Menopoz Erken menopoz problemi yaşayıp hamile kalanlar.....

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar

Kilo durumum ayni kendime hic vakit ayiramiyorum bahce yuzunden motivasyon sifir bir hafta sıkı yapiyorsam ikinci hafta bozdum istem disi bide insilun direci oluştu zor bugun mesala kendimi frenledim yarinda böyle gider inş aha kis geldi bahceden de kurtulurum hem para biriktiriyim hem zayiflayim ((
Senin hakknda da hayirlisi olsun bacim ins rabbim bizlerede nasip eder ben iki asilama üç tup bebek yaptirdim 4cude rabbim nasip eder inş bu sefer bende üniversite de yaptiracam ozama raporum olmus olur üniversite zayiflamis hatun kabul ediyor :) kg luya yapmiyor.. hep bir engel cikiyor acaba rabbim nasip etmiyecekmi yada daha vakti zamanimi var die dusunmuyor degilim birseyi cabaladikca o benden uzaklasiyor hayirlisi sabrim tukeniyorr..isyqn etmekten rabbime siginirim bu ara hatta iki ay cok stres yasadim bacim hersey ust uste geliyor

Hep öyle olmaz mı zaten herşey üst üste gelir .... biz korkumuzdan uzaklastiriyoruz birseyleri erteliyoruz mesela dişimizi sıkıp en ideal kilomuza kavuşup yapabilirdik tedaviyi biz yapmadık maalesef... hayırlısı olsun canım vardır rabbimin bize bir mucizesi

Merhaba
Suan ki durumunuz nedir acaba ben de sizinle aynı problemleri yaşamaktayim ve 7 yıllol evliyim

Merhaba kizlar nasilsiniz benim durumum ayni istanbula bi dr gittim ilac verdiler kullandim 3 ay diye yine gonderdiler kullan gel kullan gel yoruldum kizlar valla

Kilo aldim gittim hic mutlu degilim ve yorgunum nette gezerken ist bi aktar yorumlarini okuyodum yanik baharat diye bir yer nette yorum bakiyorum isterseniz sizde bi bakin yani yine arayistayiz bir yerler de bi umut var biliyorum deva var onuda biliyorum rabbim bize en kisa zamanda bizide mutlu etmesi dileile rabbim bizi 2018 de anne olmamiz dilegiyle

Merhaba
Bahsettiğiniz yeri ben de nette görüp danışmak için aradım. Çok önerenler olmuş, doktorların “asla çocuğunuz olmaz” dediklerini (doğru yanlış bilemem) tahlil sonuçlarını alıp hazırladıklarıyla hamile kalmalarını sağlamış.

Ben 30 yaşında 0,38 amh değerimle aradım.
Doktorunuz size ne dedi dediler, 6 ay denememi söyledi olmazsa tüp bebek dedi dedim. Ben doktor olsam onu bile söylemezdim, 30 yaşa 0,38 amh çok çok düşük, siz hiç vakit kaybetmeyin hemen tüp bebek yapın dedi. Normal olan bir değerim için “o da öyle olmamalıydı ki bu şekilde çok zor yani” dedi. Yine de tüm hormonlarım düzene girsin diye idareten bi şeyler önerdi ama illa bi tavsiye istiyorsanız gibisindendi... Umutsuzluktan başka bi etki yaratmadı bende açıkçası...

Belki bana denk geldi, belki ben gerçekten çok umutsuz vakayım ya da anlatılanlar hikaye hiç bilemiyorum...

Ben senden umutsuz bir vakkayim 21 yasimda erken menepoz girdigim ogrendim ama umudumu hic kaybetmiyorum sende kaybetme eger tup bebek yaptirma imkaniniz varsa deneyin hic vakit kaybetmeyiniz cunki benim boyle bir umudum olsa vakit kaybetmezdim

Ben senden umutsuz bir vakkayim 21 yasimda erken menepoz girdigim ogrendim ama umudumu hic kaybetmiyorum sende kaybetme eger tup bebek yaptirma imkaniniz varsa deneyin hic vakit kaybetmeyiniz cunki benim boyle bir umudum olsa vakit kaybetmezdim

Elbette kaybetmeyin, kaybetmeyelim inancımızı...

