebep oldu ben düşündüm dedim kendi kendime bi de böyle deneyim çok şükür işe yaradı...
Bide kısa zamanda adet oldum 5 gün içinde

Sok sevindim senin icin insallah bebis haberinide almayi nasip etsin rabbim bu gunden itibaren bende basliyorum deneyecem9

Başlamana sevindim darısı senin ve bebek isteyenlerin başına❤

Son düzenleme:
Adet olmaya yakın göğüslerde şişkinlikte oluyor oradan anlayabilirsiniz adet olacağınızı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…