Ben de bu forumlarda okudukça, etraftan duydukça ne imkansızların gerçek olabileceğine inanıyorum artık. Ben öğreneli birkaç ay oldu. O yüzden hemen çok kötü yorumlayanlara karşı sağlam duramıyorum. Hiç korunmadığım bir süreç olmadığı, doktora bebek sahibi olmamızda sağlık olarak bi sakınca var mı diye sormaya gidince öğrendiğim için doktorum 6 ay deneyin dedi. Tüp bebek öncesi kilo vermem lazım ve ailevi sağlık problemlerimiz var bu aralar. Biraz da o yüzden hemen yaptıramıyorum maddi, manevi. Ama Allahtan ümit kesilmez. Elbet hepimiz için bir zamanı vardır diye düşünüyorum...

Gecmis olsun tabikide umudumuz var ben bide bu aktari denemek istiyom ama ondan once dr gidip tahlil vericem bakalim ne olacak insallah iyi biseyler soylerler buna cok ihtiyacim var

Bende hazirandan beri adet olmuyorum bu aktardan her ay ürün almak gerek adetin düzene girmesi için bende o zaman kullandım ama yararlı bence saraçoğlu ürünleri almıştım kullandım çörekotu yağı+ otlar vardı 20 gün sonra bunlarla adet olmuştum

Bende adet olmuyorum adet sokucu bende ise yaramdi diyrbilirim leke geldi okadar dogum konturol hapi almak istemiyorum ne otlar kullanmam gerekiyo bilmiyorum adet olabilmem icin bana yazarmisin sen hangilerini kullandin ve adet gordun

Erken Menopoz
1.DOĞAL BİTKİ
Kaynamakta olan 1,5 (250-300mL) su bardağı klorsuz suyun içersine ince kabuğu soyulmuş orta boy 1 kuru Allium cep ( Soğan) dörde bölüp atınız.5 dakika kapağı kapalı olarak kısık ateşte kaynatın. 5 dakika tamamladıktan sonra ocaktan alınız ve almaya bırakınız. İlıdıktan sonra süzünüz ve 15 gün boyunca aç karnına günde 2 kez içiniz (öğleden önce ve akşam yatarken uygulayabilirsiniz.
Dikkat: Kullanılacak olan kuru soğan pazarlarda satılan açık kahverengi kabuklu yemeklik soğanı. Her defasında taze hazırlanması gerekmektedir. Soğuk veya beklemiş soğan suyu içilmemelidir.
Not: 1 Doğal bitkiye adet bitiminden sonra başlanmalıdır.Sonraki dönemlerde adet görüldüğü taktirde küre ara verilmeden devam edilmelidir.

2. DOĞAL BİTKİ (1.Doğal Bitki Tamamlandıktan Sonra Kullanılmalıdır)
Kaynamış olan 1 çay bardağı klorsuz suyun içersine 1 çay aşığı Vites agnus-casus (Hayıt tohumu)ilave ediniz (tohumu havanda az miktarda dövünüz) 5 dakika kısık ateşte kapağı kapalı olarak kaynatın. Kaynama süresi tamamlandıktan sonra ocaktan alıp süzün ve ılımaya bırakınız.Günde 2 kez olmak üzere sabah ve akşam öğünlerinden 30 dk önce aç karnına 1çay bardağı içiniz.Bu küre kutu bitinceye kadar devam ediniz.Hiçbir şekilde damak tadına uygun olsun diye,şeker veya benzeri bir katkı maddesi ilave edilmemelidir.Her defasında taze hazırlanması gerekmektedir.

Son düzenleme:
Daha bitki varda gerisini sonra yazarım foto olarak yüklemek istedim olmadı

Merhaba kizlar nasilsiniz benim durumum ayni istanbula bi dr gittim ilac verdiler kullandim 3 ay diye yine gonderdiler kullan gel kullan gel yoruldum kizlar valla

Benimde bir tanıdığım gitti 7 yıldır çocuğu olmuyordu onda kist miyom falan vardı orada bir karışım yapmışlar onu kullandı hamile kaldı çocuğunu doğurdu ama çocuk mongol :/ Bende o gittiği zaman gitmiştim banada 2 farklı şişede 2 farklı içecek verdi içtim ama bir faydasını görmedim. Bana hatta hamile kalınca ara dedi öyle umutlu konuşmuştu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…